52965
  • L Viper #3106
    Jó a logó, kifejezőbb, mint a mostani. Esetleg még a 4. helyre oda lehetne írni, hogy Superpak, bár az annyira nem fontos, de benne van a nagy fejlesztők közőtt.
  • neuro
    #3105
    még a logókat rá kellene tenni - F4, FF, Lockheed, stb. :)
  • Seaweed
    #3104
    Amugy ha mar a lokonal tarunk ez nekem tetszik...bar ezzel az ejelli keppel nem vagyok fullra kibekulve..egy szep pl diszes festesu flakon jobban mutatna a lokon szvsz...de nem ugatok bele..nekem ez is boven jo :PPP
  • Seaweed
    #3103
    ahh ez nem jott be...[bevallalta]
  • Seaweed
    #3102
    Hat ha kell tudok segiteni...a regit is en olloztam ossze 1 perc alatt...ha van jo alapanyag kicist ertek photoshophoz...de egyebkent van koztunk profi is Neuro szemelyeben! [jol lebuktatta]
  • neuro
    #3101


    ezt csináltam most, de még módosítgathatjuk...
  • repvez
    #3100
    Holnap megprobálok csinálni egy bannert de nem biztos hogy jo lesz mert nem vagyok egy pro benne.Csak az a baj hogy nem nagyon találom a kulombözö változatok logoit vagy csak kicsibe ha valaki talál egy használhatot akkor azt linkelje ide.
    AlliedForce, FreeFalcon3, RedViper1, OpenFalcon,Ebbol a 4 logobol kéne valamit összehozni.
  • Seaweed
    #3099
    ez nekem tetszett...de mas nagyon nem eroltette mag magat a temaban
  • L Viper #3098
    A Topicon lehetne újítani valóban.
    Adjatok javaslatokat.
    Lentebb beszéltük: Falcon 4 Generation. (?)
  • Seaweed
    #3097
    Hát ..de sajna a sok masineriabol csak 1 viszi a loncit...pedig most is ket notebook(egyikuket epp javitom)elott, es ket szerver mellett ulok....:DDDD
  • Seaweed
    #3096
    "A lényeg az, hogy szerintem nem túl fontos az install. cucc, az itt jelenlevők mind megvannak nélküle."

    Okeejjj nem szotam' :P
  • Molnibalage
    #3095
    "egy gepemen se fent falcon"

    Magam előtt van ahogy két gépen rapülsz egyszrre a Lock On-nal. Te vagy a vezér meg a kísérő is. :) Laza..
  • Molnibalage
    #3094
    Tévedtem, a Tom's Hitiles az más, egy régebbi dolog, megtaláltam a vinyómon, de csak 34 MB, úgyhogy túl sok érdekes dolog nem lehet benne.
    Van még Autumn_tiles_by_JanHas.zip, de ez értelemszerűen csak egy évszaknál jó, sohasem használtam még.

    A lényeg az, hogy szerintem nem túl fontos az install. cucc, az itt jelenlevők mind megvannak nélküle.
  • Seaweed
    #3093
    Mondtam en hogy nem csinaltam ilyet soha..nincs is egy gepemen se fent falcon...a leirtakbol kovetkeztettem, mert csunyan kaotikusnak fest kivulrol...
  • Molnibalage
    #3092
    Nem igazán értem, hogy miről van szó. Arról, hogy lenne még egy telepítőfile, ami felrak minden módosítást amit én csinálok mondjuk?

    Mert most, hogy van FF4, nagyon könnyű az egész. Mindennek meg van a saját módszere (eddig is ez volt). A gond a "fogalomzavarral" van. Mindenki mindent Hitiles-nek hív, ami nem az alap textúra, pedig ilyen csak három van tudtommal.

    1. AF Hitiltes
    2. Tom's Hititles (Az asszem ez freeware, ezt lehetett felrakni az OF-fel, ez kb 80MB, ennek a picit butított változata az SP4.2 OCI textúrái, az 57MB. Az is ingyenes.)
    3. Twaelti's Hitiles

    Ebből az 1. és 3. fizetős elvileg és elérhetők a www.hitiles.com-on. Lehet, hogy még van más is, de ezek az elterjedtek.
    Vannak még az Aeyes Cockpitok, de azonknak van saját telepítési módjuk, csak klikkelgetni kell a Config editorban.
    Aki meg helyszín telepítésnél nem tud egy texture.zip-et felülírni egy másikkal és egy exe- futtatni az béna.

