52965
  • L Viper #20443
    Amit a fekete album után csináltak, eddig az új albumig, az nekem nem tetszett. Ez most jó lett.

    Amúgy ezt hallgatok mostanában:
    Muzsika 1.

    Muzsika 2.

    Lehet úúúúúúúúútálni

    Hogy ne kapjak ,egy kis Falcon is:
    BMS-ben de szépen füstölnek :-)


  • Gundark 1 1
    #20442
    Azóta nem hallgatok Metallicát mióta hisztiztek a napster bulival. Az de szánalmas volt :)
  • L Viper #20441
    Úgy okés. Végre ez olyan, mint a régiek. megint jó.
  • L Viper #20440
    Ez mi? Két album 2008-ban? Nemrég jelent meg a Death Magnetics. :-)
  • zsoltfireman
    #20439
    Küldtem privit!
  • JoeDestroy
    #20438
    Death Magnetic
  • JoeDestroy
    #20437
    Qff! aki még nem tudná!
    Metallica
    Death Of Masters
    2008 :))))
  • polluxware
    #20436
    Intel Core 2 Duo CPU (2x 2666Mhz) or equivalent (Core 2 Quad CPU recommended)
    2 GB RAM
    DX9 Graphic Card with at least 256 MB (512 MB strongly recommended)

    asszem kihagyom..
  • zsoltfireman
    #20435
  • polluxware
    #20434
    bakker azthittem hirtelen valmi zsolti által tupírozott BMS verzsön...

    Zsolti... többet ne
  • L Viper #20433
    Nézd meg, pillanat alatt fent is van.
  • zsoltfireman
    #20432
    BMS folyt.........



  • L Viper #20431
    Stabil, szép, no ctd, multira tökéletes a kampány.
  • polluxware
    #20430
    Írok mán ide is.. lássátok mán a szép wangőőg festményemet:)

    Balázs tök barátilag mondom, hogy ha elindul a BS neked akkor max a helid meg pár földi egység legyen a pályán ha gyártassz hozzá.

    A hind szépen kivan dolgozva, láttam Edéék gyártanak kabint hozzá... totál sirályos az heli... csapattámagató+személyszállító "repülő bmp-2-es"



    Másik kérdés:

    Vippi mondta már hogy atyaúristen fasza ez BMS 1.03, de mondjátok már meg hogy miben tud többet mint az FF4?? leszámítva a hálózati játék részt
  • Wampa
    #20429
    4.30.1 lite nekem ezzel megy,elősször ráfaragtam,mert 3.4.1 re emlékeztem:)
  • Molnibalage
    #20428
    Melyik a legutolsó deamon tools ami a DCS-hez kell? Vicc, hogy a anya honalp download része egy rakás szar.
  • zsoltfireman
    #20427
    BMS Configs beállítási segítség képekben!!!! MINDENKI TÖLTSE LE!!!!!!!
  • JoeDestroy
    #20426
    Not at all!!!
    A szöveget mentsétek egy txt-be a bmsbalkan-ba a többi mellé.
  • L Viper #20425
    Korrekt Köszönjük.

    A TE miatt meg senkinek ne fájjon a feje a másik hadszíntérre egyedül az AF-ben csinálták meg, semilyen más Falcon kombóban nem jó, ez külön ki is van emelve.
  • JoeDestroy
    #20424
    Falcon 4 SP4.2+BMS1.03 Balkan Theater install :)

    Alap Falcon 4.0 full install,
    Utána SP42OCI install (raktár 2)
    Config editor futtatás, FalconSP.exe kitallózás a felső sorba, apply change, exit.
    F4-BMS1.03-Setup.exe telepítés (raktár 2) utána Sp4.2_BMS_DATA_v1.0.exe telepítés.
    Config editor futtatása, F4-BMS.exe kitallózása a felső sorba.
    Config beállítása, (Zsolti, a konfig képeit közkincsé tehetnéd, Balázs kielemzi, és mindenki egyformára tudja állítani :D )
    Apply change, exit.
    Alap HiTiles telepítése (itt is lehet)!(HiTiles.exe először, utána HiTiles2Falcon4+.exe) (raktár 2)
    "F4-BMS.exe -hires" futtatása, SETUP a falconon belül.
    GRAPHICS fülön 1280x960 fölé ne állítsd mert nincs hozzá kabin.
    ugyanitt ADVANCED Linear Mipmap (ATI kártyánál), és Z-Buffer kikapcsolás,
    DDS-textura kiválasztása a lenyílóból, és a Texture Compress gombot benyomni.
    Ebben a pillanatban mindenki csinált magának egy 5-30 perces kávészünetet (sokáig tart)
    Ha kész, APPLY, utána OK.
    A többit be lehet állítani ízlés szerint.

    NOS eddig tartott az előzetes, az alap fel lett telepítve. Ez egy multi képes SP4.2+BMS1,03 install.
    MINDENKI CSINÁLJON EGY MENTÉST ERRŐL!!!!!!!!!
    (Mondom mindenki!!%!)
    Falcon futtatás teszt, működik, örülünk :))))))

    SP, BMS kompatibilis kabinok most telepítendőek (működik egy pár, nekem nincs most felrakva egy sem)

    Balkan telepítési fázis.

