52965
  • L Viper #2906
    Én tuti, hogy az AF-es hitilessel próbálom meg, szerencsére fent van, csak ki kell másolnom. Még a régi FF3-al is jó volt, ezzel is menni fog.
  • Bucser
    #2905
    Igen csak akkor már az lenne eléggé sci-fi szagú...
  • Molnibalage
    #2904
    Nem vettem észre eddig, de végre van MIG-23 dogfigtban!
    Az AI brutál jól kerüli ki a rakétákat. Butítás nélkül is a MIG-23 lenyomta az AIM-9H-mat MIG-23-mal! NAGYON ott van a szeren a kicsike.

    Szerintem ha az én simdatam-t használjuk majd akkor lesz esélye még az AMRAAM ellen is.
  • Molnibalage
    #2903
    Egyébként szokta valaki nézegetni a Falcon 4.0 video-it amikor a különböző hadjárateseményekhez vannak kapcsolva? Nagyon hangulatosak.
  • Molnibalage
    #2902
    Korrekt a méret.
  • neuro
    #2901
    Na megvan mi a gond: az Aeyes cockpitok csak abban a theater-ben működnek, ami aktuális volt mikor fel lettek telepítve. Theater váltás után, ha olyan géppel repülünk, aminek Aeyes cockpitja van kifagy a program töltéskor...
  • neuro
    #2900
    úgy néz ki az F15E kabin volt a hibás.. ami azért érdekes, mert tegnap este még működött :)
  • repvez
    #2899
    Na alig birtam végigolvasni a sok kommentet most értem haza .Remélem jot kezdtem el letölteni 447.15MB a mérete vagy hol a pontos cim Privibe jöket én a TBay-es cimröl szedem.Sajna én csak szombaton tudok jönni multizni addig majd kitanulom az uj dolgokat :)
  • Molnibalage
    #2898




    Robbanáseffekt 3 lépésben. Ha hangárt vagy radart trafálsz el az még szebb.
  • neuro
    #2897
    én is csak azért néztem meg hogy kipróbáljam működik-e rendesen az Aeyes F15E kabin
  • Molnibalage
    #2896
    Instant action???? Olyat kb. 6 éve indítottam utoljára még az eredeti Falconban.
  • neuro
    #2895
    annyira azért nem jó a helyzet, mert Instant Action-ben fagy vele a program... :) most visszarakom az eredetit, meglátjuk megjavul-e
  • Molnibalage
    #2894
    Szerénységem ezt előre megjósolta.
  • Molnibalage
    #2893
    Ez az FF3-ban is megvolt. Rosszul van belőve az animáció késeleltetés szerintem. Nem egetverő, belső nézetből úgysem látszik...
  • neuro
    #2892
    igazad van, tényleg működik
  • neuro
    #2891
    egy bugot találtam is: a BSU-49 (Mk82-es fékezett) nem robban ha simán ledobom, de a tereptárgyakat lerombolja
  • Molnibalage
    #2890
    AF-fel is elvileg PONTOSAN úgy kell, mint az SP-vel. Fogod, bemésolod az AF-s textur.zip-et és jöhet az exe, amit lejebb írtam. Az konvertál is.
  • sindelnet
    #2889
    Sztem az AF-es HiTilest is be lehet rakni,csak a PCX kiterjesztésű fájlokat (kb 6000 db) kell DDS-re átkonvertálni.
    Du. kipróbálom,asszem a Fs2004-hez van olyan DDSkonvertáló ami több fájlt kezel egyszerre....
  • Molnibalage
    #2888
    Felülírod a texture.zip-pel azt ami bennt van és utána a \Utilities -ben levő TerrainTexCompress.exe-t kell futtatni és évszakot választani.
  • Bucser
    #2887
    kitomoritve 83 megá ZIP + egy 2 megás telepito exe. (a HItile-s Zipet ami a raron belül van nem kell tovabb kicsomagolni. majd a telepito végzi a tobbit)
  • neuro
    #2886
    Az utóbbi kettő nekem is... csak a régi hitiles nincs. Annak mekkora a mérete?
  • Bucser
    #2885
    NEm. Nekem sima HiTiles is megvan Aeyes cockpitekkel meg az AF Hitiles is.

    Ha kell feldobom valahova csak kéne egy elérés.
  • neuro
    #2884
    Az AF Hitiliest telepíteted fel valahogy? Lefuttattam a TerrainMergert, csinált is valamit de védül is a játékba nem került át az AF-ből a cucc...

    Balázs: hogy lehet akkor betenni az OCI textúrákat?
  • Molnibalage
    #2883
    Ja még nem modtam? AZ összes fegyver és radar beállítása egy az egyben FF3. Csak fogom és átírom az összes értéket abból ebbe.
  • L Viper #2882
    Asszem jó alaposan le kell ezt tesztelned, mielőtt "szétmoddolod".
    Még a végén Észak Korea erősebb lesz, mint a 3. Birodalom volt fénykorában.
  • Molnibalage
    #2881
    Egy pillanatra elindítottam a Korea '83-at. [naná, mi mást :) ]
    Érdekes volt nézni valamit. Kiválasztottam egy 4xF/A-18-at ami egyenesen átrepült kereszben Észak-Koreán a DMZ-től kb. 30 mérföldre északra. DCA bevetésen lett volna a fésziget túlsó felén, azét mert nem baráltam semmit a HQ-ban. Először csak pár gépet emelt fel az AI, de a végén már 12 gép üldözte őket! Le is szedték mindet... (Azért most már jól védi a légterét az AI...)
  • Molnibalage
    #2880
    Miért, ezen kívűl van LGB és Maverick. Most jött a JDAM, de ahhoz meg nem ért senki.

