52965
  • neuro
    #1146
    már van. gyere te is ha tudsz!
  • repvez
    #1145
    na lesz ma valami bevetés?
  • neuro
    #1144
    nekem megvan, de xp alatt ha jól emlékszem nem megy
  • f2d
    #1143
    Viszont repülhettél benne Mig-23-mal. Szerintem annyira nem volt rossz, én sokat játszottam vele. Az egyik ismerősömnek elképzelhető, hogy megvan, holnap megkérdezem tőle, ha addi még aktuális lesz.
  • Weaver
    #1142
    OK! Akkor holnap 2-után! Volt alkalmam kipróbálni a Jane`s USAF-ot, sajna már nincs meg, de annak idején elég sokat repültem vele. Tartok tőle, ha sikerül megszerezned kicsit csalódni fogsz. Kb. az EF2000 és a DI F16 szintjén volt ugyanazokkal a hibákkal. A legjellemzőbb rossz tulajdonsága az volt, hogy vagy túl könnyűek voltak a küldetések, vagy szinte lehetetlenek. Én nem találtam benne semmi olyat ami igazán megfogott volna.
  • Molnibalage
    #1141
    Bocs, hogy ide írok, de nincs valakinek meg a Jane's USAF? Le akartam tölteni(Mivel már nem lehet kapni.) Azureus-szal, de 2% senkinek sincs meg az egyik CD-ből. Sajna ez a szim. kimaradt az életemből és nagyon kíváncsi lennék, hogy mit tudott és miről maradtam le. Anno ódákat zengtek róla..
  • Molnibalage
    #1140
    Ma kiprószáltuk neuro-val az egymás elleni harcot. Én voltam MIG-ekkel ő jött
    F-15 és F-16-tal. Jópofa volt, a lényeg, hogy meg lehet csinálni. Holnap 2-től fennt leszünk MSN-en.

    [email protected]
  • Weaver
    #1139
    Vasárnap délután nekem is megfelel.
  • Molnibalage
    #1138
    Ok.
  • repvez
    #1137
    A vasárnap nekem is jo.
  • neuro
    #1136
    készül a hétvégi TE? szombat és vasárnap délután repülhetnénk :)
  • Molnibalage
    #1135
    Ez most AF volt, mert hétvégén abban lesz a multi.
    F-15A repmodellje még az alap Falcon-ból van úgyhogy SOKKAL jobb, mint az F-15C-nek. Mindkettőben mostanában a '80-as évek beállításaival nyomom. Sokkal élvezetesebb. Nagyon lehet bene taktikázni, merthogy mindenkinek csak SARH rakétai vannak....
  • Gundark
    #1134
    ÖÖ, most az AFfel mentél vagy az FFel? Mintha azt mondtad volna hogy manapság már csak az FFet nyomod. Az FFben szeretem a GPS fegyvereket :)
  • Molnibalage
    #1133
    Hova küldjem? Ez éppen kicsit más formában újrajátszva a lent említett küldetés. Dicstelen véget ért mert a MIG-ek lenyomtak..
  • Weaver
    #1132
    Jó lenne! Szívesen megnézném! Egyébként hogy áll a hétvégi repülés? Remélem lesz belőle valami!
  • Molnibalage
    #1131
    Csináljak ACMI felvételt egy hasonló bevetésről?
  • Weaver
    #1130
    Ez az, ilyesmire gondoltam én is!!! Szerintem tök jó lenne, ha ezt megcsinálnánk multiban!
  • Molnibalage
    #1129
    Sakcok kipróbáltam a '80-as évek hangulatát. 4 Szu-22 támad reptérre 4 MIG-29 kíéretében. A 4 Szu-n volt 6db 500 kilós tök és két R-60. A 4 MIG-en 4db R-60 és 2db R-27T. Nos és két F-16A Block 15-öt küldtem elenük és én egy F-15A-t nyergeltem. A vége 1 F-16 elvesztve és 4 MIG lelőve a Szu-k meg megpattanatak.
    De a hangulat... ATOM JÓ VOLT. MÉG SOHA ILYEN JÓT nem repültem AF-fel! A rakéták találati aránya saját részről 8-ból 2. Az ellen 10(!)rakettát lőtt rám, de egy sem talált. Az első négy R-27 elől elfutottam a többit kimanővereztem. 8G vagy afelatti fordulók és szecska dögivel kifele. NAGYON kemény fordulóharc alakult ki. A saját gépeken AIM-9P volt,hogy szemől semmit,vagy alig érjenek. Nem is értek túl sokat...

