52965
  • Molnibalage
    #2826
    Hát nem semmi ez játék. ANNYI mindent változtattak meg benne, hogy az már durva. Meg sem próbálom az FF3-as cuccaimat átrakni ide, inkább ebben is megcsinálom a változtatásokat. Még csak a 25-dik oldalon járok, de alig hiszem amit olvasok. NAGYON durva! A hadjáratmotort erősen feltuningiolták akárcsak az AI-t.
  • L Viper #2825
    Na már tükön ülök, még egy óra és lent is van.
  • Molnibalage
    #2824
    A \Docs könyvtárban nézetek körül, van pár érdekes dolog.
  • Molnibalage
    #2823
    Na röviden, EZ TÖMÖR GYÖNYÖR eddig. Kipróbáltam egy éjszakai hadjárat küldetést A-10-zel. Rajtam kívűl még 7 gép gurult ki full grafikán és meg se reccent a kicsi. Hát úgy néz ki ez szépen ki van optimalizálva. RENGETEG dolgot átvettek az OF-ből.

    Akkor a szép új dolgok:

    - Szeritem rohadt jó 3D-s kabin, nekem ez bőven jó. Végre 3D-s nézetben is jó a A-G radarkép és a IR és TGP kép is. CSILLAGOS 5-ös!

    - Egy rakat új skin. (Végre van züld A-10!)

    - A hadjáratok közül amit megnéztem azok egy az egyben az FF3-ból valók.

    - A kabin világítás kapcsolható TÖBBFAJTA erősségben, ha jól láttam.

    - Bár nem használok NVG-t nagyon fasza lett, főleg ahogy a
    fényforrásokat kezeli.

    - A gurlófények úgy ahogy vannak ELKÉPESZTŐEK, főleg amikor
    rávilágítanak másra.

    - A hadjáratban végre külön kategórát képeznek az airstirpek és az
    airbase-k. Végre nem a kis szutyok bázisokra mozdul az AI. A
    célpontok beállításai is végre jobbak. Az OOB-nél van valami műholdas
    felderítés is. Utánanézek.


    Na, akkor pár hibát is.

    - Dogfightban még mindig kevés típus (nem változott semmi), de ezt majd
    egyszer megtanulom, hogyan kell bővíteni és megcsinálom.

    - Minden fegyver ugyanolyan pontos, mint FF-ben, de ezen majd
    segítek. ;)

    - ATO sajnos továbbra sem birizgálható.

    Egyelőre ennyi, folytatás köv. Most belelolvasok a manualba is.
  • neuro
    #2822
    köszi :)
  • Molnibalage
    #2821
    Nekem őgy tűnik, hogy teljesen kompatibilis az FF3 cuccokkal. A frugalsworld-on már beírták, hogy az összes Aeyes kabin jó. 2D és 3D-sek is. Sok más kabin is ki lett próbálva. F-117, AV-8 és még 2D-s társai. Tehát a SAAFOPS kabinjai is jók lesznek ehhez elivleg.

    A Cobra patch effektjei is integrálva vannak, legalábbis a config editor alapján, mert majd most repülök egyet.

    TerrainMerger01d.exe Van egy ilyen file az utilitiesben, elivelg a Hitlesekhez.

    A simdata.zip-em műköid, de úgy nézem, de csak úgy, hogy külön kimásolod belőle az acdata és misdata cuccokat.

