52965
  • Molnibalage
    #2066
    Nos attól függ, hogy mit raksz fel alá. Ha a Cobra patch-el együtt akkor legalább jó, ha van 1GB RAM és egy AMD3000 körüli proci és egy 256 MB-os videokari. Ezen már jól fut sok repcsi esetén is.
    Ajánlott az SP4.2-es(SuperPaK4.2)talajtextúráinak haszánlata is, de az még erőforrást visz el, de eszméletlen jó néz ki.

    Nem AF-fel nem megy a cucc. A '98-as Microprose féle Falcon 4.0 kell. Ha nem tudod megszerezni, akkor elküldöm postán az összes kieggel amim csak van és az installálási módókat is leírva, hogy mit hogyan kell, bár visszaolvasva itt mindent megtalálsz.
  • mcsaba
    #2065
    Elfelejtettem kérdezni milyen a gépigénye a free falconnak?
  • mcsaba
    #2064
    Sziasztok, a free falconnal lenne egy kis próblémám, nem tudom hogy azt a régi vagy a 2005-ös falconhoz adták e ki? én leszedtem egyet és próbáltam felrakni de nem tudtam, nekem 2005-ös falconom van, nem éppen eredeti darab, és nem tudom hogy pontosan mi lehet a gond, ha tudtok segíteni vagy egy linket ahonnan használható free falcont lehet leszedni, kérlek segítsetek, egyébként mit tud pontosan a free falcon? én úgy halottam hogy több típussal lehet repülni nem csak F16-al.
  • Molnibalage
    #2063
    Nem' tom talán a http://www.paveway.net/-ről, de már amúgy sem ezt használom.

    HFFMforFF3.1_updated_for_pumpy_model.zip [16 MB] Hanem ezt.
  • L Viper #2062
    Korábban írtad: "Viszont érdekes, hogy 3.1-hez van ilyen: HFFM for FF3.1.exe" ( 1,9 MB )
    Sajnos nem találtam működő linket. Honnan lehetne letöltenem ?
  • L Viper #2061
    Én benne vagyok, ha időm úgy engedi :)
  • repvez
    #2060
    Ha a gépem is ugy akarja,mert még nem akar összeforni a masina.
    OFF
    Az elmult héten 7x telepitettem xp-t minden napot azzal nyitottam de estére mindig beadta az unalmast és nem akart ujraindulni.Azt hiszem az SATA winyo szarakodik mivel kéne neki a driver csak nincs floppy meghajtom amivel feltudnám rakni bootoláskor.
    Tiszta ideg vagyok hogy itt a xxi-ik szdba is még a floppyt kéri az oprendszer.Most átmenetileg vistát raktam fel mert abban talán már benne van alapbol az ilyen driver,de ehhez meg a többihez nem adtak ki még semmit és a progik is elég rosszul indulnak.
    Egyébként nem tudtok valami jo kis progit amivel le lehet tesztelni a winyot?Hátha badsectoros és azért rendetlenkedik,pedig csak 3 hetes.
    A HDDlifepro 44fokosnak irta és 48 százalékosra az állapoát,de mindent rendben talált.Ez a höfok normális egy 320GB SATA2-es seagate winyonál?
    ON
  • Molnibalage
    #2059
    Skacok, akkor karácsonykor repül velem valaki FF3-mal multiban? Igazából a MŰREPÜLÉST kéne kipóbálni. Szerezni egy Blue Angels skint!
    A skint könnyebb, mint a tudást. :)
  • L Viper #2058
    A francba, ez ilyen buzis szmájli :) Nem ezt akartam :)
  • L Viper #2057
    Hát igen, az IL-2 más kategória, legalábbis repülési modellben. De egy jó joy-al remélem boldogulni fog.
    De radar az nincs, azzal nem keseríti az életét legalább.
  • Gundark
    #2056
    Persze az Il2 re gondolok :)
  • Gundark
    #2055
    Miután kitörte a nyakát szegény egy jó kis messzer berádlizással meghallgatom a véleményed :)))
  • L Viper #2054
    A Strike Fighter Project 1 és annak kiegészítéseit tudom ajánlani neked.
    Vagy az ugyanarra a grafikus motorra épülő Wings Over Europe-t. Ezekben elég egyszerű a leszállás, és nincs túlbonyolítva az avionika közepes beállításokon sem. Esetleg próbálkozz egy olyan szimulátorral, ami az I. vagy II. Világháborút dolgozza fel, ott nincsennek radar üzemmódok
  • Molnibalage
    #2053
    Hááát, lebutíthatja az avionikát, ha az a óhaja, de az mifelénk nem szokás. Inkább "felfele" nyomatnánk.. :)

    A Falcon vezethetőség szempontjából elég könnyű, soha nem kell trimmelni, amíg nem sérülsz meg. Csak az állsszögre kell koncentrálni.
  • Bucser
    #2052
    Hát akkor ez sajnos nem a te repülős játékod:( Tudtommal Force feedbacket szinte alig használ. Igazából Lo-mac szintű csak még bonyolultabb avionikával.

