52965
  • LeonSilver
    #16722
    Igen!!Hihetetlen srácok voltak egy hihetetlen korban!
    Nekem az első kiadásból volt meg a Pumák földön-égen.Aztán kölcsön adtam valakinek ( úgy mint például Jakovlev : Szárnyak, emberek című könyvét) és azóta hozzák vissza.Na én ezért nemadok soha többet kölcsön könyvet.

    ( bocs az offért de ettől mindig kiakadok )
  • zsoltfireman
    #16721
    Hi!

    Bocs,hogy csak most válaszolok,de ma jöttem haza Hollandiából,mert meg kellet már néznem egy igazi repnapot idén is!!!
    Alap OF-nél 3 textura...hmmm,én 1szerűen kilövöm,mert nálam egyiket sem fogadja el,aztán 4.5! ennyi! Nagyon ajánlom az Aegean theatret feltenni!
  • L Viper #16720
    Örök tisztelet Nekik !
  • Molnibalage
    #16719
    Hej, ha majd befejeztem...

  • LeonSilver
    #16718
    Pumák
  • L Viper #16717
    Már bent vagyok a melóhelyen.
    Mi is köszönjük, hogy jöttél, ha tetszett gyere legközelebb is.
    Jó volt a kampány bevetés
  • polluxware
    #16716
    Értem, köszi szépen a gyors választ
  • Molnibalage
    #16715
    Eltávolítja az R-73 Mod2-őt az orosz gépekről, módosítottam a flare érzékenységét az AIM-9X, R-73Mod1, AIM-9M és IRIS-T rakétának. Már amennyire emlékszem. Egyes F-16 gépeken visszaraktam a 3 AGM-65 hordozásának képességét. Nagyon minimális...
  • polluxware
    #16714
    Gondlom máma nem lesz revans, avagy...?

    Kérdés!

    Ez Balázs féle realism mod miket módosít? Erről nem találtam infót sajna.

    Köszönöm mindenkinek a tegnapi mrepülést!
  • L Viper #16713
    Azért szépen hazacammogtál füstölve is.
  • Molnibalage
    #16712
    Na, újra megcsináltam az egyik szárnyat, javítgattam az összes vezérsíkot és elkezdtem rámászni a törzs felső részre is.





  • Gundark
    #16711
    Ja a hadjáratot csak én csesztem el. Az első GBU-10es is vagy 15 méterrel mellément, mert megzavartak. Igy nem találta telibe a hangárt, hanem az előtérben dolgozott csak, a helipadot meg a valami szutykokat radirozott le. A másodiknál meg rávezetés közben kaptam be azt a repeszt. Az mellé is ment, mert megszünt a lézersugárzás. Azt hiszem legközelebb CBU-kat viszek és magasból radarral oldok a közepébe. Persze a legjobb lenne ha lenne GPS fegyver.
  • L Viper #16710
    Az én képeim:

    Szerverődés:



    Összeált a kötelék:





    Dogfight:





    Kampány odafelé:



    ...és "itthon" Amendolában:





    Jó volt a kampány bevetés is, szépen összedolgoztunk, köszi a jó repülést.


  • Molnibalage
    #16709
    AZ utolsó felvételen a páros leszálláns nagyon durva. TOTÁL egyszrre ment a dolog. Ha majd FF5 alatt csináláljuk Fraps-szel akkor sajna nekem kell lenni a vezérnek, hogy hátrafele nézeten mindenki látszódjon, vagy nekem kell lenni leghátul (vagy én leszek a szóló néha, és akkor csak mozizok és néha közbelépek ezzel-azzal.).
  • Molnibalage
    #16708
    ACMI felvételek tegnapról. acmibin könyvtárba tedd amelyibe akarod, de csak adott helyszínen lesz megnézhető.
  • Molnibalage
    #16707
    Seregszemle.



    Pollux kome elrőmegy csalinak.

