52965
  • haflac
    #15042
    Nem olvastam,természetesen érdekel.
  • Molnibalage
    #15041
    Nem olvastad a véleményemet a 2007-es kecskemétiről? A HT-től felkértek, hogy írjak egy cikket, de a tartalma miatt végül nem jelenhetett meg...

    Még most is megvan, ha érdekel.
  • repvez
    #15040
    "grippent LÁTNI de leginkább HALLANI KELL, beszarás a hangja "
    Erre csak azt tudom mondani hogy amelyik kutya ugat az nem harap.Nagyobb és fülsiketítöbb hangja van mint egy nagyobb gépnek.A 29-esnek sokkal szebb mély hangja van.
  • haflac
    #15039
    A repcsinappal kapcsolatosan:az osztrák,belga,cseh,dán,görög(2007-ben sem volt itt az a 7-es tudtommal),horváth,szlovén szerintem tök feleslegesen jön,ezen vendégek tisztelet díjából bőven lehetne finanszírozni az oroszokat,talán még kínát is ,na ott LENNE MIT LÁTNI( Russian Knights formation MiG-29OVT Szu-30)esetleg stirzi(ezt tavaly előtt egy ismerősöm látta élőben Brno-ban),ezt nem felejti el,egy cobra manőver élőben,a török csillagokat már másnap felejti az ember,látványos de mégsem olyan.Amerika meg pont a lényeget nem hozza f-22.Csak mellékesen tavaly(2007) brno b1 repült.mielőtt valaki megsértődik az egész az ÉN véleményem a repnapról
    ui.:a grippent LÁTNI de leginkább HALLANI KELL, beszarás a hangja
  • Molnibalage
    #15038
    A félkövérek jelzik azokat amik repülnek szerintem. A kínaiak és oroszok addig nem jönnek, amíg nem fizetünk. Ők nem olyanok, hogy haverságból vagy bármi más indokból "csak úgy" jönnének...
  • Razor18
    #15037
    A "dinamikus" szó csak a C-17 mellett szerepel, ez még nem garancia a másik kettőre is, az én értelmezésemben legalábbis...
  • Molnibalage
    #15036
    A politikai helyzet miatt nem fog. A Tibeti balhé miatt szerintem tutira nem mennek sehova..
  • Gundark
    #15035
    Én igy is úgy is kimegyek :) Megnézem a szép c-17esünket :) De jó lenne látni egy 27est élőben. Meg egy kandúrt újra, de erre már nem nagyon van esély. Hacsak a red bull nem vesz egyet :)
  • Solt
    #15034
    Kína mellett beződülhetne a pötty! :))
  • Molnibalage
    #15033
    Skacok, ezek szerint REPÜLNI fog az A-10, F-15 és C-17 is.Ha ez igaz, akkor én beza ki fogok menni! Jó lenne a cimibkkel egyszer élőben is együtt sörözni...
  • zaccos1
    #15032
    Az első Művész Pápa!!!Grat a vidihez,ez is jól sikerült.Bár a letöltése korán sem vol egyszerü,mert a rapidszarról kétszer kezdtem el leszedni,és mindkét alkalommal megállt a letöltés,de végül a mediafire-röl le tudtam szedni.Köszönöm mindenki segítségét!!!
  • Molnibalage
    #15031
    Kint van mediafire-on.
  • Molnibalage
    #15030
    Ezalatt mit értesz? Nem tiszta nekem.
  • L Viper #15029
    Meg a cicákkal elrejtett karaktereket be kell püfölni.

    Balage, nagyon fasza lett a videó, Gratula !
  • JoeDestroy
    #15028
    Free, utána 2 min várakozás (ticket osztás :-( ), utána server válasz (ált nem kell,) utána CSAK SAVE FILE TO akárhová.
    Ha nem jön össze, újabb 2 min. és előlrő....
  • Scottt
    #15027
    Jó vid..Bár nálam elég sok "fekete kép"volt a videóban?
  • zaccos1
    #15026
    Ha a free-re nyomok akkor mindenféle buziságok jelennek meg,ha meg a premiumra akkor be kellene jelentkeznem...fájó szívvel,de asszem hagyom a dolgot amíg "számomra" is elérhető lesz,de azért köszönöm.
  • Molnibalage
    #15025
    Ara majd úgyis felrakja mediafire tárhelyre is...
  • Molnibalage
    #15024
    Ha van bármiféle letöltésvezérlőd akkor mindig NEM kell a kérdésre, hogy töltsön le.
  • zaccos1
    #15023
    ÁÁÁÁÁÁÁ basszus,hogy a p.csába tudom leszedni?
  • Molnibalage
    #15022
    A linket ne adjátok tovább, mert félreértettem a dolgokat és még nem kellett volna postolnom. Szerencsések vagyok, láthatáttok már. :)
  • Molnibalage
    #15021
    Holnap a javított verzió felkerül a saját oldalamra is. Miért nem megy??
  • Wampa
    #15020
    :(
    Ó Bwana,szegény fekete fijúnak nem működni rapidszar
  • JoeDestroy
    #15019
    Nagyon faja!
    Úgy érzem dinamikus multik elé nézünk! :D
  • Molnibalage
    #15018
    Nos íme! :)