    Az én módosításaimmal amúgy is kevesen játszanak (FF4 miatt már senki),
    FF4-hez meg még nem írtam át mindent. Namármost aki két könyvtárat nem tud backupolni és két rar-ban található fileokkal felülírni a többit, az amúgy sem játszik ilyen kaliberű játékkal. Az FF3-at "fullosra" felrakni minden extrával, kivéve a helyszíneket, eltart kb. 5 percig, felesleges az install. Persze, ha megcsinálod, hogy egy telepítő automatikusan bemásolja majd a file-kat az objects könytárba és felülírja a simdata.zip-et az enyémmel, akkor köszönöm, én elfogadom, mert akkor legalább a külföldi skacok is kiprbóálhatnák.
  • repvez
    #3091
    molnibalage már igen tole érdeklödj mi mihez valo
  • Seaweed
    #3090
    Hat meg installt osszehoznam de tenyleg semmit soha meg nem birizgaltam flakonon...
  • repvez
    #3089
    Akkor adva van a feladat
  • neuro
    #3088
    szólok mindjárt akkor punkernek...
  • Seaweed
    #3087
    hat nem tudom..sose baszkuraltam flakon...de kizart hogy installal nem lehet megcsinalni...szerinted a jatekokat mivel vagy hogy telepitik eleve?!...tuti meglehet csak max te nem csinaltal ilyet aztan nem vagod hogy meglehet...
  • Seaweed
    #3086
    igen hazigizda tudja atnevezni a rovid cimet is..
  • Seaweed
    #3085
    igen moderator topicban kell szolni hogy melyik topicot mirol mire akarod...vagy kesz szepen hazigizda jogot es utana te is at tudod nevezni elvileg...(pill megnezem ott ahol van hazigizda jogom meg hhogy mit lehet)
  • repvez
    #3084
    csak ennél nem lehet ini turkálással patchet összeállitani.
    Egyébként nem olyan vészes most a helyzet.FF3 nál sokat kellett bajlodni,de most csak AlapF4+FreeFalcon4 és kész.Ezután már csak aki akarja az cicomázza ezzel azzal, de nem feltétel hozzá.Az AF-nél meg mégeszerübb csak felteszi az ember ráeresti az autoupdatet és mehet.
  • Seaweed
    #3083
    ahaaaaa..szal warez...ezt nem is tudtam..olyan lendulettel irkaltok rola hogy azt voltam kenytelen feltetelezni hogy ezek is ingye vannak mint a Freefalcon...
  • neuro
    #3082
    hogy kell átneveztetni a témát? moderátornak szóljak?
  • neuro
    #3081
    az a baj hogy a hitiles, a stopworks pit és az aeyes pitek mind mind fizetős addonok - nem lenne etikus ezekből packot csinálni :)
  • Seaweed
    #3080
    ..es mi van a topicatneveztettesel meg az uj logoval?! enyi?! kifujt a tema?!
  • Seaweed
    #3079
    Nem gondolkoztatok meg el olyan pack ossze eszkabalasan mint amilyet en csinaltam az SFP1-hez BoPack neven..mert az mar sulyosan vicc, nem is! tragikomedia kategoria hogy mi mindent kell egy rendesen elvezheto Falcon szimhez telepiteni, allitgatni birizgalni...kesz agyrem!
  • repvez
    #3078
    Hát az a balkáni texturákat javitja, mert ami eddig volt az csak koreához volt jo.Elviekben jonak kell lennie bár még nem probáltam,de mintha nem is lenne benne FF4 ben a balkán.
    nekem is 1GB memom van és minden jo. Söt a VGA-nál is minden élsimitást meg egyebeket ráhuztam.
  • Molnibalage
    #3077
    Áh, értem, van hozzá külön cucc? Azért felraksz ide screentm, ha megy nálad?
  • Molnibalage
    #3076
    Fura, nekem 39 légigyőzelmem van 13 bevetésből, 22 földi cél és még ehhez a statikus célpontok veteranon és még semmilyen plecsnit nem kaptam.

    Balkáni területtel mit érek? Működik FF4 alatt? Hogyan konvertálsz át textúrákat? Meg mi az, hogy csak a Balkanhoz jó? Ha valami oda jó, akkor a többivel is működnie kéne. Nekem speciel BÁRMIT csinálok, akkor is rosszak a textúrák, csak közel rajzolja ki őket. Valaki azt írta az FF fórumon, hogy ez a memóriaspórolás miatt van. Lehet, hogy azért mert csak 1 GB RAM van gépben?
  • repvez
    #3075
    Hát nekem meg ugy osztogatja a kitüntetést mint gyereknek a frutit :)
    5 bevetés 3,5 ora repidö és 2 kitüntetés, 2 légigyözelem 22 földi.
    Már megvan az AirForceCross és a SilverStar.
    Pénteken nekem se lesz jo, Melos buli lesz.