    Tehát összegezve. EEEEEEZ a JÓ! Sajna Szu-27-re nem enged R-60-atz tenni, így azt ki kell vonni. Írni kéne a fejlsztőknek, hogy lehessen megbuherálni a gépekre rakaható cuccokat..
  • Weaver
    #1128
    Nagyon beindultatok, csak kapkodom a fejem! Viszont nagy örömömre szolgál, hogy komolyan gondoljátok a multit, én már égek a vágytól, hogy kipróbálhassam végre! Szerintem is elég lenne TE-vel kezdeni, ha jól meg van csinálva nagyon kellemes tud lenni. Sajna elég nehéz az erőviszonyokat megfelelő egyensúlyba hozni, de ha sikerül, akkor nagyon élvezetes a küldi! Remélem hamarosan összejön egy jó kis repülés!!! Addig is üdv mindenkinek!
  • Molnibalage
    #1127
    Sajna ez igaz, bár davidival toltam egyet és szépen leszedtem a gépágyúval többször is. 1.07-et meg kell várni..
    FF3- ban is ugrál vajon?
  • neuro
    #1126
    csak tudod, hogy milyen ha két játékos összeakad: a kötelékezés és a fordulóharc szinte lehetetlen, annyira ugrálnak a gépek
  • neuro
    #1125
    egy csatában a célpontok adottak (atomerőmű, hidak stb.) a felderítés inkább azért lenne fontos, hogy kiderüljön, milyen légvédelem védi a célokat

    elsőre szerintem próbáljuk meg csak a repülős bevetéseket, a földi csapatok irányítására nagyon sok odafigyelés kell
  • Molnibalage
    #1124
    A rakétás letiltást meg azért tláltam ki, mert ezket mér viszonylag könnyű kikerülni. Lenne jó sok fordulóharc..
  • Molnibalage
    #1123
    20x30 -as dofight radarmóddal próbáld. Ezek jelzik két irányban a fokokat.

    A TE-ben főleg az a gond, hogy hogyan rakd ki a célokat úgy, hogy bevetés előtt a másik ne lássa, hanem fel kelljen derjteni. Ezt még le kell ellenőriznem. Pl. földi cspatokat is ki lehetne rakni, és a cél valamelyik objektum ELFOGLALÁSA lenne.
  • repvez
    #1122
    Ha minden jol megy akko vasárnap én is ráére majd.Ha már tervezünk missiont akkor nem lehet valami hazait?Taszárrol indulna a bevetés és boszniai célpontok lennének.Az is elég jo moka lenne.De nekem mindegy csak müködjön a multi.
    Ja egyébként nekem müxik a falconlobbyval a multi,de igaz hogy csak azzal mert ha én irom be az IP-t akkor nem csatlakozik.De már sikerült kampányba is menni és doggolni is, igaz ez utobbiba 5-0ra legyaláztak.Hiányolom az F-16-ból a slem-et vagy azt a radarmodot amivel ha a már szabadszemmel látom a célt akkor csak sima befogással megtalálja a célt(ld. lockon 3-as radarmod vertikal scan)Bár lehet hogy ott nem a valoságnak megfelelöen van modelezve.A lényeg hogy mire rávittem a célra a kijelölö jelet már mögém került a gép.
  • neuro
    #1121
    Jól hangzik a dolog, de egy hadjárat nagyon sok lenne kezdésnek szerintem
    mi lenne ha csinálnánk egy TE-t, ahol csak a célpont van megadva és a NATO oldalnak a feladata lenne azt elpusztítani, a koreaiaknak pedig megvédeni

    lenne mind a két oldalon mondjuk 3-3 repülőszázad (1 bombázó, 1 vadász, 1 awacs) plusz fix légvédelem a frontvonal és a célpont körül. aztán mind a két oldal tervezhetné a bevetéseket szabadon (persze kell majd hozzá egy időkorlát is mondjuk 1 vagy 2 óra)
  • Molnibalage
    #1120
    Nana! Nekem meg AMRAAM-ot kéne kerülgetni... De játszahtunk '80-as évek beli "forgatókönyvvel". Nincs, se AMRAAM, se AA-12Adder(R-77),se AA-11 Archer(R-73). Teáhát USA oldalon van Sidewinder meg Sparrow. Oroszoknak marad az AA-10 Alamo(R-27) és AA-8 Aphid(R-60) Az LGB-k nagy része akkor már létezett és az orosz perc. és anit-radar fegyverek is.

