52965
  • L Viper #2666
    Full screenben futtatom.
  • repvez
    #2665
    Nekem a windoz gombra se teszi le a tálcára csak látszik egy pillanatra amikor odaviszem az egeret.
    Az a link és a progik pedig arra lehetne jo hogy hanggal lehetbe mondani az utasitásokat az AWACS,Wingman és egyéb dolgoknak.Amiket a menükbe felsorol és adna még egy kis valoság feelinget a játéknak hogy tényleg megkéred szoba a toronytol a leszállási engedélyt stb..
    Csak eddig még nem jottem rá a nyitjára hogy hogyan muködik a játék alatt, de magába a progiba felismeri amit mondok neki a teszt alatt, de máshol nem.
  • Molnibalage
    #2664
    Meg valami VAC progiról is szó van. Az meg mi és hol lehet beszerezni???
  • Molnibalage
    #2663
    Ez most pontosan mire jó? Csak AF-hez vagy az FF-fel is működik?
  • neuro
    #2662
    nekem full screenben működik az alt+tab a felbontás a játékban és a windowsban is 1280x1024

    ha valamelyik játékban nem megy, általában nyomok egy "windows" gombot, amivel megnyílik a startmenü és visszadob a desktopra...
  • Bucser
    #2661
    nem lehet, hogy nálad ablakban fut a monitor es a desktop felbontasn míg repvez kirakta full screenre?
  • L Viper #2660
    Épp most próbáltam ,nekem az AF menüből és repülés közben is tálcára rakható ALT+TAB-bal. Most épp így írom ezt az üzenetet.
    Egyébként ha jól tudom, ez függhet a videókártyától is.
    Pl régebben már tapasztaltam is ezt személyesen is. Kártyacsere előtt és után, még régebbi progikkal.
  • repvez
    #2659
    Ja és aki esetleg tud emule-röl tölteni annak el tudom a linkjét küldeni a hitilesnek vagy valami tárhelyet, mert darabolva elég macera a torrentes dologhoz meg valami dns dolgot kellett volna beállitani amihez nem értek
  • repvez
    #2658
    Valaki tudna nekem abban segiteni hogy hogyan lehet az AF progit a tálcára tenni?Mert hiába nyomon meg a CTRL+ESC vagy az ALT+TAB-ot egy pillanatra felugrik a tálca és bejon az egér nyila, de a játék képe fennmarad és nem látok töle egy ablakot vagy ikont se és ugyan ugy tudom közbe irányitani a repülöt mintha játékba lennék csak hang nélkül, majd ha rákattintok a tálca részre akkor visszajön a hang és megy tovább a játék mintha semmi sem történt volna.
    Egyébként ezt probálta már valaki?Én most probálgatom.
    F4Radio
    A tesztnél tokéletesen müködik csak még arra nem jöttem rá hogy játék alatt hogyan tudom aktiválni mert arra a gombra nem reagál amit megadtam neki.Különben akár nyeltanuláshoz is jo lene
  • L Viper #2657
    OF texture válás hiba, amiről lentebb beszéltem:
  • L Viper #2656
    Mégegyszer OF texture.

    Sajnos megfigyelhető még egy bibi, mégpedig a partvonalnál. A tenger sok textúrában még a régi Falcon eredetijéből van, mellette meg a nagy felbontású tenger. Kicsit fura, de annyira nem vészes. Ez ugyanilyen a "kicsent" SP4.2-ben is.

    Összegzés: szerintem mindenki használja azt a texture.zip-et, ami a legjobban tetszik neki. Nem is annyira ez a lényeg.
    Én személy szerint elvoltam a régi alaptextúrákkal is. Éjszakai bevetésnél meg nem is látszik. Multinál meg úgysem ezt nézegetjük :)
  • Molnibalage
    #2655
    Az hagyján, de éjszaka volt egy két textúrán "mákostészta effekt" és mindenféle színhiba.

