52965
  • Seaweed
    #1466
    http://feelingtea.com/decode/google/index.php
  • Molnibalage
    #1465
    A Google video-ról le is lehet tölteni vagy csak nézni lehet? Hogyan lehet, ha lehet?
  • Seaweed
    #1464
    Nah most nem akarok fikazni de ezt nyugottan megcsinalhattak vola az SFP1-el!
    -Nezne is ki valahogy! Mind a 3D modell mind minden egyeb mas...
    -Lenne F-14 kabin..es nem mosolyogtato F-16 kabin...

    -az egesz videoban kb 2 dolgot lattam amit nem tudtak volna megcsinalni..az egyik az ernyon logo pilota, a masik az F-14B (mert meg nincs kesz)...bar ez utobbit en megoldom ha kell es akkor lehet LGB-t meg FLIR kontenert rakni A verziora a video kedveert
  • Molnibalage
    #1463
    REpültem pár éjszakai bevetést . NAGYON ott volt a hangulata. Éjszaka Szölu felett. Nagyon királyul nézett ki. Olyan voltam, mint egy "lyuk" az égbolton.

    Van róla kép is akit érdekel, hogy mire is gondoltam...
  • Molnibalage
    #1462
    Például tőlem. Mondd a címet és postázom az ÖSSZES kieggel együtt ami nekem megvan. Semmibe se lesz neked. Hatalams öröm mindössze 200F-ból. Jó mi? :)
  • Weaver
    #1461
    Hahó! AF-el már senkinek sincs kedve repülni? Este 6 után általában figyelek!
    Szívesen mennék már több hadjáratos küldetést AF-el. A legutóbbi javítás után nagyon kellemes a játék!
  • Bucser
    #1460
    egyetlen kérdésem van... anno nem vettem Falcon 4-et. Jelenleg honnan tudnék beszerezni?

    Ezen videó kicsit felkeltette az érdeklődésemet:)
  • Molnibalage
    #1459
    Asszem az írták a freefalcon-on, hogy persze, igen csinálják, de nem modják meg, hogy éppen mit. (vagy valami ilyesmi volt) Én kivárom. Az a lényeg, hogy lesz. A mikor meg nem nagyon érdekel. Majd valamikor. Elég türelmes ember vagyok...
  • Gundark
    #1458
    Mostan akkó leszen FF4 augusztusban? És melyikben? :) Mert a fórumjukban nem nagyon erőltetik a válaszolást :)
  • Molnibalage
    #1457
    FF3 dogfight-ban nyomtam egy MIG-21 vs. F-4 Phantomot. ACMI érdekel valakit? Van benne pár igen látványos mabnőver!

    Más. Még mindig kísérletezgtek különböző harchelyzetekben R-27 ellenében FF3-ban. Már sikerül néha a "fantasztikus" 1:4 vagy 1:5 arányt elérni..
  • Molnibalage
    #1456
    Nos a Maverick képe FF3-ban típusfüggetlennek tűnik. (legalábbis nappal)
    Config editorban állítsd 9-re a nagyítást a Mavericknak és High Contrsat MFD a setting Benchmarsims-ben. Eredménye a galériámban van. Egy kép kb. 2,2 mérföldről.
  • Molnibalage
    #1455
    Olvasd el az 1298-ast ott elég részletesen leírtam mit kell tenni. Ha már felraktad a HFFM-et akkor már az expand se kell, automatikusan megjelennek az aktíválható kabinok.

    A Mavercik által adott kép az attól is függ, hogy nappal vagy éjszaka van és melyiket használod. Akkor most kipróbálom az összeset..
    (Kapcsold be a textured TV/IR-t hátha segít.)
  • Gundark
    #1454
    Bizony bizony a mikropróz megteremté a falkon 4et. Az utolsó update az 1.08, majd nem sokkal később egy pár gagyi után be is zárnak. (kár mert a kezdet kezdetétől ők voltak a szimek zászlóshajója)Egy ideig csend, majd a fanatikusok felismerik a lehetőséget. Létrejön a Betafalcon, és az Efalcon. Az előbbi inkább az avionikát kalapálja az utóbbi inkább a kinézetet. Ja és egyik a legritkább estetben megy a másikkal :) Majd hosszas veszekedések és átigazolások után megjelenik az közös csapat, és ők kezdik el a a szuperpakokat. Majd ők sem leszenek annyira közösek, sok duzzogás után megszületik a freefalcon ( némely hirek szerint azért mert az SP-ket az egyik frakció pénzért adná) És aztán megjelenik az Allied Force. :)
  • Razgon
    #1453
    És egy másik kérdés: Az FF3-hoz képest nálam a Maverick képernyője hihetetlenül ótvar képet ad. Csak akkor lehet kivenni, hogy Bmp, vagy S60, vagy valami más van a célkeresztben, amikor már majdnem fölötte vagyok. Nálatok is ilyen?
  • Razgon
    #1452
    FF3 alá hogyan kell berakni az Aeyes-féle 2d cockpit-eket? Póbáltam úgy, ahogyan a mellékelt leírásban volt, de nem működik. A 3d oké, a 2d nem oké.

