52965
  • L Viper #21243
    Egy szinte 100 %-osan valósághű skinbe kötött bele valami apróságba, ha jól emlékszem, erre Zsolti elmagyarázta, hogy két állása van és munka mellett skinezik hobbyból.
  • Molnibalage
    #21242
    Kokrétan mit szóltak be egyébként?
  • Molnibalage
    #21241
    Skint adtál nekik és még beszóltak? Kedves banda. Ezek után nagy lófaszt nekik. Leshetik, hogy megmondjam mi az adatbázisban a szar, majd másolják le az FF5.0 egyik patchjéből majd.
  • zsoltfireman
    #21240
    Ja ja!
    Ráadásul ontottam az OF-es bandának a színeket,akkor is csak kötözködtek,de arra nem képesek,hogy alap BUG-okat javítsanak ki!!!
    OF fórum=
  • L Viper #21239
    Ezek el sem tudják képzelni, hogy valakinek mennyit kell dolgozni Magyarországon egy jó számítógépért.
    Elég sok ott is a hülye, nagyszájú.
    Le kell őket szarni. Nem is játszanak kampányban az OF-el, hülye TE-ket multiznak és kifújt.
    A komolyabb virtuális századok ezért AF-eznek.

    Egyszer a Global fórumon emlékszem, Zsoltinak is beszólt valami dán okostojás, aztán Zsolti elmagyaráztad, hogy mi a helyzet, mi a munkád.
  • zsoltfireman
    #21238
    Ne is foglalkozz velük! Az OF-es bandával nekem is volt összetűzésem...
    Tényleg messze itt vannak a legjobb emberek!!!
    Délután repülés!!!!



  • Molnibalage
    #21237
    Novumot meg jól pofánvágám.

    "Now go and make a MP movie in FF5 where you do a mission.. not just fly around and drop flares"

    Majd, ha csinál valha is videót akkor esetleg ezt figyelembe veszem.

    Azt meg el nem tudom képezlni, hogy hogyan csinálják, hogy az én konfigomhoz hasonló gépen játszanak vele. Egyetlen FF dev tag sem tudta ezt megcsinálni és ti sem. Ezek szerint akkor mind hülyék vagyunk? Vagy csak szimplán huzdnak, hogy védjék ki kedvencüket?

    Azán megkérdeznik, hogy miért fontos a nagyobb bubble. Az eszem megáll. Ennyire amatőr kérdést...

    1. A valóságban nincs bubble. Tehát minél nagyobb annál jobb.

    2. A többi leírtam ott.

    És akkor ezek pofáznak, mikor az 2x2 = 4 szintű dolgot nem fognak fel? Röhej.
  • LeonSilver
    #21236
    Nekemis.
  • Wampa
    #21235
    Üdv Pajtik
    Kis polidili?:)
    Solt,ne hidd hogy valaki itt aki pozicióban van ,vágyik a visszarendeződésre.Az egész sz.r mindig is a pénzről meg a hatalomról szólt.Szerinted Fletó mester vagy bárki más beáldozná?
    Ugyan,vörös csillagot pár nyugdijas lobogtat,Che pólót meg pár buzi bölcsész hord.Árpádsávval helyzet dettó,az idősebbek valami sosemvolt korra vágynak,a fiatalok meg balhéra,mert szar az élet,nincs meló,nincs p..a:)
    Viszont arról,hogy kell e ugrasztani a mentákkal,arról tudnék mesélni.....Lehet hogy szitják is,de azok a f...ok aki Tonhausert a rendszervátáskor lekussolták,hogy mit beszél,olyan nincs hogy cigánybűnözés.
  • Solt
    #21234
    Ez annak az eredménye amit beléd tuszkol a média! Te sem gondolhatod komolyan, hogy bármitől is félned kéne egy rendszerváltás esetén! Arról nem is beszélve, hogy feltételezés részedről a nyilas keresztes zászlóval vonulás, viszont tény a veres csillag utáni vágy állami szinten! Le akarják vetetni a tiltott önkényuralmi jelképek listájáról, továbbá Magyarország jelenlegi miniszterelnöke szívére tett kézzel énekli az internacionálét! Pont akkor vagy biztonságban, ha a veres csillagot lobogtatod, vagy Che pólóban flangálsz!

