52965
  • neuro
    #3026
    gondolom átlehet nevezni a topikot "Falcon 4 AF/FF"-re...
  • Bucser
    #3025
    Kérd el Cuttertől:D
  • Molnibalage
    #3024
    Redviper 1 néven keresgélj a torrent oldalakon. Ajánlom figyelmedbe www.mininova.org-ot.
  • 42nd Intruder
    #3023
    Na most többszáz hozzászólást nehéz átrágni... Van FF4? Ha igen hol?
  • Molnibalage
    #3022
    Na akkor elárulom, hogy volt olyan időszak, hogy 1 éveig jóformán nem repültem SEMMIT! Aztán kijött az AF. Az meghozta a kedvet. Miután megírtam a manualt, nem sokkal utána jöttem rá, hogy az FF3 jobb. Nyár végén elkezdtem moddolni és onnantól fogva egy kis Gothic 3-at leszámítva, meg egy kis Rome Total War-t csak ezzel toltam.

    Ma kaptam meg az NWN2-öt és a Medeival Total War 2-őt, de ez persze nem jelenti azt, hogy ne repülnék ezután. FF4 még sokáig a szívem csücske lesz az tuti.
  • L Viper #3021
    Vazzeg, azthittem Te csak repkedsz!
    Töredelmesen bevallom én szoktam FPS-ezni is.
    Régebben nagy hálóbulikat csináltunk szolíd zülléssel egybekötve.
  • Molnibalage
    #3020
    Neverwintr Nights 2. Egy RPG, nem repszim. Néha kell egy kis változatosság is. :)
  • L Viper #3019
    Sajnos nekem nem jó ezen a hétvégén.
    NWN2 az mi is ?
  • Molnibalage
    #3018
    Még csak az SP4.2-vel próbáltam ki, de maxra húzva meg sem reccent a játék, mikor még másik 8 gép ott szambázott lent a földön a lenti screenek készítése közben és még 4-5 repkedett a közelben. Nem gyengén lett megcsinálva...


    Ma ese multi FF4-gyel? Most kiprbóálom az NWN2-őt és utána mehet is a dolog. Ki jön még?
  • L Viper #3017
    Végül melyik texture.zip -et használod?
  • Molnibalage
    #3016
    Ez még a régi FF öröksége, bár én itt ezzel még nem találkoztam. A reptérnek asszem a textúrmagasságával (Z-buffer?) van a baj, kérdezték még FF3-ban Ara-t is az FF fórumon és csak annyit válaszolt, hogy ezzel együtt kell élni.

    Más helyszíneket próbált már valaki?
  • Bucser
    #3015
    huu

    asszem a graphics optionsben ha felhuztad a vehicle magnificationt beallitast akkor azt vedd vissza egyesre.
  • Caterpillar
    #3014
    Kérdésem lenne: vajon mitől van az hogy mikor a földön vagyok a gépek futója benne van a földben de teljesen?
  • Molnibalage
    #3013


    [img]http://sgupload.uw.hu/1170518301.jpg[/img

    Egyszerűen gyönyörű, pedig ha mozgás közben láttáok volna. Későn kapcsoltam, mikor a C-5-ös már távol voltak. Pont a fejem felett húztak át.

    Nincs itt egy banner designer? Szerinem csak annyi kéne, hogy még két egy plusz sorba mehetne az FF logo. OF-nek van egyáltalán?
  • Bucser
    #3012
    Sőt tulajdonképpen mindennel foglalkozik csak az AF-el nem:D
  • L Viper #3011
    Hát az biztos, hogy ez a fórum már régen nem csak az AF-el foglalkozik kizárólagosan, hanem mindennel, ami Falcon 4.
    Na ha a többiek is tesznek javaslatot, vagy ez megfelel akkor át is lehetne írni.
  • Seaweed
    #3010
    Amugy a "Falcon 4.0 Generation" az egeszen elfogadhato cim lenne szvsz
  • L Viper #3009
    Jaja, valami jó logó az mindenképp kéne.
  • Seaweed
    #3008
    Ha a cim nem is de a logo azert utalhatna szvsz a sokszinu felhozatalra ugymint F4, F4AF, OF, FF stb-stb...
  • L Viper #3007
    Javaslatokat kéne tenni, mi lenne a jó név.
    Falcon 4.0 Generation
    Falcon 4.0 & Variations

