52965
  • Molnibalage
    #3266
    Mindig is be volt lőve. Nagyon magasról az alap textúrák is szépek. (legalábbis az én szememben.)

    Disable High Altitude Fartiles - Na, ez az ami még mindig nem tudom, hogy micsoda..
  • L Viper #3265
    Én is átálltam az alaptextúrákra, jelenleg én is azzal nyomom.
    Balage, kapcsold be a config editorban a Performance settingsben a Text Detail Factort és akkor magasabban repülve is marad az élesebb részletesebb textúra.
  • Seaweed
    #3264
  • Seaweed
    #3263
    AF-el semmi baj, az megvan erdetiben es az winreinstall elott fentvolt gepemen, neha tologattam vele, igaz csak repkedtem...meg ilyen-olyan alap szitukat gyartottam editorban, es soha semmilyen kilepes vagy gondom nem volt vele!
  • Molnibalage
    #3262
    Csinálhatok én bármit akkor sem működik egyetlen más textúra sem jól az alapon kívűl. Egyébként az sem olyan vészes, most hogy sokat repkedtem vele, egészen megszoktam.
  • Molnibalage
    #3261
    OK, már szedem is. Eddig az összes textrue.zip ami eltér az eredetitől ugyanazt a hibát pordukálta. Érdekes.
  • Caterpillar
    #3260
    Most lopok egyet:

  • repvez
    #3259
    gyorsabb voltál :D
  • Caterpillar
    #3258
    Nekem meg az új control paneltől elszáll a gép... Vagyis az arcomba vágja hogy a mittom én milyen control panel hibát észlelt és....
    A régivel meg tökéletesen fut...
  • repvez
    #3257
    A hivatalos oldalon probáld meg letolteni a geforce-hoz tartozo drivert letölteni ha jol láttam ott a 93.71-es az utolso.Mert ez a 97.xx az már a 8-as szériához valo igy azért nem találja a hardwert.
  • Molnibalage
    #3256
    A kinézet meg azért különbözhet, mert nem XP stílust haszánlok az WIN-ben, hanem a klasszikus WIN98-at és ezt is úgy hívja a progi, hogy a régi beállítások oldala, de az újon meg semmit sem lehet állítani...
  • Caterpillar
    #3255
    Neked ez kell:

    93.71: 2006. november 2.
  • Molnibalage
    #3254
    Az meg milyen néven fut? Mert mior onnan legutóbb leszedtem a drivert, a képembe nyögte, hogy nincs is hozzá harware a gépben. Mi a file neve amit letölt?

    97.44_forceware_winxp_english.exe 39,1MB-os.
    Mert én ezt asszem decemberben szedtem le, de ez a reakció.

  • repvez
    #3253
    Sztem cserélj drivert mert nekem máshogy néz ki a control panel és én nem a globális beállitást használtam hanem csak ehhez a játékhoz tartozot igy csak ennél kapcsol maxra az élsimitás meg egyebek,mert ha a globálist használod akkor mindennél ez lesz és mondjuk egy Doom3-nál ki fogja fektetni a kártyát.
    Tedd fel a legujabb nforce drivert ami az nvidia oldalán van.
  • Bucser
    #3252
    mikori drivert használsz te???
  • Molnibalage
    #3251
    Mexra húzás esetén mit értesz? Itt felnyomsz mident azt kész?

  • repvez
    #3250
    Nekem a driverbe minden fel van huzva maxra és a 86mb-os Hitilest használtam ami nekem exe kiterjesztésbe van meg amit telepitettem és lefuttattam a texcompreszt és kész.

  • Bucser
    #3249
    Ami nekem van az egy texture zip. futtatom az exet amit az oldalról töltök le aztan le kell futtatni a terrainmerger01d.exe-t és kész is.
  • Molnibalage
    #3248
    Na most nevetni fogsz, de eddig a képek alapján az old Hitiles a legszebb...

    A te Hitiles-edet hogyan kell telepíteni? Én most szedem le az old-ot ami ingynes, de ott sok-sok különálló file van ás úgy tűnik, hogy azokat kell bemásolni texture.zip-be és azután jöhet a switcher.
  • Bucser
    #3247
    Bocs kevertem:Da Freeware "old HiTiles" volt először és később jött a Hitiles majd a Hitiles AF
  • Bucser
    #3246
    3 HighTiles létezik. Egyik amit még anno adtak ki amikor még hírből sem létezett AF. Aztán kijött az AF-es HiTiles. Majd kijött egy freeware HiTiles a régi Falconhoz. ez az "Old HiTiles" ez benne is volt a superPak 4.2-ben.

    Na kb ennyi lenne a "HiTiles" mizéria ha jól számoltam. Nekem az első verzió van meg.
  • Molnibalage
    #3245
    Mi az, hogy hagyományos Hitiles? Mint mondtam ebben fogalomzavar van.
    Ez melyik texture.zip-et takarja? Vagy ez valami telepítős?

    Más. LANTIRN pod problémát olvastam és asszem lehet, hogy ÉN találtam meg a megoldást!

    Lantirn pod
  • Bucser
    #3244
    Szintén 6600 GT-t használok hagyományos hightiles-al (gyk: nem az AF-es)

    Azzal tökéletesen működik.
  • Molnibalage
    #3243
    Nem, ezzel mincs mit tenni, 3D studioban meg kell újra csinálni és még belekonvertálni a játékba. Ehhez egy modellezőt kéne megkérni.

