52965
  • Bucser
    #1786
    Ilyen gondom már nincs:)

    Egyébként asszem Freeview + egy 40 fps-nél többet tudó webcamerával már asszem helyettesíthető ha jól tudom.
  • repvez
    #1785
    Ezt láttátok már ?Ez igy nagyon filinges lenne csak ne kerülne 30 ropiba az a fránya TrackIR.
    Open falcon with 6DOF
  • Molnibalage
    #1784
    Hétvégén 99%-hogy készen lesz a korea mod. Európaira térkepen levő hadjárat moddolására van igény? Ha igen mit rakjak bele?
  • Molnibalage
    #1783
    Megtaláltam, kijavítom. A legnagyobb sajálatom az, hogy SEHOL nem találom, hogy hogyan lehet egy reptér TACAN chanel-jét beállítani, mert így egy európai mod-ot nem nagyon lehet megcsinálni, csak ott szállhatsz le műszeresen ahonnan felszálltál.
    Rádiótni is csak vele tudsz, meg az alternte hellyel.
  • Molnibalage
    #1782
    Hol? Az '83 moddolás nagyon szépen halad. Kb. 70%-80%-ban kint van már az összes egység északi éd féli oldalon is, az elrendezésen kell itt-ott finomítani még, meg a kínai és orosz erőkön. Majd kell egy próbafuttatást csinálni. Északi oldalon több, mint 9000 jármű van kitéve a force level szerint. (ebből 3500 lévédelmi)
  • repvez
    #1781
    Jo lett a modolási leirás egy két formai hiba van benne (megismétlödik benne egy egész bekezdés), de az elmegy.
    Köszi
  • Molnibalage
    #1780
    Hát lászik, hogy csak a lista fogott meg. Sorry.
  • Bucser
    #1779
    Tévedés.

    Aragorn azt kérte, hogy mindenki írja le mit szeretne az FF4-ben látni és ő elintézi. Erre valaki beírta, hogy jó akkor humorizáljunk egy kicsit. Beírta a #1777-ben lévő listát és ennyit írt: Ez midnen egyenlőre:)

    Ez csak egy poén topic:) gondolom Aragornnak elege lett az állandó nyaggatásból:D
  • Molnibalage
    #1778
    Itt sassoljatok.

    http://www.freefalcon.com/forum/viewtopic.php?t=14400
  • Molnibalage
    #1777
    Nem olvastam végig a hozzászólást, de a www.freefalconon találtak. ÚJ dolgok FF4-ben:

    1.) Ability to launch multiple missiles at multiple targets (a la F-14 and MiG-31)
    2.) Long-range cruise missiles and anti-ship missiles that actually lock and track targets at long range.
    3.) Lock on after launch capability for weapons that have it (GBU-15, AGM-84E, Kh-59M, etc)
    4.) IRST
    5.) Off-boresight locking and tracking capability, for weapons like AIM-9X, IRIS-T and R-73.
    6.) Greater importance and use of recon in campaign
    7.) Kiev, Yak-38, Yak-41M, MiG-29K, Ka-25, and Ka-27/-29/31.
    8.) Naval helicopter operations from destroyers/frigates/cruisers.
    9.) Greater avionics customizability for individual aircraft and pit makers.
    10.) Some basic Russian avionics implimentation, like tracking and locking on to targets in BVR mode from the HUD
    11.) OPFOR and other NATO ECM pods (French and Russian come to mind)
    12.) Non-jammer ECM pods, like working BOZ-107 and ALE-39.
    13.) Working multiple munition dispensers, like MW-1, JP-233 and KMGU-2.
    14.) Working target designation pods, i.e. the F-4 can't use LGB's without loading a laser designator onto a hardpoint.
    15.) Data-link
    16.) HMD's
  • Molnibalage
    #1776
    Észrevettétek a számmisztikát? A régi Falcon 4.0-hoz is ez a sorszámú patch volt az utolsó. Érdekes..
  • repvez
    #1775
    Nekem jöhet a manual a szokásos helyre.Az 1.08-rol meg egyenlöre más hir nincs mint ahogy az FF4-röl sem sajnos.
  • Molnibalage
    #1774
    Hát márpedig az elején az lesz.. Tegnap repültem egy bevetést egy F-4ESK-val, egy SA-3 állás ellen, jól megszórtam CBU-val, de pont a keresőradar és egy állvány marad állva, azt jól seggbelőtt. Összevissza egy F-4G század, egy F/A-18A és az A-7E és EA-6B-nek van anti-radar fegyverzete, úgyhogy az elején jól teszitkek ha alacsonyan repdestek majd!

