52965
  • Molnibalage
    #2986
    Felülírod ezzel a texture.zip-et és a TerrainTexCompress.exe-t futtatod és évszakot választasz. Alapból a nyári van.
  • Molnibalage
    #2985
    Nem tudnád elküldeni darabokban [email protected], hogy más számára is elérhető legyen? A 3D kabint is megváltoztatja?
  • Molnibalage
    #2984
    "flakon avionikaval"

    Ezalatt a megjelenítést érted? Mert az TÉNYLEG azonos minden proginál, de ez a játék motorjából adódik. Már leírtam, hogy minden gépenek SAJÁT, külön értékekkel számol mindent. Tehát, ha beleülsz egy MIG-21-be sajnos F-16 MFD-je van, de nem F-16-os radarparaméterekkel bír...


  • Seaweed
    #2983
  • Caterpillar
    #2982
    Negyed 3 körül még belefér...
  • Seaweed
    #2981
    1p vazze

  • Caterpillar
    #2980
    Hát a Gripennek én is nagyon tudnék örülni mint említettem bár ennek több oka is van.. Talán a legfontosabb hogy "munkahelyemnek" választottam.. Kérdés hogy ő engem választ e vagyis inkább a gerincemet...
  • Seaweed
    #2979
    Nah persze a Cheetah-k se hagynak hidegen...
  • Seaweed
    #2978
    Hat az a Gripen csak legyen vegre..annal meg azt is elneznem ha flakon avionikaval tekerne...mert sajna msemmihez sincs normalis 3D modellu Grippen! Se FS-hez se SFP1-hez, se semmihez.....az miatt varom nagyon az SAAFOPS-t...;))
  • Seaweed
    #2977
    [labjegyzetkent es amolyan elgondolkozaskent]:

    ...azon filoztam hogy mondjatok hogy fujj F4AF igy meg ugy....ti tudjatok, ti ertetek ehhez jobban...de meg mindig a topicjaban vagytok/unk...nem kene talan egy uj F4 vagy FF topic (inkabb elozo szvsz)....bar teny hogy van 2 is([url=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=965107330]#1[/url]; [url=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=993643053]#2[/url])..de regi is semit se mondo is......Lehet kene egy F4 FF meg OF meg mitudom milyen nagy flakon topic.....vagy meg jobb! ezt kene at nevezni annak..bar hirtelen jo nev nem jut szembe ami jol reprezentalna mind az alap F4, mind az F4AF es mind az osszes ingyenes addont....

    [nah nem tekergeti tovabb a fogaskerekeket a fejeben]

  • Caterpillar
    #2976
    Alapvetően én Lock On párti vagyok csak hát ott nincs ilyen kidolgozott avionika... Még! Bár az is csak a Ka-50 re lesz érvényes!

    Mondjuk itt meg csak az F-16 -ra... Egy biztos most hogy feltettem a Bucser által linkelt CJ kabint hát a szavam elállt full garfikán 16x anizo 8x élsímítás és az a kabin beszarás szép... Viszont kicsit sajnálom hogy az F/A-18 nak nincs saját avionikája (saját hud + szimbólumrendszer... Az még ütős lenne.. Nah majd talán a Gripen )
  • Seaweed
    #2975
    Nem fikazni akarok...felrertesz. Csak ez amit pont betettel nem biztos hogy jol fogja reprezentalni azt amire hivatva azt betetted! Mellesleg a lockonban a C-17 rondabb, legalabbis a szkinje mindenkepp....de tenyleg nem ez szamit! Viszont az avionikai mizerian nem igazan tudokelsiklani!
    Ha jo reklamot szertnel kepekkel a FF4-nek akkor szerintem F-16-os kepeket rakj be mert azt enyle gszep 3D modell (tobbit nem lattam meg en sem)!
  • L Viper #2974
    Örülök neki, hogy van más vélemény is.
    Valóban nagyon szép fotókat raktál fel. Én személy szerint elég ritkán használok külső nézeteket, próbálom minél messzebbről leküzdeni az ellenfelet és nem igazán számolgatom a poligonokat. (Egyébként írtam is lentebb, hogy poligonszámban nem üti a Lock Ont!)