    Visszaraktam az OF-es textúrákat és repültem egy bevetést a modommal. 2x4 F-16A támadta volna Wonsant és én Japánból fellszállva adtam a vadászkíséretet 4xF-16A-val. Sajnos nem jött össze a dolog, mert az egyik támadó kötelékből lelövöldöztek 3 gépet. És az án kötelékemből is elveszett két gép. Csak úgy rajzottak a rosszfiúk, itt-ott elég keményen recegett a cucc. A végeredmény ez lett:



    Ha jól számolom ez 16db gép.
  • L Viper #2654
    Valóban az OF-es a legszebb, legrészletesebb, csak van egy zavaró szépséghibája. Nincs befejezve és ha elrepülsz néhány reptér felett a messzebbről látott textúra képe nem egyezik meg a közelivel és furcsa váltáson megy át, amikor közelebb repülsz, vagy pl a külső nézetet távolítod, közelíted.
    Szerintem az AF Hitiles hibátlan, semmi ilyesmit nem tapasztaltam, bár valóban nem annyira részletes, de szerintem elég.
  • L Viper #2653
    Érdekes, mert nekem is teljesen jól fut az AF+Hitiles, lentebb írtam milyen a masinám. Az Openfalcon meg nálam akad. Ez furcsa.
  • Molnibalage
    #2652
    Félve jelentek ki valamit. Egy kedves sg-s fórum tag adott egy torrent linket az aeyes FIZETŐS kabinokról. Szabad ide kiírni? Vagy az nagyon pofátlan lenne?
  • Molnibalage
    #2651
    Na, ja de a gép akkor csal mint állat. Ha nincs AWACS, az ellen akkor is kilövi jóval látohatáron kívűl az AA-7-et mikor a MIG-23-nak nincs NCTR módja, tehát ha én repülnék vele fingom nem lenne, hogy kire lövök IFF nélkül. Az AI mindig is úgy játszott, mintha neki lenne IFF. Akkor nekem miért ne legyen??
  • sindelnet
    #2650
    Mégegyszer..
    Az OF magasan a lejobb---->
  • sindelnet
    #2649
    Ez az OpenFalcon free HiTlies--->
  • sindelnet
    #2648
    AlliedForce a HiTiles kieggel...
  • sindelnet
    #2647
    Eredeti AlliedForce...
  • sindelnet
    #2646
    Én beírtam a fájltulajdonságokhoz vagy tíz trackercímet....
  • Gundark
    #2645
    Nos 1 :

    Nekem ez van fenn és nincs vele semmi gondom. Pedig sok sok csata felett repültem el mikor orrba szájba lőtték egymást lent, közben meg a mi a 10eseink meg az ellen 25ösei löttek mindenkit :)
    2
    Szerintem van egy kis gond az értelmezéssel. Az alapgépeken IFF válaszjeladó van. Viszont nincs mindenkinek kérdezője. Olyannyira hogy külön procedúra a ki meg a beszedése a felszállás előtt/után. Valószinűleg csak azok kapják akik kimondottan CAPre mennek,(15ösok legnagyobbrészt) és még ők sem mernek mindenkire lőni BVRben csak megerősitéssel.
  • Molnibalage
    #2644
    Háát, most próbáltam ki az AF Hitlest. Baromi gépigényes és alig szebb az OF vagy SP4.2-es textúráknál. A saját hadjáratomban csak tényleg sok egységnél kezd szaggatni max. grafikán. Af-fel le kellett vennem mindent 3-4-es csúszkabeállításra, az effketeket minimumra, de még így is szagattot amior a fronthoz értwem, pedig csak 2 gép volt 30 mérföldön belül. Én és a köteléktársam...
  • repvez
    #2643
    bocs hogy ugy leléptem de gyorsan el kellett mennem.Már keresem a modját hogyan tudom megcsinálni a torrentet.Állitolag lehet saját trackert beállitani igy nem kell valamelyik nagy torrent oldalra felrakni.Az elözö azért nem volt jo mert nem irtam oda semmit.Csak nem tudom akkor sindelnet-nek hogyan ment ha a gépem se volt bekapcsolva.holnapra megprobálom összehozni.
  • Molnibalage
    #2642
    http://homepage.sunrise.ch/mysunrise/twaelti/ht/pics/normal/index.htm

