52965
  • L Viper #2106
    Kérdés: Cobra van fent az összes patch felrakva (3.1+cobra és a fix is).
    Amikor lebombázok valamit (pl. gyak. küldetés CCIP MK82) akkor a robbanás után rögtön abbamarad a lebombázott épület füstölése.

    Lehet ezt valahogy állítani?
    Próbáltam már a config editorban a Special effekteket állítani, de semmi eredmény.
  • L Viper #2105
    Ja, jó nagy vakegér vagyok
  • 42nd Intruder
    #2104
    Igen van benne, meg van alapból F/A-18C is, de nekem az F kell :)
  • L Viper #2103
    Ha a Superpk 4 OCI installert rakod az alap falconra, arra meg valamelyik BMS-t (1.03, v 2.0) Akkor választhatsz F18-ast alapból, a 3. hadjáratban például. Működik a hordozóról a felszállás is.
    De ha jól emlékszem akkor az FF-ben is volt anyahajó a választható repterek közt.
  • Molnibalage
    #2102
    Ok, de ha bármit változtatni akarsz, akkor csak szólj és megcsinálom vagy megmondom, hogy hogyan kell.

    Más. Fennt van az új video Patrcik-nél.
  • 42nd Intruder
    #2101
    Köszi, de csak ezt szerettem volna elérni, nem akarok belemászni nagyon, ugyse menne, csak lámúlnék :)
  • Molnibalage
    #2100
    Na, kész a új movie. Amint tudom flrakom a yahoo-s címre és a patrciksaviation-re.
  • Molnibalage
    #2099
    Nem kell a moddolási segédletem? Az szépen leírja, hogy mit és hogyan kell..
  • 42nd Intruder
    #2098
    Ok megoldva.... Sok bénázás és lámulás után a TACEdit-tel az egyik Iraki hadjáratba be tudtam tenni egy plusz squadront és müködik :)
  • Molnibalage
    #2097
    Apafej, ez hogy a francba jön ide?? Nem igaz, hogy nincs más hely, ahol ezt megkérdezhetted volna. Vagy csak poénkodni akartál. Rossz poén volt...
  • weltyke
    #2096
    sziasztok bocs hogy itt kérdezek de segítségre lenne szükségem. Elkezdtem telepíteni a Battle for middle earth2-t és kiírja hogy az Audio.big fájl sérült valaki légyszi segítsen az email-em [email protected] köszi örülnék ha valaki át tudná küldeni
  • 42nd Intruder
    #2095
    Megnéztem milyen is a játékban az F/A-18F. Jó, csak egy rohadt hadjáratba se lehet választani mint repülhető eszközt :( Erre tud valaki valamilyen megoldást?
  • L Viper #2094
    Köszi, ez ám a gyorsaság
  • L Viper #2093
    Nekem is át tudnád küldeni a Cobrával működő HFFM-t? Szintén a Kobrás kéne, az az 1,9 Megás, amit ha jól tudom te is használsz.
  • Molnibalage
    #2092
    Na, jelentem az új videoklip halad a végstáduim fele, mégsem lesz benne multis kötelékezés. Azt inkább találjuk ki majd azokkal, akikkel együtt le repüljük. A videonak SEMMI sztorija nincs, egy dinamikuis video sok-sok összevágott rövid bevágásból álló valami lesz. benne néhány olyan résszel ami demonstrálja a popgram repmodelljét. Ebből az okból kifolyoólag F-16 szinte nincs is benne, mert az F-15 és F-18-cal sokkal látványosabban lehet repülni.
  • Gundark
    #2091
    Okay :) Várom.
  • Molnibalage
    #2090
    Ja, amint tudom, de mostanában szar a netem. Asszem fejbeverem a szolgáltatót.
  • Gundark
    #2089
    Elküldöd a HFFM et a cimemre? Azt amelyik működik a kobrával. Köci.
  • Molnibalage
    #2088
    Bazz, olyat műrepültem, hogy ehaj. Majd meglátjátok!
  • Molnibalage
    #2087
    Na, jelentem elkezdtem csinálni egy új videoklippet. Nagyon rövd, mindössze kb. másfél preces lesz és inkább egyfajta ráhangoló-kedvcsináló lesz a játékhoz. 3 típus "fickándozását" mutatja be röviden. F-16, F/A-18 és F-15. Hétvégén ráér valaki kb. 2 óra műrepülgetésre szombat déután vasárnasp délelőtt? FF3.1.1+Cobra lenne a használt verzió. Aki jön repülni az is belszólhatna a videoklipbe, hogy mi kerüljön bele és természetesen a neve is megjelenik a stábban. A Szikla Fort Walton című zenéjére fog menni a dolog. A zenét átküldhetem, ha esetleg valaki nem ismeri.
  • repvez
    #2086
    Öket láttam "élöben" a VFAT06-on.A rádiozásuk is jo volt.
    Egyébként ezek egy 51 perces HD minoségü promofilmjüknek a részei.
    Kár hogy a loconba egy kicsit furán mutatnak a foldon mivel nem ér le a talajra a kerekük,mert az f15-ös helyett van betéve és annak a magasságával számol a progi.
  • Molnibalage
    #2085
    A http://www.patricksaviation.com-on van fennt egy 4(!) részes video a Virtual Thuderbirds-től. Nem gynege videok...
  • Gundark
    #2084
    Ja de ne felejtsd el hogy neked gondolom fenn van a HFFM. Tény hogy a vipera vezethetőség szempontjából "egyszerűbb" mint a "régebbi" vasak. Jaj, 18assal lehet menni nem csak hordozóról? Mert az az FFben elég kiábránditó :)
  • Molnibalage
    #2083
    Minél többet repülök a Falconnal annál jobban látszik, hogy repmodellben alig marad el a Loncitól, csak azért látszik gyengébbnek, mert az össze gép repülésekor le van szimulálva a számítógépes rásgítés a repülésben, hogy nem kell trimmelni. Az F-15-tel repülve a két progi közt alig van difi.
    Az F/A-18-as repmodellje az FF3-ban valami elképesztően jó.
  • Gundark
    #2082
    Fizikai a Lock on. Avionika Falcon. E kettőt kéne házasitani valahogy és meglenne a legyőzhetetlen fegyver az univerzimban :) Bár az is igaz hogy csak egy ilyen volt, és azt is legyőzték :)
  • Lambo fan
    #2081
    A Falcon 4-nek, vagy a Lock On-nak jobb a repülés fizikai modellezése?
  • L Viper #2080
    Igen, ez a Patch kombináció a legjobb, most tesztelgetem én is.
    A naplemente hiányzik belőle, de minden másban jó.
    Kipróbálta valaki az éjszakai Cockpit beállítást ?
  • repvez
    #2079
    Már azt hittem kijött az FF4 anyi hsz volt 2 nap alatt.
  • Molnibalage
    #2078
    Nos kijelenthetem, hogy összességében a Cobra+3.1.1 a nyerő, de csakis azért mert én a saját moddolt verziómmal játszhatok, ahol nem hordozhatnak mindenféle hülyeséget a repcsik, pl. SZU-27 AA-12-őt (R-77)
    és a rekéték manőverezőképességét is kicsit lebutítottam.

