52965
  • L Viper #2866
    Nézzétek meg a gyakorlásban a Mavericket. A földi egységek vizuális észlelhetősége mostmár közelíti a valóságost. A menetoszlop már sokkal messzebbről észrevehető. :)
  • L Viper #2865
    No még valami Hitilest kell kipróbálni és minden rendben. Szerintem fog menni az is.
    A 3D-s cockpitekben is klikkelhetőek a kapcsolók. Nem kell váltogatni annyit a kabinokat. Ez is pozitívum.

    Egy 29-es így robban :

  • Molnibalage
    #2864
    Na de, ha TÉNYLEG ezt tudja, akkor a szimtársadalom szerintem emelhető kalapját, meg amúgy is.
  • Molnibalage
    #2863
    Ja, tegyétek be poor időjárásra. ESZMÉLETLEN szép a felhő. Persze m,ax. quality-n van a videokari és nem performance-n, és AA és AF is be van lőve mérsékelten.
  • Molnibalage
    #2862
    No itt lépek színre én. Üdv a klubban, te leszel kb. a 10-dik ember akinek Falcon-t postázok. Add meg priviben a címed és már holnap délelőtt igyekszem feladni, hogy hétvégén tolhasd.

    Sajnos pár 3D-s kabin kivételével nagyon csúnyák vannak csak bennt. Ezt persze majd idővel korrigálják, de most megpróbálok egy régi F-15 3D kabint betenni, de nem hiszem hogy menne.

    Végre van egérgörgő támogatás a térképen...
  • L Viper #2861
    Na ez is rendben: Robbanások, füstölés nem tűnik el azonnal.

  • Caterpillar
    #2860
    Lehet hogy ez most pofátlanul fog hangzani de technikai problémából adódóan (kékhalállal elszáll a torrent kliensem ) sajnos nem tudom letölteni sem az FF4 -et sem a Falcon 4.0 -át... :(


    Nem tudom nagy kérés e de ha lenne valaki olyan kedves és el tudná nekem küldeni valamilyen formában (vagy esetleg találkozunk nagy faluban) azt nagyon megköszönném! (Természetesen azt nem várhatom el hogy mindezt ingyé szal elsörözzük )


    Priviben a többit megbeszéljük márcsak azért is mert most a fórum eléggé le lesz terhelve egy időre!
  • L Viper #2859
    Jééé , több típusnak megvan az alapinstallban a 2D-s kabinja. PL F14, Mig29, F5, B52 ( egy bájos néni vezeti ) ...
  • L Viper #2858
    Skacok, ez nagyon állat! Az FF3 számomra útálatos hibáit kijavították.
    Jók az éjszakai kabinok, nem kell velük szenvedni végre. Jó a világítása és éjjellátóval sincs bug.
    A csillagok végre nem vibrálnak.

    Külső nézetben tök jó, ahogy apilóta mozgatja a fejét.

    Ha belerepülök egy nagyobb felhőbe esik az eső, aztán eláll.
  • sindelnet
    #2857
    Tuti hogy kell,oldalra hajolni csak azzal tudsz,
    a sima trackir3pro-val csak körülnézni lehet:(
  • Molnibalage
    #2856
    Na és a lenti kép? Ehhez kell a 6 DOF?
  • Bucser
    #2855
    Training kapasbol bugos:/

