52965
  • repvez
    #1826
    Nincsen még utilites mappa sem.Egyébként ez mit fog tartalmazni?
  • Molnibalage
    #1825
    Valaki akinek fennt az OF az megnézné, hogy benne van -e az utilites könyvtárban a Birds All-in-One Theater Patch? Ha igen, akkor ehhez írom a következő modot.
  • Molnibalage
    #1824
    Asszem le kell szedni mindkettőt. Az a tuti, én is úgy csináltam. Egyébként nagyon combos gép kell hozzá az elején. Nálam 1,5GB RAM mellet AMD3000+ -on és GeForce 6600GT is szagatott helyenként elég rendesen.

  • repvez
    #1823
    Ha csak az OF-et törlöm le akkor az FF ujra fog müködni vagy már csak akkor fog jol muködni ha mindegyiket letörlöm és csak az FF-et rakom vissza?
  • Molnibalage
    #1822
    Nos kipróbáltam a mod-ot. Az elején sok-sok bevetést megbuheráltam, hogy normálisan legyenek támadva a repterek és a SAM-ek. A hadművelet kezdeti szakaszában így is hatalmasak voltak a veszteségek főleg az első hullámban, de a főbb repterek közül keleten az öszes le lett rombolva. Koksan, Wonsan, Hyion-Ni, Kuumni. Ezeken összesen kb. 140 repcsi van.


    Délelőtt 10-re a flotta légiereje igencsak megfogyatkoztott. 12 gépes századokból maradt 2 A-6E, 4 F/A-18, 5 F-14A, 8 A-7E és egy Prowler is odavszett, de megérte! A keleti rész egy nagy átjáróház lett(100 km-es körzetben egy gép se maradt), lehet nyugaton is most már dolgozni. Ott már a segítságem nélkül is legyault az AI még egy kétkufutós repteret. Kína már be is avatkozott...(ezen lehet, hogy állítani kell.) A délen levő F-16-os ok kb. 65% még megvan és A-10-ből is csak 3-4 veszett oda. Nagyon jópofa eddig.
  • Caterpillar
    #1821
    eDonkey... Én megnéztem és hát hühh nagyon szépen van fényképezve!
  • Molnibalage
    #1820
    Valaki még régen említett egy kb. 600 megás Red Flag-os videot. Asszem egy részlete felkerült a patricksaviation-re. Az egészet honnan és hogyan is lehet leszedni? (Valami eXY progi volt, de mi??)
  • Molnibalage
    #1819
    Valaki nem jött rá, hogy hogyan lehetne, hogy egyszerre fennt legyen az Openfalcon és FF3 egyszerre? Van valami multfifalcon.exe, de még nem nagyon jöttem rá, hogy hogyan kéne használni...
  • Molnibalage
    #1818
    Egy kis ízelítő és statisztika a Mod-ról:

    Megnövelt egységszám az alábbiak szerint körülbelül:

    Észak-Korea:

    - 1200 db önjáró löveg
    - 460 db rakéta-sorozatvető
    - 1500 db harckocsi
    - 800 db páncélozott szállítójármű
    - 750 db vontatott tüzérségi eszköz

    Dél-Korea:

    - 300 db önjáró löveg
    - 60 db rakéta-sorozatvető
    - 600 db harckocsi
    - 550 db páncélozott szállítójármű
    - 1100 db vontatott tüzérségi eszköz

    A szembenálló légierők:

    Észak-Korea:

    - MIG-23 24 db 2x12
    - MIG-21 70 db 5x14
    - SU-7 12 db 1x12
    - SZU-25 14 db 1x14
    - J-6 70 db 5x14 (MIG-19)
    - Q-5 24 db 2x12
    - J-5 84 db 6x14 (MIG-17)
    - H-5 36 db 3x12 (IL-28)
    - MI-24 24 db 2x12
    - MI-8/17 24 db 2x12
    - AN-24 8 db 1x8

    Dél-Korea:

    - F-5E 60 db 5x12
    - F-4E 48 db 4x12
    - AH-1H 24 db 2x12
    - MD-500 24 db 2x12
    - RF-4C 10 db 1x10
    - C-130 10db 1x10


    USA erők:

    - 32 db A-10A 2x12
    - 36 db F-16A 3x12 (ebből egy század Japánban)
    - 24 db F-15A 2x12 (ebből egy század Japánban)
    - 14 db F-4G 1x14
    - 4 db E-3 1x4 (Japánból)
    - 14 db C-47 1x14
    - 14 db UH-60 1x12

    1 db repülőgéphordozó csoport:

    - 12 db F-14A
    - 12 db F/A-18A
    - 12 db A-6E
    - 12 db A-7E
    - 8 db EA-6B
    - 4 db E-2C

    + Van USA szárazdöli erő is.

    Pár dolog amit megváltoztattam nagyvonalakban:

    - J-6-ban is van már radar, de az RWR sajnos J-8-nak jelzi ki, máshogy nem tudtam megoldani.

