52965
  • Seaweed
    #3066
    Biztos hogy egybe kell irni?!?! Nem akarok kotekedni de minden szaklapon kulonirjak....meg a logojaban is kulon van irva...
    http://www.superbowl.com/
    http://www.nfl.com/
    http://www.colts.com
    http://nfl.hu/

    stb-stb....
  • Bucser
    #3065
    Én megnézem majd nem figyeltem erre különösebben inkább a kabinban szöszmötöltem:) (gyönyörű az a Stopworks 2D pit) Meg MMO-val játszom és az időm nagyobbik részét leköti:D Meg kezdődik az új félév:) szóval idő is egyre kevesebb. Majd ránézek a Hitiles-ra. (bár nekem a síma falcon 4.0-hoz való van (nem tudom az freeware-e 83 meg ha jól láttam))
  • Molnibalage
    #3064
    Zsír. A lentebb említett radarbug kinek jött elő? Lehet, hogy a config editorban állítani kéne a DBS scan rate-en?

    Kinek működik még rendesen akármelyik Hitiles neuro-n kívűl?
  • Bucser
    #3063
    ÉS bekapcsolt hud mellett attól függően, hogy milyen szögből nézed torzul a HUD képe mint a valóságban. (ugye a HUD ugyanazon vetített elven működik mint anno a IIVH vadászképekben a revi). A pilóta lábait megcsinálták 3D-be. Szóval csocsi. az egyetlen gond, hogya 3d cockpit bár clickable nem animált így ha egy gomb állapotára kíváncsi vagy át kell menni 2d-be. Meg még nincs finomhangolva a TrackIR profil falconhoz így egyes szögek nem tarthatók pontosan (túl érzékenyre van álllítva, de ezt majd kijavítom)
  • Molnibalage
    #3062
    Hát ez kurva jól néz ki!
  • neuro
    #3061
    kár, hogy kiszállni nem lehet a gépből és bevetés előtt körbejárni...
  • Bucser
    #3060
    Szerinted én mit nézek?:D

    btw: morgás helyett prbáld meg ujra:D

    Ja es Superbowl egybe:D
  • Seaweed
    #3059
    most meg valami privat marhasaggal traktal..ne mmegy ez neked....nem tudom mi a f*sznak erolkodsz a hulladek jutubbal....[mar nem is erdekli a video enyi szarozas utan]

    megyek is bekk nezem a Super Bowl-t...eddig eszemeletlen parazs a merkozes...
  • Bucser
    #3058
    Működik a link.
  • Bucser
    #3057
    Because it has not yet been processed.

    Mióta megvette a google kurva lassu lett:(
  • Seaweed
    #3056
    "The video you have requested is not available."
  • Bucser
    #3055
    kész a video megtekinthető...

    RedViper 6DOF a Youtube-on.
  • Molnibalage
    #3054
    Hát igen, nekem pl. A múltkori két videom közül a KÉSŐBB feltöltött lett kb. 5 perc múlva aktív, a másikra meg fél napot kellett várni.

    Sebaj, majd holnap meglátjuk. Milyen néven vagy tag-gel van felrakva?
  • Bucser
    #3053
    Video fel van töltve de az istenért nem akarják processelni igy nem tudom mikor tudok linket adni.
  • Molnibalage
    #3052
    Sajnos bármit teszek, a hiba marad.
    A teherautóra sidewindert kipróbáltam, de nem követi le a célt, csak érzékeli az infrafej a hőt.
  • Bucser
    #3051
    Csináltam 6DOF-rol egy videot a Ramp Start Day training missionben nem kapcsoltam be semmit csak megmutatás céljábol, hogyan is működik a dolog.

    Most tomoritem aztan felrakom youtube-ra és linkelem a videot. Semmi extra nincs benne.
  • Molnibalage
    #3050
    Ja, és majdem elfelejtettem valamit. Múltkor igen alacsonyan ment a légiharc a FLOT felett és a sidewinder a mozgó JÁRMŰVEK jelét is érzékelte, volt búgó hang!! Indítani nem próbáltam, mert nem akartam az a frankó bevetést ezzel elrontani, de ki tudja? Lehet, hogy mozgó páncélozatlan jármű esetén lehet csögőkígyót használni? Ki kell próbálni.
  • Molnibalage
    #3049
    Ja, próbált már valaki DBS1 és DBS2 nagyítást használni reptértámadásnál? Nem látszanak a kifutók...
  • Molnibalage
    #3048






    És a végére egy bug. Most miután újrataktam ha zoomolva néztem egy két dologra, akkor ez lett a vége.




    Ja és az én videokari beállításaimnál nem is enged minimap-et állítgatni...
  • L Viper #3047
    Jahh, oké. Minden vágyam egy jó multi, de most húznom kell melózni :(
  • Molnibalage
    #3046
    Nem, a 6 szabadásfokú kabin a fejmozgásérzékelővel. A manualban a 70-dik oldal környékén van két kép, amikor oldalról is ltászik egy kicsit a műszerfal. Elvileg az áték közben is olyan lenne. MULTI????
  • L Viper #3045
    Ha az alap textúrákat használod, akkor a config editorba kapcsold be a Performance Settings-ben a Tex Detail Factors. Persze akinek bika gépe van nagyobb méretű textúráknál is hsználhatja.
  • Molnibalage
    #3044
    Nem, 6600GT-m van. Lehet, hogy az a baj, hogy nem application controlled az AA és AF? Azért megpróbálom újra, hátha megy.

