52965
  • gsg16
    #18042
    ámen!legyen úgy!
  • polluxware
    #18041
    Ámbörök, nézte már valki máma a Híííradót?

    Az Oroszok meg Grúúúzok lövik egymást mint az FC kampányban.

    Grúzok Amerikai assistot kérnek..
  • Molnibalage
    #18040
    Ez csak egy terv és bőven tarhatónak tűnik. Az első masszív betateszt kör tartott 3 hónapig, a köv. nem fog ennyi ideig tartani a tervek szerint, mert nincs rá szükség. Most van augusztus. Még, ha 3 hónap lesz köv. szakasz akkor is az véget érne októberben...
  • gsg16
    #18039
    mi hiszünk,és remélünk.gondolom mindent elkövetnek,hogy időben kint legyen.szerintem azonban nem szerencsés dátumokat leírni.
  • Molnibalage
    #18038
    Aragorn utolsó üzenete a lényeg.
  • L Viper #18037
    Remélem ez így is lesz. Még ebben az évben jó lenne, már ennek is örülnék.
  • Molnibalage
    #18036
    Sajnos a beta II tesztfázis különböző okokból nagyon sokat csúszik. Elvileg május vége volt a terv, de még most sem gyütt. 1 hét múlva talán. Jelenleg a 10 éves Falcon jubileumra van megcélozva a dolog, hogy addigra ha törik... Ez dec. 15.
  • gsg16
    #18035
    ez úgy néz ki,hogy még a Black Shark előtt kijön!
  • mcsaba
    #18034
    Sziasztok, lehet már tudni mikor jelenik meg a FF5? Ha lehet rtudni kérlek irjátok meg, már nagyon várom. Köszi.
  • Wampa
    #18033
    Nyugi Viper
    Én 4.hónapban mentem egy hétvégére,igaz utána Karácsony,Szilveszter itthon,de az is 6.hónap.....Én is leszereltem egy évre(mivel Nagyatádon mi vonultunk utoljára,nem küldtek el vontató kiképzésre,igy inkább elzavartak)Volt tiszt amugy aki meglepődött,nem gondolta hogy a zászlóaljhoz tartozom:)))))
    Egy évig mást se hallottam mint gránátrázást,mennyi az idő vicceket,erre két héttel hamarabb szereltem mint az öregeink:))Mikor mentem hajnalban el,mindet felköltöttem búcsúzkodni.....olyan mogorvák voltak:))
  • L Viper #18032
  • gsg16
    #18031
    nálunk anno meg erjesztettek mindent,amiről azt gondolták,hogy erjedt állapotában tudatmódosító hatása lehet.aztán amikor megitták,olyanok lettek,mint az az amerikai háziasszony,akit UFO-k raboltak el.néhány óra kiesett az életükből.
  • L Viper #18030
    Tisztaszesz és narancslé kombinációjához egyszer volt szerencsém. Én tudatlan beleittam egy jó kortyot, mert megkínáltak, de azt nem mondták, hogy ez nem csak Jaffa .
  • Solt
    #18029
    Hát az ilyeneket mi sem ittunk meg... bár végül is a Lánchíd konyak felért a pitralonnal!
  • L Viper #18028
    Én inkább nem mesélek semmit, csalódnátok bennem, mert azt hittétek, milyen rendes ember vagyok . ( Fél év után voltam elősször hosszú eltávon és egy évig voltam katona. Ja az eskü után voltam egyszer. )
    Barbont és Pitralont viszont nem ittam
  • polluxware
    #18027
    Azért volt néhány érdekes dolog ottan Szabadszálláson is. Javarészét dolgoknak csak felvágásból csinálta néhány emberke... Azonban néha ottan a téli zord éjszakákon Szabadszállás eldugott kis felderes lakunkban volt olyan érzésem mint egyszem városi szótlan kisgyerek, hogy a hold sötét oldalán leledzem...
  • Wampa
    #18026
    Az én Barbonomat viszont megitta a sittes csapat.
    Megkérdezte az egyik van e arcszeszem.....volt és pont Barbon.
    Fura mert mindig Denim volt abban az időben(lehet hogy jobban jártam volna)Térült fordult,odaad egy üveg kólát,igyál.Mondom de dzsukel,milyen jó fej.Még reggel is éreztem a Barnon izét,elég émelyitő,valószinűleg azért nem komálták.
  • LeonSilver
    #18025
    Erről csak hallottam, látni nemláttam.Viszont az rendszeres volt, hogy hozattak gyümölcsöt maguknak a népek.Nyálonyba bele, összenyomkodták és raktak hozzá némi cukrot ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Magas szekrények voltak ( plafonig ) de a szekrények normál méretűek voltak.
    A szekrény teteje és a plafon között meg volt egy ilyen deszka amitől olyan volt az egész mintha a plafonig érne de a szekrény teteje és a plafon között volt egy kb. 60-70 cm-es rés ( talán érthető ).Nnna.Itt egyszer ( most tessék kapaszkodni ) egy kotroncos kurvát talált ( tök véletlenül ) a zászlóalj törzsfőnöke aki előtte ott volt századparancsnok.Megvolt neki ágyazva fönt, a kaját hordták neki.Éjszaka kicsit kitudott menni amikor szolg. aludt.
    Amikor meg tiszta volt a levegő ment a kufirc.


