52965
  • repvez
    #2546
    Egy egyszerü kérdés a Besugárzás jelzöt hol kell bekapcsolni ha rampstartal kezdi az ember a küldit.Mert minden jol mukodik csak az nem jelez semmit.
    Pedig cheklist szerint inditok.
    Még mindig AF :)
  • Molnibalage
    #2545
    Mármint az enyém? Abban 140-160 között van. Azt, hogy az eredeti mit ír azt nem'tom, és nem is izgat, de az AF-be 150 alatt letenni elég nehéz, ha kezdő vagy a 170 sem olyan rossz.
  • ZeemanX
    #2544
    Hmmm. Mé ír ilyen hülyeséget akkor a manual, hogy 130??! No majd nekiugrok megint.
  • Gundark
    #2543
    Amikor szétlőttek és és orrán száján folyt az olaj a vasnak, szálltam én már le rendesen 220-szal is. Nem kell odaverni mert azt nem szereti. Széépen siklani :) A Janes FA 18ban tanulja meg az ember a szép besiklási szöget :) Amikor nem sír fel a lódarázs az elfogáskor az az igazi :)
  • repvez
    #2542
    A gmailes fiokomra jöhet
  • Molnibalage
    #2541
    Megvan a két összehasonlító felvétel a kétféle Mirage 2000 3D kabinról. Hova rakjam fel, kinek küldjem el?
  • Molnibalage
    #2540
    Na megvan a videon látott kabin is.

    Ez van a Google videon: Patch_pit_3D_2000-C_v2.5_by_Buzzz.exe [5.0MB]
    Nyílik a kabintető is. Erről is van saját készítésű videom.

    Meg van a régi váltzoat is: Mirage2000-C_3D-pit_Rev2_BMSX.exe [4.1MB]
    Szerintem ez szebb.

    2D-s kabinból több fajta is van, mindeki használja azt ami neki tetszik, de van Patch pit 2D 2000-C by Buzzz v2.5.exe [22,5MB]
    Ez az config editorból együtt belőhető az új 2.5-tel, de asszem a régi 2.0-val is. Most próbálom ki.
  • Molnibalage
    #2539
    Igen, nálam is mozog a gázkar én bár talán ennyire nem szép a kabin, de nagyon jó. Csináljak róla egy gyors videot?

    http://www.checksix-fr.com/

    Itt van kabin rendesen, én is innen szedtem a sahjátomat.
  • Molnibalage
    #2538
    Hát az egyik video kommentje az, hogy nagyszerű. Mi? Az, hogy meg tudott egy leszállást csinálni tiszta időben? Röhögjek?
  • Molnibalage
    #2537
    A gázkarmozgatást nem néztem soha, de kb ilyen a cucc elvileg.
  • repvez
    #2536
    balage nálad is ilyen a mirage2000?
    mirage2000
  • repvez
    #2535
    landing1
    landing2
    Én ezeket találtam igy gyorsan.Egyébként én inkább érzésbol szálok le nem ragaszkodok pontosan a sebbeség betartásához olyan 175 körül szoktam letenni
  • ZeemanX
    #2534
    Na tessek!! AF. Mondtam en, hogy vmi nem stimmel! Akkor naugyehogyugye... Megnyugodtam. Reszben.
  • Molnibalage
    #2533
    Egyébként AF vagy FF. Mert az AF az el van baszva. 150 alatt ott igen nehéz letenni egy majdnem üres F-16-ot is.

    FF-ben szálattam már le 122-es talajérési sebességgel, bár az inkább 10 láb magasan való átesés volt...

