52965
  • DummyBoy
    #1386
    Megvan nekem is, csak lámpa voltam ... valami okból nem pipáztam ... másodjára OK lett :)
  • L Viper #1385
    Jöhetnek képek!
    Nekem most hétvégén nem jó a multi :(
  • L Viper #1384
    Innen töltsd le : www.openfalcon.org
    ott a downloads-patches-SP4.2 OCI (one click installer)
    Telepítéskor hagyd kipipálva a hitiles texturéhez ha érkezik , a pipát, máskülönben marad a régi zip!
  • Molnibalage
    #1383
    SP 4.2 OCI-ban levő textures.zip kell! A többi nem jó.
  • DummyBoy
    #1382
    Na kipróbáltam, de nállam az SP4-nél is 30 mega a textures.zip :(
  • Molnibalage
    #1381
    Rakjak fel én is néhány képet? Hétvégén jön valaki FF3-ban multizni?
  • Molnibalage
    #1380
    Jaja. A táj textúrái az SP-ből jöttek, de a gépek szép skinjei pl: F-15 mrg az FF3-ból. Nagyon király!
  • L Viper #1379
    Kiszedted az SP4-ből azt a zipet ahogy írtam és utána Sp3 ? Sikerült ?
  • Gundark
    #1378
    Öö :) ebbe bele leteh tenni a stopworks kabint? Annyira a szívemhez nőtt :))
  • Molnibalage
    #1377
    Nos én is feltettem az FF3+SP4 textúra kombót. Tökéletesen megy. Szép tájtextúra szép repcsi skinek. Ez a nyerő!
  • L Viper #1376
    Felraktam a saját galériába. Sajnos a Tie vadászost csak kicsiben mentettem le :)
  • Molnibalage
    #1375
    Itt a fórumra kattitntva tudsz képeket feltölteni.
  • L Viper #1374
    Hogy tudok saját galériát létrehozni ?
  • Seaweed
    #1373
    tolsd fel ide pl es akkor lehet nagyobb kepet berakni
    http://kepup.extra.hu/

    vagy csinalj VIP jogot es akkor lehet 200K-s kepet feltenni
  • Molnibalage
    #1372
    Saját galériádba tedd fel. Úgy akármekkora lehet.Én tutira megnézem. Mosttelepítettem újra az XP-t, mert már nem tudtam az FF3-atz se feltenni. Mindig hiba volt az install közben.
  • DummyBoy
    #1371
    Hmmm ... az nem egy Tie vadász?
  • L Viper #1370
    Sajnos le kellett konvertálnom, de valaki hátha így is kedvet kap egy kis
    Freefalconhoz :)
  • L Viper #1369
  • L Viper #1368
  • L Viper #1367
  • L Viper #1366
    Csak 20 kb-os képet enged felraknom, pedig csináltam jókat.
  • L Viper #1365
    Estefelé leszek gépközelben, rakok fel valami szépet, valami rombolósat :)
  • Molnibalage
    #1364
    Tennél fel esetleg egy screeshotot? Hátha megtéer pár ember...(akik addig csak AF-et toltak) Egy rakétaindítás az jó lenne egy szép háttérel. :)
  • Gundark
    #1363
    Én már nem szivatom magam vele :) Megvárom az FF4et. Addig ha nagyon rámjön akkor AF :)
  • Molnibalage
    #1362
    Ja, tényleg jó. Az viszont tényleg fasza, ha FF3-mal kombinálható. Minden ami jó egyben! Hány in one?? :)
  • L Viper #1361
    Ez freeware. Tulajdonképpen hasonló az AF-hez pénzért letölthető HiTileshez, csak kevesebb számú textúra található benne, mint az AF-hez kiadotthoz.
    Asszem ugyanaz a team csinálta ezt is.
    Szerintem nagyon szép.
  • Gundark
    #1360
    Hát ez majd csak akkor derül ki :) Addig olvasható mindenhol hogy minden lesz benne. Sok szép minden igéret hangzott el. Mint mindig :)

