52965
  • L Viper #2226
    Van ott több videó is. A Heavy Industry végén ki lehet olvasni jobban: Lazystones Clouds talán, de még nem találtam meg.
  • L Viper #2225
    Hát eléggé hülye betük, de megfejtem, ha addig élek!
  • Molnibalage
    #2224
    Nekem minden gond nélkül felment a cucc. 19,7MB-os ami nekem van. Arra vigyázni kell, hogy ha felrakod a játékot, a könytárnévbe ne legyen szóköz.
  • repvez
    #2223
    Hang utasitás demo

    Valaki probált már valamilyen progival igy hanggal vezérelni?Tök jo moka lehet Falconba nem csak ugy kell kapcsolni hanem még mondani is mint igazábol.
  • 42nd Intruder
    #2222
    Miérrt van az, hogy a Balkan Theater-t nem tudom telepíteni? A régi SP3-alá készített memória hibát ír, a FF-es verzió meg TexCompress alatt az egyik fájlt nem tudja kicsomagolni így a 3/4-énél megáll a telepítés.... Valaki tud megoldást?
  • Molnibalage
    #2221
    Az alapjátékot elküldhetem postán.
  • repvez
    #2220
    A 2141-es HSZ nél van egy link az ott lévö FF3 mappába minden megvan ami kell csak az alap Falcon 4-et kell beszereznek hozzá.
  • Béla9248
    #2219
    pl.: FreeFalcon (Falcon 4) KOR FF CAFE optimized update v3.6 by jeon ez az???
  • Béla9248
    #2218
    Szal akkor esetleg 1 linket tudnál adni ahonnan letudnám szedni? pl.: torrent?
  • Molnibalage
    #2217
    A két játék irányításában TELJESEN azonos egy-két billentyűzet kombinációt leszámítva. Az AF erről lett egy-az egybe átírva és lekódolva, hogy ne tudd buzerálni. Vicc az AF... Pénzért szarabb, mint az ingyenes egy-két apróságot leszámítva.
  • Béla9248
    #2216
    Érdekelne de az is ennyire komplikált sim?
  • Molnibalage
    #2215
    Egyébként, ha teszik a játék, akkor ne ezzel, hanem a Freefalconnal nyomd. Sokkal jobb és szebb, bár bonyásabb a feltelepítése. Minden eéküldök hozzá postán, ha érdekel. Természtesen ingyen. Találsz két kedvcsináló videot is itt.

    http://www.patricksaviation.com/videos/molnibalage/1283/
    http://www.patricksaviation.com/videos/molnibalage/1239/
  • Béla9248
    #2214
    1000THX!
  • repvez
    #2213
    BOP
    Letöltések/kézikönyv
  • Béla9248
    #2212
    BOP???
  • repvez
    #2211
    Az OF-et valöszinu azért nem tudod telepiteni mert ahhoz kell az alap falcon 4 és nem az AF.
    Magyar manualt a BOP-on találsz.
  • Béla9248
    #2210
    Hát naon köszi meg minden de nekem ez naon kínai! Jó hogy ti ennyire vágjátok! Kár hogy én nem tok angolul mert naon megfogott a game! Esetleg nem volna hozzá magyarítás? Egyenlőre még a az automata célzást se tom bekapcsolni! AF-el nyomom de leszedtem az OF-et is de vmiért nemtom telepíteni! És nagy vonalakban elmondanátok mi a külömbség a 2 között?
  • Molnibalage
    #2209
    Nem tudom elolvasni, hogy milyen clouds a kieg neve... Ilyen barom karakerkészletet..
  • repvez
    #2208
    Mármint a felhöket?
    Esetleg leirhatnátok hogy mit irt ki a film a végén mert nekem csak 2 percet játszott le belöle igy nem láttam a végét.
    Megnézem aztán hátha találok valahol.
  • Molnibalage
    #2207
    Aham, jó lenne megszerzni valahonnan, mert lehet, hogy FF-hez is jó, cask kicsit meg kell buherálni.
  • Molnibalage
    #2206
    Ha AF-fel játszasz akkor kersd meg a campign könytárban levő validAC.bin file-okat. Amelyik helyszinen átneveted BÁRMILYEN más névre, akkor repülhetsz más géppel is, de a kabin F-16 marad. Ettől függetlenül természetesen más lesz a repmoddel és az avionika tulajdonságai is. A-10-en pl. nincs radar.
  • Molnibalage
    #2205
    AF-fel vagy nem AF-el tolod? Mellesleg ez csomóban, vagyis tengeri mérföldben jelez ki. 660 csómó az már hangsebesség környéke alacsonyan. 24000 láb környékén már 630 körül van a hangsebesség A sebessé kijelzésed miben van a HUD-on? Mert CAS az baromságot mutat nagy magasságon. TAS-ba rakd át és mindjárt jó lesz a sebesség. Mellesleg van Mach-szám mérő is van a gépen (HUD-on és a középső műszerfalon is, olvasd el a manualomat) és azon is láthatod, hogy hangsebesség felett repesztesz.
  • repvez
    #2204
    A hudon mérfoldben van kiirva a sebesség és lábban a magasság.Igy olyan 600 korul van a hangsebesség.
  • Béla9248
    #2203
    Sziasztok! Volna 1 kérdésem! Hogyan lehet hangsebességel szaggatni? Nekem 800 a max, nem tok gyorsabban! És lehet berakni más gépeket?
  • L Viper #2202
    Katt ide:

