52965
  • repvez
    #2706
    lobby nekem eddig mindig elsöre stabilan kapcsolodott az utolso 3.9.111-es változat van belöle ha jol tudom.És hamachi melyik változata mert abol is nekem a legujabb 1.1.05-ös van fenn.
  • Molnibalage
    #2705
    Ok, majd szólunk, de ez valamikor jövő hét végén lesz esedékes. Hamachi természetesen kell, mert még mindig nem ér szart se a lobby, bár ez lehet, hogy a WLAN-os netem miatt van.
  • repvez
    #2704
    már minden megvolt 3x ujrainditottam a bövitmény kezelöbe minden bövitményt frissitettem másik browsert kiprobáltam ,de semmi változás.
    Egyébként az a cimem.
  • Molnibalage
    #2703
    Kellen neki valami Active X vetérlő, hogy aztán még Falsh plyaert töltessen le veled. Az install után újra kell indítani, de ezt a gép elfelejti közölni.

    Ha nem megy akkor elküldöm mailben, neked két videot. Mi is a címed? [email protected] ?
  • repvez
    #2702
    majd szoljatok mikor esedékes ez a hadjáratteasztelés jövök én is.
    Egyébként még nem tudtam megnézni a videokat mert valamilyen relytéjes hiba folytán nem játszik le a gépem youtubos videokat.
  • Molnibalage
    #2701
    Mire vonatkozik a kérdésed?

    L Viper-rel megdumáltam, hogy egy hadjárattesztelés erejéig visszarkom majd az AF-et, de én csak úgy vagyok hajlandó játszani, hogy F4Browse-val (Van már AF-hez is) MINDEN gépről eltávolítom az AMRAAM-ot és Sparrow megy a helyére és megemelem a flare érzékenységét a modern rakétáknak. AIM-9M és R-73-nak, mert különben a játék totál élvezhetetlen. (Kicsit megpiszkálom a radar érzékenységeket is, mert megnézve az értékeket, minden modern rakéta a legyőzhetetlen kategórában van. Sajnos itt a manőverezőképességbe nem tudok belenyúlni.)
  • Molnibalage
    #2700
    Mármint milyen tekintetben jó? Az egyik csak "techdemo", hogy látszódjon, hogy ez is élvezhető hálózatban.

    A leszállásos video, meg csak úgy heccből jött. Az eleje nincs is rajta, amikor én 2000 lábbal feljebb és 1 mérfölddel előbb voltam. L Viper gázt adott és meg minmális sebességel vártam be, onnatól van a felvétel, mkor én gázt adok, ő meg belassít. Ahhoz képest nem rossz szerintem a leszállás, bár én eltoltam, mert a kamerakezelésre figyeltem igazából.
  • netmester
    #2699
    milyen programot is találtatok??mikor tudunk majd játszani?
  • L Viper #2698
    Leszállás géppárban Ide katt
  • L Viper #2697
    Van rakéta füst, de a videón annyira nem látszik a felbontás miatt.
    A Cobrában kicsit lejjebb vették a füstöket.
  • Seaweed
    #2696
    Miert nincs fustje a Su-27-rol inditott raketanak?! Vagy csak en nem latom? A vegen az a fordulo eleg Tie-fighteresre sikerult az Eagle-lel....gyanus hogy a valosagban mar a szantasban segitene a gep....

    Amugy jo, de rovid a video
  • Molnibalage
    #2695
    Skacok, L Viper-rel repkedtünk multiban FF3-mal és piszok jó a cucc!
    Az én felturbózott hadjáratomban valószínűleg túl sok adatot kéne küldözgetni és játszhatatlanul szaggat, de az eredeti hadjáratokkal valószínűleg elviselhető a játék.