    - MIG-23MS exportváltozatban még a régi MIG-21 radar volt, így most ámr nem doppler radar van benne, így ez sem lát földháttérben célokat. (kipróbáltam, működik még dogfight módban is) Tudtommal RWR-ja sem volt, de a játékegyensúly miatt egyelőre bennehagytam. Ez még változhat. Chaff/flare sincs a valósában, de szintén az egyenasúly miatt rendelkezik egy nagyon minimális mennyiséggel és a MIG-21MF is.

    - Minden radarral rendelkező gépben van IFF scan. Ezt a Cobra patch manualjaban leírt módon tudod használni. (CTRL+ balra nyíl)

    - A többi típus chaff/flare mennyisége is meg lett változtatva. A kisebb 1 hajtóműves gépeknél kb. 12-24 chaff és flare a nagyobbaknál ez kb. 24-40 kivéve az A-10 ott még ennél is több, de az eredeti 240/240-es érték le lett véve 120/60-ra. Ha érdekel a mennyiség nézd meg. Még ez is kerülhet további optimalizálásra.

    - Számos időben nem odaillő fegyver eltávolítottam. A legfejletteb Sparrow az F verzió és Sidewinderből a J (USAF) és H(US NAVY). Lézett ekkor már asszem M verzió is, de még nem volt elterjedt.

    - SA-4, Mistral és Avenger eltávolítva a légvédelmi egységek közül.

    - Később majd leírom a hadjáratban kijelölt célokat, hogy milyen célok elfogalásakor ér véget a hadjárat.

    Most hirtelen ennyi. :)
  • Molnibalage
    #1817
    Nos, 99%-ban készen van a Koreai mod. Lehet vele tolni. Ha valami hibát találtok benne majd, akkor szóljatok és javítom.
  • Molnibalage
    #1816
    http://video.google.co.uk/videoplay?docid=4056704129316902180&q=harrier+low
  • Molnibalage
    #1815
    Khömmmm...

    http://www.jaccovanschaik.net/?page_id=23
  • Molnibalage
    #1814
    Van egy fullos 2D kabin és egy nagyon gány 3D.(Mondjuk a 3D pitnek nincs más funkciója szerintem, hogy a dogfigthban a megfelelő kilátást szimuálja.) Első-hátsó résszel van a 2D. Nem tudom honnan szedtem le, de ha kell elküdöm,. csak add meg a címed. Asszem 9,4MB az installja. Majd, ha hazértem megnézem. Ha felrakod az F-18 kabint akkor a 3D kabinba az F-18-as kabinja van, de ezt is át lehet írni. Majd kipróbálom.
  • Bucser
    #1813
    f-14 nek van saját cockpitje és van külön rio meg pilota cockpit? Vagy az f-16 2d pitjét és funkcióit húzták rá az F-14A adataival?
  • Molnibalage
    #1812
    Valami hihetetlenre jöttem rá tök véletlenül. Az F-14A azon képességét teszteltem, hogy tud -e több légicélt szimultán leküzdeni. 4 MIG-23 volt az ellen. Kettőtt kilőttem a befogom és indítom sémával. Tehhát működött. Ezeke után gondoltam, ha már tudom, hogy működik akkor minek nyúzzam tovább, legyen inkább egy kis dogfiht. Eleresztettem befogás NÉLKÜL a MIG-ek felé a rakettátkat és automatikusan célt kerestek és találtak is. Nofene!

    Új teszt jött. Újra jön a négy MIG szembe, megvárom amíg RWS módban látszik mind a négy külön. Befogás nélkül indít 6db Phoenix és négy is talált belőle. Bár kettő-kettő talált el 2db célt. Viszont hol sikerül az autonóm befogás nekik, hol meg nem. A köv. tesztben csak 6 talált a kettőből...

