52965
  • Lockheed
    #626
    Való igaz, hogy azért javíthatnának a minőségén, mert ez így ma tényleg elég gáááz! :) Viszont a Falkon ezt leszámítva egy nagyonjó szim... :)
  • Seaweed
    #625
    El vagyok kapatva biztos de nekem szamit ma mar ;))
  • neuro
    #624
    A grafika nem minden :)
  • Seaweed
    #623
    Nalam meg az volt hogy egyzseruen patcheltem progibol es utana egy kuldetes se indult el...kilepett toltes kozben. Le is szedtem a geprol a progit, majd visszarakom ha meglesz a Track IR-em mert ahogy elneztem nekem ez a program max avionikai szemponbol erdekes...a grafikatol rosszul vagyok.
  • Molnibalage
    #622
    Nálam is ez van!
  • neuro
    #621
    1.05-ről nincs semmi infó, csak annyi, hogy javítják a besugárzásjelzőt, ami az 1.04-óta nem nagyon működik :)

    Épp most repültem egyet én is és csak látom hogy jönnek a rakéták, húzzák a csíkot előttem de az RWR meg sem mukkant: szépen le is szedett az egyik.
  • Gundark
    #620
    Nekem tegnap olyan volt Neuro, amitől majdnem belefejeltem a monitorba :) Kicsi sérüléseket szereztem, bejelentkezem, meg is kapom a besorolásomat, csavartam(tattak :) két kört a távolabbi várakozóhelyen (az életben nem indulok el mégegyszer egypályás reptérről :) aztán behoztak, üzema 2000 körül. Látom hogy valaki van a pályán, nem meglepő sorban mennek a gépek fel-le. Nézegetek valamit az oldalpanelen, mert villog a hibajelzés, egyszerre csak valaki belesivít a rádióba : Shark 1-1 megszakitás, átstartolni, és megadja a koordinátákat a kitérő repteremre. Begyújtom a fáklyát, felnézek BAZ. Egy C5ös áll a pályán tőlem vagy 300 méterre, :) Aztán kiderült hogy kényszerből jött ide mert az eredeti repterén (Szöul) nem fogadnak mert éppen légibemutatót tartnak a PRC VB-k :) Ez a barom meg beesett ide de valami baja van és nem tud leállni a pályáról. Azon már csak röhögtem hogy mindenkit (vagy 15 gép) passzoltak szét különböző repterekre. A vigyor akkor hervedt le a fejemről amikor a másik reptérnek nevezett gagyi felett kilebegtetve 200 alá ment az üza számlálóm :)) Tényleg az 1.05 höz van listád hogy mi lesz változtatva benne?
  • neuro
    #619
    Patch 1.0.5 Update

    --------------------------------------------------------------------------------

    A little update for you guys on the status of 1.0.5. We've been using our autosim suite which runs the simulation in various modes: 21 hours ago a session was started and it's still going strong with 1.0.5. No memory leakages or stability issues. This suite tests the code in acceleration mode also, so it's the equivalent of a week's continuous play in some circumstances. That's not to say that any patch can be without its issues in terms of stability, but clearly you get the idea of improvements here. We believe too we have fixed the volume issue and several of the most troublesome issues. Force Feedback has also made a welcome return after going AWOL.

    Human testing continues hard too and we're making good progress. 1.0.5 will be a "full-sized" package (24MB). This allows anyone with any LP patched (or even vanilla) version of Allied Force to get all the updates we have released in one package. "When it's done" is the release timeframe. The team continues to work extremely hard and we hope you'll be enjoying the fruits of our labor in the not too distant future.
    __________________
    Director,
    Publicity and Marketing,
    Lead Pursuit LLC
  • repvez
    #618
    Hát csak ugy van softveres, hogy a Cam2pan nevü softver meg egy webkamera segitségével el lehet érni ugyanolyan hatást mint a Track ir-el.Csak 30Fps-t tudjon a webkamera és nem árt egy kis led-et szerkeszteni egy sapkára hogy a sötét szobába is müködjön.
  • Thanatos
    #617
    hát jah, izlések és pofonok :)
  • Thanatos
    #616
    trackir-ből van only software-es is? hm le vok maradva :D
  • Lockheed
    #615
    Kinek hogy... :)))
  • Thanatos
    #614
    nemtom nekem még akkor is nagyságrendekkel egyszerübb hogy nem dobom ,s ehova , nem nyomogatok fölsölegesen össze vissza hanem csak elkezdek bezsélni és annyi :)
  • Lockheed
    #613
    TrackIR külföldön... Itt már van TrackIR 4Pro, ami azért valljuk be már nemsemmi! :) Nemtudom, hogy a Falcon hogyan is áll ezzel, de azt tudom, hogy a LockOn Black Shark (1.2) az támogatja majd! Én is azelőtt a dilemma előtt állok, hogy most vegyem meg a hármat, vagy várjak míg a négynek csökken az ára! :)
  • Lockheed
    #612
    TrackIR itthon...

