52965
  • repvez
    #1106
    Most 2 hétig nekem se jo,de utánna mehet.Addigra valami TS servert jo lenne találni vagy skype-t beszerezni mindenkinek.Meg gyüjteni még emberkéket, hogy minél többen legyünk ugy az igazi.
  • neuro
    #1105
    Nekem péntek, szombat kiesik, de vasárnap benne vagyok egy online repülésben.
  • Molnibalage
    #1104
    Ok. Majd valamelyik hétvégén. Akár FF3 is mehet. És már szinte csak azt tolom.
    Sajnos az elkövetkezednő 2-3 héten nem érek rá nagyon. Neuroval és repvezzel már toltuk hárman..
  • Weaver
    #1103
    Üdv mindenkinek! Régi álmom, hogy egyszer végre kipróbálhassam a Falcon 4.0-t online. Sajnos eddig még nem sikerült a dolgot tető alá hozni. Azóta beszereztem a Falcon AF-ot. Egy barátom hívta fel a figyelmemet erre a fórumra. Arra gondoltam, hogy ha lenne hozzá kedvetek alakíthatnánk valami klubszerű dolgot és rendszeresen repülhetnénk együtt! Próbáltam külföldiekkel megoldani a dolgot, de mivel az angol tudásom nem tökéletes sajnos nem jött össze. Nem tudom ismeritek-e a Hamachi nevű progit, ennek segítségével viszonylag egyszerűen meg lehetne oldani, hogy csak az repüljön velünk akit mi meghívunk. Nagyon örülnék, ha sikerülne összehozni ezt a dolgot, régi Falcon-os
    vagyok és már nagyon szeretném kipróbálni valódi bajtársakkal is! Addig is sikeres leszállást! Joe
  • neuro
    #1102
    Lefordítom az egészet:

    1. Bemásolod a stopworks pitet a következő helyre:
    "Battlefield Operations\art\ckptart\Res_1600\F16C40\DrStop"
    "Battlefield Operations\art\ckptart\Res_1600\F16C50\DrStop"

    2. Hozzáadod a ckpittypes.dat fájlhoz ("Battlefield Operations106\art\ckptart\common") a következő két sort:
    1600 1200 DrStop F16C40
    1600 1200 DrStop F16C50

    3. Ha minden igaz, a setupban lévő cockpit switcherben látni kell a DrStop 'piteket.

    Én még nem próbáltam ki, de ezt az infót a Stopworks-ös fickó adta közre. Persze ha nem működik, még mindig ott a felülírós módszer. Ha minden igaz, van már hozzá egy 1.06-os javítócsomag is így lehet, hogy csak azzal megy.
  • repvez
    #1101
    Ezt leirnád pontosabban hogy a drstop mapába miket kell beletenni, mert én megsináltam ami le lett irva és ki is tudtam választani a setup menu-be.De ezután igy adta be a játékot:
  • neuro
    #1100
    For the switcher you need todo is this:

    Install DrStops pit in the following dir

    for b40/42 pit
    "Battlefield Operations\art\ckptart\Res_1600\F16C40\DrStop"

    for b50/52 pit
    "Battlefield Operations\art\ckptart\Res_1600\F16C50\DrStop"

    then change ckpittypes.dat in "Battlefield Operations106\art\ckptart\common".

    add these lines (depending on wich DrStops pits you have
    1600 1200 DrStop F16C40
    1600 1200 DrStop F16C50

