52965
  • Seaweed
    #386
    Egyertelmu
  • Caterpillar
    #385
    Biztos ők is rajongók...
  • Seaweed
    #384
    heh..lol #374 latod a datumot? 2005. júl. 27. 10:09

    nem kicsit vannak lemaradva....
  • zoltang
    #383
    http://www.gamestar.hu/
    "[PATCH] Falcon 4.0: Allied Force
    [2005-08-11 @ 16:18 - Forcecaster] (kommentek: 1)
    A Lead Pursuit LLC kiadta első patchét A Falcon 4.0: Allied Force című repülőgép szimulátorához, mely az 1.0.2-es verziószámot viseli. A patch telepítése után a játék kipofozott grafikával fog bírni, fejletteb mesterséges intelligenciával, új magas részletességű modellekkel illetve pilótafülkével. A 204 KB-os fájlért erre gyertek."
  • Molnibalage
    #382
    Csak aug. 8-uán tudom elküldeni, és légyszi küldd el újra a címedet, mret az a levél már nincs meg.
  • Gundark
    #381
    Nekem nem megy. Hová köll tenni? A windowsban is próbáltam, meg a gaméban is. Egyébként azt irja hogy nem jó a javitócsomag :) Ha ráklikkolok akkor felinstallál valamit (bár 0kb jelenik meg) és rendben véget is ér. De belül a setupban nem lesz 1.0.2 a széria. Leszedem még egyszer hátha elcseszte a 138 kilobájtot :)
  • neuro
    #380
    fel jaja
  • Gundark
    #379
    Neuro, te már feltetted?
  • grebber
    #378
    Crack kell a patchez ?
  • Gundark
    #377
    Kösz. Egyébként ezt miért csinálták? Nem lett volna egyszerűbb hagyományosan?
  • neuro
    #376
    Elvileg így lehet offline:

    Download from:
    http://updates.lead-pursuit.com/bfops-patch-1.0.2.MSP

    Then at a command line:
    msiexec /p bfops-patch-1.0.2.MSP REINSTALL=ALL REINSTALLMODE=omus

  • Gundark
    #375
    Nekem otthon nincs netem. Akkor gyakorlatilag a peccsel együtt mehetek a pi*sába. Gratulálok. Megyek FFezni azok legalább nem ök.
  • neuro
    #374
    A mai első hírt ajánlom mindenki figyelmébe: mambo.agria.hu :)
  • repvez
    #373
    Hali!
    Ha megvan még a cimem akkor nagyon szépen megköszönném!Ha nincs akkor irj privit.
    Te egy uriember vagy.Ha valamiben esetleg én is tudnék segiteni csak szolj!
    Köszi
  • Molnibalage
    #372
    Üdv repvez! Ez is kell? Mehet a bevált módszer? A dzsinn még egy kívánságot teljesít. :)
  • repvez
    #371
    Tudnátok mondani egy cimet ahonnan meg lehet szerezni a gamet?Nem találom sehol sem.
  • Gundark
    #370
    Mekkora egy F16os azimutja TWS módban? Mert a Janes 18ban 80 fok. Itt meg ha átkapcsolom twsbe marad ugyan úgy. Az gondolom 140 lehet. Ami meg a pecset illeti, nem szép hogy ennyi minden hiányzik... Főleg hogy az AF már önmagában is egy pecs :)) Ja meg feliratokat is akarok ! :)
  • repvez
    #369
    Készül az elsö patch!
    "News for July 23rd, 2005
    C3PO made a list of bug fixes in Falcon4 Allied Force public. He also stated that Patch One fixes are "not necessarily limited to the list" which he made available at Frugal's World of Simulation.
    The patch is to be released by the end of July 2005."
    Itt pedig a bugok listáhja ami javitásra kerül


    bug list forum
  • intruder2
    #368
    Na, akkor most várunk október 8-ig, addgira remélhetőleg a gépen lesz sok szim, nameg akkor jövök haza Finnországból és remélhetőleg Finn-ben nem költöm el az X-52-re szánt 30000 HUF-ot
  • intruder2
    #367
    Ááááááááá, akkor minden benne van ami nekem kell! Kfir, Mirage, F-4, Mig-23, már hiányoltam az ilyen szimulátort.
  • Caterpillar
    #366
    Naééés??
  • Reaper
    #365
    IAF nagy kedvencem volt...
  • 42nd Intruder
    #364
    Pontosítok:
    7 repülhető típus: Kfir C-2, F-15 2000, F-16D, Mirage III, F-4E, F-4 2000, Lavi ATF. És Quick missionban lehet még MiG-23/29-el is menni....
    (infó)
  • 42nd Intruder
    #363
    Csak a dobozát láttam azon egy 2üléses F-16 volt (F-16D??), szóval lehet, hogy csak F-16....
  • intruder2
    #362
    Az nem gáz, nekem olyan játékom is van (F-16 "szimulátor") amihez a minimum követelmény 486DX2, oprendszer meg DOS 5.0, winfo$-on is csak a 95-ön fut vagy pedig XP kompat mód :D. Ez az F-15 és F117 meggyőzött. Az IAF-ban meg gondolom a régi izraeli gépek vannak (nem vok benne biztos mieik voltak, de tán volt nekik MIG is).
  • 42nd Intruder
    #361
    IAF passz, de USAf megvan :) Ott repülhető sok típus pl: F-15C/E, F-16, A-10, F-117, F-22. Sok fegyver, kicsit bele lehet élni magunkat a müszerekbe csak sajna ez is amolyan usájos arcade lett.... Viszont én szerettem ano....:D XP alatt csak kompatibilitással megy tudtommal.
  • intruder2
    #360
    Bocsánatot kérek, de most kicsit OFF leszek.