  • steweee
    #2051
    véletlenül akadtam a topicba hogy volt nemrég hozzászólás. vettem egy jó joyt. saitek cyber evo force-ot. szeretnék egy jó repcsis játékot, de vannak kritériumaim.

    nem feltétlenül olyan szimulátor kell amiben még felszállni sem tudok meg rengeteg a kezelőbigyóállítgatás stb. legyen élethű a repülés, de azért annyira nem kell mint a pacific stormban ahol nem bírt emelkedni az ócska gép.a harc meg legyen picit árkádosabb hogy az olyan autóvezető 2d-s csemeték is elboldoguljanak az ellenféllel egyáltalán.

    a grafika nem érdekes. nekem már a gta3 is tökéletesen élvezhető volt akkor és most is. ez ilyen vagy tudtok ajánlani más repcsis játékot?
  • L Viper #2050
    Elég jól hangzik.
  • Molnibalage
    #2049
    Azért a Cobra stabilitása is hasonló. Nem is emlékszem mikor fagyott le utoljára, pedig meg is moddoltam elég rendesen. A Koreai MOD-omat nyúztam vagy 20 bevetés keretében és lazán ment...
  • L Viper #2048
    Az Allied Force stabilitása valóban dícséretre méltó, de ha annyira a pénzre mennének, akkor szerintem többet kaszálhatnának, ha egy kicsit belepiszkálnának az effektekebe, grafikába is. Nem hiszem, hogy nagyon meg lennénk sértődve, ha egy kicsit hosszabb patchet kéne feltelepítenünk és eltűnnének végre azok a ronda dolgok ( füst, nap felhők stb. )
  • Bucser
    #2047
    Igazából az LP a multilayerre helyezte a hangsúlyt ahogy kivettem a postjaikból. Ezért zárták le az archive-ot hogy az általuk elfogadott modok patchben kerülnek elő így nem lesz az hogy most kicsoda mit telepített fel tulajdonképpen hány és milyen modot, hanem elég egy verziószámot mondani. (lásd mág IL-2 ben is így van beküldöd a modot ők meg eldöntik, hogy megéri-e hogy szerepeljen a következő patchben)

    OpenFalcon egy az egyben az avionika és a fizika buherálásába ment bele, hogy minnél hitelesebb legyen minden procedura.

    Míg a FreeFalcon erősen ráállt az eye-candy fejlesztésére mert ők úgy látják hogy az fontosabb és jobban biztosítja a játék népszerűsítését mint a többi. Mellesleg a FreeFalconhoz sem írtak új engine-t hanem a régit toldozgatták foldozgatták. De ezzel LP és OF i így áll. csak más irányba fejlesztettek.
  • Molnibalage
    #2046
    Az ötlet jó, de gondolom azért van ez a három csoprt, mert mindhárman máshogy képzelték/képzelik el a fejlesztés útját. Az OF még a legalpabb Falconra épül (úgy vettem észre), az FF az SP szériákat fogta össze a BMS-sel, a LP meg a zsére hajt. Hát, sok szerencsét az együttműködéshez...
  • L Viper #2045
    Az sem lenne rossz, ha a 3 fejlesztőcsapat dobna ki egy közös cuccot, szerintem ha jó lenne a hozzánk hasonlóak úgyis megvennék pénzért is, csak ne kéne kereszteket vetni...
  • mrforest80
    #2044
    Köszönöm Bucser!
    Így már sikerült!
  • Bucser
    #2043
    Direct link
  • mrforest80
    #2042
    Nekem ez az oldal ( http://bop.agria.hu/ ) nem jön be! Vagy én vok a pancser?
  • Bucser
    #2041
    Molnibalage csinált egy magyar rövidített manualt hozzá. A bop.agria.hu letöltései között megtalálod.
  • mrforest80
    #2040
    Sziasztok!

