52965
  • Lockheed
    #546
    Neuro!

    Nem tudod, hogy lehet -e olyat hogy mint a mission builderben, kiválasztom a résztvevő országokat, csak kampányként játszom le. Mert ilyet csak single missionként tudtam csinálni....

    THX!
  • Molnibalage
    #545
    Azoknak akik nem hisznek az F-16 repképességeiben, számukra van egy igen jó avi-m egy fasza műrepülésről. Külső és belső nézetek szinte egyszerre. Minden látszik ami számít. kb.44 mega. Akit érdekel írjon és eljuttatom valahogy. Azért emelkedik úgy a gép, mert ez a VALÓS, ez az orosz gépekre is igaz.(Ezt Seaweed miatt irtam.)
  • Lockheed
    #544
    :)))

    Nemtom nemjárok TESCO -ba.

    innen...
  • Speedbreaker
    #543
    azt mennyibe kerül? pl teszkó :D
  • Lockheed
    #542
    Nnna most játszottam vele 1 kicsit, és tényleg igaz, valóban "nehezebb" lett a gép! Sokkal jobb... :)
  • Lockheed
    #541
    Áááá! Köszi a képeket. Sokkal jobb, mint volt szerintem! Arra az elhatározásra jutottam, hogy beruházok rá...
  • neuro
    #540

  • neuro
    #539









  • Lockheed
    #538
    "jah ugymegy mint a villanyvasut" Ehhehhe... Na ez találó!
  • Seaweed
    #537
    jah ugymegy mint a villanyvasut....azert szerintem Fly by wire ide, fly by wire oda, a fizoka hat ra es van tomeg meg elmozdulas meg "taknyolodas"....
  • Lockheed
    #536
    Háát én sem játsszok vele túl sokat, bár én szeretem, mert sok F-16 modellt összeraktam és a szivemhez nőtt... :) Én sem játszok vele túl sokat, mert nekem még 1 kicsit bonyolult az avionikája, ami mindenképpen dicséretet érdemel. Pl.: 1 lézervezérlésű bombát még nemigen tudnék vele célba juttatni...
  • neuro
    #535
    A tolóerő-tömeg rányt szerintem jól eltaláltak. Ami még mindig furcsak egy kicsit, az hogy a gép mintha egy sínen repülne, nincs igazán lendülete, súlya. De lehet, hogy az F-16 hiperszuper fly by wire irányítása miatt nem is igazán lehet érezni ezeket.
  • Seaweed
    #534
    En anyira nem ugralok az eftizenhatert.....de neha elokorkodom SPF1-ben is vele... F4:AF-el nagyon keveset jatszok... (gyak semmit...csak fel van teve)
  • Lockheed
    #533
    Jaja valóban, szerintem is mindent olyan "könnyen" csinál, mintha csa a gravitáció fele hatna rá... Mindezek ellenére szeretem azért, mert örülök, hogy 1általán van...
  • Seaweed
    #532
    Jah az akkor zsir..en mikor megjelent probaltam.
  • neuro
    #531
    Hát nemtudom.. én most Bosznia felett nyomom egy MLU Falconnal és 6 MK82-essel, két tankkal és 4 AA rakétával bizony elég nehéz a levegőben tartani a madarat. Az 1.03-as patch óta nagyon sokat javult a repmodell, már nincs rakéta effektus :)
  • Seaweed
    #530
    Szeritem mindenkepp a valosagtol elrugaszkodott a Falcon repmodellje, es az AF is.

    Full terhelessel (2 pottank, 2 AMRAAM, 2 Csorgokigyo, 4 GBU domba + egy zavaro kontener), ugy emelkedett fuggolegesen felszalasbol 2000 meterig mintha egy Proton raketya tolta volna az egbe... ;Ð
  • Lockheed
    #529
    "bár én még nem vezettem se MiG-et se F-16-ot"

    Ehhehe...én sem! De szerintem vagyunk még 1 páran. :)

    A hadjárat, mint "olyan" szerintem a LockOn -ban nincs is!