    Valami ilyesmi és egy jó F16 kép hozzá.
  • Seaweed
    #3006
    Filoztam de mint irtam semmi olyan nem jutot az eszembe ami jol reprezantalna az F4 falmilia teljes repertoarjat...
  • Seaweed
    #3005
    CBU nem allithato...LGB meg cirkalo raketak meg fold levego raketak AI szinten jelen vannak es mukodnek.
  • Molnibalage
    #3004
    Hát akkor szerintem meg kéne állapodni hogy mi legyen az új név és banner, és megkérni egy moderátort, hogy változtassa meg.
  • Molnibalage
    #3003
    Az igaz, de LGB még mindig nincs és a CBU-n sem állítható, hogy milyen magasságban szórjon. (legálábbis 1.02-ben nincs ilyen, 1.1-ben már van?)

    Viszont ami mindkét játékból hiányzik azok nagy orosz/USA radaros A-G rakéták leszimulálása (AS-4, AS-6, Harpoon) és a crusie missile-ok.
  • Seaweed
    #3002
    Moderatorok tudnak ilyet nem a topic nyitoja! Illetve ha van kijelolt hazigazda de az itt nincs!
  • Seaweed
    #3001
    Nem akarnam vedelmembe venni, de 1.1-tol azert eleg korrekt a TV vezerlesu bomba meg a Vikhr is....
  • Seaweed
    #3000
    Igen erre gondoltam. " F-16-os radarparaméterekkel bír..." Nah meg szerencse, vagy meg szep hogy nem
  • L Viper #2999
    HiTiles variációk #2923 hozzászólás.
  • Bucser
    #2998
    Az FF3-as topicban volt a cockpitbuilders threadben. Ott linkelt be néhány rendert Aeyes.
  • sindelnet
    #2997
    Az is elég,ha csak a HiTilest telepíted fel,és a felrakott HiTiles.zippet átnevezed texture-ra.
    A többi lépés megeggyezik...
  • Molnibalage
    #2996
    Na, tud már valaki JSOW-t és JDAM-et használni? Megpróbáltam, hogy
    F-18A alatt F-18C kabin legyen, de nem ment. Majd megkérdezem máshol, hogyan kéne.

    Az F-14 3D-s kabinról valami link?
  • Bucser
    #2995
    na ez az amit nem tudok megtenni mivel nem tudom hol az Af cd-m:D
  • sindelnet
    #2994
    Legegyszerűbb,ha felrakod az AF-re,és onnan szeded ki a texture zippet.
    Bemásolás után a TerrainMerger01d.exe már mindent elintéz.
    Lásd:(#2888)
  • Bucser
    #2993
    De a Falcon AF Hitiles egy self extracting exe (önkicsomagolós). 122,7mb

    Azt hogy írjam át texture zip-re? ráadásul PCX file-ok vannak benne és nem DDS-ek.
  • Bucser
    #2992
    Igen ez a fizetős kabin minősége. (stopworks block 40/42 és Block 50/52)

    Jahh és Aeyes készít egy fizetős F14-es 3D kabin-t... Na az nem lesz semmi.. rakott be képeket a renderről a szavam elakadt tőle...
  • L Viper #2991
    Megelőztél vazze :)
  • L Viper #2990
    Még le lehet szedni azt a két kabint, most néztem.
    Kipróbáltam, csak be kell másolni őket. Baromi szép.
    A 3D-s kabin az marad az FF4-es.

    Link a 2950-es hozzászólásban.
  • Molnibalage
    #2989
    Mégse kell, mert még le lehet tölteni.
  • Molnibalage
    #2988
    Én is felvetettem már, de nem csak a topicgazda változtathat meg itt dolgokat? Az meg neuro.
  • Molnibalage
    #2987
    "avinokaval domborit"

    Igen, de nem a KINÉZETÉVEL, hanem magával a fizikai motorral. Elhiszem, hogy téged sokminden zavar a Falconban, de azért nézd meg a Loncis modelleket is. Nekem csak 1.02 van, de a készítők ott sem ismerték sok helyen a kör fogalmát, ahogy te fogalmaztál.

    Afelett meg tényleg nem tudok elsiklani, hogy az A-G hadvislés szinte nem is lézezik a Lock On-ban, ami meg van, az meg egy "picit" asszimetrikus.