52965
  • L Viper #20523
    BMS rajongóknak figyelmébe, buzerálgattam a felhőket egy kicsit. Volt pár modellcsomagom, azokat variálgattam:





  • zsoltfireman
    #20522
    Úúúúúúúú....basszus.......az odaasz!!!!
    GO FF5!!!!!!!

  • Molnibalage
    #20521
    Meg is kérdeztem, hogy mi a túróért (már elnézést) nincs benne még a beta III-ben sem mikor NF screenjét még márciusban tette be Aragorn a preview I -be..
  • L Viper #20520
    A kifutó textúrák és a guruló az nagyon durva. Elképesztően tetszett azokon a képeken.
  • Molnibalage
    #20519
    i_hawk már nem dev tag tudtommal. Saját verzióval repked. Olyan dolgok vannak az ő verziójában ami még nekünk sincs. A kifutó textúrák, az új avinoka.
  • L Viper #20518
    Tessék nézegetni i_hawk képeit !

    Van az új Harm képernyőről is ( nyamm ) és az új kabin is tetszetős. Nomeg a felhők, füstök és robbanások is meggyőzőek.

    FF5 gyere má' !
  • Solt
    #20517
    Több kérdésem nincs, mert ugrik az én fejem is... :D

    Köszi...
  • zsoltfireman
    #20516
    A konfigem érdekell?

    XP SP2
    Inel(R)Core(TM)2Duo CPU
    E6750 @ 2.55GHZ
    2.67GHz,2GB RAM
    NVIDIA GeForce 8800 GTS 512

    Nem merek már scree-neket berakni,mert leharapják a fejem....
    Most repültem Heathrow-Ferihegy útvonalat egy Norvég F-16AM-el....
  • Solt
    #20515
    No akkor nekifutunk! :)
  • Hypo #20514
    abszolut fps friendly mivel annyira azert nem osszetwett mint egy nagygepes addon szoval en nem tapasztaltam kulonbseget a default gep es e kozott
  • Solt
    #20513
    Milyen gépen néz így ki? Mennyire diavetítés? :)
  • repvez
    #20512
    Holnap jelenik meg az 1.02-es változatu demo a seven-g f/a-18-as játékbol :)
  • Gundark 1 1
    #20511
    A bejövő rakétákat már a sima F/A-18 is tudta kezelni. A TSHban csak csicsázták :) Igaz csak féldinamikus volt a kampány, de igen hangulatos. Pl amikor a Kuznyecovra vadásztunk, jó pár száz kilométerre a hordótól, összeakadtunk a Kuznyecov brigáddal, akik meg minket kerestek :) Jó kis pofozkodás volt. Igen sokszor jött az "any allied aircraft..." kezdetű szöveg :) No meg mikor a mocsok oszkár elinditotta a rakátáit és a köcsög 160asok meg másik irányból köszöntek be... De szép is volt a "vampires inbound" :) Aztán igen gyorsan közölték hogy húzzunk a csába 10 mérföldes körzetből ,mert aki él és mozog, a rombolók, a CIWSek ,mindenki lőni fog mindenre :)
  • Molnibalage
    #20510
    Az az adatbázis mitől is lenne bonyás? A bátyus elég sokáig tolta és nem volt más az egész, mint egy randomegenrátor és algoritmusok általt móködő dolog. Ha elég sok lényt csaptál le kaphattál valami szépet, de egyes esetekben a körülményeknek megfelelően sokszor jött ugyanaz vagy majdnem ugyanaz a cucc (akár zöld színű egyedi is!) A harcredszere sem az a fúúú de bonyás valami. Az egész nem is 3D-s az AI-t nem is kellett felkészíteni semmi ilyesmire...

