52965
  • Weaver
    #1266
    ok! 17.00 után jövök!
  • Molnibalage
    #1265
    Ok. Repülhetünk a két focimeccs között,meg este is. MSN-en fennt leszek.
  • neuro
    #1264
    ma 7 körül érek haza utánna egész este nyomhatjuk
  • Mozes
    #1263
    Sziasztok!

    Van valaki aki CH Fighterstick-el repül? Milyen beállításokat használtok hozzá? Van valami jó map fájlotok?

    Köszi előre is!
    M
  • Weaver
    #1262
    Ma délután volna valakinek kedve repülni?
  • Weaver
    #1261
    RogerWilco nem jó a TS helyett?
  • Molnibalage
    #1260
    Miért?
  • neuro
    #1259
    Közben kiderült miért nem megy a ts szerver: a rendszergazdánk letiltotta a portot, mert nem tudta, hogy mi fut rajta :) majd jövő héten megkérem hogy engedje ki. Addig is próbáljátok már meg regisztrálni magatokat a www.102vo.hu oldalon és használjuk az ő szerverüket (raf124sq csatornán).
  • repvez
    #1258
    skype-n fel vagy véve nálam mivel msn-t nem használok.
  • Molnibalage
    #1257
    Ok. De akkor vegyél már fel MSN-en ismerősnek. [email protected]
  • neuro
    #1256
    szombat nem biztos hogy OK, ha jó idő lesz megyünk piknikezni :)
    de vasárnap délután 100%
  • repvez
    #1255
    OFF
    bios frissitéshez nem értek.De már feladtam a probálkozást és inkább maradt minden a régine, mert valoszinü hogy a táp kevész a + vinyohoz.Codegen 300w.Egy progi szerint a gépenhez 290w kéne ,de a táp nem ad le annyit.Igy a bratyo járt jol megmaradt a winyoja az uj mellé igy most 330GB-tal gazdálkodhat.

    ON
    A hétvégén igy már ráérek szoljatok ha bevetés lesz.
  • f2d
    #1254
    Bios frissítés megvolt?

    Mellékesen megjegyzem én egyszer hibás memória miatt jártam úgy, hogy a mobilrack-ben lévő szintén 80 GB-os IDE (Maxtor) és egy 250 GB SATA winyót semmi féle formában nem akart felismerni a gép. Egy RAM csere megoldott mindent, és azóta is jó.
  • Weaver
    #1253
    Szombat délután megfelelne nektek?
  • repvez
    #1252
    sajna ma este nem jo nekem.Hardweres gondjaim vannak.Megkaptam a plusz 80GB-os vinyot, de valamiért nem ismeri fel a gépem és nem müxik a két vinyo egyszerre, külön-külön meg megy mindegyik.Ki érti ezt?Most azon agyalok mit kéne csinálnom még vele (jumperelés, IDe kábel ide-oda dugás már megvolt)
  • neuro
    #1251
    nagyon dícsérik az 1.07-et mindenhol. lehet ma este is nyomhatnánk egy próbát, hogy milyen lett a kötelékezés...
  • Molnibalage
    #1250
    Ok. Lehetne azt a hadjáratot játszani aminek elküldtem a mentését? Az első nagy hullám bevetései meg vannak csinálva.
  • neuro
    #1249
    én benne vagyok
    de azért készítsük elő az il2-t is a biztonság kedvéért :)
  • Molnibalage
    #1248
    Erre van megoldás. A-10, F-18, F-15-höz van 2D-és 3D cockpit.
    De olvass vissza és ott már egyszer leírtam az összeset(max egy-két dolgot hagytam ki), hogy miből milyen van. Ha nincs meg majd elküldöm valahogy. Vagy letöltheted rólam.
  • Weaver
    #1247
    Hétvégén jó lenne kipróbáni a multit, most már 1.07-tel! Lehet, hogy több szerencsénk lenne és működne végre!
  • Razgon
    #1246
    Kipróbáltam a Free Falcon 3-at. Felpakolásztam mindent, de nem vagyok elragadtatva tőle. Minden gép ugyanazzal a pilótafülkével? Mig 21 F16 cockpit-al? Nem lenne ez de hiába repülhetek A10-el, ha a cockpit marad F16...
  • neuro
    #1245
    Nem túl sok :(

