52965
  • Molnibalage
    #1426
    Well. Feltettem az izreali helyszínt FF3-ban. A '73-as háború lemodellezésekor nem értem, hogy miért csak A-4 és F-4 -es gépek vannak. A programban benne van a Mirage III-as.... Nem ért valaki hadjárat piszkálásához? Vagy milyen utils-szal lehet ezt megtenni?
  • Molnibalage
    #1425
    FF3. Valszeg majd egész nap itthon leszek, de este 7 fele már tuti.
  • Weaver
    #1424
    OK! Benne vagyok! FF vagy AF? kb. hány órakor?
  • Molnibalage
    #1423
    Én is próbálkoztam ezekkel, de ez sem segített...

    Weaver: Ma este egy új sakcot oktatok, de csütörtökön nekem jó.
  • L Viper #1422
    Nekem megy hibátlanul a Flanker XP alatt, csak kell neki egy apró trükk.
    Természetesen 2.5-re peccselem én is. És a 2.51-ből a sound file-t rakom csak rá. Az csak simán tömörítve van, ki lehet belőle csenni. Node nem ez a lényeg.

    Én annyitt trükközök a Flankerrel, bár lehet Te is így csinálod:
    A Flanker parancsikonját az asztalon megnyitom egy jobb klikkel, aztán tulajdonságok, majd jobb felül belépek a kompatibilitásba, ott kipipálom a kompatibilitást és win 98-ra állítom.
    Néhány régi játék sajna csak így megy XP alatt, de sajnos nem jó mindennél.
    A Flankernél eltűnnek az elmosódott karakterek is stb...
    Flankerhez is vannak szebb kabinjaim javított tájtextúrák, az éjszakai táj is hibátlan, nem olyan mint amit a netről lehet leszedni.
  • Weaver
    #1421
    Na! Új alaplap, proci, win feltelepítve, AF FF3, részemről mehet a multi! Balázs ha gondolod, akár ma este is próbálhatunk valamit! Jó lenne már összehozni valami multis missiont!
  • neuro
    #1420
    simhq és a frugals fórumon írkált róla C3P0, de egyelőre semmi konkrét, csak az, hogy klikkelhető 3d-s cockpit lesz benne és dx9-es grafika
  • Molnibalage
    #1419
    Neked megy XP alatt a Flanker? Nekem mindig valami erroral kilépett egy random idő után. Még a 2.5 is, pedig eredeti volt a cucc. Mikor végre volt már hozzá gépem és tudásom akor már nem is tudtam vele játszani. Örök szívfájdalamam marad.


    Neuro: Arról a Falcon 5 -nek titulált dologról van bármi konkrét?
  • L Viper #1418
    Hát igen, nem tudom mikor lesz olyan bika a gépem, ami bírja a Lock Ont full
    beállításokkal.
    Ugyanez volt anno a Flankerrel is. Mostár nem akad, ha nagyváros felett mélyrepülök :)
  • neuro
    #1417
    ugyan akkorával, mint a Lockon, amihez még most sincs elég erős vas :P
  • neuro
    #1416
    el, azért is tartott olyan sokáig a legutóbbi patch elkészítése, mert már azt fejlesztik

    persze nem biztos hogy Falcon 5 lesz a címe, csak egyelőre így emlegetik
  • Bucser
    #1415
    és ugyanakkora relatív gépigénnyel mint ami a Falcon 4.0-nak kellett a megjelenése idején??
  • Molnibalage
    #1414
    Falcon 5?? Mikor, hol? 2015-ben? Olya soká lesz az még... Elkezdték már fejleszteni?
  • neuro
    #1413
    kitudja, ha sikerült új fegyver modelleket készíteni, előbb-utóbb új repülőgép modellek is jöhetnek hozzá...

