52965
  • neuro
    #2786
    mert jobban néz ki
    a TFW-t meg mindjárt javítom...
  • repvez
    #2785
    DE mint már sokszor irtuk itt nem csak a grafika a lényeg hanem ami mögötte van.És ez akkor is majdnem hozza azt a szintet DX7-es motorral mint a mostani játékok.És játékélménybe messze veri a lockont, mivel nem csak egy pálya van és rajta egy missio amin max pár egység rohangál.
    De ez nem a flame keltés ideje.
  • Seaweed
    #2784
    Neuro vazze! 59TFS?! Század?! Wing az te...59TFW..
  • Seaweed
    #2783
    Minek?! hogy csak a gond legyen veluk?! nem vallatak szinte semmilyen ellentetelezest a svedekhez kepest, nem vallaltak hogy ok alljak az uzemeltetes koltsegeit nekunk csak tankolni meg repulni kell vele....mindenert fizethetteunk vola, ami egyenlo lett volna azzal hogy a gepek sokkal kevesebbet repulnek...kellene ez nekunk?! szvsz nem...
  • Seaweed
    #2782
    ..hat ez az egesz nagyon messze van a Lock On-tol....le van maradva kb 5 evvel, es meg most se hozza azt a grafikai szintet! Megneztem a linken a kepeket...hat 2007-ben eleg gaz az olyan raketa inditasi efekt...le kene venni a rozsaszin leplet a szemed elol....
    Persze ingyenes cucckent elmegy...sot ingyeneskent barmi szar elmegy...(lasd: OS game projectek pl linuxra)
    ...ez a nesze neked lockonra kep is max az SFP1-vonallal versenyezhetne grafikailag....
  • L Viper #2781
    Majdne olyanok lettek...
  • neuro
    #2780
    Inkább ilyenek kellettek volna a Gripen helyett
  • Molnibalage
    #2779
    Bazz, még erre a videora is van idejük.. :)
  • repvez
    #2778
    Valahol állitolag le lehet tölteni a manualját is.
    Ez meg egy video szerüség



    Nesze neked Lockon :D
  • L Viper #2777
    Úgy látom előkerültetek srácok igen hirtelen :D
  • L Viper #2776
    Brutál jó screenek, remélem az OF-nél kisebb a gépigénye.
    Azt néztem a naplemente ebben sem vörös, akár a Cobrában.
    Jöhetne már ki ez a cuccos, nagyon tölteném ám...
  • Molnibalage
    #2775
    http://forums.frugalsworld.com/vbb/showthread.php?t=115866
  • repvez
    #2774
    De szép a rakéta lágja ,meg végre nem olyan éles a határvonala a leszállofényszoronak.Bumpmappingolt reptér.
    Mostmár akkor csak lesz belöle valami nemsokára
  • Molnibalage
    #2773
    Ja, és ost olvasom, hogy ez csak DX7-s cucc. Minek kell DX10 meg Vista? Nem kell az, csak tudni kell kérem jól programozni..
  • Molnibalage
    #2772
    Frugalsworld-on megvan az FF4 firsz impressions topic. Most olvasom.
  • L Viper #2771
    :D
  • Molnibalage
    #2770
    http://www.freefalcon.com/forum/view_topic.php?id=15013&forum_id=2

    Asszem screemek FF4-ből KURVA JÓ!!!!!!!!!!!!!

    Nem'tom mire jó, de akkor nem is kell.
  • L Viper #2769
    Help: Nem tudjátok mi ez a patch a paveway.net -en van ff3-hoz ?

    C1.1_NOSSE_hotfix.zip [6.4 MB] Próbálta, v. nézte már valaki ?
  • Molnibalage
    #2768
    He? HOL? MI? LINKET DE AZONNAL!!!
  • repvez
    #2767
    Urak, mi az a mozgolodás a külföldi forumokon, hogy elsö benyomások az FF4-röl. Valahol már lehet szedni? vagy csak megint valaki probálja kiugrasztani a nyulat a bokorbol szindroma.
  • Bucser
    #2766
    Szeged Élelmiszeripari Főiskolai Kar (már Mérnöki kar csak tudnám mitől)
    Vállalkozómenedzser szak (gazdasági BSC vagy másnéven Főiskolai Közgáz. Gazdasági Master-t lehet vele szerezni később) Végzős vagyok. idén gyakorlat + szakdolgozat+ államvizsga. ha sikerül a Val számom.
  • Molnibalage
    #2765
    Nekem meg holnap és csütörtökön. Elég necces lesz mindkettő. Hova jársz, ha megkérdezhetem? Én BME-s vagyok, gépészmérnöki karon, már a 6 éve... :)
  • Bucser
    #2764
    Annyit tudok, hogy többszöri csúszás után jelenleg előrendelhető (42 dollárért)

    2007 ápr 1 lesz a kiadás várható dátuma.