    Szerintem tök felesleges fikázódni, mindenk iazzal játszik, amivel akar.
    Nekem tetszik a Falcon is, meg a LockOn is, mégis az előbbi fogott meg jobban!
  • Bucser
    #2973
    Bocs igen:)
  • Seaweed
    #2972
    "....megcsinálni az észak afrikai részét a..."

    Del-Afrikai nem ?!
  • Seaweed
    #2971
    De lesz a Black Sharkban...de kizarolag a Ka-50-ben ....de ki tudja hogy megjelenik e valaha...ugytudom nem is foglalkoznak vele, csak nagyon kis gozzel mert mas munkajuk lefoglalaja a fejlesztoket (hadseregnek keszulo "izejuk"..)
    En mar jopar honapja kihuztam a BS-t a listamrol amit ugy hivnak "ezeket varom".....
  • Seaweed
    #2970
    Jo persze ha nagyon nekikezdek keresgelni elobb utobb ugyis megtalalom az F4 lemezem..de az az igazsag hogy nagyon nem is akarom torni magam erte mert nem sok kedvem van mostansag szimulatorozgatni....hameg olyan dolgokat emlegettek amikrol azt se tudom hogy eszik e vagy isszak (pl kabinok).....azt sejtem hogy ezek letolthetos vagy akarmilyen extra addonok...de enyiben ki is merul
  • Seaweed
    #2969
    Egybajom van meg...(bar lehet ez megvaltozott, ezt az uj dolgot aminek oromkodtok nem probaltam meg(lehet nem is fogom mert fogalmam sincs merre van a flacon4-em)):

    Megpedig az hogy jo-jo hogy vannak mas kabinok de a falcon avionikaja van belejuk biggyesztve (pl amit lattam F-14 vagy F-15), mikozben a valosagban megcsak nem ugy nez ki pl a hud es MFD kepernyok...ennek igy nalam nem sok ertelme van. Milyen mar hogy F-14 aztan falcon avionikaval megy...hat nem is tudom, de ha mar anyira mondogatjuk hogy leszarjuk a grafikat leszarjuk a repmodellt mert a flacon vonal az avinokaval domborit, akkor ez igy egy rakas kakit jelkepez kb! ...es ez elgondolkoztato! (Rendben van hogy ingyenes, meg akik csinaljak esetleg soha nem fogjak meglatni hogy milyen egy F-15 vagy egy F-14 avionikaja, de akkor ne akarjunk taltost csinalni egy szamarbol...mert az oszver lesz a legjobb esetben is....)
  • Bucser
    #2968
    Apropó.. leszedtem az AF-es hiTiles-t is de ebben PCX-ek vannak és nem DDS-ek.. ezt a kis különbséget hogy oldjátok meg?
  • Bucser
    #2967
    Pedig érdemes lenne... Nekem sem Af sem pedig FF3 nem jött be a rengeteg idegesítő bug miatt, de ez jónak tűnikPláne bepakolva a stopworks kabint mega HiTiles-t alá. (mondjuk nekem csak az alap színeterek/kampányok vannak meg).

    Ha kell megoldjuk okosban valahogy
  • Seaweed
    #2966
    Nekem is van...de azt se tudom merre van a F4-em..igy kiprobalni nehezen tudnam meg le se toltottem azt amirol most szo van.
  • Bucser
    #2965
    Nekem van. Majd csinálok videót holnap és felrakom youtube-ra.

