52965
  • Gundark
    #1866
    Nem lett nehéz a modod. Legalábbis nem túl nehéz :) Félig csináltam meg, nem volt több időm, aztán belekezdtem a balkánba és azzal elszállt. Tök elölről kellett kezdenem még a beállitásaimat is elfelejtette. Aztán gondoltam hogy nyomnám még az OFet. Aztán eszembe jutott hogy az FF meg ez nem mennek együtt rendesen. És akkor felraktam az AFet :))) De még előszedem a mododat, ha lesz lelkierőm elkezdeni megint. De most gyenge vagyok, és inkább GTR2-zöm. ha ott letarolom a gumifalat nem kap el az ideg :) Bár én még mindig valami elsővilágháborúsra vágyom :)
  • repvez
    #1865
    Itt van pár hasznos javitás Hangok és grafika
    http://www.thegamerstools.com/
  • Molnibalage
    #1864
    Visszavonom, már rájöttem. Majd valamikor lesz egy kilp. Annyit elárulok óla, hogy a Féktelenül film (1994) nyitózenéje alatt fog menni és a Sziklából a Jade című szám lesz a végén. Na egyelőre ennyi..
  • Molnibalage
    #1863
    Hát úgy néz ki, hogy a videoklipből egyenlőre nem lesz semmi. Össze tudok illeszteni darabokat, de hogy az egyes darabokat hogyan vághatnám meg és akkor még az effektek és a belassításokat hogyan kéne csinálni, fogalmam sincs. Nadub-bal próbálkozok egyébként, az összefűzés meg AVI MPEG RM WMV Joiner megy.
  • Molnibalage
    #1862
    Hát van rá esély, hogy amiatt. Ha kell, elküldöm postán az angol verziót, az összes kieggel és cuccal ami nekem megvan + a MOD-mat is.
  • kontar
    #1861
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy felrakom a Falcon 4.0-át majd a FF3-at a kiegekkel együtt ahogy itt a fórumon le van írva, és indítok egy campaign-t, majdnem mindig egymásbaérnek a gépek szinte a másik gép szárnya alól indulok, ez normális vagy kihagytam valami patch-t, a Falcon 4.0 és az FF3 között? Hozzá kell tennem hogy a német alap Falcon 4.0 van meg. Lehet hogy az miatt van? Válaszokat előre is köszönöm! Üdv!
  • L Viper #1860
    Az jó lenne, ha csinálnál egy videót, arra én is kíváncsi lennék!
    De látványos robbanásos, pusztítós legyen ám :)
  • repvez
    #1859
    Hát sztem a legegyszerübb amit én is használtam az a windows media recode ott csak rá kell huzni a filmdarabokat a képkockákra és megválasztani hogy milyen áttünés legyen a kettö között és mehet a kodolás.Vagy talán még a sony vegas vagy a camtasia progik lehetnek jok.
  • Molnibalage
    #1858
    Hi, skacok. Ismer valaki egy NAGYON egyszerű videovágót? FF3-mal csinálnék próbaképpen egy kedvcsináló videoklippet. Annyi lenne az egész, hogy különböző videodarabokat kéne összeilleszteni egymás után, esetleg darabokat levágni belőle és alárakni egy zenét.
  • Molnibalage
    #1857
    Egy-két billentyűzetkombináció kivételével ugyanaz a kettő, csak az AF nagyságrenddel rondább, de valamiért mégis erőforrásigényesebb...
  • csolee
    #1856
    Halli!
    Kösz a gyors választ!
    Megnyugtató, hogy ha a kezembe lesz az AF akkor a manualja használható és nem kell napokat eltölteni a neten.
    Biztos van különbség a progik (FF3) közt, de én régi vágású emberként maradok talán az alap falcon4 utódjánál, ha ezt lehet mondani az AF-re. Egébként nincs is energiám próbálgatni egyiket-másikat.
    Szóval nemsokára neki ugrok a feladatnak - ha lesz kérdés írok, de addig is ólvasgatom az egyéb írottakat...
    :o)
  • Molnibalage
    #1855
    Hát nem olyan bonyás feltelpíteni. Már itt leírtam nem is egyszer részletesen. SOKKAL jobb az FF3.
  • repvez
    #1854
    Üdv neked!
    Hát kezdésnek jo lesz az alied force.Nem kell bajlodni a különféle telepitésekkel és viszonylag stabil.Csak feltelepited és elinditod az automatikus frissito progiját és kész.A manualjábol mindent megtudhatsz amit mi is tudunk.
    Az elözö hsz-ekben pedig a különbözö még az eredeti falcon4-hez készült addonokat veséztük.Az egyik a Freefalcon a másik pedig az Openfalcon és a SuperPak4.2.Ezekben van ami jobban ki van dolgozva mint a másikakban,de sok macera van velük és lényegesen több helyet foglalnak.
    Ha valami kérdésed lesz a késöbiekben itt megprobálunk rá válaszoni.
  • csolee
    #1853
    Halli Mindenkinek!