    A video-t majd milyen címre küldjem? Egyébként meg FF-es lesz a felvétel és az sem biztos, hogy F-16-tal csinálom, és nem hagyománys lesz a leszállás, haenm megmutatom, hogy milyen agresszíven is le tudok szállni ha muszáj.
  • ZeemanX
    #2532
    Jo reggelt!
    Koszonom a segitsegeteket!!
    Ejjel 1-kor azt mondtam, hogy "najovama' eleg volt, ha nem megy, nem megy..." Pff. Beidegeltem. 160-al kozeledek, leszallni pedig kb 130 kene elvileg, ugye? Namost amikor ott vagyok a palya kozeleben, lelassulok 130 kornyekere, es nem tudom megtartani a gepet, vagy leesik, vagy ha szepen probalom letenni, gyorsulnom kell, akkor meg nem tetszik neki a sebesseg, es utkozes lesz leszallas helyett. Eeeeh.... Kifogott rajtam, nezzenek oda. Hmmm.
    Ooo a video, igen, johet!! Koszi!!
  • Molnibalage
    #2531
    Sakcok megszerzem a Skandináv helyszínt! Snake Man aki fejleszti a helyszíneket elküldi! Remélem sikerül valahogy FF alá beoszírozni.
  • Molnibalage
    #2530
    Igen, annyivel közeledj, de a földet éréskor kell még kilebegetetni. A flight path marker ne legyen 3-4 fok alatt. Csináljak majd videot leszállásról?
  • repvez
    #2529
    Nekem a kedvenc szorakozásom a leszállás:)
    Kapcsold be az ILS-t az i betüvel azzal nagyon jol le lehet szállni.És a gázzal meg játszani kell foldet érés elött ne legyen a variod nagyobb 5-nél.
  • L Viper #2528
    Hali!
    Lapos szögben repülj a végén és fincsin tedd oda. Nem annyira nehéz, majd meglátod.
  • ZeemanX
    #2527
    Sziasztok!
    Jopar eve nyomom FS-el, most pedig el akarom kezdeni eme progit is (anno meg a jo kis Janes F-15-ot (no meg a Longbow-t) nagyon csiptem, es most ismet kedvet kaptam egy kis "bombazgatashoz"). Tomom a manualt magamba, neki is ugrottam a training-eknek. Emberek! Le lehet szallni ebben a programban?!? :-) Kinlodok itt mar miota, es csak nem megy. A manual szerint geardown-al, 160 knots, 2300p/hour, 75% throttle-val kozeledjek. Aha, persze, kb. mint a tegla, ugy viselkedik a gep, ha az elobbi konfigra beallok. Ha meg megis eljutok a palyaig, placcs, hiaba a finom flare, vagy szantas lesz, vagy go-around. Most telleg ennyire komoly lenne?? FS-ben a csecsemo is leszall ehhez kepest. Vagy vmi nincs beallitva? Vagy most mi?...?
  • Molnibalage
    #2526
    Hmmmm... Majd valamikor megnézem, de ez számomra hihetetlen. Mi ebben az üzlet annak aki adja a helyet?
  • repvez
    #2525
    Ez lehet jo lenne tárhelynek a falcon cuccaihoz és nem kéne szétvagdosni a fájlokat.1GB tárhely ingyen
    http://www.4shared.com/
  • neuro
    #2524
    majd csak hétfőn lesz rá időm.
    holnap airsoftos háború érden, vasárnap meg ikeás bútorszerelés lesz itthon :)
  • Molnibalage
    #2523
    Ok. Sikerült már kipróbálni a módosításaimat?
  • L Viper #2522
    Sztok!
    Látom él a fórum és Balage favorizálja az FF-et ( helyes ).
    Azért a Cobrának is vannak nyűgjei, de messze a legjobb Falconos cucc.
    Ami nekem nem tetszik, az az éjszakai cockpit nyavaják, és a hamar megszűnő füstölés, meg a vibráló csillagok.
    Az éjszakai Cockpiteket helyre lehet ugyan rakni, de csak az F16-é vannak készen a cockpit addonban.
    Elég sok variációt kipróbáltam én is FF-ben, de mondhatom, hogy ezek ellenére szerintem is a Cobra-val érdemes használni.
  • neuro
    #2521
    köszi
    lassan töltögetem, mert látom hogy darabokban van
  • Molnibalage
    #2520
    Fennt van a cucc és a legújabb simdata.zip és objects-be másolható cuccok is amik az én módosításaimat tartalmazzák.

    login: koreamod83
    psw: korea83
  • Molnibalage
    #2519
    De, feltöltöm egy yahoos mailcímre amit tárhelynek használok.
  • neuro
    #2518
    azt olvastam meg a képeket is láttam, de azt hittem ennél többről van szó

    a 2/a pontban lévő texture.zip-et nem tudod elküldeni? vagy feltenni valahová letöltésre?
  • Molnibalage
    #2517
    Na, hát a Word az amiben nem vagyok hajlandó dolgozni. Borzalmas.
    Mellesleg ki olvasna el 13 oldalt html-ben? Én aztán nem. Ahogy leírtam, még kinyomtatni is könyebb.