    Az meg, hogy x elemmel lehet kombinálni a kód bonyolultságáról semmit sem árul el...
  • Hypo #20509
    :)
  • repvez
    #20508
    meglátszik hogy nem játszottál eleget a diabloval,mert ami abban van adatbázis és különféle változok sztem simán lehet bonyolultabb mint egy technikai rész leprogramozása.Mert ahány szörny, meg fegyver, páncél és ékszer volt a játékban az mindegyikkel lehetett kombinálni hogy éppen milyen képességet ad vagy javit.És soha nem dob 2x ugyan azt egy szörny sem, vannak bizonyos %-os értékek, de az inkább véletlen ha többször sikerül ugyan azt kifogni.Nem hiába van a szerepjátékoknak is 4-5 éves fejlesztési ideje (mármint a komolyabbaknak)
  • L Viper #20507
    Nézd meg a manualját, biztos benne van hogyan kell a HUD-ot aktiválni.
    Azok a harcigép kiegek, amiket próbáltam FS9 alatt, több típusnál szintén nincs kivetítve a kép alaphelyzetben.
  • L Viper #20506
    Én személy szerint örülök, hogy átnéztél ide is. Mindenki véleménye fontos a számomra.
    Sajnos az FSX-hez nem elég erős a gépem, de az FS 2004-et nagyon szeretem.
    Nomeg ez Falcon topic, ami Falcon téma bőven idefér, még ha nem is a harci Falcon szimben van.

    Az nem lenne semmi élmény, ha egyszer egy olyan szimet kapnánk, ami FSX szintű grafikával és az általunk kedvelt Falcon 4 avionikával illetve ilyen hadjárattal menne. Ja igen, a gépigény az más kérdés .
  • Molnibalage
    #20505
    A jelenleg rendelkezésre álló harci szimek jelenleg nagyon sok hiányossággal küzködnek modellezés terén. Az alábbiak nem stimmelnek vegyes(tehát nem ez nem mind egyben van és nem mindre jellemző, de ezek vannak).

    - Az AI sasszemű. Éjszaka is pont olyan jól lát, mint nappal.

    - Mintha a G'lock nem hatna rájuk sokszor...

    - Az időjárás (eső, köp, pára, stb.) semmiféle hatással nincs sem az infravörös szenzorokra sem a lézeres célmegjelölésre.

    - A felhőbe repüve is lát az AI (az Il-2 amennyire tudom ez már megoldott) vagy, ha az AI-nek szembesüt a Nap akkor is lát.

    - A padlock nézet emberfeletti képességeket biztosít. Ugyanazon dolgokat csinálja, mint az AI. Este is működik, ködben is, Napba nézve is.

    - A modern rendszerekkel simán lehet tüzelni nagy méretű föld-levegő rakétákkal. A Tor is tud ilyet, de az F-14 ugyebár 3 Mach bejövő sebességű raketták ellen lett tervezve. Az Lonciban az AI egyes egységek esetén képes bejövő rakéták ellen küzdeni. Te még radaron sem látod a célokat tudtommal. ---> A naval ops. rész totálisan alulmodellezett. A régi repszimek közül érdekes módon ezt tudja asszem a TSH F/A-18 szim. és tudta az ősrégi Fleet Defender...

    És ez csak pár a legsúlyosabbak közül. Tudnám még folytatni simán és ezek CSAK modellezésbeli kérdések. A 3D modellek hibái, adatbázis hiba, stb. hol vannak még... Nem hiába a játékfejlesztés csúcsa szerintem a harci repülőgép szim. fejlesztés. Ehhez képest az én szememben vicckategória összetettségű mondjuk egy Warcraft 3 vagy Diablo.
  • Hypo #20504
    ok ok tudom a kulcsiny nem minden sooot, csak erdekessek miatt raktam be,jo lenne ha egy ilyen latvany es egy olyan komplex system managment lenne mit a falconba, el tudnam viselni:)
  • zsoltfireman
    #20503
    Akkor ott elég nagy gebasz van mert van minden!!!
    lásd:
  • Molnibalage
    #20502
    Valóban, szebb lesz a látottak alapján.
  • Hypo #20501
    jovan nem kell beszarni csak atneztunk, neha te is ronditasz mashol:)

    Fihgter ops meg el kell hogy keseritslekek messze nem fog igy kinezni kulsoleg majd meglasd
  • DonZorro
    #20500
    Igen, kipróbáltam. Nagyon teccik!!!
    De nekem nem voltak sem MFD-k, sem HUD...
    Be kell kapcsolni valahogy? Vagy a hiba a gépemben van?
  • zsoltfireman
    #20499
    Nem néz ki elég harcasnak?????
  • Molnibalage
    #20498
    Mert legalább külsőleg nézzen ki harcasnak. Az esős kép valami elképesztő. A Fighter Ops lesz egyszer majd talán ilyen. Mire az megjelenik már az F-16 sem fog repülni...