    Na.Befejeztem mert kapok...
  • Molnibalage
    #18024
    Én ennél erősebb szotorit halottam gimis töritanáromtól (olyan 35-40 éves lehet most). Egyes hardcore arcok VEGYVÉDELMI köpenyből tudtak egyesek valamiféle alkohol italt kihozni! Aki megitta az "enyhén" szívott a mellékhatásaitól.
  • LeonSilver
    #18023
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A következő NEM urbánus legenda.Talán hallottatok ilyen sztorikat és lehet el sem hittétek pedig igaz!Komolyan mondom!

    Szóval nekem volt olyan katonám ( nem is egy ) aki simán megitta az arcszeszt.Ha jól emlékszem a Pitralon-t narancs üccsivel a Derby-t pedig kólával itták viszont a Barbont valamiért nemszerették. :D
    Volt olyan aki kéken-zölden jött vissza eltávról ( leszerelés előtt, ruháért mentek haza az öregek ) mert összeverekedett az apjával a ruhán ( melegítőben szerelt a csávó ).Vagy Jeremy honvédről ( azért lett Jeremy mert Névtelen ***** volt a neve és a Névtelen Nulla nevű bandának volt valami száma amiben az volt, hogy Jeremy, ne hagyj el .. http://www.youtube.com/watch?v=Q-PTExIsJ6A ) és összesen volt ( komolyan ) 3 általánosa.
    Vagy a másik ( nevet nemírok ) manus aki első eltávján nemjutott haza mert eltévedt pesten.Péntek délutántól vasárnap délig kolbászolt össze & vissza.Akkor akadtak rá valahol a rendészek és tették fel a vonatra .

    Majd egyszer talán kiadom az emlékirataimat kötve-fűzve :D


    Bocsánat csak néha szeretek ezekről beszélni.
  • Molnibalage
    #18022
    Érdekes! Lehet gyúrni uraim!
  • 97th Vampire
    #18021
    Repkedős filmek.
    Többek között "Az ég katonái" is megtalálható itt.
    http://www.mp3portal.hu/viewtopic.php?f=49&t=17443
  • Molnibalage
    #18020
    Élvezet volt olvasni a sztorikat.
  • LeonSilver
    #18019
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megjött a főnök, hogyan abbamaradt az élménybeszámoló .... :D
  • L Viper #18018
    Ez egy P5B alaplap, integrált hangkártya, Soundmax HD Audio felirat a kezelőpaneljén.
  • Wampa
    #18017
    Tres amateur.....lantlényt legkönyebben gépből a nagykalapáccsal lehet .....ezt mindenki tudja.
  • Wampa
    #18016
    Sok szellemhibánál a táp a ludas......én sokat szivtam a hangkártyámmal,gyakorlatilag a szemem előtt esett szét a file rendszer,pont teszteltem a vinyót,lefagyott a windows,azóta se láttam olyat,nem kékhalál ,kifagyott a kép,utána hol beindult,hol nem,később telepiteni se tudtam.
    Linux alatt no problemo volt.
    Cseréltem,optikai meghajtót,vinyót,videokártyát,memoriát,tápot.....ezek a tippeim voltak.
    Ideges lettem ,eszembe jutott az Audigy,kib...tam,azóta ok.
    Otthon amugy nehéz,kérni mindenből cserét,lehuzgálni,inditgatni.......
  • L Viper #18015
    Kékhalál amikor épp rájön.
  • Gundark
    #18014
    Lantlény_űzést kell tartani a gépeden. Először kezdd el ráolvasással. Aztán váltsál dimenziót :)
  • Molnibalage
    #18013
    Pénteken és Szombaton is jó nekem a multi. Akár FC vagy 1.02 is jöhet, ha ahhoz van kedve valakinek.
  • Wampa
    #18012
    Szia Vipera
    Miket csinál a jószág?
  • L Viper #18011
    Másik kártyával is ugyanez a szitu. Más lesz a baj. Jobb lett volna, ha ez, így nyomozni kell tovább.
    Cseregépet kapok és elviszik nyúzni a gépemet. Az a röhej, hogy van amikor napokig frankó, aztán egymás után 2x is lehal. Szerencsére még bőven gar. időn belül van.
    Pénteken nem tudok jönni, a szombat igen, csak kérdés, mi lesz a masinával.
  • Gundark
    #18010
    Tartunk valami banzájt a hétvégén? Mert ha nem akkor megyek vétkezni :) Bár... Ha a Pápa is FCzhet akkor én mint kis inkvizitor, bármit meg tudok magyarázni :) Persze kérdés hogy a fő S/S Lantlény_Vipera már kicserélte e a videokártyáját.
  • Molnibalage
    #18009
    Meg még az maradt le, hogy az OF-ben lehet custom camerákat definiálni a gépek dat fájlaiban. Ezt tudtátok egyébként?
  • Molnibalage
    #18008
    Nos az én véleményem.