    Fraps-szel csináltnuk pár video-t, hogy látszódjon mennyire laggolásmentes a cucc.

    http://www.youtube.com/watch?v=HMnm3552NSc

    A másik video még feldolgozás alatt van, egy látványos két gépes leszállás egymás mellett egy kifutóra. F-15A SU-27 géppár. Szerintem elég meggyőző a cucc. Ennek is fennt lesz majd a linkje itt.
  • Molnibalage
    #2694
    A CCRP-nál be lehet állítani az oldási szöget is és az befolyásolja a távolságot, hogy mior oldhatod. Én ritkán hasznélom ezt a módot, csak éjszaka, mert nappal inkább lemegyek akár 3000 lábra is, mert ott oldva a CBU-kat iszonyatos pusztítást lehet csinálni, főleg egy menetoszlopnál.

    Mondjuk az CBU oldásnál két hatásosmódszer van, de majd ezt egy videon bemutatom, hogy szemléletes legyen. Az egyik a fenti.
  • ZeemanX
    #2693
    Ja bocs, 45 fokba emelkedni kell, efelett elsiklottam...
  • ZeemanX
    #2692
    Sziasztok,
    ujabb kerdes> CCRP modban 'probalnam' kiengedni a mk84-et, azonban nem dobja, hiaba tartom nyomva gombot, lemegy a release cue, villog a flight path marker, megse engedi ki.
  • L Viper #2691
    Sajnos időhiány miatt még nem ástam bele magam, de megoldom, vagy kérek segítséget :)
  • Molnibalage
    #2690
    http://www.freefalcon.com/forum/view_topic.php?id=14818&forum_id=17

    F-14 3D kabin fejlesztés. Hát azért ez már nem rossz, még a Lock On-nal összevetve sem.
  • Molnibalage
    #2689
    Nos, sikerült?
  • L Viper #2688
    Oké, én is leszedegettem, ugyanazokat.
  • Molnibalage
    #2687
    Egyszerűen letöltöttem én nem kérdezett semmit soha.

    De mi ez a hívójel frissítgetés? Nem értem. Ha az F4Radio profilt haszánlod, azzal SEMMIT sem kell csinálni. Megcsitod az VAC Buldert-t és megtudod, hogy mit milynen dumával kell használni. A kötélktársaidat nem a hívójelkkel azonosítod, hanem 2,3 vagy filght szóval. Az AWACS az Sentry, van még tower és tanker. Ennyi.
  • repvez
    #2686
    már nagy nehezen de megy nekem is, már csak meg kell jegyeznem mikor mit mondjak.De még ugy nem muxik ahogy a srác irja hogy frissiteni tudjam a hivoneveket mert nekem azért nem müködött mert a F4generator profilt töltöttem be ahogy a forumon irta mert állitolag az mejd betolti a sima profilt ha mondom neki, de nem müködött ugy.
    Egyébként honnan sikerült a fullos vac-ot leszedni mert nekem csak a demo van meg amugy a full olyan 10$ lenne hogy kell regisztrálni fullra van valamilyen serialod hozzá?
  • Molnibalage
    #2685
    Mármint a hangvezérlést? Repvez 2658-as hozzászólásában ott van a lnik az F4Radio-hoz. Az első hosszú hozzászólás alatt mag a VAC-hoz. Én a full verziót szedtem le. Kell még az MSspeechsdk, de ehhez is írt már be linket repvez.

    A hszánlat meg már lentebb le lett írva.
  • L Viper #2684
    Ezt kiprószálom én is !
    Linkeket kérek, mit honnan ? Hányas verziót ?

    köszi
  • Molnibalage
    #2683
    Közben újabb dolgora jöttem rá, arra, hogy a beaming szorzó mikor lép be a chaff hatékonyság számításánál. Van megadva a radaroknál egy min doppler érték. Az a közted és a befogott cél közötti sebességkülönbség mértéke láb/sec-ben kifejezve. EGyes típusoknál ez elég irrelális. Az F-14A-nak 3-szor (!) kisebb értéke van minden más gépnél, pedig azlért az nem egy mai darab és nem isz manőverező célok ellen lett kitalálva, hanem nagy sebességű rakéták célkövetésére, ahol ez a gond fel sem merülhet. A többi negyedik generációs gépnél ez az érték olyan 120 és 180 közötti érték. Majd lehet, hogy itt is átírok ezt-azt.
  • Molnibalage
    #2682
    Tedd fel az FF3-at és, ha azzal se megy akkor kérdezz valakit az angol fórumokon szerintem.