  • JoeDestroy
    #16706
    Nos a tegnapi hiánypótló multi jó volt.
    THX mindenkinek!
  • L Viper #16705
    Jó volt, majd rakok képeket, de most húzok aludni. :-)
  • Gundark
    #16704
    Uraim! Tenksz :)
  • polluxware
    #16703
    ja... jóvanna:)
  • L Viper #16702
    Destroy, gyertek, mert lassan indítom az AF-et is. Már TS-en dumálunk.
  • L Viper #16701
    Előbb TeamSpeakre gyere be. Persze, hogy timed out, mert még AF nincs indítva :-D
  • polluxware
    #16700
    az már csak hab a tortán hogy a server ip cím beírás után "timed out-t" ír ki connection-ra:)

    Köszi Balázs a pátyolgatást :) tényleg
  • Molnibalage
    #16699
    \terrdata\objects és az objects2005-be is.
  • polluxware
    #16698
    realism mod-ot hova másoljam bé? gyors kérdés.. :)
  • L Viper #16697
    No, van szoba TS-en !

    Akkor mégegyszer: tss.thomi.hu - Falcon 4 - ef16

    Kampány IP: 78.131.91.125

    Auto update legyen kikapcsolva, nehogy erőszakoskodjon az 1.013 és A Magyar honlapról a Realism Mod is legyen fent a Balkánban is !
  • Gundark
    #16696
    Rendben. 2130 check in a Kommunikációs atyánál :) Vagy s/s? :)
  • L Viper #16695
    Nyugi, csak a hadjárat elején van sok MiG.
    Ha jól operálsz, a 2-3. napra tiéd a légifölény. Amit tolunk AF kampányt multiban, rendesen ki van takarítva az ellenséges légierő. A földi erők azért még "ravaszkodnak".

    Aki jön Multira: AF lesz 1.012-es patch-el.
    Hadjárat "sima" Balkan.

    Teamspeak: tss.thomi.hu-n lesz, a többit majd később beírom.
  • Molnibalage
    #16694
    Ha majd kigyün az FF5 akkor lesz egy új kibővített átformázott kézikönyv. Miután kijött akkor lesz időm rá, mert fejlesztőmunkám akkor részben véget ér, az adatbázis gatyába lesz rázva, hadjáratok be lesznek fejezve.

    Visszatérek a 3D moddelezéshez, mert mint látjuk a skinezés megy. Kezdetben megcsinálom a hiányzó orosz rack-eket, azok viszonylag egyszerűek.
  • JoeDestroy
    #16693
    OK! Leszünk! :-))
  • LeonSilver
    #16692
    Én simán kinyomtattam :D Így egyszerűbb..
  • polluxware
    #16691
    fogtam, olvastam, olvasom mégegycőő :)) Köszi;)
  • Molnibalage
    #16690
    Úgy ahogy az összes verzióban. A hadjárat kezdetekor is be lehet állítani a prioritások területre és célokra bontva. Könyörgöm, KÉZIKÖNYV! Le van írva. Nem fogok mindig kiregényt írni, ha már egyszer le van írva.
  • polluxware
    #16689
    Valaki nem tudja véletlen hogyan lehet hatni az AF Balkan kampány generátorára? Úgyértem egy csöppet sem relisztikus, bár fene bánja azt csak legalább ne legyen annyi mig21. Az meg hogy az AI generáljon bevetéseket az totál kamikázééé játék. Nem is magam miatt aggódom hanem hogy a koalíciós erők 1/3 kipurcan már az első hullámban. Teljesen sajátkezűleg meg csöppet időigényes..

    multi az gondolom nem Allied forcos leszen
  • Molnibalage
    #16688
    Viper lesz a szerver. Multi előtt mindig be van postolva ide a TS szerver címe, szoba elérése és IP címe.
  • polluxware
    #16687
    muti? ip cím is van? :)
  • Molnibalage
    #16686
    Jó, addigra lemegy az első félidő. :)
  • L Viper #16685
    Már próbáltam ezt is, csak csinálja. Mindegy, remélem egy format kiüti

    Múti 21:30 körül jó lesz ?
  • LeonSilver
    #16684
    Janicsek András ales.
  • Molnibalage
    #16683
    Még egy mellékzönge. Nem hozták nyilvánosságra név szerint az áldozatok neveit egylőre. Ok. Azt viszont leírták, hogy egy alezredes okató aki most jött haza. Hát ez nem sok emberre illik...

    "Ócsárolás az ha olyanért is a vezetőséget teszed felelőssé amiről egy ember tehet."

    Azért áttételesen tehe róla a felső vezetés. Érdeks módon a francia pilóták ennél durvább brahiba sem haltak bele. Talán mert repülnek eleget?