52965
  • Molnibalage
    #1226
    Nos a teszt eredménye. Úgy tűnik, hogy a Koreai hadjáratot (sima) ászaki oldalról nem lehet megnyerni. Pedig első nap két vagy hárpm reptér kivételével az összeset 0%-ra dolgoztam le. Csak néhány F-4-es és F-5-ös kóricált meg AH-1 és A-64 helikopterek. Ezekre kifejezetten vadásztam, mert igazi mészárosok.
    Ennek ellnerée is csak egy pillanatnyi kimaradás volt és már magukhoz is tértek a déliek. A-10-ek elkezdék irtani népet, meg jött a sok-sok F-16. Az volt aqz érdekes, hogy nem repülhettek bevetést a déliek és így 18-ról 24-re nőtt a gépállomány századonkét az erősítések miatt. (nagy baromság.., hogyan kap erősítést mikor nem is üzemel a reptér?)

    Ezek után lezavart egy nagy támadást a gép. Utána volt egy kis szünet. Ez kihaszálva újra lebénítttam Osan-t az A-10-ek repterét. Hiába állnak csapatim Szöul kapujában, szeritem elveszett a dolog. Alig maradt páncélosom.
    Pedik keleten már Choongwont is elfoglaltam. (két F-4-es század volt itt.A MIG-29-kel tudtam szép sikereket elérni. Asszem 11-12 gép elvesztése árán 45 légigyőzlemet elérni, bár ebből vagy 8-9 helikopter volt. Helikre inkább MIG-21-et küldtem.

    Megpróbálom majd egy kicsit fejletteb észak koreával is. Kicsit elszomorító. Igazából ha déiekkel vagy ebből látható, hogy nem lehet veszíteni. A kezdeti 350-es déli gépállomény már vagy 650-re nőtt. Ezzel nem lehet mit kezdeni.
  • neuro
    #1225
    Lesz több I vh-s játék is: egyet TK-ék készítenek a Strike Fighters motorjával, egyet pedig egy orosz csapat az FB alapjain.
  • Gundark
    #1224
    Az első vh ban pont ez a lényeg :) Az még igazi röpülő volt :)
  • Molnibalage
    #1223
    Első Vh-s minek? Annyira nincs teljesíménye a gépeknek...
    Falklandot már lestoppolták. Talán az Arab-Izraeli háborúval lehetne mit kezdeni. Tudom, hogy volt IAF, de hát az mikor is volt.. '98-ban jött Falconnal együtt. Esetleg egy Red Storm Rising "forgatókönyvvel" lehetne mit kezdeni Európában.
  • Gundark
    #1222
    Megnéztem. Hmm. Még egy kicsit steril, de alakul. Jó lenne ha jönne , de én kicsit szkeptikus vagyok :) Lehet hogy ez is egy STALKER vagy egy Duke Nukem forever :) De mivel olyan nagy túlkinálat nincs igy várjuk szeretettel. Hátha. Olegéket kéne megzsarolni valamivel hogy csináljanak egy jó első vh-s szimet, utána meg vessék rá magukat a modernebb dolgokra. No nem kell túl modernnel kezdeni, elég lenne mondjuk a MiG 21-től, és pecsekben ill kiegekben jöhet a többi :))
  • repvez
    #1221
    Ugy értem a 2006 os áprilisi képek.Mert a többi az csak maga az objktum vagy csak egy részlete volt.De az áprilisiba már vannak összefüggö játékbol kivett képe is.
  • Molnibalage
    #1220
    Végre. Már tavaly január óta vannak. Hátha valaki nem látta. :)
  • repvez
    #1219
    Egy kicsit off.
    Végre vannak screenshotok a fighterops nevü játékbol.Ha minden igéretüket beváltják és még meg is jelenik az idén akkor talán jo évet zárunk.
    fighterops
  • neuro
    #1218
    Azért azt ne felejtsd el, hogy az FB-ben ugyan kisebbek a térképek, de mondjuk a kurlandit vagy a Finn-öblöt átrepülni kb. 2 óra enne - ha Helsinki fölött van egy Finn vadászkötelék az a leningrádi harcokba már nem szólhat bele a távolság miatt, így nem is lenne értelme, hogy azokat kezelje a gép. Ráadásul a modellek poligonszáma és textúramérete legalább négyszerese a Falconénak.
  • Bucser
    #1217
    hihhi:D csak hiszed.. finn hadjáratban volt nekem olyan hogy 20 vs 70 finn es orosz (vadasz bombazo felderítő vegyesen + tankok) Szóval meg lehet ott is csinálni (dcg-vel meg pláne) de legyen gép a talpán ami kibírja:)
  • Molnibalage
    #1216
    Sebaj. Azt nem értem miért nem tudják licenszelni a hadjárat motorját és azt fejleszteni vagy mintának venni? Ilyen rohadt nehéz vagy csak erre nem marad idő soha?

    Nem tudom felfogni, hogy amit '98 januárjában már KIADTAK (mikor kezdték fejleszteni...) hogy nem tudják megcsinálni? IL-2-vel (FB) igaz nem sokat toltam, de ott sincs 16-20 gépnél több egyszerre. Falconban akár 200 is fennt van.