    Valaha az ősidőkben - EF2000-t bűvöltem. Utánna a Falcon 4.0-t szerettem volna, de nem ment az akkori gépen (kissé szaggatott :o)
    Most már gurulna, de valaki elárulná hogyis lehet ezt elkezdeni???
    A korábbi hozzászólások leginkább a káoszhoz hasonlítanak NEKEM.
    Bár messze, magasan repkedtek tudásilag, de amennyi időm van a család mellett - nekem egy jó kis alap tudás is elég lehet... DE HOGYAN?
    (attól az apróságtól már el is tekinthetünk, hogy allied forcet most intézem és még nem tudom, hogy mit szól a gépem hozzá)
    Tanácsokat szívesen fogadom.
  • repvez
    #1852
    Ez állat jol néz ki kiváncsi vagyok hogy ilyen kompact kivitelbe is minden müködik-e rajt vagy csak disznek rakta rá.Mennyiért pazalhatja ez a joember ezt?
    falconconzol
  • Molnibalage
    #1851
    A MOD-om túl nehéz lett? :)
  • Gundark
    #1850
    MIly bámulatos megoldás lenne :) Valóban mint az életben de én azt mondom hogy még a hardkór szimeseknek sem jutott eszébe :)) Egyébként holnap vagy holnapután rencert telepitek és akkor visszateszem az OFet. valahoy elment a kedvem az FFtől. Várom a 4et. Addig AFezek :)
  • repvez
    #1849
    Na sikerült beregelnem és találtam is OF-hez Panama területet amit innen lehet letölteni:
    Panama
  • repvez
    #1848
    Ezt az oldalt most találtam.Azt hiszem csak regisztrácio után lehet a postokat megnézni majd megprobálok beregelni.
    http://www.globalfalcon.org/
  • repvez
    #1847
    Valakinek fennt van most az OF?Mert a frugalsworld forumán azthiszem megtaláltam hogy hogyan lehet amraamot inditani.Ha jol olvastam akkor 1 mp-ig folyamatosan kell nyomni a tüz gombot ugy mint igazábol, hogy elkerülhetö legyen a véletlen lövés.Ezt ki tudná probálni valaki.Per pillanat csak az AF van fenn nálam.
    Bövebb infokat itt találhat rola plusz uj felhöt is lehet letölteni innen.
    frugalsworld

    A repszimrol kérdeztem a srácot azt mondta hogy a modellt ö csinálta a skint egy haverja a kabin texturát szedte az AF-böl.Egyébként elkértem töle a forrásfájlát is de egyenlöre sokra nem mentem vele mivel kinai a programozás nekem pedig nagyon szeretném megtanulni és gondoltam hátha tudok majd beletenni saját gépet pluszba,de egyenlöre szüneteltetem mig nem találok egy tanárt aki tanitana programozásbol .
  • Bucser
    #1846
    A srácnak van fighteropsos e-mail címe ergo benne lehet a fighter ops fejlesztésében talán?
  • Molnibalage
    #1845
    Az, hogy abban van AI, meg ehhez képest millió egység és miegymás. Ha ebbe hirtelen belepakolnád, akkor valszeg 0 FPS-sel menne egy atomerőművön is. Ettől függetlenül dícséretes.

    A skin az AF-ből van, talán még a modell is. Hogy a fenébe szedte ki vajon?
  • repvez
    #1844
    Ezt a simet egy magyar srác szépitgeti egyedül.
    http://www.repszim.extra.hu/
    Nekem nagyon tetszik, sok olyan tülajdonsága van ami más komolyabb simbe sincs benne(3D kabin,valoságos földi gurulás és rugozás)
    Még finomitásra szorul,de elgondolkodtato,ha 1 ember ilyet tud késziteni akkor mit csinál az a sok jol fizetett programozo aki nem tudja legalább ilyen szinten megvalositani más játéknál?
  • Bucser
    #1843
    Ja csak kérdés, hogy kínai mig 29-el kell majd az észak koreai gépekre vadászni vagy a ajpán+ dél koreai erőkkel:D

    Ha sokat ugrál kis korea kaphat egy nagy pofont az anyjától (KÍNA))
  • repvez
    #1842
    Most néztem a hireket lassan nekiállhatunk a 2010-es koreai kampánynak hogy valos bevetéseket tudjunk repulni, mert ennek ugyis az lesz a vége.Észak korea addig nem nyugszik mig el lesz intézve a valaga.
  • repvez
    #1841
    Lehet hogy még aktuális.Lehet jelentkezni béta testernek az angolai falcon modhoz ami egy különálló játék ként fog megjelenni vagy dec végén vagy márciusban ezt nem tudtam eldönteni az irás alapján.
    saafops