    Modmanual még most sem kell senkinek?
  • Gundark
    #1773
    Okay :) Várom. De ha nagyon lelőnek az ellenségek az a Te hibád lesz :))
  • Molnibalage
    #1772
    Van rá esély, hogy hétvégén már kb. 70-80%-os legyen, de 2-3 hét múlva szerintem tutira kész lesz.
  • Gundark
    #1771
    MIkor lesz készen? :)) Inkább azzal játszanék :))
  • Molnibalage
    #1770
    De, már megoldottam, csak még nagyon sok egységet kell kipakolni. Közben rájöttem pár új dologra, ami bekerült a manualba is. Cobraval megy a cucc.
    Átküldhetem azt ahol éppen tartok.
  • Gundark
    #1769
    És mi van a moddolt hadjáratoddal? Azt kipróbálnám ha megy. Gondolom FF3as, de kobrával megy? Vagy még nem jutottál túl a kiakadásos részen? :)
  • leonforce
    #1768
    ha valaki tud elado FALCON 4.0 ALLIED FORCE-t,vagy vkit.aki tud,legyenszives ertesiteni..!
    szivesen vennek......
    koszi... cont:[email protected]
  • Molnibalage
    #1767
    Kész van a moddolási útmutató. Majd fennt lesz valamikor a BoP-on, de el is küldhetem akinek kell.
  • Molnibalage
    #1766
    Mi lesz benne? Nem mintha játszanék vele..

    A moddolási manual 2/3-a már kész. Vann benne pár olyan rész ami nem csak a moddolást segíti infokkal, de azok ismerete a játék élvezetéhez is elengedhetetlenek. Megpróbálom majd ezt is pdf-be rakni.
  • repvez
    #1765
    Nemsoká kés az 1.08 AF-hez.
    tegnap irta C3PO:
    Hi All,

    We're currently at the first Release Candidate for 1.0.8. No changelog until release but not long now.
  • Molnibalage
    #1764
    Szinte semmit nem árulnak el a szemetek! Én nem találtam sokat. Az mindenestre biztos, hogy az ATO-t nem piszkálhatod, mint AF-ben, mert nagyon újra kéne kódolni az egészet. Ez egy skac kérdezte az FF fórumán. Hogy mikor jön..... Ez van.

    Ja, készül a moddolási manual. Hétvégén kész is lesz asszem. A Koreai mod is készül. 1-2 hét és készen lesz. A repegységek már kinnt vannak és a szárazföldi egységek paraméterei is nagyrészt készen vannak. FF3.1+Cobra 1.1.1 alá készül. Bika gép kell hozzá. Ez van.
  • Gundark
    #1763
    Én is megnézem este a Haulint. Minden résznél bizom benne hogy valami igazán király dologgal futok össze :)Eddig a hááát jött be igazán :)) Egyébként valóban igy van ahogy Balázs mondja, itt nem zavar a 3d kokpit hiánya. Halál jól elnyomogatok a 2dben is :)) Egyébként az FF éa az alap ég és föld. Szóval szerintem gyúrjál az FF4re :)) Bár őket ismerve még látnak engem Phenjan felett párszor áthúzva csomagokat dobálni mire megjelenik :)) Egyébként tényleg Molnibalage eltás, van valami konkrétumod az FF4-gyel kapcsolatban? Nem a megjelenés, hanem az hogy mi lesz benne új ami eddig nem volt.
  • Bucser
    #1762
    Igazából én csak azt nevezem 3d cockpitnek ahol a műszerek olvashatók dogfight közben és nem vagyok beszrítva egy nézetben (pláne trackIR-al) (pl flight simulatoban baromi jól megvan csinálva a lickable virtual cockpit azt kéne átvennie az össze repszimnek.. mert míg TrackIR-al mozog a fejed addig az egérrel klikkelsz és dolgozol:)
  • Molnibalage
    #1761
    Nálam a 3D pit-nek annyi a lényege, hogy Dogfight-ban a valós kilátást biztosítsa. Persze nem bánom, ha nem van 3D click opció, de nem feltétel a felhőtlen élvezethez.
  • Bucser
    #1760
    Blockheadekkel nem foglalkozom:D csak baromira nem vágta a srác, hogy min akadtam ki:D A kamionozás csak hobby mindig reménykedem, hogy rendesen megcsinálják, de soha semmi nem fejlődik abban a sorozatban:D A repülés az igazi szerelem egyébként csak Falconhoz még alap verziójában volt szerencsém és most tenném fel az FF3-at megnézni érdemes lesz-es majd ffr4-el bajlódnom ha kijön:D csak kellene pár 3d pit mert azt a lock-on-ban meg Il2-ben megszoktam már és itt zavar, hogy botrányos a minősége annakami van... Aztán hátha van valahonnan beszerezhető addon 3d cockpit hozzá:)
  • Gundark
    #1759
    Miva Bucser kiszálltál a kamionokból :)) Olvastam a mai kis eszmecserédet :))Tulajdonképpen egész szórakoztató volt igy kivülről nézve :))

