52965
  • Molnibalage
    #20243
    Ok, szép, de most már talán lehetne a Locni vagy egy új DCS topikban.
  • LeonSilver
    #20242




  • Scottt
    #20241
    Na úgynéz ki, hogy 1-2hét[max 1hónap]határidőn belül én is Cápázhatok.Addig is könyörgök képet-képet-képet^^
  • Buren
    #20240
    Én is csak azt tudom mondani hogy eszméletlen jó... Már csak a fülkében körbenézni egy élmény.

    Imádom, bárcsak meglehetne már venni az angolt. (vagy legalább a rendes angol kézikönyvet letölteni)

    Elfog tartani mire megtanulom kezelni... Nem vagyok egy nagy rotorfejű

    Egyedül azt nem tudom, hogy lehet sim módban a gázkart (cyborg EVO-m van) a kollektív növelésére/csökkentésére beállítani... (bezzeg árkádba alapból úgy mükszik és controlsban csak a gombok vannak felsorolva tengelyeket meg egyebeket nem lehet kiválasztani )
  • polluxware
    #20239
    sztem nagyon ott van... FANoknak való, oldalkormányos joy-al előnyben.

    bár.. a trimmel ezt is ki lehet váltani

    pár órája repkedek már ,de az hogy lőni meg egyebek... totál felejtős még jó ideig:))

    Van angol billenytű keycard map.. ed fórumon! az kötelező
  • repvez
    #20238
    ja hát a trim gombot elég sürün hallom én is csattogni az igaziban is nem hiába van a boton a huvelyk ujj közelébe.
  • polluxware
    #20237
    NOs...

    Az UI - Game stabil - wmv videjón néztem mit hogy kell kapcsolgatni majd alt-tab vissza a játékba.

    Próbáltam olyat hogy egy képernyőre raktam egy taxizó Su-25T, kamov ka50, +néhány miget amitől 20 alá nem ment az fps, kabinban kifejezetten olajozott maradt a kép.

    Ha ezt a RU mappát Ru1-re átnevezitek, akkor csak briefing szövegek, misszió nevek maradnak oroszon. A játékban minden tool-tip angol, az !!!ABRIS!!! full angol.

    Egyedül akkor lassul meg a game hogy ha földközelben kavarja az ember a port...

    gépem: core2 1,8->2,4GHZ ,2GB ram, x1950GT alap

    beállításaim:
    Scereny: medium (bőven szép így is)
    textures: high
    !!view distance!!: low (felesleges feljebb rakni..)
    cockpit tex: 1024

    kivül/belül az alap 50fps - 80ig ugrál

    teljesen eltüntek az idegesítő reccenések ami nálam az FC-ben volt

    Nekem bejön:)

    segítség -> T (trimm) gombot sűrűn nyomkodni, megkímél a joy tördeléstől. Finom mozdulatok, ha gáz van keveset korigálni, és hagyni hogy magát hozza ki a gép.

    lemezen van vidijó is!
  • gsg16
    #20236
    én kb 2 órája beálítottam a torrent kliensemben,a netem típusát,mert eddig a program által alapértelmezett volt beálítva.azóta 150,és 200mbittel jön lefelé.még kb 45 perc,és lent van.mikrotorrentet használok
  • Solt
    #20235
    Uram! Mit kék csinálni, hogy múkodjon? :) Az eddig közzétett dolgokkal nem sikerül életet lehelni beléje...
  • repvez
    #20234
    tök mindegy ha ö 30mbittel szedi nekünk meg csak a töredéke van lehet akármilyen gyors szerver neki ugyis elöbb lennt lesz.Bár mondjuk nekem is csak a 1/3-ad sebességgel jön csak mint lehetne.Pedig egyberaktam az iso és kalozos trackereket.
  • gsg16
    #20233
    az ilyen linkeket illik megosztani a néppel!
  • Gundark 1 1
    #20232
    Látom befutottak a kalózhajók a kikötőbe. Akkor belépek a flottába én is, hadd lobogjon a Jolly Roger. Aztán ha jó, akkor majd megveszem az angolt.
  • Solt
    #20231
    Ahhh... rendszergazdaként kell indítani az install-t... :S
  • L Viper #20230
    No találtam egy jó linket. 1,5 óra alatt lent is van.
  • repvez
    #20229
    Nem tudom hogy használhato-e a régebbi változathoz,de nem nagyon valoszinü, már énis néztem más alternativát,de még nem találtam.Mondjuk még az alapjáték sincs meg ugyhogy nem is tudnám kiprobálni sem.
    Az FSX-topikjában meg kell kérdezni,hogy mit tudnak rola gépigény és más változat használhatosága terén.