    Headsetekre egy példa.
  • repvez
    #611
    Ezresért bárhor kapsz egyszerübb kivitelt,de 5-böl megáll egy normális is.
    TrackIR 20-30 között mozog.Szoftveres fejmozgás érzékelést támogatja a falcon?
    cam2pan, freelook és a többi ami webkamerával müködik.Azt láttam hogy az 1.04-es támogatja a Trackir-t csak azt nem tudom hogy csak a hardverest vagy a softveres változatokat is.(mivel még nincs fenn az 1.04-es patch,ezért nem tudtam kiprobálni)
  • Molnibalage
    #610
    Mennyibe van a mikrofon kb.? És itthon hol árulják? Na és a track IR?
  • Lockheed
    #609
    Földobod a Joy -ra valami ekzed ügyébe eső gombra és annyi! :)
  • neuro
    #608
    nincs mikrofonod?
    az a baj hogy anélkül elég nehéz lesz megbeszélni a taktikát... :)
  • Molnibalage
    #607
    Nincs semmi olyan cuccom amivel tudnék dumálni. Így is multiztok?
  • Thanatos
    #606
    nemtom, szimeknél én emg ugy vagyok vele hogy elég nekem az a kismillio gomb amire alapból szükség van :)
    a családot meg be kell idomitani hogy ne ordibáljanak bele a társalgásodba :D vagy bevezetni egy kis lámpát az ajtó felé ami világit ha "adás van" hogy ne zavarjanak, mint a tvnél :D
  • neuro
    #605
    Jaja tudom hogy be lehet, de nekem meg a hangérzékelős dolog nem jön be, azért nem is írtam :) Mondjuk Americas Army-nál jobb lenne a hangérzékelés, de szimulátoroknál nekem elég a gombnyomás, annyira azért nem akciósak ezek a játékok.
  • Thanatos
    #604
    ez csak akkottól függ hogy állitod be a ts-t...., be lehet a ts-t is ugy állitani hogy angérzékelős modszerrel müködjön...., aszsem meg is hülyülnék ha gombokat kéne nyomogatnom :D
  • neuro
    #603
    Miután felraktam újra, onnantól már ment rendesen :)

    Nekem leszállásnál az tetszett leginkább, mikor egy dupla pályás bázisra egyszerre landoltam egy C-130-assal. Ő a jobb én a bal kifutóra egymás mellett. Ilyen valós helyzetet egyetlen repülőgépszimulátorban sem láttam eddig
  • Gundark
    #602
    A megállást csinálta nekem is egyszer kifutó elött/felett pár méterrel. Akkor döngve ugyan de lement :) Én már csak ilyen vagyok, ha nem látom a képet nehezen szállok le :) Féltem hogy csinálja többször mert akkor annak tuti géptörés lesz a vége, de azóta nem fordulet elő. Pedig volt többször olyan hogy a készültségi képek már toporogtak a guruló végén, (olyan közel voltam hogy nem akarták már megszakitani a beközelitésemet, csak vinnyogtak hogy kapkodjam magam :) és mikor lefordultam a legközelebbi gurulóra már dübörögtek az állatok mögöttem :) Egyébként tényleg lehet valamid Neuro, nekem egyszer sem volt CTDm.
  • neuro
    #601
    Ahogy Lockheed mondta egy "rádiós" program. Nem teljesen olyan mint a Skype mert ez csak akkor "működik" ha benyomsz egy gombot, azaz nem hallod ha repülés közben bejön a haverod anyukája a szobába megkérdezni, hogy vacsorázott-e már :)