    L Viper ez az OCI textura szebb vagy jobb mint a HiTiles?
  • L Viper #1359
    Kérdés FF3-ban az éjszakai 2D-s kabinkép nálam elég sötét, nem látom a térdemen a térképet, eligazítást stb. SP4-ben jó, meg az AF-ben is. Nem lehet valamit csinálni ?
  • L Viper #1358
    Van egy jó hírem! Az FF3-ba be lehet tenni az SP4.2 OCI-ból a nagy felbontású tájtextúrákat. Kicsit körülményes, de csak elsőre, mert szükség van egy file-ra, amit feltelepít az SP4 OCI.
    A file a Falcon4\Terrdata\korea\texture mappában van. Neve: texture.zip
    Ez az eredeti falcon4-ben kb 30 megás, az OCI "felhízlalja" 60 megásra.
    Szerencsémre ezt a file-t én elraktam magamnak.
    Simán felül akartam írni az FF3-ban találhatót, de úgy nem lett jó.
    A következő az eljárás:
    1. Telepítsd fel a Falcon4.0-át
    2. Írd felül az OCI-s 60 megás texture.zip-el az eredeti Falcon4-ét, mint
    írtam fentebb, itt van: Falcon4\Terrdata\korea\texture
    3. innen már ugyanaz a móka, jöhet az FF3 install, stb...

    Baromi szép FF3-al.
    Még egy beállítási tanács: A Config editorban érdemes beállítani a Settings Benchmark Simsben a Tex Detail Factort is, mert így magasabbról is szép a táj.

  • Molnibalage
    #1357
    Hát én már ki*aszottul várom. Az FF3 minőségi ugrást jelentett! Vajon az FF4 is majd? (pl. Megreformálják úgy a hadjáratmotort, mint AF-ben?)
  • Gundark
    #1356
    Én meg már maradnék az FF4-nél :) Kiváncsi leszek lesz e belőle valami. De a remény hal meg utoljára ?:)
  • Molnibalage
    #1355
    Nos az SP4.2 csak a táj szebb, minden másban alulmarad. Maradok az FF3-nál.
  • L Viper #1354
    Gondolom erre gondolsz: For SuperPak + BMS 2 - Hffms.zip [20 MB]
    Már töltöm is lefele :)
  • Molnibalage
    #1353
    FF3-at még soha nem tudtam kipróbálni, de valszeg Hamachi lesz ott is a nyerő.
    MSN ha más nincs...
  • Molnibalage
    #1352
    http://www.paveway.net/ Itt van a 20MB-os cucc. Va valami más is, de azt még nem próbáltam ki.
  • L Viper #1351
    Ezt a FreeFalcon&SuperPAK-BMS High Fidelity fm's v1.00.exe-t keresgéltem, de nem találtam meg.
    Egy linket nem küldenél, hol található ?

  • Weaver
    #1350
    OK! A hétvégén még vár rám egy WINDOWS reinstall, de utána felteszem az AF-et, meg az általad javasolt FF3-at. Mindkettővel Hamachin keresztül lehet multizni?
    Mi legyen a kommunikációval? Lesz TS, vagy RogerWilco, esetleg más?
  • Molnibalage
    #1349
    Most már kicsit rendszeresebb lesz a multi. Messze AF-fel a legegyszerűbb mert hát az egyforma...

    Mint mondtam FF3+ FreeFalcon-3-Hotfix1n2.exe +FreeFalcon&SuperPAK-BMS High Fidelity fm's v1.00.exe (19,8MB)

    Tedd fel mindkettőt azt kész. Nálam is fennt van.

    Sőt most már az SP4.2 is fennt lesz próbára.
  • Weaver
    #1348
    Én már bármit hajlandó vagyok telepíteni, csak mondja már meg valaki, hogy mivel akar multizni!!! Lehetőleg rendszeresen. Üdv!
  • L Viper #1347
    Lehet, egy másik BMS-el ez nem jelentkezne ? Érdekes módon le lehet tölteni onnan az 1.03-ast is.

    DE IDEGESÍT, HOGY OTT MIÉR OLYAN SZÉP A MENÜ ???
    Remélem valaki rá jön mi a legjobb, lehet hogy maradok az FF3 alapnál meg amiket ajánlottál(FreeFalcon&SuperPAK-BMS High Fidelity fm's v1.00.exe)
    bár ezt még nem szedtem le.