    Sajnos már a Falcon motorját is annyira ismerem, hogy itt-ott már fájóak a hibái.
  • repvez
    #1215
    Egy kis izelitö milyen lenne ha a lomacot és a falcont összetennék egy játékká.Vagy talán ilyen lesz majd az LP uj DX9-et támogato szimje.
    Lomacfalcon
  • Molnibalage
    #1214
    Nos újabb teszeredmények AF-ből ezúttal. Most itt próbálkoztam északi oldalról a Rolling Fire Hadjáratban. kicsit eltoltam az air force csúszkát és az air defense-t, d még így is majd kétszeres a repeszközök terén a déli oldalon. A földi erőknél mi állunk kétszres túlerőben.

    Kipróbáltam a lerohanós öngyilkos taktikát. Szöul és Osan lett megtámadva. Szölulra ment 16 db MIG-21 bomákkal (ebből 8 on csak bomba) és 2 gép "vadászfedezetnek". Osan-t 16 J-6-os és kísérte őket 4 MIG-29. És még a környéken sepregetett 4 MIG-29. Bár a légvédelem lelőtt vagy 6-7 MIG-et Szöul 0%-ra esett vissza. Osan-nál már be se ültem a gépbe, de úgy is elintézték.
    (itt tűnt fel egy bug. A 16 gép annyira sűrűn volt, hogy megpróbáltam beülni és ütközés volt a vége. A debrief kiírta..) Most új köteléket zavarok rá a az utolsó olyan reptérre ahol még sok F-16 van. A mentések megvannak akit érdekel elküldhetem.
  • neuro
    #1213
    C3PO
    Member
    Member # 13044

    posted 2006-05-29 09:40
    --------------------------------------------------------------------------------
    Little update: we're at Release Candidate stage now for 1.0.7. We're testing it through the various permutations. So far, so good. Predict release very soon, within a couple of days probably.
  • neuro
    #1212
    Az a régi Falcon 4.0-hoz készült, nem az Allied Force-hoz.
  • neuro
    #1211
    Abban pont ez van: csak olyan 3rd party addon-t lehet "kiadni" a Falconhoz, amit előtte az LP engedélyez (Hitiles, Stopworks). Kivétel ezalól a TE küldetések.
  • Pzolika
    #1210
    NE haragugj még 1 kérdés.

    Letöltöttem 1 olyat hogy superpak3

    Ehez kell meg valami mert egy falconsp exe-t keres,vagy rosszulcsinálok valamit.
    1.06 patch má fennvan


    Köszi előre is
    :)

  • Molnibalage
    #1209
    Akkor mi az a Third Party Add-on Agreement?
  • neuro
    #1208
    na, ez az, ami soha nem fog megtörténni, mert az LP már a játék megjelenése előtt elmondta, hogy nem engedélyez semmilyen külső modot és fejlesztést.
  • Pzolika
    #1207
    OKKO KÖSZI
  • Molnibalage
    #1206
    Ja! Mikor?

    Esetleg eljutnak már egyszer oda, hogy más típus is repülhető legyen. Csak csináljank meg egy cockpitswitchert... Az eddigi FF3-as kabinok is jók hozzá elvileg, de ha lenne ilyen, pár ember valszeg megcsinálná, hogy legyen ehhez is jó kabin..
  • Molnibalage
    #1205
    Ez egy igen bonyolult dolog. Többnyire csak AWACS és megérzés segít. Ha befogás uátn nem hallasz pár másodperc után Buddy Spike-ot és hívójel bemondást akkor az ellen. Sajna nem teljesen megbízható. Itt találsz némi segítséget. :)

    http://bop.agria.hu/ Letöltések/kézikönyvek
  • Pzolika
    #1204
    SZIASZTOK!

    Én még csak mostkeztem játszani a falconnal.Azt nemtudtam megfejteni,hogy realistic avionikával hogyn lehet megkülönböztetni az ellenséges repülőt a sajáttól.

    Ha ebbe vaalaki segítene.

    KÖSZI!
  • neuro
    #1203
    http://multiviperforums.com/video/SmoothFlying.wmv

    1.07-es kötelékrepülés. elég jónak néz ki.
  • Gundark
    #1202
    Legyek én aki kiábránditalak? A legjobb esetben kapsz egy olyan dinamikus hadjáratot mint az Il 2-ben. És az a max. Általában meg olyan hadjáratban lesz részed mint a Lock on-ban
  • Molnibalage
    #1201
    Ha discardot nyom akkor igen, de lehet, hogy kell egy kis idő a hadjárat motornak, hogy megeméssze.