    Semmi félni valód nincs az Árpád sávos zászlótól! Ha megkérdeznéd azokat akik lobogtatják, hogy miért teszik, akkor döntő többségük azt válaszolná, hogy azért, mert támadják! Ez egy fricska, hogy csak azért is lobogtatom... ennyi! Pár száz elvetemültön kívül egy ilyen emberke sem tudna bántani másik magyar embert.

    Félni valónk akkor lesz, majd, ha az eredményes uszításuk termékeny talajra hull, és összeugrunk a cigányokkal. Csak a vak nem látja, hogy erre megy ki a játék... majd lehet megint jönni "rendet rakni"!
  • polluxware
    #21233
    Én senkinek a hitét nem akarom bántani, meg azt se hogy hogyan érez a hazája iránt..

    Egy dolog zavar:

    Simán felvonulhatnák barna fekete ruciban a városban egy hatalmas nyilas zászlóval, a kutya nem foglalkozna vele..

    ugyanezt tenném egy veres zászlóval meglincselnének érte....

    érzed a különbséget? az ország 49% a rosszabbik oldal, igen is fél hogy mi lesz ha itt megint rendszerváltás lesz

    félnek az emberek a fehér piros lobogótól, és nem csak a másik 49% emberi lény


    2% az már rég elhúzott a francba és dubai-ban rendezgeti a lakosztályát..
  • Solt
    #21232
    Regős vers második sora elírás, így szól az eredeti: "fasiszták mint az olaszok"
  • Solt
    #21231
    Ez mélyebb téma főnök... nem lenne ennyi szélsőjobbos, ha nem érné nap mint nap támadás az alapvető nemzeti érzéseinket, és nemzeti jelképeinket! Ha ezt zokon vesszük, akkor meg nácit kiabálnak! Elég volt már ebből! Nézd meg neked is mi jut eszedbe egy Turulról, és egy Árpád sávról! Ezeknek semmi köze semmiféle ordas eszmékhez, mégis naponta mossák össze vele, és támadnak mindent, ami egy pici önbecsülésre, vagy büszkeségre adhatna okot! Nem kell ezeknek bedőlni... íme az ő véleményük:

    Regős úr verse rólunk

    Popper Péter, Horn Gyula személyi tanácsadója, jelenleg pszichológus! A csúsztatás, az uszítás iskola példája amit csinál...

    Ez csak két példa, reggelig tudnám neked ezeket sorolni, amik persze a hangadó médiából kimaradnak... no persze, ha minden bokorban "nácit" kell látni, akkor nagyon aktívak lesznek! A cigányok uzsora kamatos hitelei miatti támadásokat is addig variálják, amíg rasszista támadást generálnak belőle... hányinger már ennek az országnak a lelki és morális állapota! Nincs még egy hely a világon, ahol sikk gyűlölni a saját hazát, és ahol állami szinten ennyi támadás érne mindent ami magyar! (Turul, Szent Korona, a nyelvünk, a múltunk, a vidék, az iskolák... stb)

    Teljesen megértem, hogy sokaknak ebből már elege van! Hogy őszinte legyek nekem is! Egyre több embernél érik el azt a bizonyos inger küszöböt...
  • polluxware
    #21230
    gondlom a végét is tudod

    ..kioltják egymást


    oszt bacottul nem marad sömmi
  • Solt
    #21229
    Hatás, ellen hatás...
  • polluxware
    #21228
    Nem az a gáz hogy válaszolsz, vagy az hogy !esetenként! igaz amit írsz, hanem ahogy teszed.. talán..

    tudod.. hüpp, hüpp
    engem is...

    egyszer...



    sikerült, majdnem


    DE ÉN KEMÉNY VOK ÉÉSS!!

    szóval mi megtudjuk beszélni..

    ők nem ,

    END
  • Molnibalage
    #21227
    Nem mindenkivel. Csak éppen kicsit felbassza az agyam, hogy feltesznek egy kérdést és nem tetszik a rá adott válasz. Akkor ne kérdezzenek, hanem kussoljanak.