    Csak az lenne a kérdés, hogy a Janes Israeli Air Forc-ban és a United States Air Force-ban milyen gépek repülhetők??? És egy vagy több gép is repülhető benne?
  • moho
    #359
    Köszönöm, a legmélyebb tisztelettel :)
    Hidd el értékelem. Ööö csak letoltottem egy francia oldalról egy movie-t, amiben van egy ramps start, de ezt is megnezem. Köszönöm.
  • Seaweed
    #358
    Ime, letoltod, elinditod es okulsz ;)
  • moho
    #357
    Csak azt hittem azert rakod fel mert elotte a Ramp-ről volt szó.
    Vagyis az inditasi proceduráról. Nos ezen a viden meg nem tom követni hisz nem látom :)
  • Seaweed
    #356
    Nem vagyok tamado, nem is szantam annak. Csak neha idegesit hogy az embereknek semmi se jo, hiaba rakunk az orruk ele barmit..vegen ugyis az egesz karunk kell nekik....bar lehet ez azert van mert lehuztam par evet a szolg. iparban....es munkahelyi artalomkent ramragadt.
  • moho
    #355
    Nekem speciel tetszik a game, akadnak kis zavaró tényezők amik nélkül jobb lenne de összeségében meg vagyok elégedve. Bár lehet elfogult is vagyok hisz egyik nagy kedvencem az F16-os.
  • moho
    #354
    Seaweed, te mindig ilyen támadó vagy? Nem kritizálásnak szántam csak egy észrevétel volt. A vid nagyon jó mint ahogy irtam és nem, sajna nem ultem F16-osban és nem volt alkalmam ilyen vagy más videt készíteni.
  • intruder2
    #353
    Amugy aki már játszik vele elmondhatná eddig milyenek az élményei, de ne ugy mint pár oldallal ezelőtt volt, mert az nem segítő hanem idegesítő :D. Annyit tudok hogy az FM nem olyan mint a LoMac-é (dehát nem is kell olyannak lennie, bár jó lenne), de pl. ez a realisztikus inditás, meg a kapcsolható cocpit megfogott. Meg a néhány posttal előrébb belinkelt PDF-ekből is az derült ki hogy nagyon jól szimulálták a radar üzemmódjait (ilyen jót árkádokba nem raknak :D). Meg mondták itt egyesek hogy ezek a dolgok nagyon feelingessé teszik. Kár hogy lassan megy abeszerzése, mert a LoMac most telepitésnél mindenféle hibákat ír, pedig az előző windows telepítésnél fel tudtam telepiteni.
  • Thanatos
    #352
    jaja énis ezt utálom hogy van oylan amire hiába lenne hajlandó áldozni az ember de nincs..., én meg az iylen külföldi rendelősdit nem igazán csipem :/
  • Seaweed
    #351
    Hat jah...en is igy vagyok vele..most van "in progress" folymatban (tobbek kozott) a beszerzese kulfoldrol a hianyzo lancszem az AEP , az IL2 szeriabol! Peldaul. De jon mellette meg par cucc amit sajna nem lehet magyarorszagon megvenni...
  • Thanatos
    #350
    hcgamer-en ez azért ott van nagyon: stalker: Még nem jelent meg, a várható megjelenés 2005 május-június
    nc... :)
    amugy meg olcsoságokat amik meg is érik tényleg érdemes bótban emgvenni, mégiscsak szebb, jobb etc, az úgy :)
    én utoljára silent hunter 2-t vettem meg 3k körüli áron :)
  • intruder2
    #349
    Igen, kicsuszott a számon a dolog, na zipzár a szájra és menni aludni :D
  • 42nd Intruder
    #348
    Ha nem kevernek össze, akkor nem nagyon kell ;)
  • Seaweed
    #347
    Khmm ezt meg se hallottuk