    Molnibalage:Örülök hogy tetszett a film és hogy jol müködött,mert mostanába rendetlenkedik az irom.
  • Molnibalage
    #1840
    Na repkedtem egyet az módosított raketta paraméterekkel és rohadt jó lett! Akarja valaki tesztelni? Csak a simdata.zip-et kell az enyimével felülírni. Az AA-10A,B,C és D lett átírva, AA-7 és AA-7R, AIM-9M/L/H/P , AA-9, AIM-54A és AA-11.
  • Molnibalage
    #1839
    Érdekelne valakit egy olyan leírás ami leírja, hogy hogyan működik a játék motorja? Hogy hogyan számolja a chaff/falre hatákonyságát az elektronikus zavarást és még pár egyebet? Az RP5 manual fontosabb részeinek lefordítása és összegyűjtése lenne a dolog. Mindenkinek ajánlom figyelmébe az utolsó (3-dik fejezetét)
  • Molnibalage
    #1838
    http://topolo.free.fr/skins.htm

    A francia gépek rajongóinak. Egy rakat jó minőégű skin és cokpit francia gépekhez. Ha készen lesz az európai mod, akkor ahhoz jó lehet...
  • Molnibalage
    #1837
    Repülj este alacsonyan és látod is majd! (ZSU-23- ét tuti)
  • Gundark
    #1836
    Öö :) Én nem moddolok. :) Csak vezetek :) Egyébként nem rossz a hadjáratod. Néha behunyom a szemem mikor mélyrepülésben áthúzok a front felett :)) Valaki (pl Te :)) megcsinálhatná hogy olyan legyen a légvédelmi ágyúk nyomjelzője mint mondjuk a FA 18ban. Mint ahogy a sivatagi vihar közvetitésekben látszott.
  • Molnibalage
    #1835
    Na még pár dolgora rájöttem moddolás közben. Ler tudom butítni a raketták manőverezőképességét is, így kevésbé halálosak, ha nagy sebességel végzel kitérő manővert. (Csakhát a sebesség is elfogy egyszer...)A robbanófej késletetését is meg tudom változtatni, de sajnos csak az alábbi beállítások vannak.

    0,1,2,3,4,10,12,14 sec.

    Namármost a régebbi SARH fegyvereknek a 10 sec lenne szerintem a jó, hogy kis távolságon szemberepülő célra ne legyenek jók, bár ezek a raketták amúgy is gyengébben manővereznek.(R-23 és AIM-7F és E szériák)

    AMRAMM-nál, AIM-7M és AA-10C-mek már 4 sec lenne az idő. Jó lenne, ha valaki tesztelgetnáé velem együtt az egyensúlyt. A modomban az AIM-9J használata sokat javított és a kis számú chaff és flare is bevált, a taálati arány egem és az AI is beleszámítva kb. 55-65% az AIM-9J-nél a H-nak a manőverezését még kicsit le kell venni.

    A moddolási útmutató tényleg nem kell senkinek? Hiába csinltam meg? :(
    Pedig azzal, ha valami apróság nem tetszik megbütykölhetd a játékot.

    Most butítottam le próbaképpen az AMRAMM maőverezőképeségét eléggé és működött, mindenmi belőheti magának a játékot olyanra amit ő szeret.
  • Molnibalage
    #1834
    Na elérhető a mod egy Yahoo-s mailboxban. Itt lesz mindig a frissebb verzió is.

    log: koreamod83
    psw: korea83
  • Molnibalage
    #1833
    http://www.freefalcon.com/forum/viewtopic.php?t=10774&postdays=0&postorder=asc&start=60

    Na itt van.
  • Molnibalage
    #1832
    Mert nem sikerült, valami baj van az uploadommal és a szolgáltató még nem csinált semmit. Ide még be tudok írni, de ott ahol komlyabb uploadot igénylő fórum motor van. (pl. Index és FF nem megy oda már nem...) A kb. 2000-3000 ezer karakteres hozzászólást már ide sem tudom beküldeni. Megpróbálom azért betenni ide amit akartam és valaki elküldheti helyettem, ha akarja...
  • repvez
    #1831
    És pontosan hova mert nem találtam meg azt a topicot?
  • Molnibalage
    #1830
    Na beírtam az FF fórumba a modot. Kíváncsi vagyok kinek kell majd. :)
  • repvez
    #1829
    Most minden javitássnak a publikálásával nagyon leálltak.Már egy jo honapja is van hogy azt mondták már csak 1-2 hét és jon az FF4 meg az 1.08-as patch is már RC1-es állapotban volt 3hete.Pedig azt nagyon várom hogy tényleg benne lesz-e a hyperlobby támogatás és megoldodnak a multis gondok.
  • Molnibalage
    #1828
    Az Európai hadszínteret tupírozom majd fel szépen lassan egy '87 körüli állapotra. Karácsonyra talán készen is lesz. Bár lehet, hogy ezzel tényleg megvárom az FF4-et.
  • repvez
    #1827
    Ja és akkor nekem tavaszig nem biztos hogy jo lesz a mod mert nekem gyengébb a masinám föleg videokártya terén(1GBram,2700+Proci, ATI9600 VGA).De már összeállt a váltótipus már csak a pénz kell rá.