    Utolsó alkalom, amikor "szimulátor"-ral foglalkoztam akkor volt, amikor a Win 3.11 volt a csúcs, szóval elég régen! :D
    Most szeretnék újra foglalkozni a témával! Megszereztem a AF-et, de van egy kis gondom! Az angol tudásom elég LOL! Létezik magyar nyelvű manual hozzá? Valaki help me please!
    Előre is köszi!
    Csa!
  • Gundark
    #2039
    Szemetek az emberek :))
  • Bucser
    #2038
    nanáááá:D

    Láttad már a Sim Heil-t?
  • Gundark
    #2037
    Én magam már egy ideje az AFfel játszom.(már amikor nem telik meg a tököm, és nem ilezek :) Bár még nem tettem fel az 1.09est :) Ami tény hogy az FF a csillogó külsővel hódit. Ja meg Molnibalage tudja moddolni :)) Az OF is fennt van. De nem tetszik igazán. Az ffet meg csak akkor teszem fel ha itt az ff4 :) Ami ugye ki tudja mikor lesz :) De azért az is érdekes hogy ennyi év után meg egy kis kalapálást követően, sikerre tudtak vinni egy gyakorlatilag 98as játékot. Ez jelzést adhat a népeknek hogy még nem haltak ki a modern szimek. A tökéletes választás a 3 egybegyúrása lenne. Egyébként az OF most már végleg megdöglött? Bár mondjuk nem tudom minek kezdtek bele, össze kellett volna szövődniük az FFel :) Az FSt hagyjuk :) Kipróbáltam a 10.et. Báz. Azért ehhez pofa kellett igy kiadni :))
  • Bucser
    #2036
    AF-ben van pár FF-hez paywareként érkező dolog. Ráadásul ingyen.

    Azt hiszem AF-hez teljesen új kampány engine-t írtak (sokan sírnak FF fórumon az AF kampánya miatt).

    Lehet eye -candy-ben lemarad az FF-től az AF de sokmindenben nem. ráadásul nézd meg az openfalcon vs Freefalcon összehasonlításokat. Sokan azt róják el az FF-nek, hogy csak a kinzetre hajtanak és nagyon sokszor a szimuláció háttérbe szorul míg az open esetén ez fordítva van.

    Valóban nem volt etikus lépés az LP-től, hogy egy régi játékot dobott ki új címmel némi modolás után. De kerültek bele új dolgok és vannak emberek akik egy FS scennery-ért adnak ki annyit amennyibe az AF kerül és azért a magamódján mindkettő azonos kategória élvezet terén:D
  • Gundark
    #2035
    Sokszor nyilvánitott itt már sokmindent mindeki:) De ha az LP helyében lennél neked sem tetszene amit csinálnak :) Márpedig az LP a pénzre megy. Aki megvette az AFet az előbb utóbb eltalált az FFhez. És akkor szembenézett azzal hogy pénzért vett olyan cuccot amit leszedhetett volna a netről is :)
  • Bucser
    #2034
    Miután Ff team és LP tartja egymással a kapcsolatot nem hiszem, hogy ilyenre sor kerül. többször kinyílvánították.
  • Gundark
    #2033
    Ez olyasmi lehet mint anno a Top Flight vs Top Gun meccs. Ki lehet találni mindenfélét az LPnek, hogy miért származik kára abból ha az FF4 megjelenik. És ezt komoly helyen előadva elkezdődik a buzerálása az FFnek mindenféle jogi hercehurcával. Például azzal hogy megvették a hasbro/microprose jogokat igy minden az övék. Mivel a Freefalconosok meg ingyen nyomják, egy idő után megtelik a tö*ük és azt mondhatja jópár ember közülük hogy jó akkor bassz*k meg ennyi volt. Úgyhogy nem kéne papokat meg ámeneket mert lehet hogy könnyen keresztet vethetünk rá a végén
  • L Viper #2032
    Köszi
  • L Viper #2031
    De szaaar, rájöttem, a file névben az ü betű nem tetszett neki, átneveztem ékezet nélkül és jó is lett :)
  • L Viper #2030
  • L Viper #2029
    Tesség, egy régebbi képemmel jó. Nemtom az újjal mi a baj :(
  • L Viper #2028
  • L Viper #2027
    Azt írta , a feltöltés sikeres, de nem tudom megnézni a képet, a régebben feltöltött képein meg ott vannak.