    http://rapidshare.com/files/102011402/Fly_freely_.rar.html
  • L Viper #15017
    Öregszik ő is
  • Molnibalage
    #15016
    Sakcok aki jár az FW-ra az nézze meg Mower szignóját. Eltűnt az OF-et istenítő sor. Érdekes. Csak nem egy megtérő hívő? :)
  • Scottt
    #15015
    Akkor itt lenne.Havonta kell új?Vagy, hogy vannak a korlátozások?
  • Razor18
    #15014
    Igen, gyakorlatilag ennyi, ráadásul oda viszed, ahova csak akarod, értsd: másik gépre is dughatod. Mondjuk 3G-s lefedettség/térerő függvénye, egyelőre a megyeszékhelyeken és Pesten garantált...
  • Molnibalage
    #15013
    Az új klip nem gyengén tetszik a skacoknak. :)

    Bár lehetne ezekkel indulni a flimfesztiválon... Remélem mihamarabb láthatja a nagyközönség.
  • Scottt
    #15012
    Az szép sebesség.Megveszed bótba bedugud gép seggébe azt örülsz?
  • Molnibalage
    #15011
    Igen, AF meg a kukába villámsebesen. Nagyon kíváncsi leszek, ki lesz olyan őrült, aki azzal tolná...
  • Razor18
    #15010
    A kérdésed után rájöttem, hogy hülyeséget kérdeztem. RV-ben eddig is tudtam csatlakozni, bár csak hamachival, viszont Ti kampányhoz mindig az AF-et használtátok, mert jobb a net kódja, ahhoz viszont sosem tudtam csatlakozni, ezért még kampányban nem bírtam tolni Veletek.

    A megjelenéstől majd a kampányra is az RV lesz használatos, igaz? Onnantól majd nekem is "dombon a tanya"...

    Egyébként más is a hardver, ez a web 'n walk USB stick már 7,2 MB/s-ot tud elméletben. Letöltések olyan 250 kB/s-al jönnek lefelé...
  • Molnibalage
    #15009
    Hamachi-val próbálkoztál? Nem emlékszem tisztán.
  • L Viper #15008
    RV-be tudtál csatlakozni régebben?
    Multiztál velünk már régebben.
    Vagy ez megint másféle net azóta?
  • Molnibalage
    #15007
    Angolul ez hogy van? Akkor beírom.
  • Razor18
    #15006
    A mobil netes csatlakozás problémája gondolom sajnos nem bír akkora prioritással, hogy valaki ránézzen erre, ugye?
  • Molnibalage
    #15005
    Az FW topicon volt egy május 31. időpont, de nem tudom hogy ez komoly vagy csak térfa volt. Azért igen előrehaladott állapotban van a fejlesztés. Február első hete óta van agresszíven tesztelve, a felfedett bugok közül már olyan 80-90 javítva van.

    A gond az, hogy MINDIG jönnek teljesen új ötletek és fejlesztések, de egyszer eljön az a pont amikor az van, hogy akkor MOST ez még benne lesz, de eze meg az meg amaz már nem. Egyes postokban már dev ta is azt írta, hogy már late alfa stage van és hamarosan jön a cucc.

    Vannak olyan dolgok amik nem nehezek, csak sokáig tart megcsinálni őket. A Tacref-ben is lesznek változások. Az orosz gépeket én írom. :)
    Persze olyan sok bejegyzés van, hogy az összeset átírni/javítani nem lehet....

    És saccra az mondanám, hogy nyáron már ezzel fogunk repülni.
  • LeonSilver
    #15004
    Hogy Szalacsi bajtárs szavaival éljek :
    - éééss mikó?
  • Molnibalage
    #15003
    Skacok az új kilp készen van. Multis felvételek is vannak benne, megcsodálhatjátok majd milyen faszán működik.