    Na ez most az AF-hez való HiTiles lenne? Mert ez twaelti Hitiles néven találtam...
    Az AF-es nekem egyébként meg van, és majd egyszer azt is kipróbálom FF3 alatt, mert működik.
  • sindelnet
    #2641
    Működik az,csak kevés a feltöltő...ketten vannak,és 0.1%-nál járok
  • Molnibalage
    #2640
    Sajnos nem működik.
  • Molnibalage
    #2639
    Akkor én voltam a hülye, mert csak rápillantottam, hogy jött e valami új, de mivel te már megnézetd, én már nem újként láttam. Megyek és csekkolom.
  • repvez
    #2638
    a másikon ottvan pedig ellenöriztem.
  • Molnibalage
    #2637
    Melyik címre gondolsz? Se a [email protected] se a [email protected] se jött még semmi. Bírom mikor ilyen lassú a levelezés...
  • repvez
    #2636
    nézd meg a yahoos cimen hogy muxik e az a torrent amit csináltam?
  • Molnibalage
    #2635
    Hát, ha van türelmed (Legyen, könyörgöm!) feldarabolhatod 7500000byte méretű szeletekre és elküldheted a yahoos tárhelyre azt onnan elérhető lenne. Nem baj, ha minden nap csak pár szeletet töltesz fel, egyszer csak fennt lesz. Én az 57 Megás texture.zip-et 35 perc alatt felraktam, ha jól emlékszem. Feltöltéskor arra kéne ügyelni, hogy miden file témájába másold be a rar sorszámát, hogy letöltéskor látszodjom, hogy mit nyitsz meg. (Én is így csináltam.)
  • repvez
    #2634
    A tárhelyre csak azt tudom hogy 1GB van ingyen de fogalmam sincs hogyan kéne használni mert nem tudok olyan jol angolul.A képeket látam, de szerintem ott a talaj szerkezetbe is változtattak mert sokkal jobb a domborzata mint az alapnak.Meg kéne kérdezni valamelyik forumon erre a linkre hivatkozva hátha tudnak rola valamit mondani.Ha már a neve megvan meg már keresni is lehet utánna.Vagy a filefront is szoba jöhetne tárhelyként,de az nem warez igy oda nem lenne szerencsés feltenni mert bárki láthatja.
  • Molnibalage
    #2633
    Ja!

    Repvez, nekem FF-hez kéne. Twaelti payware Hitiles néven találtam meg, az OF eztis kínálja fel telepítéskor. A 2625-ös hozzászólásban linkeltkép textúráit láttad már. Nem gyenge, de nem'tom mi az...

    Ha tényleg megvan neked akkor, tényleg fel lehetne rakni valahova. Még lenetebb te reklámoztál asszem egy tárhelyet. Azzal mi van?
  • L Viper #2632
    Ez a HiTiles régi Falconhoz van kifejezetten ?
  • repvez
    #2631
    Nekem azt hiszem megvan megkeresem majd.AF-hez is a 122mb-os és a 80 mb-os is.Azt még nem néztem hogy OF-hez is jo-e.Csak valahogy fel kéne rakni valahova.Vagy valaki leirhatná hogy hogyan kell torrentbe megosztani aztán talán ugy könnyebb lenne.
  • L Viper #2630
    Természetesen a Mig-ekhez az IFF a Varsói Szerződés gépeivel volt csak kompatibilis.
    A cikk az jó volt anno a Top Gunban. Azért kaptak feladatokat a 29-esek, de valóban csak korlátozottan.
  • Molnibalage
    #2629
    http://www.hitiles.tk/

    Asszem lehet, hogy megveszem februárban ezt a Hitilest. Aeyws cockpitból is majd lesz egy kisebb bevásárlás. 10 euró egy kabinért és a textúrákért nem nagy pénz szerintem.
  • Molnibalage
    #2628
    Naná, az OROSZ IFF miért lenne kompatibils az NYUGATIVAL???
    Tehát az USA gépek a szövetségeseinek eladott gépekkel lazán együttműködik, pl.: USA Dél-Koreával. Ugyanez van az orosz gépeknél is. aZ régi időkben az az szovjet-magyar gépek is felismerték egymást.
  • repvez
    #2627
    Hát erre az IFF-re visszatérve.Lehet hogy volt valami hasonlo rendszer már akkor is de nem olyan ami kompatibilis lenne másokkal.Lásd a kosovoi háboruba nem nagyon engedték vagy csak külön bejelentésre felszálni a mi 29-eseinket mert az itt járörözö f-15-ösök nem tudták öket barátként azonositani, mert nem volt IFF-rajtuk csak ugy mint a mig21/23-asokban ezekbe is késöbb épitették be.MÉg a TOPGUN-ba is volt rola cikk.Ugyhogy nem mindegyikre kötelezö belerakni talán csak a 3. vagy 4. generácios gépekbe.amik átestek már valamilyen korszerüsitésen.