    Ez a Globemaster valóban oltári ronda. Én sem ezzel büszkélkednék. A falconok meg gyönyörűek:) (az Ai gépek közül a legtöbb sajna ronda lett:(
  • Seaweed
    #2964
    Tessek, ilyen az igazi C-17...ehhez kepest az a 3D modell egy rut kiskacsa...kacsanak kacsa de rut mint a fene






  • Seaweed
    #2963
    Meg mindig ezzel a kockahajtomuves C-17 GlobemasterIII-asl peldaloztok?! 1 eve is ezzel jott valaki, akkor is meg lett allapitva hogy nem ismerte a kor fogalmat aki ezt keszitette....inkabb mutogassatok a falconokat annak tenyleg szep a 3D modellje...nem ennek!(raadasul a torzs profilja/alakja se jo...a szarnyakrol ne is beszeljunk...ilyen szintu 3D modellek az FS-hez szoktak lenni ingyen...)
  • L Viper #2962
    Hál' Istennek okoz még jónéhány késői lefekvést az FF (immár 4)

  • Molnibalage
    #2961
    Ki is linkelt be egy fotoót még kb. novemberben? Freefalcon, amen!
  • L Viper #2960
    Nemes egyszerűséggel kijelenthetem, hogy jelenleg legjobb az FF4. Lehet, hogy poligonszámban nem üti a Lock Ont, de hadjáratban, avionikában és hangulatban még a néhány bug ellenére is magasan az első.
    Falcon forever...Nekem Ő jeleti a szimulátort.

    Azért ez a modell nem rossz:



  • Molnibalage
    #2959
    Valaknek nincs itthon 6 DOF-os cucca? Vagy nem lehet valmi mással kiváltani, mert nagyon megnzéném élőben egy rövid videoban.
  • Bucser
    #2958
    NANA!!!!

    6 DOF-os CLickable Kabin!! Ilyen nem lesza BS-ben!! és szép is mellé. Ilyen max a fighteropsban lesz.

    MOst az egyszer azt mondom, hogy leengedem a kalapom a Freefalconosok előtt. Jó a fizika még nem az igazi, de gyönyörű lett és Stopworksos kabinnal meg HiTiles-al eszméletlen jól néz ki.. Na majd még belemélyedek jobban magam számára is (bár az LP igazán adhatná a kampány endzsint...)


    Ja és SAAFOPS. A SAAFOPS az redviper engine-t fogja használni. Ezért kaptak modelleket és segítettek megcsinálni az észak afrikai részét a játéknak... (ezt a manualban említik is) Ha valóban összeilleszthető lesz a 2 mod akkor kiszoríthatják az LP-t csúnyán a piacról...
  • Molnibalage
    #2957
    Igen, ezért vagyok POKOLI dühös a köcsög LP-re. A Freefalconos srácok BOKÁJÁIG sem érnek fel. pl.: 6 DOF-os kabin. Ilyen LESZ majd EGYSZER a BS-ben... Ja, és ők ezt INGYÉRT csinálják, és meg sem tudom nekik rendesen köszönni, ja és ahogy írták, ez csak a kezdet. Mi lesz majd akkor amikor az ÖSSZES SAAFOS-os kabin-t belerakod ebbe és miden gép 3D-s kabinja olyan lesz, mint most az F-16. Hej, de jó lesz. Ja, és van support is. Az AF-hez meg van néhány patch amik egy-két dolog kivételével olyan hibákat javítottak amiket észre sem vettem... Ezért lesz a videom címe: Long live FF4!!!

    Lesz benne pár akicó, de elsősorban a tulajdnoságok lesznek bemutatva. Lehetne egy oszott képernyős megoldás, hogy ilyen az AF és ilyen az FF4. Vagy az nagyon alázós lenne? Vagy akkor FF3 vs. FF4 legyen?

    A mostani FF4-es Korea'83-at TÉNYLEG próbáljátok ki! Nem birka módjára jönnek a gépek, hanem össze-vissza és változó magasságokban, és nem csak 22-30 ezer láb között. Bizony a földháttér miatt el-el tűnnek. Repültem 2 bevetést, de Mandumi már nem operál. kb. 20 AH-1-es tétlenségre van kárhoztatva.