    Valszeg a objects cuccaim is működnek, de ezt majd később próbálom ki.
  • L Viper #2820
    A képek alapján a tájtextúrák még a régi Falconból valók.
    Remélem be lehet majd operálni valamelyik HiTilest is.
  • sindelnet
    #2819
    Péter!!!
    1.Jobb katt a parancsikonon...
    2.Tulajdonságok/parancsikon/cél---->
    3.Üss az exe után egy linket(szünet)és írd be: -hires(így,kötőjellel.)
    4.Enter,és utána megy majd 1280x1024-en,csak a grafikai opcióknál
    be kell állítani.Üdv
  • Molnibalage
    #2818
    Ja, megszeretem a gyönyörű Viggen skineket. Kell valakinek majd?
  • Molnibalage
    #2817
    Az AF-fel a fő bajom az, hogy egy idő után már baromira unalmas csak F-16C/D-vel repkedni, meg az, hogy minden hadjártat nehézsége az 2010-es kivételével a vicckategóri szintjén van. Az első bevetés hullámával meg is nyerem az egészet. 5 legfonotsabb repterét porrá bombázom és az első nap azt tehetek ami jóleseik. Ennyi idő alatt az A-10, AH-64 és AH-1-es egységek rommá vernek mindent. Kb. 1500 páncéos elhullik már az első nap. Egyszer az északiak oldaláról nyomtam egy kicsit a hadjáratot. Kifejezetten vadásztam ezekre a gépekre, hát meg is látszott. A légierőt tönkreverték, de a földi egységeim igen szépen mentek előre...
  • neuro
    #2816
    Nemtudom, nekem single-ben az AF-el még soha semmilyen gondom nem volt, de az FF3 és elődjei folyton fagytak...

    Az FF4-ről így pár óra repkedés után: a grafika nem rossz, de a cockpitok még mindig szörnyen csúnyák (inkább lenne benne 3-4 de az fullosra megcsinálva, mint a mostani két tucat gagyi). A modellek közül sok a jól sikerült darab, ami veri az AF-et és már-már a Lockon szintjén van. Hadjáratból eddig csak 2-3 küldetést mentem, azokkal nem volt semmi gond.
  • Bucser
    #2815
    Clean falcon 4-re telepszik.
  • Molnibalage
    #2814
    Vajon jó lesz hozzá az eddigi MOD-om? Vagy írhatom újra? Mehet FF3 mellé az install?
  • Molnibalage
    #2813
    Hát nagyon helyes! Az LP kiad egy tök szutyok valamit a FF3-hoz képest és még a jobbat sem engedi megjelenni.

    Neruro nevetni fogsz, nem az FF3 fagyogat összevissza hálózatban, hanem az AF, mikor Hamachival toljuk. Kérdezd meg repvezt és L Vipert, hogy mit kellett AF-fel szenvedni, hogy egy fél bevetést repüljünk. FF3 bezzeg vígan ment egyetlen gond nélkül kb. 3,5 órát, mikor L Viperrel toltuk, pedig elég rendesen fel volt turbózva és szénné moddolva is, úgy hogy ő és én még csak NEM IS EGYAZON TEXTÚRÁT használtunk. Hát ennyit a stabilitásról...
  • neuro
    #2812
    kár hogy nincs benne 1280x1024-es felbontás :(
    de eddig tetszik...







  • neuro
    #2811
    na, már megy az install...
  • neuro
    #2810
    a redviper1 ami talán az ff4...
    torrenten van fent
  • L Viper #2809
    Mi és honnan jő lefele ?
  • neuro
    #2808
    nálam még 1 óra 14 perc :)
  • Bucser
    #2807
    NA nekemcsorog a redviper. meglátjuk mi lesz belole:) Lehet hogy FF4
  • neuro
    #2806
    azért azt ne felejtsd el, hogy a Falconosok 90%-a az AF-re voksol (többek között én is), mert stabilabb, van hozzá support (patch-ek) és nem kell vesződni a rengeteg állítgatással, installálgatással
  • Bucser
    #2805
    legalább ne találgatnál ha látsz egy commentet....

    Csak annyit mond Ara, hogy hivatalosan a redviper nincs kiadva de mivel terjed és a különböző filesharingeken és redviper1 néven kell keresni így supportot adnak hozzá. Hisz a free falcon készítői mindig is szem előtt tartották az eredeti jogok tulajdonosának döntéseit.

