52903
  • f2d
    #844
    Az 1.08 kell.
  • Molnibalage
    #843
    Az alap Falcon 4.0 (1998)működik a modokkal.(tudtommal AF-fel nem) Ha kell megírhatom neked a játékot. Szinte az összes Mod megvan, cokpitok, helyszínek... Mostanában gondolkoztam is hogy AF helyett ezt tolom, mert az ottani helyszínek nem jelentenek már kihívást. A Freefalcon 3-ban volt egy érdekes felállás. Korea helyszín, de 1980-as évek technikájával. Na annak van ám hangulata! Nincs AMRAAM, csak Sidewinder meg precíziós fegyver sem nagyon van!
  • DummyBoy
    #842
    Köszi .... akkor valamivel kevertem ... Talán a HiTilessel vagy valamivel ...

    Volt egy Setup külön Falconhoz meg egy külön exe az AF-hez ...

    Köszi ...
  • neuro
    #841
    FF3 nem jó az AF-hez
    De a Freefalcon-t elvileg úgy csinálták meg hogy egy dupla klikk után automatikusan felmegy az alap 1.08-ra patch-elt Falcon 4.0-ra (sőt lehet, hogy az 1.08 sem kell előtte, már nem emlékszem)
  • repvez
    #840
    Szerintem nem fog rá menni.Amugy az SP4.2-böl és freefalconbol is van már OCI (one click install)patch.Azokkal nem kell bajlodni.De szerintem az AF-el ugyan ott vagy és stabilabb is.
  • DummyBoy
    #839
    Üdv Mindenkinek!

    Elkezdtem gyűjtögetni a sim-eket, és egy kicsit elakadtam ...

    Falcon 4-hez leszedtem a FreeFalcon 3-at és hozzávalókat ...

    De nem akar települni (Asszem a Falcon 4 az AF elődje ...) Nem talál Falcon 4 reg bejegyzéseket ... Asszem láttam valami Külön install exe-t de az istennek nem találom ... nem tudtok segíteni (Sorry ha kibogozhatatlan ... nagyon fáradt vagyok :( )

    A lényeg FF3 felmegy valahogy az Allied Force-ra? És ha igen ... hogyan?

    Előre is köszönöm!!!
  • Molnibalage
    #838
    www.patricksaviation.com-reól töltöttem le még régi Falcon-os video-t a Bumblebees.wmv-t. Szerintem nézzétek meg ti is, mert NAGYON érdekes a 3D-s virtual cockpit. Iszonyat jó! Vajon honnan szerzte?
  • neuro
    #837
    Az új Acrobat része az Adobe Creative Suite 2-nek. Megvenni kicsit drága, de itt-ott biztos találsz majd :)
    Ha másképpen nem megy, majd én átrakom pdf-be a kész anyagot a ppt-ből.
  • Molnibalage
    #836
    Mindki szerint a PDF a jó. Honnan vegyek PDF editort? Mert, úgy tűnik mindenkinek van, csak nekem nincs...
  • neuro
    #835
    valamit majd kitalálunk, hogy mindenkinek jó legyen... :)
  • Seaweed
    #834
    PPT?!? Mi az tan csak nem power(?)point? PDF ha emberi formatumot szeretnel, de amugy html a tuti! (HTML-t is ugy kell szerkeszteni mint minden mast...amugy ha bopra atrakja amugy is mas lesz a fekvese)
  • Molnibalage
    #833
    Nekem is ez van. Azért ez egy kicsit durva. Vajon lehet majd valaha normálisan hálóban tolni?

    Más. A manual/FAQ szépen készül. Lesz vagy 20 oldal. PPT-ben jó lesz?
    Mert neuro szerint sokak így nem töltenék le. HTML-ben nem tudom, hogyan lesz feltéve a hossza és mérete miatt. Már most 3MB a cucc, pedig még csak 8 oldal van meg.

    Valszeg saját gyakorlóküldetéseket is csinálok mellé, mert a beépítettek nem sokra jók a radar A-A üzemmódjaihoz. Kicsit sok az ellen egy kezdőnek.
  • repvez
    #832
    megjelent a falcon lobby nevü progi!Letölthetö a hivatalos oldalrol.Elviekben automatikusan betölti az activ servereket a játékba és csak ki kell választani melyikkel akarsz játszani.Én már megprobáltam de még mindig time out ot ir ki a kapcsolodásnál.Teszteljétek többen és osszátok meg az észrevételeket hogyan lehetne rákapcsolodni.
  • Gundark
    #831
    Én már alig várom hogy forogjanak a kerekek :) 1.06ot akarok Addig is elcsábultam és lokkonoztam meg FA18aztam.
  • Lockheed
    #830
    Nekem is! TrackIR -el minden repszim sokkal nagyobb élvezeti szinten játszható sztem, meg egyszerűbb, könnyebben kezelhető is! (gopndolok itt a nézetre) Nekem megvan a gém, csak használni nemtom úgyhogy én remegve várom a leírást! Hajrá Molnibalage! :D Viszont én a HiTiles -t fogom megvenni hozzá szerintem!
  • Seaweed
    #829
    aha..nah majd ha megveszem* ujra felrakom (no warez!) es meglatom ;)
    (igazabol Trackir-el akarom megvenni es addig felreraktam ming nincs olyanom, mert ereztem hogy azzal jobban elvezheto lenne (nekem))
  • Gundark
    #828
    ÖÖ előbb elfelejtettem Ugye mint flájbájvájör vas a Vipera botkormánya visszajelez valamit? Mint valami force feedback :) Mert ha jól emlékezem tök stabil és az erőt érzékeli (mint Obi van :)) amivel rángassák Ha jól emlékszem az egyik pilcsinek ki is tört az egyik kétülésesben
  • Pitti
    #827
    Az élet egy sz@r játék, de a grafikája nagyon ott van
  • Gundark
    #826
    cééép És még a kerekei is forognak
  • repvez
    #825
    Nagyon szép!
  • neuro
    #824
    Remélem látható lesz a kép, mert valami fotógyüjtögető oldalról van a link:
  • neuro
    #823
    hát persze hogy vannak adatok, és nem kétlem, hogy a programozók be is vitték azokat a program adabázisába (a rakéta emelkedést már javították szerencsére még az első patch-ben) - de én el tudom képzelni például, hogy egy igazi F-16 a fly-by-wire rendszerrel és a sok számítógéppes kütyüvel sokkal stabilabban repül, mint egy "fapados" MiG-29
  • Seaweed
    #822
    Nah azert ehhez hozza kell tenni hogy fizika es adatok azert vannak. Mert meg a vilag nem latott olyan F-16-os ami full terhelessel 3 tokkel ugy emelkedik fuggolegesen 4000 labra mint egy sojuz raketa...
  • neuro
    #821