    A SAM-ek is tényleg rohadt jól működnek. Üldözök egy MIG-21-et azt egyszercsak bevillan két SAM állás, na de nem 10-12 mérföldre! Megvárták, míg jól közel megyek azt kétoldalról adták a feladatot kb. 4 mérföldről. Na irány a talajszint és inkább menekültem. Az utolsó csepp üzemanyagommal éppenhogy hazaértem, de a kísérőm a reptéről 2 mérföldnyire leszállt egy útra és még csak nem is törte össze a gépét.

    Ja és balu élményeit is olvastátok? Az AI fogta magát és légitankol, mert kellett a nafta. Nem gyenge...
  • L Viper #2956
    Gondoljátok el, ha nyugodtan hagyták volna dolgozni az FF-es csapatot, hivatalosan feltehették volna a freefalcon oldalra !
    Nemsoká a beérkezett visszajelzések után tuti, hogy meg is lenne az első javítópatch és orvosolnák az általunk talált hibák jó részét.
  • Molnibalage
    #2955
    Na az AI is kicsit fura, mert egy bevetésen láttam, hogy két gép verte oda magát elrontott manőver miatt. Kicsit agresszíven és pontatlanul repül az AI, bár lehet, hogy ez véletlen volt.

    Ja és repüljetek poor időben. Rohadt szép.
  • Bucser
    #2954
    Ez a manual hihetetlen:) így vizsga után kifejezetten felüdülés:)
  • Seaweed
    #2953
    OFF:
    ...hangvezerlessel bibelodott itt valamelyikotok ha jol emlekszem...

    Nah ez az igazi ROTFLMAO :DDDDD http://hup.hu/node/35078

    [keszvagyok]

    ON:
  • Bucser
    #2952
    Na a lenti linkeket törölni is akarják (még jó, hogy én gyorsban le is szedtem őket:) szal akinek ff4- alatt tökéletesen működő Stopworks Block 42 és 52 pit kell majd szóljon nekem. Feldobom őket valahova:) (sendspace-re ennyit siman tudok kuldeni ideiglenesen)
  • Molnibalage
    #2951
    Na, asszem holnap összehozok egy FF4 video-t és felrakom youtube-ra és patrcikhoz is tejeszteni a hitet!
  • Bucser
    #2950
    "for the peoples who want to install cockpit CJ stopworck US Block 52 and CG Block 42
    i have 2 links.

    just decompress Zip and paste it on CKPTART on yout RedViper1"

    http://thewidowsmakers.free.fr/CJ

    http://thewidowsmakers.free.fr/CG
  • Molnibalage
    #2949
    Na, ja de melyik típust? Az AIM-9H és J baromi rossz zavarvédettségű. 0,4 és 0,9 a flare chance értéke. Hogy meilyiknek melyik az már így fejből nem megy.

    Újabb fincsi bug. Repülök '83-as hadjáratban és a MIG-21-esek 3 mérföldig csak egy háromszögnek látszanak. (Régen is volt ilyen, amikor sok egységnél ha váltogattad a külső nézetet akkor kellett várni egy kicsit, hogy betöltse az egységet.) Egyébként már a saját simdata-mal nyomom és az objects-ben levő cuccok is úgy ahogy készen vannak.

    A dogfigthban tényleg mindig az alap helyre tesz.
    A hadjárat képernyője meg úgy szaggat, hogy ehaj. Mire beállítottam a PAK sliderket már szitkozódtam mint állat.
  • L Viper #2948
    Viszon a Sidewinder gyakorlásban a Mig-29 igen profin Flarezi a Sidewindereket. Azért le lehet szedni...
  • Molnibalage
    #2947
    Igen, nekem is ilyen. Dogfight közben repültem egy F-4 vs. MIG-21-et. A MIG-21-es 8 mérföldről indított egy AA-2C-t. Igaz, hogy szemből indította de milyen megfontolásból? Ház ezt még korrigálni kell Ráadásul ace AI....