    Magyarul: ez a fricska az LP-nek: Nem jelent meg és mi nem tudjuk, hogy it és itt lehet letölteni. Senki ne töltse le mert az illegális de ha mégis megtenné mi supportot adunk hozzá.
  • Molnibalage
    #2804
    http://www.freefalcon.com/forum/view_topic.php?id=15017&forum_id=25

    He? Most akkor mi van? Mégsem lehet az LP miatt kiadni? Mert, ha így van, akkor halál rájuk. Még a vak is láthatja, hogy nem sok érteleme van az AF-fel foglalkozni..
  • L Viper #2803
    Látom ott tevékenykedtek :D
  • L Viper #2802
    Kössz a linkeket.
  • sindelnet
    #2801
    Ha az AF-hez keresel skint itt nézz körül--------->
    http://www.thegamerstools.com/index.php
  • neuro
    #2800
    Photoshop és SkinPack Installer

  • Siluro
    #2799
    Alternatív jövő? :)
  • L Viper #2798
    Milyen progival lehet a skineket babrálni ?
  • Seaweed
    #2797
    (Mondjuk a Python 5-ost azt szivesen latnam a mieinken ;))
  • neuro
    #2796
    Még a LowVis felségjelű változatot akarom megcsinálni:


  • Molnibalage
    #2795
    "Remélem azért működik" Ezt írtam a végére. Működik, most már ezt is tudom.
  • Seaweed
    #2794
    Tessek! 2006 marciusaban mar 72%-os volt az ellentetelezesi program....azthiszem ezek utan felul kene biralni a hasbol erveles letjogosultsagat!!!!
  • Molnibalage
    #2793
    http://www.freefalcon.com/forum/view_user.php?id=7

    Nem tudom, hogy ismeritek -e őt, de beírt az FF fórumba és egyből üdvözölték őt, mint réi tagot. Ő csinálta az FF "hit box" sérülésmodell részét, ha jól emlékszem.
  • Seaweed
    #2792
    "Mellesleg a svéd ellentételezés nem nagyon megy, még egyetlen nag befektetésről sem halottam, pedig a gépek mennyibe votlak? 150 milliárd? Ennyi befektetést nehéz lenne nem észrevenni, de én sajnos egyeről sem tudok. Remélem azért működik,"

    Baszki te hasbol ervelsz?! Uristen! Tavaly nyar elejen mar megvolt az ellentelezes 80%-a valositva! Utana kene olvasni....
  • Molnibalage
    #2791
    Hát nem is az AF-ről beszélünk, hanem az FF-ről. AF-et én sem tolom.
  • Seaweed
    #2790
    Jaaah hogyazert...abba nem vitazok..kinek a pap kinek a papne...
  • Molnibalage
    #2789
    Hát nem azért a két fillérért, de a lenti két F-16-os szebb, mint a Lonciban levők. A táj az már tás tészta, de vannak olyan Hitiles-ek, amik felveszik a versenyt a Loncival. Nézd meg a galériámban a 3-dik Textúra 1 nevű képemet. Hát a Locniban nem láttam ilyen szépet, pedig a kép még butítva is van.

    Mellesleg a svéd ellentételezés nem nagyon megy, még egyetlen nag befektetésről sem halottam, pedig a gépek mennyibe votlak? 150 milliárd? Ennyi befektetést nehéz lenne nem észrevenni, de én sajnos egyeről sem tudok. Remélem azért működik,
  • Seaweed
    #2788
    Hat hozza allas kerdese...hiaba van meg meg az F4AF-is nekem eredetiben (igen megvettem), megse tud engem lekotni egy flakonnal repkedes hosszu tavon....biztos bennem van a hiba de ez tokeletesen bizonyitja hogy a kijelentesed miszerint : " játékélménybe messze veri a lockont" abszolutt nem allja meg a helyet es erosen hozzaallas es nezopont kerdese!
  • L Viper #2787
    Erről felesleges vitát nyitni, meg veszekedni, meg arról is milyen a grafika. Aki szereti a Falcont, sosem a grafikáért szerette.
    Inkább örüljünk, hogy egyáltalán foglalkozik még valaki szimulátorral. Sajnos egyre kevesebben írnak szimcsiket, nem úgy mint jópár éve.