    Tényleg a Falconban van vége a kampánynak valaha? :))
  • neuro
    #528
    Azért össze lehet hasonlítani, hiszen egy kategória... A LockOn-nak szebb a grafikája és talán "hihetőbb" a fizikája (bár én még nem vezettem se MiG-et se F-16-ot), a Falconban viszont sokkal élethűbb az avionika, nagyobb a fegyverválaszték, jobb a hadjárat.
  • Lockheed
    #527
    Van multi, nem összehasonlítható szerintem a 2 játék, és Vedd meg, igazán megéri!!
  • Speedbreaker
    #526
    Hadd kérdezzem már meg, hogy le lehet-e tölteni a játékot, és ha igen honnan?
    Melyik a jobb játék ez vagy a Lock On?
    És van-e multiplayer?
  • Lockheed
    #525
    :)))
  • neuro
    #524
    10 euro volt. Próbáltam Paypal-el fizetni de visszadobta a bank a regisztrációs igényemet (K&H Visa Classic). Úgyhogy fogtam magam és feladtam a srácnak a pénzt postán egy borítékban :)
  • Lockheed
    #523
    Aaaa... OK. Kíváncsi vagyok nagyon, mert ha tetszik megveszem... Szerintem úgyis megveszem... :))
  • neuro
    #522
    Na, "megjött" a HiTiles... most töltődik, kb 2 óra múlva majd teszek be pár képet, hogy milyen.
  • repvez
    #521
    Az nem baj csak kijöjjön.
  • neuro
    #520
    remélem a jó szokásukhoz híven ez is szombat dél körül lesz kint :)
  • repvez
    #519
    jön a köv 1.04-es patch!
    Itt olvashato a feature list rola
  • Lockheed
    #518
    Ehhhehe! Az volt ám a Kánaán!
  • Seaweed
    #517
    "Hol vannak már azok az idők, amikor egy évben 4-5 repszim is megjelent..."

    Tavol..messze...az oskorban...meg a dinok is eltek akkor meg...
  • neuro
    #516
    Seaweed + Lockheed: nem jó nektek semmi bakker

    De egyébként az igaz, hogy egy új szimulátor kifejlesztéséhez rengeteg pénz és fejlesztő kell, ami jelenleg csak Maddoxéknak van meg. Hol vannak már azok az idők, amikor egy évben 4-5 repszim is megjelent...
  • Lockheed
    #515
    Van benne valami...
  • Thanatos
    #514
    megtegyük hozzá hogy még enyi konkurencia se lenne pedig ez is szinte 0... és ha valahol nincs konkurencia ott csak egyre szarabb elssz a helyzet... :(
  • Lockheed
    #513
    Nekem sem hiányzik annyira, de mondjuk 1 hasonló ramp startot azért tudnék szeretni... Háát az igaz, hogy káosz az van bőven, de én csak arra akartma utalni, hogy olyan dolgokat árulnak pénzért, mainek manapság sztem az alapjátékban benne kéne lenni... Pl.: Hi-res textúrák, vagy normális netkód, repmodell stb... Ha eleve így adnák ki a játékot, akkor nemcsak a már kialakult rajongótábort tartanák meg, hanem sokan szivesen ki is próbálnák sztem.
  • Seaweed
    #512
    Nekem nem hianyzik az interaktiv muszerfal...

    ..es en egyaltalan nem szeretnem ha osszeolvadnanak! Az nem lenne megoldas! igy se tudnak egy 100%-os programot kiadni..ugy meg csak nagyobb lenne a kaosz...

    szvsz + penz + ido es +fejlesztok kellenenek..de mint tudjuk a szimulator nem biznisz...se a kiadoknak se a fejlesztoknek...igy ez hiu abrand...
  • Lockheed
    #511
    Örülnék, ha valahogy a 2 cég összeolvadna...
  • Lockheed
    #510
    Úgylátszik ma ez a divat! LSd. LockOn! Mondjuk grafikailag összehasonlíthatatlan a 2 progoram, de pl. ha jól tudomaz Eagle a Black Sharkba tesz beclickelhető műszerrfalat... :D
  • Seaweed
    #509
    Hat igen..+ sarcert meg kesz pofatlansag...
  • Lockheed
    #508
    Jaja főleg, hogy nem az alapgémmel adják!!!
  • Seaweed
    #507
    alakul..de szvsz ez 2005-ben igy is rondanak szamit..