  • repvez
    #2681
    igy van nálam is,de semmi
  • Molnibalage
    #2680


    Így kell kinéznie. VAC system indít. Aztán lent az ikonon profil betölt és kapcsold be. Ennyi.

  • repvez
    #2679
    én természetesen AF-alatt :)
    A special funkciohoz te állitottál valamit?vagy máshol változtattál az alapon?Vagy csak elinditottad a vac-ot betölt profil ,indit játék és muxik ?
  • Molnibalage
    #2678
    Fura, hogy nem megy, mert nekem elsőre sikerült, és módosítások is elsőre sikerültek. AF vagy FF alatt próbálod? Én természetesen FF alatt.
  • repvez
    #2677
    én is mindent igy csinálok de csak a tesztnél tudom észrevenni hogy muködik, játék alatt vagy ha nem nyomom be a teszt gombot akkor nem csinál semmit.
    Amugy az a falcon generator az is egy profil csak az tenné azt hogy a hanggal tudd beállitani az aktuális hivoneveket és betölteni vagy frissiteni a falcon profilodat játék alatt.
  • Gundark
    #2676
    Én ezen már túlestem a Game Commanderrel :)
  • Molnibalage
    #2675
    Ez is működik!!!! Csak be kell állítani, hogy egy szóra milyen hosszan legyen "lenyomva" bármelyik numerikus gomb a fejmozgáshoz. Én 500ms-ra lőttem be és egész jó lett, de ezt a POV érzékenységgel is lehet kombiálni. Ez a cucc új dimenziókat nyit meg a játékban!

    A caff/falre szórás módokat olyan lazán változtatom meg és aktíválom is, hogy ehaj.
  • Molnibalage
    #2674
    Talán még hangvezérelt fejmozágs is lehet!!!
  • Molnibalage
    #2673
    Magyar szövegre is pikk-pakk át lehet írni az cuucost, ha kell. Ennek a használtatát sürgősen fel kell rakni a BoP-ra vagy valahova, mert ez TÉNYLEG KURVA JÓ! Műszerek, nézetek is működtethetők így. BÁRMI!!!!!
  • Molnibalage
    #2672
    Jelentem, MŰKÖDIK!! ISZONYAT JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
    Indítsd el a három cucc telepítése után a VAC systemet. A kis ikonnál töltsd be a profile-t és VAC On-nál legyen pipa.

    Az alábbi szöveg úgy keletkezik, hogy beszélek: Na ki fejti meg a parancsokat?

    q1
    ww1
    e7
    r4

  • Molnibalage
    #2671
    Szerintem ezzel már műköni is is fog, de csak akkor, ha azt modod, ami alapból le van írva.
  • Molnibalage
    #2670
    Milyen Falcon generator?

    Én eddig idáig jutottam el:
    Elindítom a VAC Builder-t és betöltöm a radio profile-t a load profile-val. És ezután minek kéne jönnie?
  • repvez
    #2669
    Feltelepited az a MSSpeech cuccot utána a VAC-ot Majd a F4Radiot.
    A fájl menünél meg betoltod a falcon profilt.
    DE ha jol értelmeztem a forum irását akkor a Falcon generator nevüt kell a játék elött betölteni majd elinditani a játékot és a brifing alatt megmondani neki hogy mi a hivoneved és számod meg az AWACS és tanker hivoneve majd betölteted vele a falcon profilt és mondhatod utána a parancsokat amit akarsz.
  • repvez
    #2668
    Ez a beszég felismero motor is kell a microfostol:(a 68MBos exe):MSspeechsdk
    Meg az a VAC progi és az F4radio.
    Ahogy kitudtam bogozni a forditásbol az F4rádioval meg lehet azt csinálni hogy játékon belül aktualizálni a hivoneveket és nem kell kilépni amiatt a játékbol
  • Molnibalage
    #2667
    Nem ez a lényeg, hanem az, hogy a rádiózáskor nem kell gombhegyeket nyomogatni.

    Maga a telepítés hogyan megy? Az F4Radio-t leszedtem, de a VAC full install az még jön lefele.