52965
  • L Viper #2386
    Neked is fent van a cobra ?
    Nekem még fent van az AF is.
  • netmester
    #2385
    én is leszek majd délután 4 óra felé, majd menj föl msn-re.
  • L Viper #2384
    Megnéztem, de a grafika nem egy szépség.
  • L Viper #2383
    Biztos mindenki otthon van és lóg a neten.
    Na majd lesz valami.
  • Molnibalage
    #2382
    Most nagyon trágya a netem, alig megy át ez az üzenet is. Ha ez délutánig nem változik, ami sajnos valószínű, akkor el kell napolni...
    Grrrrrrr!!!!
  • L Viper #2381
    Felvettelek, délután leszek gépközelben.
  • repvez
    #2380
    Iraki terület AF-hez.
    Irak
  • Molnibalage
    #2379
    MSN címem: [email protected]
  • L Viper #2378
    Felrakom a Cobrát. :)
  • Molnibalage
    #2377
    Természtesen az utolsó is felmegy, de ez magától értetődő. Majd még átküldöm az objects-be levő dolgokat, amit a koreai MOD-hoz csináltam, hogy a SU-27 ne cipelhessen AA-12-őt, lehet majd dogfigtot is nyomni így ellene.
  • L Viper #2376
    Cobra + 3.1 ?
    A 12 megás FreeFalcon-3.1_or_Cobra_hotfix nem kell ?

    Más: Ki tudtam "lopni" a Lazystones felhőket, és manuálisan lehet másolni...működik. 9 féle cumulus. Még tesztelgetem, melyik fajta a legszebb. Majd átküldöm.
  • Molnibalage
    #2375
    FF3 multiban? Akárki? Cobra+3.1 felállással. Akár még az én simdatámat is lehetne használni.
  • L Viper #2374
    Na az jó, majd írd le itt a tapasztalataidat lécci.
  • repvez
    #2373
    Na végre kaptam egy értelmes választ hogy hogyan lehet egyszerre fenn több falcon a gépen.A napokban majd kiprobálom ha beválik akkor nem lesz gond hogy mikor melyik változatttal akarunk nyomulni.
    Aki még ki szeretné probálni annak itt a link.
    multiinstall
  • Molnibalage
    #2372
    Teljesen mindegy. Nekem a telepítő 0.9.9.8.hu néven fut, de bent a beállításoknál már 0.9.9.9 van feltüntetve. Ez is fent lesz a yahoos címen, úgyhogy úgyis mindenkinek ugyanaz lesz, ha meg nem a repkedés előőt 1 perc alatt átküldhető és feltelepíthető bármelyik verzió...
  • repvez
    #2371
    Boldog karácsonyt mindenkinek!
  • L Viper #2370
    Majd írd már le hanyas Hamachi kell hálózathoz.
  • Molnibalage
    #2369
    Helyes. :) Holnapra elkészülnek majd a gyakorlóküldetések, ha minden jól megy. A telepítési manual mosz már remélem tényleg végleges. Belekerült az AF vs. FF összehasonlításba az IFF is.
    Neuro még mindig nem válaszolt, úgyhogy megpóbálom Seaweed-et, mert asszem neki is van admin joga a BoP-on, de felrakom a yahoos mailcímre is a cuccot. Az ottani simdata.zip file is folyamatosan frissítve lesz, ahogy haladok a moddolással előre.
  • netmester
    #2368
    hello
    én falcon rajongó lettem, és ha valaki ráér azér tanítgathatna . a héten keztem a játékot. és mindenki nek boldog karácsonyt
  • L Viper #2367
    Csak már mi is tesztelhetnénk. Remélem elég lesz a gépem is hozzá.
  • Molnibalage
    #2366
    Hoppá! Az FF fórumon egy elkapott két sor egy kérdés kapcsán.

    DewDog2 and Triton are our resident TE experts.
    They are busy with FF4 Testing.