    de ha nem, akkor majd a falcon 5-ben, ahol full nyomkodható 3d-s cockpitot ígérnek szupermega grafikával
  • Molnibalage
    #1412
    Lehet, hogy csúnya, de legalább nyomkodhatóak a gomok. Anélkül elég nehéz lenne bármit is csinálni. Kicsit sok billkombinációt kéne megjeegyezni az MFD-khez...
  • Gundark
    #1411
    Nekem tetszik a rolleronokkal a végén a csörgő :) A grafmotorral nem nagyon van mit csinálni. Kéne egy új de nem fog belefogni senki :)
  • Bucser
    #1410
    ja csak mai időkben a 2d cockpit suxx... Mikor símán lehet már 3d-ben hasonló minőséget csinálni. Én is játszom vele nem arról van szó de ez nem menti hogy ótvar régi a progi és az engine és valami kis fejlesztés nem ártana neki... ÉS igenis örömmel fogadom, hogy van valami grafikai update is hozzá.
  • L Viper #1409
    Lehet, hogy van csili-vilibb grafikájú játék, de szerencsére "minket" ez nem érdekel, mert ez egy nagyon jó SZIMULÁTOR.
    Talán ezért szeretik az igazi F16-os pilóták is.
  • Bucser
    #1408
    Van akinek erre van szüksége mert a játék maga ocsmány.
  • Molnibalage
    #1407
    Feltettem. 1024x768-ban nem is látszik a különbség. Nem erre van szükség...
  • neuro
    #1406
    új 3d-s modell + textúra a Sidewinderhez, az AMRAAMhoz és a Maverickekhez
  • Molnibalage
    #1405
    Mit értünk új modell alatt? Csak kinézetre változik a dolog vagy babrál valamit a találati pontosságon és egyéb paramétereken is?
  • neuro
    #1404
    új fegyver modellek AF-hez!
  • Molnibalage
    #1403
    Hmmm... A beépített frissítés szerint a legfrissebbet használom. Szerintem, tedd fel és ha majd nem egy a dolog majd átküldöm azt amit már a skacokkal sokszor használtunk.
  • Molnibalage
    #1402
    0.9.9.9 nekem még ez van meg, de akkor mindenki frissítse fel erre. Én azt teszem.
  • L Viper #1401
    1.0.0.56 (beta)a legújabb. Azzal kell ?
  • L Viper #1400
    Hanyas verziójú hamachi-t használsz ?
    Melyiket kell felrakni ?
  • Molnibalage
    #1399
    http://bop.agria.hu -n van egy általam írt dokumentáció. Kezdésnek jó is lesz. Most, hogy vége a vizsgaidőszaknak jobban ráérek, bár úgy tűnik, hogy éjszakai múszakban fogok nyáron dolgozni.

    MSN-en [email protected] Akkor keress, ha leglább van 2-3 összefüggő órád gyakorlásra. Úgy hatékony a dolog. Ezen a héten még egész jól rá fogok érni. Hamachi LAN emulátort töltsd le, mert anélkül nem fog menni a hálós játék. Erről majd bővebben élőszóban.
  • zsoozso
    #1398
    Üdv mindenkinek
    Feltelepitettem a Falcon 4.0 AF.és nagyon tetszik de itt a bökkenö kéne egy kis segitség ,mivel elég életszerü igy nehezen megy.pld radar,cél elfogás Ha lenne köztetek valaki aki a szárnya alá venne megköszönném vagy valami formában segitséget tudna adni
    pld link.vagy egyebek.Messenger ICQ minden van.
  • L Viper #1397
    Szétnézek még a neten, ha nem találok jobbat, akkor szívesen fogadom.
    Köszi.
    Az A10 2d-3d nagyon jó, bár a 3d-je kissé bugos a lefelé nézetnél, de annyira nem zavaró. Az F18 is jó. A Su 27 és Mig 29 2d is kellemes, használható. A Flanker 2.5 ben is szerettem ezeket a gépeket :)
  • Molnibalage
    #1396
    Nos, MIG-29 és SZU-27 3D nincs és asszem még az Aeyes sem tervezi.
    F-15 2D-s van nekem de csak kezdetleges beta. Alig pár kép van meg. Csak a lényeges előrefele nézetetek közül pár. Kell? Fullos is van, de az fizetős.
  • L Viper #1395
    Szasztok!
    Nem tudtok valami jó linket, ahonnan használható F15 2D cockpitet lehet leszedni ?
    Esetleg még Mig29 és Su27-hez 3d-set ?

    Szerintem be lehet tenni az AF-ből a szebb f16 cockpiteket az FF3-ba. Remélem összejön :) Néhány file nem egyezik ugyan, de valahogy összehozom.
  • repvez
    #1394
    Az azért jo az AF-ben hogy ujraraktam a windozt és nem kellett ujra telepitenem a játékot megy igy isCsak annyi igy a bökkenö hogy a falconlobby és egy két progi igy nem müxik mivel nem találja a hozzá tartozo registry fájlt.
    Azt lehet valahol állitani hogy géppárba szálljak fel a wingmennel vagy leszállni?
    Itt van egy kis progi ami uj 3d fegyver modelleket tartalmaz.Csak nekem az elöbb emlitett okbol nem megy fel. Walmis_s_updated_munitions.exe
  • L Viper #1393
    Szerintem te kicsit többet FF3-aztál már
    Ha multizunk akkor elősször kóperatívban.
  • Molnibalage
    #1392
    Dogfight volt.
  • L Viper #1391
    Ez milyen küldetés?
    Hogy állítottad ?
  • Molnibalage
    #1390
    Van még egy csomó! Elküldjem maliben?
  • Molnibalage
    #1389
    Ezzel lehet faszán tesztelbi a IR rakétákat. 8:6 arányban lenyotam a MIG-et Ace pilcsivelm, úgy hogy a gépágyúval valamiért közleről nem lehet lelőni a MIG-et.(meg nincs célkereszt...)
  • L Viper #1388
    A-10 vs Mig29 ? Nem rossz.
  • Molnibalage
    #1387
    Galériámban vannak.