    Akár full hadjáratot is tolhatunk... Elmentjük és bárki bármikor cvsatalakozhat a folytatáshoz. Itt is lehet önkontrollt gyakorloni, és leszedni a korban oda nem illő fegyvereket. Egyéb javaslat?
  • Weaver
    #1119
    Üdv!
    Meg lehetne próbálni, bár nem szívesen kerülgetem az AA12-t. Előtte viszont szívesen kipróbálnám a klasszikus leosztást pl.: négyen egy reptér ellen, vagy valami hasonló! Kellene egy kis multiplayer tapasztalat, mivel sajnos nincs! Gondolom elég más multiban nyomni, mint egyébként.
  • neuro
    #1118
    én benne vagyok :)
  • Molnibalage
    #1117
    Nos, ezen a hétévégén elmaradt a multi, de majd jövő héten mehet a móka.
    Viszont támadt egy eszement gondolatom. Mi lenne, ha ELLENEM nyomnátok? Átírjuk/átírom a validAC.bin-t és MIG-ekkel és Szuhojokkal mennék ellenetek..Csinálhatok egy mini hadjáratot. Kiteszem az elérdendő célokat és pár repszázadot, aztán mehet a móka..
    Nos?
  • Molnibalage
    #1116
    Lentebb már írtam, hogy korlátozottan nekem működik. A pár dds-filet(ha az a verzió van meg)csak be kell másolni a textúrákhoz. Nem lesz olyan szép, mint a bublebees videon, de jobb mint, az alap. Az MFD-k képe nem nagyon változik.
  • Gundark
    #1115
    Az FF3 egyértelműen jobb repmodellben, főleg ha fel van téve a HFFM. Meg szebb is :)))) Olvasgattam ezt azt a stopworkson hogy mit mond a manus hogy hogyan kell használni az AFes kabint az FFben. Az működ valakinek? Mármint a módszer. Vagy esetleg van valakinek FFes stopworksos kabija? Mert az AFben tetszik. És akarok oda is :)))
  • DummyBoy
    #1114
    Ööööö Lockon Topicban válaszoltam :)
  • Molnibalage
    #1113
    Most jöttem rá mi hiányzik az ÖSSZES repszimből. Egy olyan rész amivel rögzítheted repülési paramétereidet,mint az életben egy telemetriarendszerrel és visszanézhesd. pl: sebesség, magasság,állásszög, gyorsulás,túlterhelés,leadott tolóerő, F1 szimulátorban láttam már ilyet.NAGYON hasznos lenne.
  • Molnibalage
    #1112
    Háló játék miatt itt az MSN címem: [email protected]

    FF4 valóban kell, mert még a FF3 is jobb repülésben, mint AF. AF-nek SOKKAL jobb a hadjárat motorja és abba lehet ATO-t piszkálni...
  • Gundark
    #1111
    Lesz valami ebből a freefalkon 4 ből? Mert már annyi mindent olvastam kezdve attól hogy agyonlőtték a készitőket addig hogy éppen szárad az aranyszobruk :) Kicsit csalódtam az 1.06ban is. Megyek vissza FA 18azni :)
  • Weaver
    #1110
    OK! Részemről rendben! Megyek élesíteni az AIM120-kat :-)
  • neuro
    #1109
    Hamachi + TS + F4AF 1.06-os verzió
    MSN-en találkozunk majd - neuro(kukac)agria(pont)hu - aztán majd vasárnap egyeztetünk mindent részletesen
  • neuro
    #1108
    ts szerver van, azzal nincs gond. inkább embereket nehéz összeszedni
  • Weaver
    #1107
    Remélem összejön ez a vasárnapi buli, már alig várom! Addig is jó lenne tisztázni néhány dolgot, hogy vasárnap a repülésre koncentrálhassunk! Hamachi-val gondoltad megoldani a dolgot, vagy máshogy? Beszélni min fogunk, TeamSpeak-en, RogerWilco-n esetleg valami egyébb? A részleteket milyen módon beszéljük meg, itt a fórumon, csatin, vagy már online? Nagyon örülök, hogy válaszoltatok és remélem jó kis mission-ket repülünk majd! Addig is üdv!!!