    Itt le lehet tölteni a Balkáni területhez is a hitilest, de csak akkor települ ha az van kiválasztva a játékban területként.
  • neuro
    #3074
    hétvégén valamelyik este lehet én is ráérek egy multis menetre
  • Molnibalage
    #3073
    Hát sajna csüt és péntek este meg nekem nem jó. CSütörtökön este fél tíztől edzőmeccs pénteken meg megyek billiárdozni. Akkor majd hétvégén.

    Ez a '83-as hadjárat nem semmi. Első nap este már alig van repterem és a kínaikak kicsit furán működtek. Edgy ideig nem jöttek az erőik, most, hogy újra nekiláttam megdolgozni Phenjan környéki reptereket és egyebeket egyszercsak kb. 30(!) J-6 figyelt be. Előrehoztam két F-18 kötelék felszállási idejét is és felzavartam őket, de az eredmény csak az lett, hogy elveszett mind a 8 és alig 24 gépet tudtunk csak leszedni. Borzalmas arány. (Ekkor figyelt be még kb. 30 gép. Ezeke már vegyesen J-7 és J-6 gépek voltak.)

    Most emelek majd egy F-14-et 4x6 AIM-54-gyel. Most már ideje kaszálni. A szárzföldön már csak egy olyan sértetlen repterem van, ahol van vadász. Hát ez így érdekes lesz, mert a szárözföli erőit meg alposan elpáholtam már az első nap. A fésziget keleti részén már Wonsan felé félúton vannak az egységeim. Középen már Koksan kapujában vannak.
  • L Viper #3072
    Biztos hogy lehet állítani, mert nekem is 6600 GT volt régen és használtam ezt a beállítást, csak alapban azthiszem valóban nem engedi, valami fülecskét engedélyeztetni kell, utána lehet buherálni.
  • L Viper #3071
    Nekem legközelebb csütörtök este, vagy utána mehet a móka.
  • Molnibalage
    #3070
    Multira ki és mikor ér rá? Ja és az ehhez készült módosításaim szépen haladnak. A leggyakrabban használt AA rakéták manőverezőképessége és flare érzékenysége be van már lőve.

    A SAM-ek még váratnak magukra. A fura az, hogy az értékeiket nézegetve mintha gyengébbek lennének az FF4-ben, de nem sokkal. Viszont, ha jól láttam részletesebben ki lettek dolgozva a hajók radarjai és az Harpoon-ok is már kilőhetők akár 20 mérföldről is. Ha valakit érdekel, akkor leírom, hogy hogyan. Az AI használta már ilyen távolsáról mikor weapons free parancsot adtam ki.
  • Molnibalage
    #3069
    Épp mondani akartam, hogy milyen faszák lettek az éjszakai kötelékfények, de akkor most már van róla kép.

    Az új MIG-29 skinek is nagyonütősek lettek. Egyébként mintha kicsit gyengítettek volna a típuson, mert repültem ele egyet úgy, hogy alapból eldobtam a fele üzemanyagot, de a 370 csomós sebességnél maxra meghúzva már nehogy gyorsulna, mint FF3-ban, hanem lassul. Meg kellett emberelni magam, hogy leszedjek egy F/A-18A-t...

    Ja, a hadjáratban meg figylejetek a hajókra, mert sokáigf kivárnak és akkor tüzelnek amikor már csak igen közel vagy én nincs túl sok idő reagálni. Múltkor egy deep strike-ből mentem hazafele és leszedett egy SA-3 optikai irányzással mert nem figyeltem, megnyugtatott hogy az F-4G kilőtték a keresőradart. Hiba volt...
  • neuro
    #3068
    Csak pár kép:











  • Molnibalage
    #3067
    Gyerekek ez a '83-as hadjárat valami gyönyörű. A kínaiak szokás szerint már reggel 9 fele 4-5 órányi lövöldözés után beszállnak. Összevissza, csak egy repteremet tudták kilőni egészen délutánig is, mikor elbambultam és legyalultak 4-5 kivételével mindent. Maradt asszem 1 F-5E, 1 F-16A, 1 F-15A és egy A-10 száazadom + a hordozón levő gépek. Ez így egészen húzós lesz...