    Ja skacok, ne offoljuk már szét annyira a topikot. Van FS fórum nem?
  • zsoltfireman
    #20497
    De nem is értem a dolgot,igazából a 16-os harcigép,egy olyan szim-ben ami főleg a örömrepkedésről szól,utasszállításról,rádióforgalmazásról!
    Miért is kéne,bevetni a zavaró konténert,meg a többi fegyverrendszert???
    Arra ott van a Falcon egész családja!
  • Hypo #20496
    A rendszerek csak egy resze van lemodellezve, szoval nem egy PMDG737-es de azert nem rossz:

    Features:

    * A, AM and C models
    * General Electric F110-GE-100 and Pratt & Whitney F100-P-220 engines
    * F-16C Block 50/52 Current and A MLU cockpits
    * 21 different external models
    * 21 different flight models
    * 61 different liveries
    * External loads
    o AIM-120 AAMRAAM
    o AIM-9 Sidewinder
    o Smokewinder
    o AIM-2000 IRIS-T
    o GBU-12 Paveway II
    o AGM-88A HARM
    o External wing 370 tank
    o Conformal fuselage tank
    o AN/ALQ-131 ECM pod
    o AN/ALQ-184 ECM pod
    o External fuselage tank 300
    o AN/AAQ-33 Sniper
    o AN/AAQ-28 Litening
    o AN/ASQ-213 HTS
    * Countries covered
    o Belgium
    o Chile
    o Denmark
    o Egypt
    o Greece
    o Italian
    o Israel
    o Netherlands
    o Norway
    o Poland
    o Portugal
    o Singapore
    o Taiwan
    o USA
    o Venezuela
    * Realistic (within FSX possibilities) Integrated Control Panel, Data Entry Display.
    * Realistic (within FSX possibilities) Air target radar with tracking options
    * Realistic (within FSX possibilities) Navigation display including terrain display
    * Realistic Stores Management Screens
    * Realistic Heads Up Display (actually sold for professional use)
  • zsoltfireman
    #20495
    UnVirtuall???? Bár ilyen lenne a Falcon-ban.....
    Hud + gyönyörűen működik!
    Nem válaszoltál....Kipróbáltad,vagy nem
  • DonZorro
    #20494
    Már hogy mit is? A HUD-ot vagy az "UnVirtuálist"?
  • zsoltfireman
    #20493
    A cockpit-be beletartozik az is! De ezekszerint te nem próbáltad!
  • DonZorro
    #20492
    Hali! Van HUD is benne, meg radar is?
    Csak virtuális cockpit van ha jól láttam...
    Über Állat képek! Nálam is ilyen!
  • zsoltfireman
    #20491
    Üdvözlet Aviano-ból! FSX....No Coment!
    Kellett volna esernyő,mindíg kifogom a szar időt.....








    ON
  • Hypo #20490
    errol linkeltem be kepeket lejebb:))
  • zsoltfireman
    #20489
  • wittman
    #20488
    Ez nagyon überállat!

    Csak "örömrepkedésre" vagy harci bevetésekre is használható az FSX-ben? Ha jól sejtem akkor csak az első...
  • Molnibalage
    #20487
    Ez komoly? Ez nem fotó?
  • haflac
    #20486
    köztudott,hogy a pilóták kedvenc itala a sör és annak jótékony hatása
  • zsoltfireman
    #20485
    FSX

  • zsoltfireman
    #20484
    RAMP START??? Elég jó! Ha megy Falcon-on ott nem lesz gond!
    De sok műszer nem aktív,itt nem kell annyit tökölni....egyszóval KI KELL PRÓBÁLNI!!!!