    Mindenesetre NAGYON érdekes. Ki kéne próbálni, hogy mi van, ha bartái gép is van az ellen közelében. Akkor mire áll ár majd? Úgy vettem észre, hogy a legközelebbi célra áll rá a raketta.
  • Molnibalage
    #1811
    Ja. Hagytam, hogy 3 napot lejátszon a cucc és akkor is ment hiba nélkül.
    Holnap elküldöm. Még egyes beállítások nem véglegesek. pl.: MIG-21MF-en lehessen -e AA-2-2 vagy nem. A J-6--on AA-2 vagy valamilyen PL széira legyen a légiharcrakéta. A J-6-nak tettem be radart. A chaff és flare mennyiségeket is még be kell lőni. Az összes gépnek adtam IFF képességet.
  • Gundark
    #1810
    Nekem kéne a moddolt hadjáratod. :) Megy rendesen? :)
  • Molnibalage
    #1809
    Futtasd újra a superpit installját és vedd ki a pipét vagy azt a valamit a rublikából. Apply és kész az uninsatall. A Cobraban van a legkorrektebb 3D pit az Openfalcon-t leszámítva.
  • Bucser
    #1808
    Asszem Aeyes superpit. teljesen máshol vannak a funkciók minta hagyományos cockpitban.. én meg jobban szeretem a rampstartot:) meg a cockpit maga sem tetszik annyira... freefalcon 3.1 cobraval.
  • Molnibalage
    #1807
    Melyiket akarod leszedni?
  • Bucser
    #1806
    ha felttem egy cockpitet azt hoigy tudom leszedni?? mert kurvára nem tetszik:D
  • Molnibalage
    #1805
    Felraktam a galériába a régi és az moddolt hadjárat egységeinek elhelyezkedését. A képek a galériámban. Kicsit sűrűbb lett mi? :)
  • Molnibalage
    #1804
    Na mi van? Senkinek se kell a mod? Sebaj, én jól el leszek vele. :)
  • Molnibalage
    #1803
    http://video.google.de/videoplay?docid=-4803783160545919183
  • Molnibalage
    #1802
    Az F-5-re azt írja ki, hogy már törölve van, a többinél meg a Flasget nem tölti le. Nincs ott semmi. Ha neked sikerült leszedni nem küldenéd le a [email protected]?

    A mod mlg nincs kész és a telepítés bonyolultsága miatt nem tduom, hogy ki használná. Backupolni kell elég rendesem hozzá. Meg hát nincs AMRAMM. A sok "bunkó" enélkül nem sokra megy. A gép nagyon jól tolja. Tegnap teszteltem és beküldött az ellen kb. 10 MIG-23-at és 10 MIG-21-et a légtérbe. Leszedtek 3 F-16-ot és két F-15-öt. Persze aztán jött a bosszú...

    A sok gép miatt meg nagyon combos gép kell hozzá. Többek között azért is szedtek le, mert 512RAM-mal összevissza szagattot. Akinek kell elküldöm tesztelgetni. Az elején nagyon jól teszed, ha buherálgatod a gépek útvonaltervét, mert különben elég nagy veszteségeid lesznek az eléjn. Ez már nem csak a repülésről szól. Az első pár köteléket "sűríteni" kell. Majd erre is adok ajánlást.
  • repvez
    #1801
    csak az a baj hogy csak a rapidshare-esek jönnek le a másikak nem.
  • Bucser
    #1800
    letöltések darabolt rarban...
  • Bucser
    #1799
    Molnibalage: nem gondoltál rá, hogy a freefalcon forumon ki linkeled a kampány mododat?
  • L Viper #1798
    Köszi, jó hogy számíthatok rátok. Egész jó kis közösség lettünk
  • Molnibalage
    #1797
    Szép, szép, csak csak egyiket se tudom letölteni...
  • repvez
    #1796
    pár kabin :cockpits
  • Molnibalage
    #1795
    A koreai mod érdekel valakit? Most már szerintem érdemes kipróbálni.
  • Molnibalage
    #1794
    Abban is segíthetek. Két perces művelet az egész Azureus-szal.
  • L Viper #1793
    Köszi a segítséget, valahogy összehozzuk, repvez ajánlotta a torrentet, láttam hogy azzal le lehetne szedni, csak még ehhez nem "szakértek" :)
  • Molnibalage
    #1792
    http://www.falcon40.co.uk/ F-16 Cockpit Project. Nem gyenge.
  • Molnibalage
    #1791
    Ha van DC-d akkor hétvégén elintézhetjük, hogy letöltsd rólam.

    Más. Gyakorlatilag már értelmesen kipróbálható állapotban van a koreai mod. Itt-ott még kell finomrahnagolni, de már így is jópofa. Elég mozgalmas a hadjárat.
  • L Viper #1790
    Próbáltam letölteni az Openfalcont onnan, ami az 1677-es hozzászólásban van linkelve, de nem boldogultam. Hogyan kellene elindítani ? Esetleg egy másik működő linket nem tud valaki ?
  • repvez
    #1789
    Remélem veszi majd valaki a fáradságot és elkésziti ezt a fejlesztést valamelyik progihoz hogy legyen egy szegényember trackir is.
  • Bucser
    #1788
    Igy igaz programozás és érzékelési sűrűség kérdése. (a trackir4pro 3-4 óra használat után olyan meleg, hogy majdnem eldobtam) Mivel a 6 dof nem 1 pontot hanem 3 egymástól adott távolságra mélységre lévő pontot követ és figyeli egymáshoz viszonyított pozíciójukat. Valamint asszem vissazvert hőenergiát vizsgál mert bármilyen forró dolog meghülyíti (belógó lámpa de pl nekem miután kikapcsoltam a lámpát utána még 2-3 percig nem tudtam használni).
  • repvez
    #1787
    Én a cam2pan-nel probáltam ,de az csak 3 tengelyre jo nem lehet hajolgatni vele pedig sztem csak programozás kérdése lenne hogy azt is tudja használni.Mert a trackir-nél se a készülék kerül sokba sztem.