    Na akkor most abba is hagyom a hozzászólás gyártást.
  • Molnibalage
    #3242
    Hát ez tényleg brutális. Már ebben is csinltam pár küldetést, de SEMMI ilyen bajom nem volt, működik a dárga, ahogy kell.

    Nálam pl.: A Flanker 2.0 a mumus program. Sehogy sem akart működni sem a régi sem az új gépemen (a cucc eredeti volt), pedig még a videokari is más volt a két gépben (ATI és NVidia), de ugyanazt a hibát produkálta, teljesen véletlenszerű idő után (volt amikor 2 perc, volt amikor 3 óra) képembe vágta, hogy internal error és kilépett.

    Soha nem is tudtam vele rendesen játszani. Hát úgy tűnik, hogy neked meg az FF4 nem megy. Ki kéne próbálni, hogy vajon az FF3 is ugyanezt csinálja -e, vagy az AF. Ha azok működnek, akkor aztán az TÉNYLEG durva lene, hiszen ezekben a részében szerintem tuti, hogy a kód alig tér el valamit.
  • Molnibalage
    #3241
    Az alap főmenüben azért hallasz halkan bevillanó hangokat mert nincs music off a játékban, csak a hangereje van min.-re lehúzva és ha viszonylag jó minőségű a hangfalad és fel van hangosítva, akkor bizony még ez is behallatszik. Hangosítsd fel a music-ot és már hallod is teljes pompájában. A Szidra-öböl feletti balé rádiózása van némi zenével aláfestve.
  • Molnibalage
    #3240
    Az, hogy a rádiózásnak nincs hangja az még az FF3-ban is előfordult 30 játék betöltésből kb. egyszer. Kilépsz és újra be. Ennyi.

    Repvez, neked is 6600GT-d van? És rendesen működik más texture.zip-pel is a cucc, úgy hogy a látóhatár széléig rajzol az új textúrákkal? Mert nekem sajnos nem. Leírnál MINENT, hogy hogyan állítottad be a Falcon-t, milyen a drivered és az hogyan van belőve?
  • Molnibalage
    #3239
    Őszintén? HALVÁNY fogalmam sincs, eddig ilyen nem is volt az előző Falconokban. Oda rakták azt kész.
  • Molnibalage
    #3238
    Egyébként a hadjáratban is leht csalni, ha már nem tudod valami oknál fogva állítnai a fegyverzetet, mert elénzted az időpontot. Állítsd átt a felszállási időt későbbre és akkor már enged változtatni a fegyverzeten, hiszen később akarsz felszállni. Ha megvan, akkor szépen állítsd vissza. Ez egy elég izmos bug, és sajnos az is irreális, hogy a felszállás előtt asszem 3 perc az a limit amíg enged babrálni. Túl kevés.
  • Molnibalage
    #3237
    Úgy tudod felszállásra visszaállítani a dolgot, hogy a jobb felső sarokban tekered vissza az idő az elé, amit az első waypointnál látsz.

    Ja és ne add flight-tal csinálj küldetés, ha komolyat akarsz, mert az mindig úgy hozza létra a köteléket, hogy 1 percre legyél a céltól, az éppen beállított aktuális időhöz képest. Tehát ha 9:00:00 van és csinálsz egy OCA strike-ot akkor kb. egy percre leszel a reptétől így. Ekkor állítsd vissza a jobb felső sarokban az időt modjuk 8:58:00-ra és jelöld ki egy új kötelék létrehozásakor ugyanazt a repteret célna. Ez is 1 perce lesz a reptétől, de nem a 9 órai időponthoz képest, hanem a 8:58-hoz képet. Remélem érthető. Egyébéknt maga az editror sokkal gyorsabb és egyszerűbb, mint a Loncié. 15 perc alatt olyan küldetést csinálok, hogy kettéáll a füled! :)
  • Bucser
    #3236
    ohh ha esetleg eredeti Dosia Flakon 4.0 manual kellene valakinek itt van a PDF

    Flakon 4.0
  • Seaweed
    #3235


  • Seaweed
    #3234
    Egyertelmu hogy tök vagyok a flakonhoz...de mar rajottem...idot is kell neki adni...hat eleg nyogvenyelos ez az editor..(bar latta mmar szarabbat)....
  • Bucser
    #3233
    RTFM!

    Csak hogy idézzelek:D

  • Seaweed
    #3232
    Hat biztos en vagyok a hulye a Falcon-hoz, de rabokok az utvonalra..visszalpozok az 1 waypointig beallitom ha nem lenne ugy mar eleve hogy Take off...de ettol fuggetlenul a helyzet valtozatlan!
  • Seaweed
    #3231
    [MindiG]
  • Caterpillar
    #3230
    Valld be Flééémelhetnéked van!
  • Seaweed
    #3229
    áhááááááá nah ze mar valami! ki is probalom! thx (biztos benen van a manualban de 1 lusta vagyok 2 olyan jo szaportiani a topicba a hsz-eket )
  • repvez
    #3228
    igen kampányra gondoltam a missionoknál meg azért nem lehet a fegyveren változtatni mert már a levegöbe adja be a gépet.Modositanod kell a missiont hogy te tudj felszállni és akkor lehet még változtatni a fegyberzeten
  • Seaweed
    #3227
    Fogadjunk a kampanyra gondoltal!?
    Mivan itt mindenkinek egy nagy KAMPANY gomb van kepernyojenek a kozepen?! Ami eltakarja a tobbi gombot!
    (Bar teny a kerdeshez hozzatehettem volna hogy "kuldetes szerkesztesnel")