    Igazából az kéne egy új hadjárat motorba, hogy MINEDEN gépet külön-külön kezeljen, hogy ne csak az anyareptérről indulhasson bevetésre és minden reptérenk külön-külön "raktár" kell minden cuccból. Persze az előbbi dolog igencsak megnehezíti az AI-nek egy köteléket összeállítani. Sok helyről kell összerángatni így egy köteléket, vagy az kell leprogramozni, hogy a gép a kérnyszerkitérő után szépen repüljön haza az századhoz/ezredhez. Vannak még ötleteim...
  • repvez
    #1200
    ezekkel tisztába vagyok,de ez egy kicsit olyan idöutazásos dolog.Meg amelyiket én vittem végig és le is szálltam a wingmannel együtt az utánna mégegyszer játszhato marad csak in progress van a megnevezés után.
  • neuro
    #1199
    Az időben előtted lévő gépekbe "beugorhatsz", amíg nem érnek érnek vissza a bázisra.
  • Molnibalage
    #1198
    Naná, csak annyi a difi, hogy akkor már útvonalrepülés közben ülsz bele a gépbe vagy éppen akció kellős közepén.
    Akkor nem ülhetsz be, ha már RTB vagy Abort van a jelölésben.
  • repvez
    #1197
    Most jöttem rá hogy nekem mi furcsa egy kicsit a hadjárat generátorba.Ha kiválasztok egy missiont ami mondjuk nem az elsö akkor ugye elötte visszaszámol a gép hogy elteljen az az idö mire fel kell szállnom és a repülés alatt is telik az idö, akkor miért lehet kiválasztani utánna még mindig azokat a bevetéseket amiknek már rég vége kellett volna hogy legyen,hiszen elöttem szálltak fel.Söt ugyan azt a missönt is ujra lehet játszani annyi különbséggel hogy ott már uton vannak a gépek.Vagy ez hogy müködik?
  • Molnibalage
    #1196
    Az nem kell. Felrakod az alap Falcon 4.0-t. Aztán FF3 one click installer (214 MB-os.) Eztán jöhet a FreeFalcon-3-Hotfix1n2.exe (4,9 MB) Van még FreeFalcon-31.exe, de azt nem teszem fel, mert nem szükséges. A Cobra részét pedig végképp. Nálam szétcseszi az egész grafikai részét, bár vannak benne jó dolgok, de ahhoz egy atomerőmű kell már. De az is jópofa, hogy van benne olyan opció, hogy engedi az AI-t 200 de akár 100 lábig is lemenni kötelékrepülésben nem csak harc közben.

    Mit értesz azalatt hogy szép? Hiszen nincs is rajta textúra... Az FF3-ban a F-15 skije. Na az szép.
  • Weaver
    #1195
    Üdv Balage! Jók az ACMI-k! Nagyon szép az EAGLE!
  • Weaver
    #1194
    Ha úgy döntötök, hogy a hétvégen FF3-mal menjünk kérlek jelezzétek minél előbb, mivel még le kell töltenem, leszedni az F4SP3-mat, konfigurálni, kipróbálni stb. és nekem sajnos kevesebb most a szabad időm, sok a meló!
    Köszi!
  • repvez
    #1193
    Az az egyetlen bajom hogy nem tudok annyi helyet most felszabaditani hogy felmenyjen az FF3.
    De jövö hétre ha össze tudnánk mindenkit szedni aki ide szokott járni azért lennénk páran egy jo nagy missionhoz.
  • Molnibalage
    #1192
    Tudtommal nem volt, mert ne mértem rá.

    Nem lehetne egyszer FF3-at legalább kipróbálni? Sokkal jobb a hangulata, meg lehet hogy jobb a kicsit a netkódja.(bár ez nem valószínű) Ott mindenfjata korlátozás nélkül lehet repülni. pl. F-15-ös kötelékkel kísérem a bandát. Vagy A-10-zel irtom az ellent és mindezt a 80-as évek Koreai "forgatókönyvével)
  • repvez
    #1191
    Én néztem a hamachit és ts-t is de semmit nem találtam bár lehet hogy volt egy rövidebb,mert én is csak 4 körül tudtam szabaddá tenni magam.Na de legközelebb majd.
  • Weaver
    #1190
    Sziasztok! Volt bevetés vasárnap? Sajnos most nem tudtam időt szakítani a Falconra, de a következő hétvégén lehet számítani rám! Valaki elmondhatná mi volt a hétvégén. Érdekelne milyen összeállításban repültetek! Több kisebb kötelék volt, vagy egy nagy? Üdv!
  • f2d
    #1189
  • repvez
    #1188
    Gratula hozzá!Nekem még nem sikerült semmilyen elismerést kivivni ebben a játékban se elöléptetés se kitüntetés.Azthiszem kell majd vennem egy nagyobb vinyot hogy fel tudjam tenni az FF3-at is, hogy tudjak keleti technikával is repkedni és europai hadszintéren.
  • Molnibalage
    #1187
    Hej, sakcok! Észak-koreai oldalról játszok FF3-mal 1983-as hadjáratot. MIG-23-as 4-es kötelékkel támadtam egy repteret meg kísért még két MIG-23. Éppen rárontottam volna a kifutóra azt mit látok? Vagy 20 gép parkol és várakozik felszállásra. Nosza pörköljünk oda. Ez eredmény? Khm... 16 gép oda. F-15, F-16 és F-4-esek. Hát egyből kaptam egy kitüntetést. (DFC-t)