    Ezt kell most letölteni!!

    1. Falcon4SP3BalkanTheater.exe telepítése. NEM KELL FOGLALKOZNI AZ XP HIBAÜZENETÉVEL! mégsem gomb, és mehet tovább.
    2. SP3BalkansToSP4BMS.exe futtatása.
    3. HiTilesUpdate_Balkans.exe futtatása, ez updatálja az eredetileg felrakott (nem a falconra) HiTiles-t Balkan kompatibilisre :)
    4. F4-BMS (falcon) futtatás, és Balkan terület kiválasztása. (Senki se próbálja a TE-t játszani, nem kompatibilis!)
    5. Exit falcon
    6. HiTiles2Falcon4Balkans.exe futtatása
    7. Falcon indítás és GRAPHICS fülön 1280x960 fölé ne állítsd mert még mindig nincs hozzá kabin.
    ugyanitt ADVANCED Linear Mipmap , és Z-Buffer kikapcsolás ha be lenne,
    DDS-textura kiválasztása a lenyílóból, és a Texture Compress gombot benyomni ÚJRA!!!!!
    Ebben a pillanatban megint mindenki csinált magának egy 5-30 perces kávészünetet. Ha kész Apply és OK.

    Utána lehet repüni a Csizma körül kampányban!!!! :)
    A BOP-20030721.zip filet "Balance of Power update" még nem teszteltem, mindenki csináljon biztonsági mentést a két file-ról.

    :-D Enjoy it!
  • L Viper #20423
  • Gundark 1 1
    #20422
    Hallod, Wampusek, az a bajod hogy mi Viperával komolyan vesszük a légiharc gyakorlást? Na akkor számoljál csak egy kicsit : Két f-15 logisztikája, üa igénye, stb stb, ezzel szemben mi a technikát gyakoroljuk, amivel le tudjuk győzni vagy a gonosz ellenségeket, vagy a terroristákat,attól függően mire van szükség. S ha már itt tartunk, nem szép dolog fotózni az embert a saját kis kabinjában, mikor olvas. Vagy talán legyünk műveletlenek?
  • LeonSilver
    #20421
    Széjjel röhögtem az agyamat.
  • Wampa
    #20420
    Pár humoros fotó,a legjobb Balage mélyrepülésben a 16 osok előtt,meg Gundi és Viper a 15 össökben:)
  • Molnibalage
    #20419
    Van egy jó és egy rossz hírem. A data editálásaim már nem férnek bele az FF 5.0 kidásba. A jó hír az, hogy ez a dec 15. release erőltetése miatt van. Nagyon akarják a guyok. Hamarosan jön a beta III OCI installer új exe-vel. Az alapján majd okosabbak leszünk.

    A vörös oldalba nagyon durván belefolytam. Én csináltam a skin fixálását több vörös gépnek, a loadout, a modellező értékek és a rackek átkonfigurálása is az én munkám. :)
  • zsoltfireman
    #20418
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!
  • zsoltfireman
    #20417
    Elfogom!
  • L Viper #20416
    De mehet ám. Vannak ott jó dolgok.
  • zsoltfireman
    #20415
    AZTAQURVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Apám.........Ez az!
    Jaj de jó!!!!!!!!!!!!
  • L Viper #20414
    Amíg nincs FF5 szépen felöltöztetjük a BMS-t.

    A vonalsimítást egyébként nagyon szépen kezeli a BMS. Teljesen "recementes". Az RV-ben a gépek jók, de a kifutók szélei már nem annyira. Akárhogy állítom. Az OF-ben és az AF-ben jobb valamivel.
    ( NVidia Geforce 8600 / 512 MB )
  • Molnibalage
    #20413
    Ennek a main linkje mehet a raktár 3 néven a banner alá.
  • Molnibalage
    #20412
    Ezt már elküldted nekem valaha?
  • JoeDestroy
    #20411
    Az a következő a sorban :))
  • Molnibalage
    #20410
    Ha külön könyvtárait elmented a Balkánnak akkor elvileg RV alatt is megy, ha a theater.lst jó tdf fájlra hivatkozik és abban is jók a hivatkozások.

    Az RV-hez készült Balkánt felrakta már bárki is? FF fórumon van egy topik erről.
  • JoeDestroy
    #20409
    Preview BMS 1.03
    Leírás készül:)) Nem lesz bonyolult.








    :)))))


    Multis LAN tesztet csinálok nemsokára!
  • zsoltfireman
    #20408
    Szóval....



  • zsoltfireman
    #20407
    BMS-Alert!

  • zsoltfireman
    #20406
    Szakértők figyelmébe! Theaters.........
  • zsoltfireman
    #20405
    És most látom a raktár 2-ben,hogy nem csak Balkans van,hanem ODS is!!!
    Joe azt is fel kell rakni!!!!
    Kis Öbölháború! Biztos jó kis kampányokkal....
  • zsoltfireman
    #20404
    Szia Joe!

    Nagy boldogság ezt a hírt olvasni!!!!
    Már alig várom!!!!