    A szerver része igazából nem lényeges, mert vannak félig-meddig publikus Teamspeak szerverek, amire ha tudod a jelszót vagy regisztrálod magad akkor csatlakozhatsz, ilyen a volt Ricsi század szervere is, ahol nekünk (124 Squadron) van csatornánk.
  • Lockheed
    #600
    Itt a Server és a kliensprogram is! Ez egy program amivel kommunikálni lehet játék közben! Hasonló a Skype -hoz, de sokkal többet tud annál, és jobb is! Ha kell van hozzá magyarításom! Nemtuti, de lehet rajta van a DvD -n amit küldtem! :)
  • Molnibalage
    #599
    Mi az a Teamspeak? És a TS szerver?
  • neuro
    #598
    Ok. Teamspeak-et szerezz be aztán majd a régi ricsis TS szerveren tudunk dumálni. Mondjuk egyelőre még nem tudom hogy a szombat vagy a vasárnap lesz e jó.
  • neuro
    #597
    Nekem is csinálja, de csak akkor ha több másik F-16-os is várakozik a kifutó melett. Szerintem rossz a repülőgépek LOD-ja és akkor is full részletességgel jelennek meg, ha még messze vagy tőlük.
    Esetleg próbáld meg kikapcsolni a fákat és az árnyékokat a setupban az javít rajta valamit.
  • Molnibalage
    #596
    Holnap mehet a Falcon délután. Majd meg kéne dumálni a részleteket.
  • repvez
    #595
    Miért akad a reptér felett a game.Pont a legrosszabb pillanatban mikor pár méterre vagyok a küszöbtöl és mire ujra folyamatos már nem lehet korigálni a süllyedést és crash.Peig nem gyenge annyira a gépem.
    AMD2700+,1Gb RAM, ATI9600VIVO,NF7S.
  • neuro
    #594
    Részemről Falcon AF 1.04, Lockon FC 1.11 vagy FB+AEP+PF 4.02 mehet.
  • Molnibalage
    #593
    Gyerekek, hétvégén ki ér rá és tud is multizni? Lock On-t is kipróbálnám. Nem, FC!
  • neuro
    #592
    Most felraktam újra. Az alapjáték elindult, a Hitiles most megy rá, remélem így már nem lesz vele gond. Csak az elvesztett hadjárat mentéseket sajnálom...
  • repvez
    #591
    Igen a Hitiles -re panaszkodtak többen aki feltette az 1.04-et.Ott is csak azt javasolták hogy egy tiszta telepités 1.04-ig majd csak utána a hitiles-t, mert különben bugzik.
  • neuro
    #590
    Megnyomom a FLY-t, elkezdi tölteni, de a második kis képnél (a betöltő képernyőnél) visszadob a Windows asztalra (Crash To Desktop).

    Az 1.05-ről C3PO írt a simhq fórumon:

    C3PO
    Member
    Member # 13044

    posted December 15, 2005 04:09
    --------------------------------------------------------------------------------
    Hi All,

    Just to let you know we're aware of the issues with 1.0.4, including the RWR, threat volume problem, EXP mav CTD and a few other issues. We're working hard to correct these issues for 1.0.5. Expect this patch to be smaller and more tightly focusd to the problems experienced in 1.0.4 for installs whose only modification is the official HiTilesAF product and / or official patches. The timeframe for the 1.0.5 release will be shorter than usual, though of course no firm date. We'll be releasing a more fully featured 1.0.6 update early next year. So the message is sit tight and rest assured we're on the case for the major relevant issues. We want everyone to continue to enjoy the best experience of Allied Force and we're on your side. Thanks for your feedback and thoughts.

    --------------------
    "C3PO"
    Publicity & Marketing
    Lead Pursuit LLC
    www.lead-pursuit.com


    Ha az 1.06 jövő év legelején már kint lesz az 1.05 remélhetőleg még a két ünnep között. Most rakom fel újra a játékot, hátha akkor megjavul. Lehet hogy a HiTiles kavart be.
  • repvez
    #589
    Mit értesz CTD alatt?
    És mit tudni az 1.05-röl. Ilyen hamar kész lesz hogy a két ünnep között már az lesz.
  • neuro
    #588
    ez az 1.04 elég gáz... folyamatosan CTD-zik.
    várjuk meg az 1.05-öt és a két ünnep között indítsunk egy multis hadjáratot
  • repvez
    #587
    Mér most már be lehet ülni a hátso ulésbe is vagy csak a modell lett 2 üléses?Mert eddig is látszott ha a D változattal repültél csak épp nem változtatott a helyzeten semmit a fegyverzetet akkor is neked kellet használnod és nem a hátso dobta.