    http://www.youtube.com/watch?v=qpOfRf4wLVc&NR

    Jó kis videó, a végén ott van, mivel készült. A felhők nagyon szépek.
  • L Viper #2201
    Most van folyamatban egy net szolgáltató váltás nálunk, asszem ha meglesz megnézem a videókat is jobb minőségben.
  • L Viper #2200
    Oké, sikerült, köszi.
  • Molnibalage
    #2199
    Nincs email címed? Ugyanúgy kell használni, mint bármilyen már levelező szolgáltatást. Megvan a login és a pse, bennt vagy és a simdata könytárban megtalálod a levelet, amiben csatolt fileként ott van a cucc.
  • L Viper #2198
    Bocs, de mi is a menete? Hogy kell oda belépni ? A logint és a psw-t megkaptam.
  • Molnibalage
    #2197
    Már fennt van.
  • L Viper #2196
    Na ha fent van az új majd jelezd légyszi.
  • Molnibalage
    #2195
    A yahoos mailcímen van fennt, de az a régi, most teszem fel az újat. Te is tudod szabályozni, ha még ez sem tetszik. Egyszerűen anniyt teszel, hogy a misdataban levő fileok végén levő text-ben a maxG-ket lejebb veszem. Ezekkel a beállításokkal most kb. Lock On közeliben van a dolog.

    Most rakom fel az újat.
  • L Viper #2194
    Megnéztem én is, nem lehet szerkeszteni :(

    Hová raktad fel a simdata.zipet ? Honnan is tudom letölteni ? Kipróbálnám.
  • Béla9248
    #2193
    Allied Force!
  • Molnibalage
    #2192
    Na felraktam, megnéztem. Nem lehet babrálni, mert ezek is be vannak kódolva.
  • Molnibalage
    #2191
    Éppen kérdezni akartam. AF-ben van zips könyvtár? Ha igen és abban van simdata zip, akkor ott is le tudom butítani a raketták manőverezőképességet. Nekem most nincs fennt.
  • L Viper #2190
    Az AF-ben nem tudtad valahogy babrálni a rakétákat ? A Simdata.zip gondolom nem jó AF-hez.
  • Molnibalage
    #2189
    AF vagy Freefalcon? Egyébként nekem ilyen sohasem volt egyikkel sem, úgyhogy rejtély nekem.
  • Béla9248
    #2188
    Tudna segíteni vki? Feltettem a gamet,indítom és nincs kép csak hang!
  • Molnibalage
    #2187
    Skacok, hétvégén FF3 multi Cobraval? Valaki?