    Feszállni sem lehet:/ egymásban a géppár...
  • Molnibalage
    #2854



    Vajon tényleg nézhet ki így játék közben?
  • Molnibalage
    #2853
    416. oldal. Falcon evolúció.
  • Bucser
    #2852
    Na megyek kipróbálom én is:)
  • Molnibalage
    #2851
    Még nem néztem meg a földi egységeket, de azt is felnyomták egy kicsit. Péntek este én majdnem 100%, hogy ráérek. MEHET ORRVÉRZÉSIG!!!!
  • L Viper #2850
    Sok modell még mindig a régi sajna, pl a helikopterek (Hind) és a régi tipusú orosz nagymadárkák, de ez legyen a legkevesebb.
  • L Viper #2849
    Na fenvan a drága és szintén jók az első benyomásaim, bár az F16-nál ez a fajta 2d-s kabin sosem volt a szivem csücske, de ez orvosolható.
    Meg sem reccen nálam sem max beállításokon.
    Balage szerintem akkor elfelejthetjük a Cobrás multit, ezt kell alaposan letesztelni.
    Amilyen jó volt a Cobrában a dogfight, asszem ebben sem fogunk csalódni.
    Na megyek tesztelni...
  • Molnibalage
    #2848
    Úgy tűnk, hogy az AMRAAM hibája végre javítva van. 213 olatól van részletezve.
  • Molnibalage
    #2847
    189. oldal. ÉN kész vagyok..
  • Molnibalage
    #2846
    Bazz, a manual annyi viccel van tele, meg sztorival, hogy szétröhögöm az agyam..
  • Seaweed
    #2845
    miert nem te iszod el?! ....egy kis italozasba nem halt meg bele senki....mondanam hogy kurvazd el..de mam ar egy rendes szakszit se kapsz 5Kbol...(jo az utszelen kapsz..de helyen nem)
  • Molnibalage
    #2844
    Anyámnak is ezt mondtam, hogy jobb lenne, mintha ÉN innám el..
  • Seaweed
    #2843
    nekem is dobhatnal 5 ropit...eliszukk oszt neked is jo lesz
  • neuro
    #2842
    kitehetjük, bár ez ahogy tudom, nem hivatalos megjelenés :)
  • Molnibalage
    #2841
    Hááááááááát, majd jövő tavasszal, de ez most igen veszélybe került az FF4 miatt. Erős függőséget fog okozni, de erősnek kell lennem...

    Holnap lesz villamos gépek eredményhirdetés. Megfogadtam, ha most ármegyek az első csövesnek adok 5 ropit, mert ha nekem jó napom van akkor lehetne neki is. Ez még azelőtt volt, hogy az FF4 kijött. Így meg főleg.
  • Bucser
    #2840
    tényleg balázs állmavizsga mikorra várható?
  • L Viper #2839
    Balage, szerintem te nem fogsz így örülni akkor sem, ha leállamvizsgázol

    Minden grafikus beállítást maxra húztál és úgy sem döcög ?
  • Molnibalage
    #2838
    Nem kéne a hírt kitenni a Bop-ra, hogy kijött? Diszkerettel és fanfárokkal, meg ami kell? Himnuszt írjak? :)
  • L Viper #2837
    Lejött, izzítom az installt.
  • Molnibalage
    #2836
    Manual 129-dik oldal. Értekezés a SAAFOPS-ról. Érdekes...
  • Molnibalage
    #2835
    Sebaj. :)
    Bocs, hogy ideszemetelek, de most totál készen vagyok. Egyszerűen nem találok szavakat... Ezért a játékért lazán kipengettem volna BÁRMIKOR egy 10-es lazán.
  • neuro
    #2834
    működnek az aeyes cockpitok, de másolgatni kell őket a megfelelő helyre
  • Molnibalage
    #2833
    Skaco nézte meg valaki már a manual 77-dik oldalán levő képet? KIEMELKEDIK a nézet a kibonból és látszik a gép orra!!! Ehhez kell fejmozgás érzékelő cucc???
  • Molnibalage
    #2832
    Talán be lehetne egy-két számítógépes újságba írni, hogy foglakozhatnának ezzel a játékkal egy kicsit.
  • Molnibalage
    #2831
    Mert gyökerek. Bocs, de ez egyszerűen így van. Még PÉNZÉRT sem csinálnak olyat amit ezek a fiúk INGYEN!!! Lenne milliárdos lottó ötösöm asszem felbérelném őket, hogy ugyan már fiúk, csináljátok ezt főlállásban, ha már ilyen jól megy. Az LP-nek is ez lenne a tiszta sor. Megvenné ezt és alkalmazná a scrokaté s "Reedited AF" néven ki lehetne adni. Álmodni szabad....
  • L Viper #2830
    Mi lett volna, ha az LP nem köp a levesbe és hivatalosan mehetne a dolog.
    Akkor el lehet mondani, hogy az FF-es fiúk így is ki tettek magukért...
    Világos, hogy az LP megvette a jogokat de akkor ők miért nem javítanak a sokat szidott füstökön, lapfelhőkön, modelleken stb, stb.
  • Bucser
    #2829
    én azért megvánám a Black Sharokt ezzel a kijelentéssel meg a fighterops-ot. Ugyanis FO-ban igen erős ATo támogatás lesz. Ott a repülésen lesz a hangsúly. nem a hadjáraton.
  • Molnibalage
    #2828
    Skacok ez a játék ÖRÖKKÉ fog élni, ha ez így megy tovább. Már szinte eszembe se jut, hogy van Lock On és, hogy lesz fighter Ops.
  • Molnibalage
    #2827
    Na, úgy olvasom van JDAM és JSOW! Hallod Gundark? Két fajta módon isbe lehet vetni és nincs többé meghajtásuk.

    Van IFF is.