    Az viszont botrányos, hogy nem sötét a éjszaka és nincs naplemente. Ez van...
  • L Viper #2077
    Ha fel van telepítve a Cockpit add-on (45 MB.),akkor a Falcon4 mappában
    lesz egy: art\ckptartn nevű mappa, ami immár nem üres. Ebben vannak az éjszakai cockpitek, azok a zöldes fényűek.

    Mi a teendő : 1. A ckptartn-be lépj be!
    2. Van ott 2 db file ami kell: 3dckpt.dat és menu.dat
    3. Ezt a két file-t be kell másolni sorban a ckptartn-
    ban található 6 db almappába név szerint: 1743
    F16CG
    F16CJ
    F16DG
    F16DJ
    F16ML

    A config editorban látható, hogy 21:00-tól 05:00-ig aktiválódnak, de
    ez állítható.
    Megjegyzés: A 3dckpt.dat és menu.dat file benne van a ckptart mappában
    is, azokkal a file-okkal is működik.
    Akit bővebben érdekel a téma a ckptartn-mappában olvasgassa el a:
    NightpitReadme.txt file-t. Ott bővebben le van írva minden.

    Észrevétel: Ha pl 20:55-kor ültem be a gépbe akkor átlépve a 21:00-át
    nem vált a kabin az éjszakaira, ennyi bug maradt benne.

    Remélem tudtam segíteni másnak is.






  • L Viper #2076
    Oké, még úgysem raktam fel.

    Más: Ha emlékeztek, akkor sokat panaszkodtam, hogy FF3-ban nem jók az éjszakai cockpitek. Nappali fényben pompázik éjjel is.
    Rájöttem a megoldásra, le fogom itt írni mi a teendő.
  • Molnibalage
    #2075
    Hoppsz! Vissza az egész. Tévedtem. Ezt még sosem raktam fel és most tűnt fel, hogy nem is lehet feltenni, mert az eredeti file CRC hibás.
    Használd az 1,9 MB-os verziót, azt tutira megy, mert azt már tényleg használtam.
  • Gundark
    #2074
    Megköszönném :) De ma már úgyis indulok haza, és csak holnap délután jövök :) Szal ráér :)
  • Molnibalage
    #2073
    Hát akkor max. rar-ban tudom elküldeni, mert a 16 megás file-t szeleteleni kell...
  • L Viper #2072
    Fentvan ott, köszi. Le is szedem.
  • mcsaba
    #2071
    Köszi a segítséget, megtudom szereznia régi falcont is, csak azt hittem mivel az Allied Force fórumban beszélgettek a free falconról hogy ahoz van csak én barmultam el valamit amiért nem tom felrakni.
  • Gundark
    #2070
    mekkora ez? El tudnád nekem küldeni imélen? :) Mert zipet nem tudok leszedeni a tűzfalhoz meg nem férek most hozzá :) Köci
  • Molnibalage
    #2069
    Nem értem. A 3.1-es HFFM az a Cobrahoz is jó.
  • L Viper #2068
    Kisebb a gépigénye mint Az Allied Force-nak, szerintem még a Cobra Patch-el is.
  • L Viper #2067
    Na keresem, mert kell Cobrahoz is a Flight model. Én lassabbnak látom mint kéne. Leszálláskor észrevenni.