    Estére lehet hogy énis terelgetem majd a fekete cápát
  • Solt
    #20228
    Legújabb daemon, de el sem kezdi a telepítést... egyből hibával indít! :(
  • Scottt
    #20227
    Pazzeg földim megyek hozzád jáccani
  • L Viper #20226
    Urak, nekem is jöhet privátban BS-hez link, olyan, ami működőképes verziót takar. Köszönöm. Amíg nincs angol addig megnézném én is.
  • L Viper #20225
    Elképesztően szép .
  • zsoltfireman
    #20224
    képernyővédő
  • zsoltfireman
    #20223
    Hát engem érdekelne ez az addon! FSX-re jó csak?
    Fizetősön kívűl nincs más megoldás? Esetleg egy.......
  • Scottt
    #20222
    Énisénisénisénisénisénis.
    Faszomba, hogy nem fut:(((((
  • sindelnet
    #20221
    Ment a privi...
  • repvez
    #20220
    nem tudom nem vagyok az FS-ben járatos,de ahogy az alapprogit ismerem már csak ahhoz kell egy elég izmos masina.
  • gsg16
    #20219
    ezek a képek gyönyörűek.gondolom nem lehet harcolni velük,csak repkedni.mi a gépigénye?
  • polluxware
    #20218
    Emberek....

    Szép a menü...

    szép a grafika....

    szépen is fut...

    le a kalappal...

    NEKEM tetszik, ugyan 3perce fut csak

    JA!!! fontos!! csak legújabb Daemon Tools-al megy, és ha nem sikerül elsőre, segít egy kikapcs vagy reset az SF-nél.

    ALT-TAB-ra rettentően stabilan reagál szóval könnyű így tanulgatni pdf-el.

    ru mappát írjátok át RU1-re ésakkor angol menük lesznek. Totál játszható... a breafing szöveg úgysem érdekel.
  • repvez
    #20217
    megjelent az F-16-os kieg az FSX-hez:
    linkek
    képek

    Hát nem aprozták el a dolgot, csak az a baj hogy az FS-ben nem lehet az avionikát nagyon realisztikusra késziteni és még csak löni sem lehet benne.
  • Molnibalage
    #20216
    Milyen gépen? PM-ben én is elfogadnék torrent linket és leírást. Természetesen megveszem amin lesz angol, de mivel nincs demo belőle éa nem is lesz a tervek szerint...
  • Buren
    #20215
    Ejnye tessék csak átállítani Sim mode-ra a játékot!

    Nem tudom, nekem a talaj tetszik, pont elég ahhoz amire kell.
  • DonZorro
    #20214
    ÉS MÉGIS HOGYAN SIKERÜLT??? MESTEREM???
  • sindelnet
    #20213
    Működik,a menü már "angolosítható"
    Az irányítást elég jól eltalálták,a talaj grafikája elég gagyi,semmi
    bump mapping,de gondolom ez javítható,mint a loncin.
    Az fps-től azért nem vok elbűvölve...
  • Molnibalage
    #20212
    Ha be tudod dugni a hangkártyába akkor igen.
  • zsoltfireman
    #20211
    Szerinted az Ericsson headsettet tudom használni TS-en?
  • L Viper #20210
    Az 1.013 sajátsága az lehet, hogy előtte a main chatben kell gyülekezni.
    Utána mindenki látta egymást campaignban. Ezt még ki kell tapasztalni.
    1.012-ben bárki bármikor bemászhatott a kampányba. Legközelebb ezt is teszteljük.

    Most nem tudok pár napig jönni.
  • Razor18
    #20209
    Januárban jön ki az angol változat? Ez mennyire biztos?
  • zsoltfireman
    #20208
    Hát igen! Jó nektek! Remélem legközelebb menni fog!
    Ma itt vagyok a melóhelyemen,fent van az AF! Már csak TS kell és mehet,nem túl erős a gép,de azért megy,a NET olyan mint otthon!
    Fejhalgatót otthon hagytam,de van nállam egy ericsson headszet,azzal működik a dolog????
    Tehát,ha ma repülni akar AF-el benne vagyok!
  • LeonSilver
    #20207
    Nekem sem ment tegnap.Remélem ma sikerül életet lehelnem bele.
    Szerintem MW megnyugodhat mert aki igazán szimrajongó az szarforsz ide - szarforsz oda úgyis megveszi a játékot.Megérdemlik a készítők.Főleg ha tényleg jó!
  • gsg16
    #20206
    várjuk a leírást az elindításhoz,akár privátban is!!köszi!!
  • L Viper #20205
    Mai móka:









    Zsolti mi még hárman nyomattunk egy missziót. A fő cset találka után látta mindenki a másikat.
  • Solt
    #20204
    Így már világos! :)