    Now DrStops pits, when selected in setup, should show up in all resolutions.
  • Seaweed
    #1099
    innen
  • Bucser
    #1098
    Bop-on levo ucc SFP-1-hez keszült egyebkent WoV és SFP-1 a patchek és packok felrakása utan semmi különbség sincs csak az SFP -1-hez sokkal több addon van:D
  • f2d
    #1097
    Nem, de majdnem. Általában az addonok kompatibisek mind kettőhöz. Katt ide!
  • Molnibalage
    #1096
    Nem ugyanaz a kettő? Mindkettőhöz jó a bop-on levő cucc? Valamit keverek?
  • f2d
    #1095
    SFP1-et általában szupermarketekben lehet kapni, ha van. Legutoljára a kecskeméti Tescoban 950 Ft-ért láttam.
    (Szerintem a WOV jobb.)
  • repvez
    #1094
    Hát nem tudom az amiröl a bopon lehet olvasni inkább egy arcad dolognak tünik mint egy olyan proginak ahol -ahogy olvasni lehetett valamelyik oldalon- részletesen bemutatná mit hogyan kell csinálni.
  • Molnibalage
    #1093
    Gyerekek honnan lehetne SFP1 -et szerzni? Nagyon érdekelne!
  • DummyBoy
    #1092
    Én szoktam, csak most nincs gépem :( (Tanbá kérem én készültem :) )

    Akkor lehet keverek, sorry!!!
  • Molnibalage
    #1091
    Nekem is gyanúsnak túnt az egyezés a Figter Ops-szal.
  • Seaweed
    #1090
    Ilyenrol amirol en tudok mar vagy egy eve lehetett hallani* es SFP1 motoron alapul. (Keveset olvassatok a BoP-ot!)

    szerk.:
    (*bar lehet hogy en emlekszem tul tavolniak azt a 4-5 honapot :P)
  • DummyBoy
    #1089
    Nem ez lesz hasonló mint az Americas Army? Abban a tekiktetben hogy az Érfórsz finanszírozza toborzási szándékból? Mert annak csak örülni lehet ... Supportra lesz pénz :)
  • repvez
    #1088
    Hát több infot nem sikerült nekem se találnom rola,de a leirás alapján én a fighter ops simre tippelek,mert abban is az alapoktol tanit meg a repülni a T6,T38 meg egyébb kiképzöképekel.Ugyhogy lehet hogy a 2 ugyan az.Még a megjelenés is hasonlo és arrol se lehet semmi képet és infot beszerezni.
  • Molnibalage
    #1087
    Álítólag novemberben jön valami "USAF Pilot Training: Road to the ThunderBirds" nevezetű alkotás az UASF közvetlen támogatásásval. Ki mit tud róla?
  • Molnibalage
    #1086
    Hát érdekes, kipbróbáltam a bátyus gépén, de csak 2D-s része működik és akárhogy állítom, mindig torzít az egész...