    Majd küld át és kirakjuk a BOP-ra
    + hozzácsapunk egy FAQ-t is a biztoság kedvéért az alapdolgokról
  • Molnibalage
    #820
    Na, elkezdtem csinálni. A hétvégén már lehet, hogy lesz is valami látható belőle.
  • Molnibalage
    #819
    Nem is FAQ, inkább egyfajta manual lesz.
  • Siluro
    #818
    Igen tudom, de a Lock Onnál a MiG-19nek azért eléggé komolyan utáanna tudokk érdeklődni. ;) De mindegy... no flmae, peace és have a nice day :)
  • neuro
    #817
    Ez az "utánnaérdeklődés" sem ér sokat: attól nem lesz élethűbb a játék repmodellje. Inkább csak arra jó, hogy mindenki a maga igazát bizonygassa még elszántabban.
    Elég csak beleolvasni az IL-2es Ubi fórumokban, a sok szakértő véleményébe :) "mert a szomszédom, aki pilóta azt mondta, hogy a Bf-109K 2 másodpercel hamarabb éri al 350-es sebességet ezért az FB nagy sz*r, meg különben is olvastam, hogy 23.453 mp alatt két kört tudott fordulni 3210 méteren..."

    Ezek csak játékok, nem kell őket vérkomolyan venni :)
  • Siluro
    #816
    Igen, igazad van. Valami hasonlóra gondoltam én is csak megfogalmazni nem sikerült a dolgot rendesen :) Lényegében ugyan azt írtuk végülis, mert én is az ilyen elképzelést mondtam, csak hozzátettem, hogy utánnaérdeklődünk a dolognak :)
  • Pitti
    #815
    erre csak egy "hüvejkujját felfelé mutató" szmájlit akartam volna berakni de nincs a listában :-)
  • Thanatos
    #814
    ott a pont :)
  • neuro
    #813
    Én is még a '80-as években kezdtem szimulátorozni, de meg nem tudnám mondani, hogy a P-51 vagy az F-16 eseteleg a B-747 repmodellje hasonlít-e az igazihoz :)
    Szerintem inkább arról van szó, hogy elépzelik a játékosok, hogy milyennek kellene lennie és ahhoz hasonlítják. Kipróbálják az adott játékot, aztán mennek a fórumokra és megmondják a frankót :)
  • Siluro
    #812
    Ebben tökéletesen igazad van, mi is gyakran kikérjük a véleményüket a valós pilótáknak, és ez alátámaszt vagy megcáfol egyes elképzeléseket, vélemyéneket.
  • Pitti
    #811
    Ez biztos így van, de inkább azt veszem alapul, ha egy 29-es pilóta mondja a lockonra hogy milyen, vagy egy boeing kapitány beszél az FS-ről...
    Persze, hogy érzem ha reális, de nem lehetek biztos, hogy az a reális, csak épp én úgy érzem...
  • Siluro
    #810
    Értem én, de valahogy azért csak megérzed, hogy mennyire reális. Én legalábbis és köztünk is nagyon sokan érzik, hogy ez tökéletes, vagy kicsit túlzás :)
  • Pitti
    #809
    Ez teljesen realtív, speciel, 10 éve szimulátorozok, de mivel nem éreztem a seggemmel egy repülőt sem, így nem tudom megmondani, hogy melyik áll közelebb a valósághoz.
    pl a lockon élethübbnek tűnik nekem mint a falcon, de lockonnal nagyságrendekkel többet is járszottam.
    FS polgári gépekhez meg végképp nem tudom hasonlítani.
  • Siluro
    #808
    Ezt megérzed azért egy bizonyos idő aktív szimulátorozás után. :)
  • Pitti
    #807
    Nem igazán értem ezt a repmodell dolgot.. pl. hogyan lehet összehasonlítani a falkont az fs-el? Én soha nem vezettem repülőt, de mégcsak nem is ültem, viszont pl az fs cessna valóságosnak tűnik, vagy a boeing-ek, de nem hasonlítható F16-hoz. Az Fs-hez készült military kiegészítők viszont tényleg gagyik, de azt nem írhatjuk az FS rovására.. pl LAGO F16
    De lehet, hogy nem vagyok tisztában a repmodell fogalmával :-)
  • neuro
    #806
    Írd meg, és küld el emailben! neuro(kukac)agria(pont)hu
  • neuro
    #805
    Goldolkoztam már egy FAQ-n, lehet a hétvégén össze is rakok egyet.
    De a hadjárat megnyeréséről szerintem egy 10 oldalas doksit is lehetne írni :)