    Ez jó hír szerintem...
  • Molnibalage
    #2365
    Hasonlóakat, cimbrora! Aztán persze majd lehetne közös repüléssel is ünnepelni.
  • L Viper #2364
  • L Viper #2363
    Az IFF használata az fontos lenne, várom a végleges verziót, jó munkát :)
  • Molnibalage
    #2362
    A füstölés mindig abbamarad, ha fennt van a Cobra. (talán még a Cobra nélkül is, ha van 3.1 van fennt.)
  • Molnibalage
    #2361
    Volt még régen az alap FF3-nál és most egyszer valamiért a 3.1.1+Cobránálé is volt, de az csak egyszer mikor próbálgattam valamit nem túl szabályosan és, ha már baromkodtam, hát kipróbáltam brahiból a pathc-et. Hát néztem nagyot...

    Egy dolog marad ki a manulaból az FF3 vs. AF-nél, hogy az FF3-ban a rádiócsatornák máshogyan vannak és van IFF a 3.1 telepítése után, ezt még bele fogom írni a remélhatőleg végleges verzióba.
  • L Viper #2360
    Ja és még annyi, ha most A Cobra van fent neked ezzel a javval együtt : FreeFalcon-3-Hotfix1n2.exe, nézd már meg, ha lebombázol valamit akkor füstöl -e tovább, vagy még így is abbamarad a füstölés ?
  • L Viper #2359
    Jó lesz, egy pár még úgyis hiányzik a gyűjteményemből.
    Átolvastam a telepítési útmutatót, jó. A config editor rész az nagyon kellett bele, bár én néhány dolgot tényleg máshogy használok.

    Egy kérdés: ítad az útmutatóban "Előfordulhat, hogy játék közben a repcsik hahjtóműfütje helyett tűzcsóva textúrékat látsz" Ez neked a Cobránál vagy a 3.1.1-nél volt?

  • Molnibalage
    #2358
    A yahoos mailcímen fennt van az ÖSSZES általam használt kabin. Ezek mind benne vannak a telepítési segédletben név szerint is.

    A többi extra cuccot is szépen lassan felrakom.
  • Molnibalage
    #2357
    Már két privátot küldtem, de még mindig nem tudom a címed.
  • L Viper #2356
    Nincs mit.
    Pedig rossz e-mail címet adtál : ) :
    "A repvez kukacom pont gmail pont com-ra :)" A kukacod után természetesen nem tettem pontot
  • netmester
    #2355
    nekem is elküldhetnéd a cuccokat amiket még nem küldtél el
    eddig csak egy levelet kaptam töled
    mikor lessz már meg saitek x52 fight control system, megöl a várakozás
  • Molnibalage
    #2354
    Hülyeséget írtam, a Falcon raktárban van.
    http://aoba.zapto.org/falcon/cockpit/PanthersPit/
  • Molnibalage
    #2353
    A francia Falcon oldalon van fönnt Panther F-16 cokpit. Ugyanaz, hanem szebb, mint a te SP4.2-es kabinod.
  • repvez
    #2352
    köszi megkaptam !
  • Molnibalage
    #2351
    Ok. A kabinokat töltöm fel szépen sorban. Már 11 db fennt van..
  • L Viper #2350
    Nem én csináltam, innen szedtem le : http://www.31stvfw.com/main.html
  • repvez
    #2349
    igen a main cheklist és a cockpit cheks nevüeket.
    A repvez kukacom pont gmail pont com-ra :)
    köszi
  • Molnibalage
    #2348
    He????? Akkor az a mázlid, hogy ilyen kevés egységgel operálsz. Én egyszer megnéztem Tacedittel, hogy minek az sorszáma egyezik. Hát igen kevés egységé. Pl. a T-62 battalioné asszem tutira nem.

    Fordítva egyébként nem működne a dolog. Az OF-ben ha letörölsz MINDEN dds textúrát, akkor is a működik a cucc elivleg, csak minden szép fehérben pompázi. Ezt A-10-en kipróbáltam. Így próbáltam még régen pár repcsitextúrát lenyúlni belőle. (sikerült is, de sok értelme nem volt) Ha az FF3-ban ha letörölsz egy dds és használni akarja a őrogi, akkor kapmó van. El sem indul.
  • L Viper #2347
    Na lejött mind a két felső, milyen címre is küldjem ?