    Azt, meg hogy a Cobra mit csinál azt is leirtam. IFF+speciális effektek, de elbarmolja a neplementét és az éjszakát. Ez is benne van a cuccban még képpel is.
  • neuro
    #2516
    azt tudom hogy a cobra valamilyen patch/kieg, de mit is csinál valójában? :)

    a htmlhez nem kell értened, ha van egy word doksi abból én megtudom csinálni és kirakni úgy, ahogy a többi FAQ-van
  • Molnibalage
    #2515
    Hát a html-hez kb. annyire értek, mint hangya az atomfizikához.
    Ha jól melékszem ez elején egy leírtam az összes verzió nevét és aztán csak rövídítettem. OF az az OpenFalcon.

    A Cobra az meg a Cobra patch, de ott van a file megnevezésben és az FF honlapon is ilyen néven találja meg aki keresi, Azt hittem ez egyértelmű.
  • neuro
    #2514
    olvastam, de jobban örültem volna egy html verziónak, ami áttekinthetőbb (számomra) és több benne a magyarázat.. pl. azt sem tudom mi az a cobra és miért jó az nekem ha van olyanom :)

    mi az az OF? mert ha még én sem tudom, akkor egy totál kezdő mihez kezdjen?
  • Molnibalage
    #2513
    Hát akkor inkább egy FF hadjáratot kéne tolni, mert az AF hadjáratai vicc szinten mozognak. Lehetetlen kikapni bennük!

    Az FF-ben a beállított Rolling fire kampányt vetrán nehézségre húzva, de a pilótákat ászra rakva, bezony meglegyinthet a vereség szele. Képesek volt az északik ott is az első nap 4(!) bázis 0%-ra lebombázni, pedig ott már van koreai F-16 AMRAMM-mal és az USA erők is fejlettek.

    Az én '83 hadjáratom az meg aztán tényleg húzós.
  • Molnibalage
    #2512
    A BoP-on levő cucot nem olvastad? Egy 13 oldalas fullos telepíptési segédlet. Az AF-hez és OF-hez nem kell, mert az adja magát. OF-fel meg amúgy is csak az próbálkozik aki már játszott a fenti kettő lközül bármelyikkel.


    Majd még az AF gékönyvhöz lesz egy segédlet, de az FF-fel összenvona, "ami kimaradt" címmel.
  • repvez
    #2511
    nekem Az af is bejön, most már a multi is tök jo.Tegnap inditottam egy uj balkáni hadjáratot az elsö missionba Pula reptérröl indultunk és csak néztem hogy a szárnyvégen Pyton4-es figyelt ezt eddig egyszer sem használtam és láttam ráadásul török MLU gépekket adot be.
    Én amondo vagyok amig nincs FF4 vagy SAAOPS addig elvagyok ezzel esetleg jo lenne egy magyar server hozzá ahol megmaradnának a campány beállitások és online végig tolni egy campányt.
  • neuro
    #2510
    ahogy nézem a pdf-et a telepítésről, jó lenne ha fent lenne ez html-ben is, az összes linkkel egy helyen
  • neuro
    #2509
    nem akarsz írni a Falconokról egy FAQ-t, telepítési segédlettel, okosságokkal?
  • Molnibalage
    #2508
    Magával az AF-fel van bajom. Borzalmas. Csúnya, a raketták túlontúl halálosak, csak F-16-tal lehet repkedni (de abból is csak a Block 30 széria felett), nem moddolható és mindezekhez képest baromi nagy a gépigénye.

    A Falcon a '67-'89 időszakot tudja korrektül modellezni, de az újgenerációs légiharcrakéták még abban is tól pontosak. AMRAAM és társai. Én végig a '70-'80-as évek technikáját és állapotait favorizálom, mert az még jól modellezi a progi.
  • neuro
    #2507
    kipróbálhatom, csak elő kell ásni a Falcon cd-t az archívumból

    mi a baj az AF multijával?