    Version 1.07 (Patch 6)
    ======================

    AVIONICS & WEAPONS
    * Fix for not beeing able to cycle through radarmodes with a target locked.
    * Fix a bug where the radar would not be radiating in certain instances when going from
    MRM ACM modes back to default modes.
    * Fix a bug where the radar can get confused about the modes and display a blank MFD.
    * F1 key now works properly again -> when in ACM modes, it takes us out to CRM modes.
    If ACM modes are to be cycled, F11 can be used.


    COCKPIT
    * Fix for accidentially removed range information from MRM HUD with a locked target.


    MULTIPLAYER
    * Fix for dedicated server crashing after about 20 minutes of play.
    * Fix for empty debrief text files after MP missions.
    * Fix for Rules of Engagement "Comply" button not enforcing "Unlimited Ammo" setting.
    * "Unlimited Ammo" is not selectable anymore in Setup when not allowed by the host.
    * Improved multiplayer positioning and smoothing.
    * Fix for clients sometimes unable to join a dogfight game.

    HARDWARE
    * Added cursor to Logitech G15 DED display.
    * Enabled simplified avionics DED to be displayed on G15 display.


    STABILITY
    * A few more CTD fixes added.
  • Molnibalage
    #1244
    Ja skacok egy apróság. Eddig elfelejtettem mondani, hogy ha AIM-9X -et használsz a sisakcélzó működik.(MIG-29 és SU-27-nél is ha R-73-at használsz) Dogfight módban használd 4-es padlock nézezet. Ekkor fel fog tűnni, hogy van egy kör kereszttel a közepén. Nyomd le az u-t és már hallod is azt a gyönyörű hangot és mehet a küldemény. Van ACMI a használatról, ha valakinek kell.
  • Weaver
    #1243
    Kint az 1.07 lehet próbálkozni megint!
  • Weaver
    #1242
    Bízzunk az 1.07-ben remélem seg1t majd!
  • neuro
    #1241
    azt kell, hogy mondjam, a Falcon ebben a formában játszhatatlan multiban...
  • neuro
    #1240
    lehet kicsit késni fogok (kb 30 percet) de a TS-t elindítom aztán majd jövök én is
  • Molnibalage
    #1239
    Ok. Hadjárat? Majd én csinálom a dolgokat.
  • neuro
    #1238
    én benne vagyok
  • Weaver
    #1237
    14.00-kor repülünk?
  • neuro
    #1236
    A patch kész, már csak az installert foltozgatják:

    posted 2006-06-03 03:59
    --------------------------------------------------------------------------------
    Hi -- we're just tweaking the installer to further improve installation ... as soon as that is done we are good to release. We want to get 1.0.7 to you as quickly as we can now because we believe it'll deliver the best MP experience so far for Allied Force.

    --------------------
    "C3PO"
    Publicity & Marketing
    Lead Pursuit Inc
    www.lead-pursuit.com
  • neuro
    #1235
    #1213 C3PO azt írta a hét elején hogy csak napok kérdése
  • repvez
    #1234
    miért van valami info hogy akár már a hétvégén kint lehet?
    Vagy csak álmodik a nyomor szindroma
  • neuro
    #1233
    hátha addig az 1.07 is kint lesz :)
  • Weaver
    #1232
    Nekem jó a vasárnap.
  • neuro
    #1231
    nekem is jobb lenne a vasárnap
  • repvez
    #1230
    Sajna nekem csak a vasárnapom szabad, de akkor tudok jönni én is.
  • Molnibalage
    #1229
    Lehet róla szó holnap délután, de csakis hadjártatban.
  • Weaver
    #1228
    Üdv harcostársak! Repülünk a hétvégén?
  • Molnibalage
    #1227
    Akinek kell megvan az első nap 11 órai mentés és a 2-dik nap délutáni asszem.