    Még azt nem néztem meg, hogy végre lettek e radarosak az orosz haditengerészeti bombázók AS rakétáai. Attól tartok, hogy nem, de legalább mér kinéznek valahogy az eddigiekhez képest. (TU-22M, TU-95, T-16) Viszont az pofátlan, hogy az A-50 még mindig a régi...
  • Bucser
    #2879
    megoldottam már telepedig hitiles. ha esetleg kell nektek feldobom valahova (csak kéne egy tárhely)
  • Caterpillar
    #2878
    Kedvenc elfoglaltságom a SEAD poszt betöltése volt anno AF -ben...

    Viszont hogy értenék AF -hez az túlzás. Felszállni meg leszállni le tudok meg talán még AIM-120 -at indítani... Jah meg HARM -ot de kb ezzel ki is fújt a dolog...
  • Molnibalage
    #2877
    Elvileg ugyanaz.

    Bucser, használd az SP4.2OCI-s textúrákat. Eltérés alig van és az fennt van a yahoos "tárhelyemen" darabokban.

    login: koreamod83
    psw: korea83

    Van még ott pár apróság.
  • Molnibalage
    #2876
    Ha AF-hez értesz nagy meglepetés nem érhet. Mi is csak a régi funkciókat fogjuk tesztelni, meg élvezni, hogy milyen szép. A JDAM és JSOW használatot madj szépen lassan megtanulom.

    Ja és hétévégr igyekszem FF4-re megcsinálni azt amit FF3-ban. Szerintem lazán meglesz, csak gépelgetni kell.


    Manualt végigfutotta már valaki. "Picit" redudáns és sok benne a fölös info. A kb. 120 oldalas NAV rész és az utolsó 150 oldal is volt már régebbi cuccban.

    Ami figyelemreméltó:

    - Az AI TÉNYLEG okosabb.

    - Még nem teszeltem, de le van modellezve az szovjet rakták OPTIKAI rávezetése is! Ha kilövöd a radart attól még van némi veszély továbbra is! Ja és van külön KERESÉSI és TŰZVEZETÉSI állapotuk is és nem max. távolságban lövik be aktív módba magukat, nehezebb ellenük védekezni és HARM-ot idítani. Van értelme elpusztítani a kilvőállásokat is.

    - A kézi lévédelmi rakéták kicsit be lettek tápolva és az AA-2 (R-13) és AA-8 (R-60) is. Az R-60 all aspect lett.

    Olvassátok szerintem végig az újítások listáját, mert egyenesen döbbenetes.
  • Caterpillar
    #2875
    Ha egy kicsit is hasonlít a Ramp start az AF re akkor nagy baj nem lehet! Az csukott szemmel is megy!
  • Bucser
    #2874
    NA utánnaolvastam.. HiTiles not supported jelenleg:(

    Ugyhogy elő kéne kotorni valahonnan az OPenfalcon texturáit.. de azt hogyan tegyem? telepíteni már nem tudom.
  • Bucser
    #2873
    Javaslom a 709 oldalas manual atbongeszeset kezdve egy ramp startal:) mert az az igazi moka:) Aztan orrvérzésig gyakorolni:)
  • Caterpillar
    #2872
    Nos akkor először is Balázs örök hálám és leköteleztél eme nemes cselekedettel!


    Másodszor viszont nem biztos hogy szerencsés lenne ha így bedobva engem a mélyvízbe egyből a multival kezdeném a tesztelést!


    Meglátom mire jutok a cuccal és mennyire sikerül elsajátítanom... Ha úgy érzem nem agyag galambnak megyek akkor erről úgyis tudni fogtok!
    Viszont a jövőben rám is lehet számítani egyszer-egyszer egy kis multis mókára!


    Addig is Happy Fox One mindenkinek!
  • L Viper #2871
    Na asszem ezzel a progival elleszünk jó sokáig.
    Van néhány kisebb akadás ugyan, pl. amikor elősször váltok 2D-ről 3D-s kabinra, meg az első körbenézésnél, de utána tökéletes.
    Na majd lesz eccer jobb gépem.
  • Bucser
    #2870
    NA a HiTiles-t hogyan lehet telepíteni?? nem értem amit a srác írt mivel olyan könyvtárakra hivatkozik amelyek nincsennek jelen:)
  • Molnibalage
    #2869
    Ja, meg hétvégén lehet, hogy csinálok egy FF4 videoklippet. Fel merjem tenni majd youtube-ra? Elsősorban az új dolgokat akarom majd megmutatni benne, persze azért lesz légiharc is. Az multiban kéne felvenni, legyen cask jó látványos.
  • Molnibalage
    #2868
    Sakcok, Caterpillar is jelentkezik multira!! Holnap ajánlva és elsőbbségivel adom fel, hogy hétvégén tolhassuk.
  • Molnibalage
    #2867
    Működik az SP4.2OCI textúrákkal. Bemásolod ahogy eddig és jöhet a textcopress az utilitiesban. Van screenshot is róla.ú

    Na légitankoltam egyet realisticon itt is. Egymenetben át lett nyomva 4800lbs. Asszem kezdek belejönni.