    Mellesleg most repöltem le asszem a fun strike nevű küldit az alap textúrákkal és nem volt csúnya. Most akkor képhegyek következnek majd.

    A a L2 fix meg csinálhaott valamit a tájjal, mert mintha kevésbé lenne szögletes, de ez majd látszik a képeken is.
  • L Viper #3043
    6 DOF os video ? Ez mi is lenne ? ( 6-an dogfight ? )
  • neuro
    #3042
    advanced setup igen és textcompress-el tettem fel

    ha jól emlékszem ati kártyád van: nézd meg, hogy a mipmap beállítások nincsennek-e teljesen minimumra állítva a CCC-ben
  • Molnibalage
    #3041
    És ugyanúgy a textcompres-szel aktivizáltad vagy TerrainMerger01d.exe-vel?

    Most futtatom LxNormalFix.exe és csinál valamit...
  • Molnibalage
    #3040
    Az advanced setup-ban?
  • neuro
    #3039
    nekem teljesen jó AF-es Hitiles-el, nincs ilyen hiba
    a mipmap-ot és az aniso filtert bakapcsoltad?
  • Molnibalage
    #3038
    Sajnos akkor vettem észre, amikor zavart. Légvédelmi rakéták füstcsikjának figyelésekor rohadtul zavaró, ezennél én visszaállok asszem a régire.

    Más. MIKOR jön már végre multizni valaki ezzel?
    (Én úúúúúúúúúúúúúúgy megnéznék végre egy 6 DOF os videot..)
  • L Viper #3037
    Még annyi, hogy talán az AF-essel nem annyira feltűnő. Egyébként az eredeti Falcon textúrák meg csak nagyon alacsonyan darabosabbak. A config editorban meg asszem lehet állítani, hogy nagyobb magasságban is a nagyfelbontású textúrát jelenítse meg és ne váltsa át.
  • L Viper #3036
    Pontosan így van sajnos ez valóban ilyen, én tudtam, de nem zavaró az a pici színárnyalati külömbség, végülis még te is csak most vetted észre.
    Egyébként csak nagyobb magasságban feltűné és inkább külső nézetből.
  • Molnibalage
    #3035
    Közben nekem csak most tűnt fel, hogy sem az SP-s sem az AF-es textur.zip nem működik jól. Csak a közeli körzetemben rajzolja az új textúrával a tájat, azon kívűl minden a régi.



    Így néz ki. Már próbáltam mindet, állítani a grfikát, config editort is, de ilyen marad. Így meg lehet, hogy fel se rakom egyiket se...
  • L Viper #3034
    Nem semmi, van már torrent nélküli link is.

    Közben tesztelgettem a különböző texture.zip variációkat. Azthiszem az AF-essel néz ki legjobban.
  • 42nd Intruder
    #3033
    Közben Cuttercsilláral is le lett fixálva, majdcsak lesz valahogy :D
  • 42nd Intruder
    #3032
    Thx jön lefele, csak sajna márcsak jövőhéten tudom kiprobálni... na mind1, még egyszer kösze! ;)
  • Molnibalage
    #3031
    A 6 DOF-os video elkészült már? Nagyon megnézném... :)
  • sindelnet
    #3030
    Intruder,itt próbáld meg---->

    FF4
  • Bucser
    #3029
    Szerinted ha valamihez supportot adnak az nincs kint?

    Látom nem nagyon figyelted az eddigi történéseket.. Azért nincs kint hivatalosan mert akkor a Lead Pursuit perelne. De mivel azt mondják, hogy leaked volt, ezért sajnálják és mivel túlságosan elterjedt így adnak hozzá supportot. Ami persze Egy nagy bullshit ugyanis Aragorn a project leadere szarik nagyívban az LP-re és így próbálják kikerülni az LP faszságait.
  • Molnibalage
    #3028
    Szerintem soha, ez már így megjelent és ezzel semmit nem lehet tenni és senki sem gátohatja meg őket, hogy adjanak supoortot és rendesen be legyen fejezve. A SAAFPOS-os fiúk kabinjai meg amúgy is jók lesznek hozzá. Szerintem nem véletlen, hogy most jelent meg, mert mire a SAAFOPS megjön mácius/április táján, addigra lehet, hogy már lesz valamiféle patch is.

    Hátm ha nem használsz torrentet, add meg a címet és elküldöm neked, vagy kérd meg Cuttert-t hogy másolja le neked azt amit neki küldtem.

    A teljes Falcon repertoár rajta van (kivéve OF), AF Hiteles-szel, Aeyes kabinokkal (kivéve a MIG-29, mert akkor az még nem jött le), helyszínekkel, FF3 és SP4.2-is.
  • 42nd Intruder
    #3027
    Sajna torrentet nem használok, Cutter meg nem biztos hogy ráér majd ilyesmire. De egyébként hivatalosan mikor akarják megjelentetni, mert ez így poén, hogy a fél Falconos társadalom FF4-et használ, de az még hivatalosan nincs is kint...