    1. Az akciójelenetek tény, hogy látványosak, de "picit" egyoldalúak és vannak benne számomra ordító baromságok. Az elején az F-18 mögött kb. csak 10-szer volt tiszta tüzelési helyezetben a MiG-29. Egy ilyen esetben a Hornet már füstölgő roncs lenne, csak hiányzott a MiG-29-ről légiharcrakéta. Eh... Micsoda fair és reális küzedelem. Kár. Később is felszálló gépeken ott a sok raketta, de használni már egyszer sem használta az ellen. Kicsit sok a "we are soo cool" érzésből nekem. Flareket dobja a sok gép, csak minek? Tényleg jópofán néz ki, de 100%-os hülyeség. Ellen lazán BVR-ban akkor meg mire dobálja??? Chaff-et egy grammot sem láttam...

    2. Nekem túl sok a felvezetés, bár egy-két tényleg jó snitt van ami nagyon jó.

    3. Az effektek jók benne, bár tudnám hogy a hangokat hozzá honnan töltik le (szöveg feliratozás, stb.)

    4. Az is zavaró, hogy a képarány a videón belül párszor szar és torzak a gépek.

    5. A hangok és zene sokszor együttesen túl hangosak és csak egy nagy katyvasz az egész.

    Összeségében látszik, hogy az ő erőforrásik messze meghaladják az enyémet. Ha lesz majd FF5 akkor mi/én is tudunk ilyet csinálni, de addig nem. Alapvetően szerintem űberelik az én munkáimat a fent említett okok miatt.
  • Molnibalage
    #18007
    Csak welness hotelt ismerek ami elfogad üdülési csekket, de már nem emlékszem, hogyan hívták. 150%-os arányban számítja be egyébként.
  • repvez
    #18006
    Hamár OFF:
    Valaki nem tud ajánlani egy jó kis szállodát vagy hotelt siofokon ami közel van a strandhoz, zárt parkoloval és üdülési csekket is elfogadnak.
    1 személyre reggeli ebéd vacsorával jövö hétre 3-4 napra?
  • Molnibalage
    #18005
    Az hosszú OF vidi folytatása.

    Azért 1-2 napot szívesen maradtam volna még ott fent... :)

    Felmentem a dev fórumra az olyan képeket láttam, hogy még én is beszartam.

    Külön vicc, hogy több ember is akkor keresett meg sürgős dologgal, mikor éppen nem voltam itthon. Nekik mázli, hogy lesérültem.
  • repvez
    #18004
    Nem kell a kifogás valld be hogy nem birtad nélkülünk és hogy hegesztgess egy kicsit az FF5-ön :D
  • Molnibalage
    #18003
    Üdv skacok. Látom megy az OFF. :)

    Lábsérülés miatt korábban haza kellett jönnöm (akurvahétszentségit!). :(

    Az A-6 kabin szerintem benne lesz FF5-ben, a gép is új 3D modellt kap tudtommal. Ez nem kód munka szimpla importálás a feutre frezze erre nem vonatkozik az olyankora vonatkozik ami nagyon új vagy nagyon hosszú. Ez nem az.

    Látom a prweview-ban már csekkoltátok a horodozókat. Majd az északai fényeket várjátok meg a hajón. :)

    A fények táján is várható pár érdekes megelepetés, de még W.I.P. ;)