52965
  • Seaweed
    #3226
    Hat nagyon erdekes amit irsz....de szinte mar termeszetes hogy nalam loszart mukodik igy (de konnyen lehet hogy en vagyok az alma)...szal uj mission, maprabokve gep...megcsinalja az utvonalat...mentes, betoltom missiont es a munitionre bokve lehet varialni jah..csak leokezni nem lehet.....
    Csak azt ne mond hogy igy neked az ellenkezoje van!
  • repvez
    #3225
    6.-Ak vagyunk a ranglistán az SG-n :D
  • repvez
    #3224
    A függesztményt az szabadon lehet variálni bármikor kivéve ha elfogyott a raktárrol
    A másik kérdéseidre Passz!Nálam nem csinálta soha a fájlokat meg nem szoktam turkálni
  • Seaweed
    #3223
    Kerdes:
    -Minek a fugvenye az hogy a kuldetes elott tudom e szerkeszteni a fuggesztmenyt?!
  • Seaweed
    #3222
    [url=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1114537900&no=3215]#3215[/url]?!

    [url=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1114537900&no=3181]#3181[/url]?!
  • Caterpillar
    #3221
    Nálam is jelentekezett a problem.. Néha van hang néha nincs...
  • L Viper #3220
    Nálam minden hang hibátlan. A zene is jó, de néha az új menüzene jön be, néha a régé. A játékon belül beállítottam a régi hangokat.
  • Bucser
    #3219
    Probald ki 4-szeres AA-val.
  • repvez
    #3218
    16x anizo és 8xS vonal simitás meg minden amit a 6600GT enged azt rátoltam.
  • Bucser
    #3217
    Hányas élsimítás?
  • repvez
    #3216
    néha nálam is elhalkul a rádiozás, de egyenlöre más hibát én még nem fedeztem fel.És a töltés is hamar végigmegy pedig nálam minden maxon van és a kabinok is fentvannak + a Hitiles.
    Csak arra nem jöttem rá hogy azt hogyan tudnám kiküszöbölni hogy ne zizegjen a táj ha az élsimitás be van kapcsolva.
  • Seaweed
    #3215
    ahham

    ez a file: flightData.h mit keresa doc-ban?! ugyenezem mintha valami forrasa lenne....

    sok-sok buta kerdes..dehat ez van mikor a rut kiskacsa kocak koze keveredeik...csak les es mindenre rakerdez, oszt kozben jol az agyukra megy
  • neuro
    #3214
    ezt már én is "hallottam"
    de végülis repülés közben kikapcsol a zene így 3d-ben nem "fogyaszt" semmit
  • neuro
    #3213
    Az új "nagy dobásról" én csak annyit tudok, hogy az egyik LP-s fejlesztő azt nyilatkozta, az új 3d-s cockpit "messze felülmúlja majd a LockOn-t"

    De hogy milyen repülőgépek lesznek benne és milyen küldetések arról fogalmam sincs (bár tippem igen: F-16, F-22, F-18, Irak, Korea és talán EU)

    Hangok: nekem olyan hibát ad, hogy néha eltűnik a rádiózás hangja. A parancsok és kérdések működnek (látom a feliratokat), de hang nincs, pedig maxra van tekerve a rádió hangereje a fülkében (és a setupban is). Tapasztalta már ezt valaki?
  • Seaweed
    #3212
    Buta kerdes de nekem fontos most valahogy:

    Alap telepitesnel (tehat F4.0+FF4) a menuben van e zene vagy barmilyen hang?! (azert kerdezem csak mert neha bevillan egy kis hangfoszlany mikor rabokok egy-egy gombra..mintha menne ahatterben zene...de el is halkul...(setupban le van huzva nullara a zene..ezek szerint az szol vegig..csak max nem hallatszik...nem felesleges eroforras zabalas ez?!)
  • Seaweed
    #3211
    szegeny delibabnak igeny csalen allnak a labai...mintegy ikszlabi kislanynak :D...nem lehet ezen valami maszek modon segiteni?!