    Repvez ilyenkor nincs barátkozás :)) Hi-Lo-Hi profil, minél nagyobb sebességgel , minél alacsonyabban :) A fogyasztás ilyenkor mellékes. De egyébként ilyenkor lehetnek hasznosak a jdamok.
  • Molnibalage
    #1758
    Nem. Nekem legalábbis nem. De, ha valaki meg tudja rendelni én beszállnék egy közös vételba.
  • Bucser
    #1757
    tudom undorító dolog a warez de volt e már valakinek szerencséje Aeyes payware cockpitjaihoz?
  • Molnibalage
    #1756
    Hja kérem! Ez a valóság! Ilyenkor EGYETLEN áthúzás max. sebességen chaff és flare felhőben és kiold közben az összes CBU aztán irány felfele egy fordulóval egybekötve. Én ezt szoktam.
  • repvez
    #1755
    olyan esetben mit lehet tenni ha a célpot fölött összefüggö felhö van és nem lát át a célmegjelölö?A felhö alap olyan 2-3000lábon van de ott azonnal leszed a légvédelem vagy már nincs idö rendesen befogni a célt.
  • repvez
    #1754
    Az 1677-es hszben van a link
  • L Viper #1753
    Helló! Az OpenFalcont le lehet tölteni valahonnan ? Tudtok valami linket.
    A hivatalos oldaluk már régen halott :(
  • Gundark
    #1752
    Én azért emlékszem ződ képekre is főleg a második öbölháború idejéből. Egyébként bug lenne? Háát. Azért érdekes hogy a főtipus rossz. Nem lehet hogy valami be van jelölve mint a rádiózásnál? Na mindegy, majd csak jön az ff4
  • Molnibalage
    #1751
    Well. Már leírtam, hogy valamiért csak az F-16 bugos, a többi géppel érdekes módon azt csinálsz amit csak akarsz. Valóságban az összes kép fekete-fehér. Láttatok már felvételeket nem? Kereszt a célon és bumm!! Fekete-fehér volt nem?

    Egyébként én nem tolom csak FF3-at.
  • repvez
    #1750
    nekem is ez az egy bajom van, épp ma sikerült maveriket kilönöm 1-2 perc várakozás után mig bemelegedett a rendszer.Ugyhogy most már csak a bombák és az AMRAAM van hátra de arra még nem jöttem rá hogy mit kéne még bekapcsolni hogy ellöje,mindent ugy csinálok mint AF-ben.Vagy lehet hogy annyira akad hogy nem mindig érzékeli a lenyomást?
  • Gundark
    #1749
    Az igaziakban nem ződ a FLIR meg a TGP képe? Mármint az MFD-n. Én nemtom :) Ja jutottatok valamire azzal hogy rakettát hogy lehet elengedni az OFben? Mármint rendeset, mondjuk egy AMRAAM-ot. Hiába kattintom át a élesbe a fegyvereket, nem indul. Vagy be is kell őket kapcsolni az MFD-n, mint mondjuk a mavericket?
  • CodeRed
    #1748
  • Molnibalage
    #1747
    Hát igen! Az OF-ben van egy-két "apróság" amit átvehtne az FF széria. Pl. Az új 3D-s kabinok. A szürke Maverick és TGP képernyő. Az újfajta rádiózás és D-Link rendszert is. A FF4 elvileg készülget, de hogy mikor jön...

    Ja Codered. Az DVD-re az OF-et is ráírtam, hogy összevethesd!