    Aztán beszólnak, hogy lassú a gépem. Jó. Akkor ezennel várom az adományokat minden magyar Falconos számára arra "little extra Computer power"-ra amit Naldo említ. Ez, mi ha nem bicskanyitogató?
  • polluxware
    #21226
    jóóvanna nem az csak ez jutott eszembe róla.. bocsi

    amúgy meg...

    A faszér nem a piros-fehér-zöld mostanság a magyar zászló színei?? én kis lurkó ickolász koromban még ilyen szarokat lengettem a kedvenc nyilacosos érzelmű tanáraim kénye kedvére..

    változik a világ
  • polluxware
    #21225
    "Almost all of hungarian guys share my opinion"

    except one fellow heróóó



    Balázs latinul: interkontinálisz-mindenkivel-képesz-veszekedusz

    pííc
  • Molnibalage
    #21224
    A jobb gépet csak azért veszem, hogy szebb Falcon videókat csináljak és a nagyon sűrű hadjárat eseményeket is elbírja.
  • Solt
    #21223
    Milyen nyilas zászlót? Ne legyél butus!
  • polluxware
    #21222
    Balázs le se szard... Az én 2,4 coredoumat is lehurrogták BS topikban mondván a Vista el se indul rajta...

    Falcon4-5 amivel játszol annak elég.. szóval.. felesleges több

    én példul a jelenlegi állapotában a BS-nek nem fogok gépet cserélni, mert azért annyira nem köt le
  • polluxware
    #21221
    csapatja itten a csávez a nyilas zászlót...

    Buren! atyuskám!! gondoltál már párt alapításra??

    Most képzeld el ezt a képet...

    látod??

    Ahogy kéz a kéz-ben vörös zászlót lengetve masírozunk a parlament előtt és Orbán vitya lemondását követeljük..

    BE SZÉP LENNE
  • Solt
    #21220
    Inkább mint a veres csillag!
  • Molnibalage
    #21219
    Na, most kicsit eldurrant az agyam.

    Kicsit nagy pofája van onnan a kinti jólétből egyeseknek.
  • Molnibalage
    #21218
    Nem értem. Mire utal a bannerja?
  • Molnibalage
    #21217
    Mi az az Alfa?
  • Buren
    #21216
    Én is!
    Na jó én nem vörös csillagosat, hanem fehérkékvöröset rakok ki!
    És az nem is komcsi! Sőt! Fel lehet fogni jobbiknak! HÁ!

    Meg is van! Mire jó a péjnt!
  • polluxware
    #21215
    Asszem elég időt adtam minenkinek...

    KI NEM LÁTTA MÉG A GENERATION KILL-t???????????
  • polluxware
    #21214
    az baszod....

    a JŐVŐ ..ahogy Hofi mondaná

    GYula bácsi!!! nézz le ránk!! (gömbös)
  • Solt
    #21213
    Gyönyörű a logója! Szívet melengető!
  • polluxware
    #21212
    jujjjjjjjjjjjj most látom mi van neved helyett a kis képben...

    anyám............ ezt azért meg kellett élni

    bakker azér is csinálok egy vörös csinnyagos vangőőg változatot..
  • Gundark 1 1
    #21211
    Ezt a képet még a nyolcvanas évek közepén láttam először egy Alfában :)
  • Scottt
    #21210
    És az a legszebb, hogy így beleolvasva benne van.
  • Scottt
    #21209
    Esküszöm, hogy idefosok én végig abban a (megjegyzem SZVSZ logikus)tudatban ringattam magam, hogy ha növelni akarom valaminek a prioritását akkor balra kell húzni
  • Molnibalage
    #21208
    Nincs. Ott a torrentz.com, hajrá.
  • netmester
    #21207
    af nincs raktárba vagy csak én nem látom?
  • zsoltfireman
    #21206
    Ez is,az is.....
  • Molnibalage
    #21205
    Ilyen textúra van benne? Vagy ez HitTiles?
  • zsoltfireman
    #21204
    Mind a három azonos!!!! Balkans....durva!