  • Molnibalage
    #1451
    Köszi.
  • repvez
    #1450
    ez egy másik,mert az elöbbi az nálam nem müködött.
    Vagy itt nézz körül nekem ezek kinaiul voltak,pedig jo lenne átkonvertálni ezeket.forum
  • repvez
    #1449
    Probáld ki ezt:flv player
    De már a tököm tele van hogy miért kell minden oldalnak az ilyen egyedi kiterjesztésü videokra átállni, nem hogy egységesitenék inkább egyre több lesz és mindegyikhez mást kell használni.Ugyan ez a helyzet a google videoval youtubal stb...De ott még normálisan letölteni se lehet.
  • Molnibalage
    #1448
    Járt valaki mostanában a patricksaviation-on? Hogyan lehet normálsian letölteni? Valami gyökér új kiterjesztésben jön le és nem tudo mivel lehetne lejátszani...
  • L Viper #1447
    Szerintem már az eredeti Falcon4.0-ban is kész brutalitás volt a kitérés eme becses rakétafajták elől.
  • L Viper #1446
    Szerintem már az eredeti Falcon4.0-ban is kész brutalitás volt a kitérés eme becses rakétafajták elől.
  • neuro
    #1445
    hát ez jó kérdés... nem tudom.
  • Molnibalage
    #1444
    És milyen volt? Ott is olyan lehetetlen kitérni az R-27, AMRAAM és R-77 elől?
  • Seaweed
    #1443
    Jah ezt vagom..de miert nincs z autoupdateben benne az uj patch?!
  • L Viper #1442
    Én anno kipróbáltam az eFalcont, végülis a Superpak előtt volt még.

    Az AF-es kézikönyved nagyon jó, nekem is megvan. :)
  • Molnibalage
    #1441
    Öcsém már 100-an töltötték le a manualt. Ekkora érdeklődésre nem is számítottam. Megérte!!!
  • Molnibalage
    #1440
    Régen még én is láttam eFalcon-t, de nem tudtam mi az. Most se nagyon...
  • neuro
    #1439
    le lehet tölteni az 1.07-es patch-et külön is a lead pursuit oldaláról
    ha nem megy az autoupdate, akkor próbáld meg manuálisan rátenni
  • L Viper #1438
    Én úgy tudom, az 1.08 -as Microprose patch volt az utolsó hivatalos "gyári" javítás.
    Utána jöttek a realism patchek, majd az efalcon.
    Aztán a Superpak szériák és az FF.
    Nagy valószínűséggel benne vannak.
    Nekem az ősrégi letöltéseim közt van realism patch, bár nem tom hanyas verzió.

  • Seaweed
    #1437
    Hmm nekem meg updaterben mindig csak 1.06 az elerheto! Ez miert van szerintetek?!
  • Molnibalage
    #1436
    Letöltöttem egy ilyen cuccot: F4_RP5_User_Manual.pdf
    Sok-sok érdeskes dolog van benne, de a kérdés. Ezeke a realism patch-ek (találtam 4.0 letöltehtőt is..) már benne vannak vajon az FF3-ban? Nem tudja valaki?
  • L Viper #1435
    Nálam nem jó MSN-el a hang, nem tudom miért. Az összes többivel megy.
    Friss az MSN-em, szerintem a szolgáltató miatt lehet, mert multis játékoknál nem lehetek szerver, de joinolni mindenkire tudok. Érdekes.

    Az az érzésem, hogy lesz még pár patch AF-hez...
  • Molnibalage
    #1434
    Ha van neuro akkor TeamSpeak, egyébként én a többikkel MSN-en szoktam.
    Az 1.07 sajnos kicsit bugos lett. A TACAN rendszerben igen zavaró hibák lépnek fel és néha nem oda jelentkezek be rádión ahova az én beállítottam...
  • L Viper #1433
    Mivel kommunikáltok rep. közben?
    Team Speek, Skype...?
  • Molnibalage
    #1432
    Nekem ilyen nem volt, de a besugárzásjelző tök bizonytalan és az incoming missile nézet sem működik sokszor amikor indítanak rám valamit.

    Pénteken van rá esély és hétvégén is itthon leszek este. MSN-en megtalál aki akar.
  • Weaver
    #1431
    Hát ez bukta! Későn értem haza és beültem meccset nézni. Legközelebb mikor? Csak ne szombaton, babalátogatóba megyünk Mosonmagyagyaróvárra! Esetleg többen is összejöhetnénk! Mentél mostanában AF-el? Van egy érdekes problémám! 1.07-óta repülés közben véletlenszerűen féklapot nyit, vagy fegyverzet konfigurációt vált! Elég kellemetlen tud lenni! Találkoztál ilyennel? Üdv!
  • L Viper #1430
    Gondolom, aki a szerver annak jobb a helyzete, a többieknek meg a kapcsolattól függ a pingje. Gondolok itt arra, kinek milyen a Netje: Kábel, ADSL stb.
    Régebben FPS-eket játszottunk hálózatban, ott számított nagyon a ping.
    Meg régen játszottunk a Microsoft Combat Flight 2-vel, gépágyúval kergetőztünk.
    Egész játszható volt.
  • Molnibalage
    #1429
    Ma kiprószáltuk FF3-at Hamachi-val zsoozso-val és működött! Azért még kéne tesztelni egy kicsit. Nem olyan szép a mozgás, mint AF 1.07-ben, de így is le tudtam szedni gépágyúval.
  • Molnibalage
    #1428
    Weaver! Holnap mégse jó, de ma igen! Változott a randim időpontja. :)
  • L Viper #1427
    Sajna egész héten este 10-ig dolgozok, de várom tapasztalataitokat FF3-al kapcsolatban.