    Részletesebb info a fourmbol tudhato meg
    innen, de regelni kell hozza előbb itt

    Sajnos most nincs időm adatbanyaszast csinalni mert engem is érdekel de 2 nap mulva valszám vizsga szal addig offlimit bármi ami leköti az időmet sajna:(
  • Molnibalage
    #2763
    Tudsz ennél bővebbet. Csak egy pillanatra átfutottam a fórumon, én van valami előrendelés is. Ez azt jelenti, hogy csak dobozos verzió lest belőle letöltős nem? Mert akkor majd össze kéne állni és csoportosan megrendelni. Lenne pár jeleölt aki venne. (így fejből 5-6 ember egyből jut eszembe)

  • Bucser
    #2762
    SAAFOPS kezdetektől fogva fizetős addon.
  • Molnibalage
    #2761
    Naná!
  • L Viper #2760
    Nem tudom fizetős lesz -e , de azt sem nagyon reklámozzák, hogy free.
    De ha jó és jók a kritikák meg visszajelzések, szerintem úgyis megvesszük.
  • Molnibalage
    #2759
    Skacok, benéztem a SAAFOPS honlapjára és tényleg jól látom hogy márc/ápr környékén jön a stuff? Meg azt is, hogy pénzes lesz, vagy az egy könyvre vonatkozik ami a konfliktusról szól?
  • L Viper #2758
    Kipróbáltuk 3-asban az AF-et Repvezzel és Molnibalageval Hamachin, de a zsúfolt frontközelben eléggé döccent.
    Aztán Hyperlobbyn teszteltünk, ott jó volt de nem nagyon volt olyan zsúfolt szitu, így véleményt nem tudnék mondani.



  • Molnibalage
    #2757
    molnibalage83 néven megtaláltok. L Viper te milyen néven vagy fennt?
  • L Viper #2756
    Szerintem is sokkal tisztább a beszéd ebben, mint MSN-ben.
    Ugynúgy van Chat ablak és konferencián tudunk mikrofonozni.
  • repvez
    #2755
    nem gond az megvan a legujjabb van fenn én azt használom msn helyett ,nekem az jobban bejön mint bármilyen M$ termék.
    Ezen a néven megtaláltok
  • Molnibalage
    #2754
    Jó akkor letöltöm és felrakom, de akkor repveznek is meg kéne tennie.
  • L Viper #2753
    Ki kéne próbálni skype-al a kommunikációt.
  • Molnibalage
    #2752
    Repvezzel már hárman.
  • L Viper #2751
    Oké, de lehet nem lesz időm ff3-at felrakni ma már, de úgy néz ki 9-kor ráérek egy kis AF-re!
    Hányan leszünk?
  • Molnibalage
    #2750
    Hát videokészítésre legalkalmasabb a sima FF3 minden egyéb nélkül, de játszani meg a Cobra-val lehet normálisan az IFF és a módosításaim miatt. Egyelúőre rakd fel szerintem Cobra-val, mert a videokészítés még nem aktulis 1-2 hétig..
  • L Viper #2749
    Rendben! Akkor FF3 vissza.
    Örömrepkedésre, videókészítésre FF3+Cobra továbbra is, esetleg a szebb füstök miatt FF3.1 Cobra nélkül ?
  • Molnibalage
    #2748
    Lényegtelen. Már megvan az üdvözítő kombináció. Szólóban jó az FF3 multiban meg hadjárathoz jó az AF.
  • L Viper #2747
    Az SP4 OCI-ban is be kell állítani ezt-azt a belső setupban, az advancedben is. Nálam nem volt gond a kabinokkal.
    XP service pack 2 van fent.