  • Seaweed
    #3210
    Errol az uj nagy dobasrol tuni valamit egyebkent?!
  • neuro
    #3209
    Az LP már a következő nagy dobására készül, 3d-s kabinnal, új DX9-es grafikus motorral és Falcon hadjárattal - nem túl meglepő ezek után, hogy ilyen nagy macera volt a Redviper/FF4 megjelenése körül :)
  • Seaweed
    #3208
    Azert szep lassan ahogy kostolgatom pozitivumokat is talalok benne..tetszik az F-14 ket kabinos megoldasa, a regi szep idok emleket hozza vissza, a Tornado, a Hind stb... Viszont sajnalom hogy a 3D kabinja csapnivalo gyak nincs is....az is tetszik ahogya macsek atlepi a hangsebesseget..berezonal agep aztan szepen kisimul minden a "falon tul"
  • neuro
    #3207
    Javítva :)
  • L Viper #3206
    Ehhez még annyi, hogy tényleg el kell ismerni : Az AF hiába rút kiskacsa, szögletesebb modellekkel, de valóban irígylésre méltó a stabilitása. A HiTilessel tűrhetően néz ki. Talán egyszer az LP majd veszi a fáradságot és valamit tunningol a grafikán.
    A voksom mindenképp Redviper...Majd talán lesz patch is hozzá nemsoká :)
  • L Viper #3205
    A Falcont annak idején meg lehetett venni, eredetiben nálunk is, "nagydobozos" verzióban nyomtatott magyar kézikönyvvel, ami dugig volt fordítási hibákkal, félrefordításokkal. Aztán egy Microprose-os Multipackban is pár év múlva, ami tartalmazta a Falcon 4-et, az European Air War-t és a B17-Flying fortresst. Ez már csak pdf-es kézikönyvvel volt.
    Jelenleg a B17 szerezhető be, kb 1000 ft-os áron, pl a nagyobb Multikban.
  • L Viper #3204
    Eznagyon jó, nem árt ha egy kicsit toborzunk még embereket a szimulátoros táborba és most tényleg mindegy, hogy Lock On, Falcon, IL-2, vagy bármi...
  • Seaweed
    #3203
    Jah es most mar csak a topic nevet kell elintezni..vagy kapja meg valamelyikot pl Molnibalage vagy Neuro a hazigizda jogot es akkor tudjuk konnyen szerkeszteni a logo alatti fejlecet, a topic cimet stb!


  • Seaweed
    #3202
  • neuro
    #3201
    max berakom a linket ide - hogy ha nagyon nem tudja beszerezni érdeklődjön ezen a fórumon
  • Seaweed
    #3200
    jaja vagy segitunk/tetek neki itt!
  • neuro
    #3199
    nem kell warez szerintem sem
    aki "ért hozzá" úgyis megtalálja...
  • Seaweed
    #3198
    Amugy nagyon jo a FAQ!
  • Seaweed
    #3197
    Hat azert szvsz ne reklamozzunk BoP-on "warezt" azt nem tamogatom!
    (Mert biza sokan mininova-rol egybol arra fognak asszocialni...ha mar torrent akkor dht-s max, ami trackerfuggetlen...vagy volt itt is link feltoltve az egesz egy ingyenes letolto sithoz)
    Plane hogy jogilag is aggalyos ez az egesz FF4 is....akkor inkabbadjunk meg mailcimet vagy tmegjobb ezt a topicot hogy itt informalodhat aki akar..de az is kivalo amit Neuro irt: "de aki ügyes azért letudja tölteni torrent-ről (redviper1 néven kell keresni). "
  • Molnibalage
    #3196
    Igen, csak be kell fejezni az utolsó két pontot. Az 5-re az a válasz, hogy mikor, és milyen céllal. Mert attól függ...

    Az utolsóra meg csak beírni, hogy mininova.org, azt jólvan, vagy az én mailcímem. :)
  • neuro
    #3195
    elkezdtem egy FAQ-t csinálni a játékhoz
    mi legyen még benne?

  • Molnibalage
    #3194
    Az Allied Force-ot vagy a Freefalcon 4 -et (Redvipert-t?)
    Figyelmeztetlek, ha abszolút kezdő vagy BAROM nehéz lesz megtanulni vele játszani.

    A Redvidperhez kell az alap ősrégi 1998-as Falcon 4.0.
    Mindkettőhöz van torrent a www.mininova.org-on. Az FF4-et redviper1 néven keresd.
  • Bambbu
    #3193
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni ezt a játékot?!
    segítsetek létszike!!!
  • Seaweed
    #3192
    En mar fel oraja ezt jatszadozom csak azzal a kulombseggel hogy kezze lszerkesztett 1 gepes izeket gyartogatok..most volt egy Mirage 50-es CAS geppar missionom ami kb 5:30-ig tartott mig betoltott. De 1-2 oraja tenyleg volt egy Mirage 2000 5F-es ami tobb mint 15 perc volt..kozben kimentem ketbetusre, aztan konyhaba tenni venni...es mire visszajottem se volt kesz...a zenelejatszo meg mondo mmar a harmadik szamnal tartott melette....most vagy nalam van egy feke lyuk, vagy a meghajlik a ter nalam..es a ter es ido kontinyumja megszakad...vagy tenyleg a FF4 szarakszik velem!
  • Seaweed
    #3191
    #3121
  • Caterpillar
    #3190
    Most teszteltem egyet az eredmény:

    Gép elindít => Falcon elindít => hadjárat elindít => töltési idő 6 perc 20 másodperc...

    Falcon lelő => Falcon újra elindít => hadjárat visszatölt => töltési idő 1 perc se...

    Gyanítom hogy bent felejti magát a memóriában aztán tapsikol mikor újra megtalálja magát!
  • Molnibalage
    #3189


    Ezt akartam tegnap beszúrni.
  • neuro
    #3188
    ahogy most nézem, szerintem Dánia
  • neuro
    #3187
    huh nemtom.. a google ezt dobta a "falcon patch"-re :)