    Sebaj, viszont a légtankolás megy realisticon is. 6 perc alatt össze is szedet kb 5800 fontot! Bár "természetesen" nem egymenetben volt, de 3-4 csatlakozásból össze is jött ennyi. A leghosszab kb. 12mp lehetett.
  • repvez
    #1085
    Azt nemtudom, hogy most a játék hibája vagy az én készülékemé, hogy játékon belül felemeltem a felbontást 1280x960 ra ,de a monitor felbontása maradt 1024x768-as és igy egy csomo részlet lelog a képernyöröl a kabinbol.Ezt lehet valahogy orvosolni vagy ha ezzel a játékkal akarok játszani akkor a winbe is át kell állitani a felbontást?Meg egy másik hiba féle ami már máskor is elofordult,de csak ennél a játéknál hogyha kilépek belöle akkor nem müködik a startmenüm hiába kattintok oda,minden más müködik és használhato.
  • neuro
    #1084
    én "felülírtam" az alap 1600-as kabint. a játékot 1280x960-ban futtatom, mert akkor TFT-n nincs két fekete csík alul és felül.
  • repvez
    #1083
    Te milyen felbontásban használod a kabint mert a readme azt irja hogy 1024x728 as felbontásba csak a default kabin müködik.És ha felül iratom az alapkabint akkor ugye nem kell a beépitett kabinváltot használni.Mondjuk arra kiváncsi lennék hogy hogyan kéne normálisan telepiteni hogy lehesen választani a default és a stopworksös között.
  • Molnibalage
    #1082
    Kel,kell,kell! Köszi!!!
  • DummyBoy
    #1081
    Na majd 2 hét múlva talán szólok :(
  • neuro
    #1080
    Igaz nem szertem a warezolást, de mivel olyan kevesen vagyunk nem okozok túl nagy kárt a Stopworks-nek... sikerült leszednem két tökéletesen működő Stopworks pitet (Blk40 és 50), ha valakinek kell küldjöm privátot és megadom az url-t ahová felraktam.
  • neuro
    #1079
    nem megy semmilyen felbontásban sem... szerintem hibás a cucc :(
  • Molnibalage
    #1078
    Hát akkor lehet, hogy nekem is, mert nekem sem megy. Ha bemásolom csak a XP hibaüzenet ablak jön be..(bár csak 1024x768-at tudja a monitorom)
    Az a kabiváltó "> settings - graphics - és ott lesz lent egy legördülő lista + lehet mipmapolni a tereptárgyakat és a föld textúráját" semmire sem jó, csak azt írja, hogy default, mást nem is lehet választani, a többi meg érdektelen.
    Majd a bátyus gépén is kipróbálom, mert az tudja az 1280xakárhányat.
  • neuro
    #1077
    nem tudnád őket átküldeni? lehet nekem egy hibás változat van meg...
  • Gundark
    #1076
    Én úgy jártam el ahogy a rídmiben volt. átneveztem az eredeti könyvtárat és betettem az újat. Ennyi. A 40es is meg az 50es is megy. 32bit. Ultra. Király :)
  • gszaloki
    #1075
    Hát én érzek különbséget. Mihelyst kipróbáltam a dogfight módot. A D betűre nem ugrik a radar ACM-ra, hanem külön az F1, és F2 gombokkal kell váltani. Ez a dolog nagyon nem nyerte el a tetszésemet. Viszont a kerekek gurulnak! :-)))
    A légitankolásra kíváncsi vagyok, ha lesz időm megnézem...
  • neuro
    #1074
    nekem most sem megy...
    16 vagy 32 bitben játszol? a textúrák közül milyet válaszottál (16 bit, kevert, 32 bit)? mert már egyéb ötletem nincs, hogy nekünk miért nem megy :)
  • Gundark
    #1073
    Csak jelezni szeretném hogy nekem tökéletesen megy aa stopworks kokpit az AFben. 1280x1024 ben is. Szépen néz ki, főleg a műszerek. Meg én a pilótanézetben :))
  • neuro
    #1072
    kabiváltó > settings - graphics - és ott lesz lent egy legördülő lista + lehet mipmapolni a tereptárgyakat és a föld textúráját
  • Molnibalage
    #1071
    Hát lehet, hogy hosszú a lista, de mit érzek majd belőle? Mindenestre késő este kipróbáltam a légitankolást és egyből sikerült realisticon 1000 fontot átnyomni. Tényleg könnyebb lett, pedig csak annyit csináltak, hogy levették a vezérlés érzékenységét, ha nyitva van a tankolónyílás.

    Kabinváltó? Hol?

    Az F-18-nak se látom a skinjében a difit..

    A labels-ek változtathatóságáról is írt ezt-azt, de ebben sem találtam az űjat, pedig jó lenne, ha le lehetne korlátozni 3-5 mérföldre, mint FF3-ban...

    Mindegy majd még nyúzom egy kicsit.
  • DummyBoy
    #1070
    Azt írta az SG főoldlal, hogy akkor van a szülinapod ... BSZN ... Boldog SZüliNapot :) :)

    A HBD meg Hepi BörzDéj :)
  • Gundark
    #1069
    Ihihih :)) Felmentem este a honlapra, látom új hirek meg hosszú lista :) Na mondom megnézem mit irtatok róla. Hát semmit :) Gondoltam lecsapok :))
  • gszaloki
    #1068
    A fenébe!

    Minden nap megnéztem a honlapot, hogy én hozzam a fórumba a jó hírt az 1.06-ról, de megelőztél!!! Áh.....
    Azért már csurog lefele.... :-)))
    Talán majd az 1.07-nél gyorsabb leszek...
  • neuro
    #1067
    van benne cockpit switcher de hogy kell vajon használni?