52965
  • Seaweed
    #3306
    Nah erre varjatok gombot!
  • Seaweed
    #3305
    Áhhháá meg isvan! Nem tobbszori elintiasra es veletlen szeruen jon ezelo...mar tudom produkalni!

    TEHAT:

    Eloszor atallitod a kompatibilitasi modot Win2000-re, elindit, minden a regi, kilep. Aztan atallitod Win98/Me modra es lam egybol ilyen "más" lesz! ..es igy is marad! De ha elsonek a kompatibilitasi modot 98/ME-re allitod akkor nem jon elo!!!

    Jo mi?!
  • Seaweed
    #3304
    őőőő ize erdekes dologra lettem figyelmes!

    Adott ugye az en kilepesi hibam ami a videon is van! Nahmost ugye ehhez eleg nekem ravinni a nyilat a munitions linkre es ki is lepp..mondom akkro en most jol kiprobalom kompatibilis modban! De vazze ezt lessetek meg! Ket modban mas mentett kuldetesek lathatoak!

    XP/Win200 modban:




    98/me modban:





    JAH igen! es tegyuk hozza hogy nem is mindig jon elo igy 98 kompatibilitasi modban...mikor eszrevettem es eldontottem hogy irok ide rola, akkor masodik indtiasra nem ilyen volt hanem mint "rendesen" (?) mint az "XP modban", 3-4 szeri inditasra ujra elojott!!!

    Valami kurvara nem stimmel ezzel a redviper.exe-vel vazze!
  • Molnibalage
    #3303
    FF fórumon azt írják, hogy a régi LOD editor ehhez nem jó. Fel kell rakni újra az FF3-at és megnézni ott a textúrák sorszámát és imádkozni, hogy itt is ugyanazok legyenek. Valószíűleg ugyanazok. Vagy meg kell kérdezni a fejlesztőcsoportot, hogy unagyn árulják már el, hogy hányas sorszámú dds-ek tartoznak a Gripenhez.
  • Molnibalage
    #3302
    A k*rva életbe, nem akar műköni a LOD editor. Eddig ezzel néztem meg, hogy hányas sorszámú skin tartozik egy modellhez, de akkor most lehet, hogy nézhetem végig az összes dds-t. Jó móka lesz..
  • neuro
    #3301
    én is :)
  • Molnibalage
    #3300
    Rögtön nézem.
  • Seaweed
    #3299
    fogalmam sincs....most lattam hogy van egy par DDS file...edig azt se tudtam hogy es hova kell bemasolgatni dolgokat...a linkelt uj szkinek berakasaval leptem tul ezen...
  • Molnibalage
    #3298
    Bazz, újabb hibára akadtam magában a játékban. A J-6-nak és a MIG-19-nek is olyan a modellje a játékban, hogy a radaros verziót ábrázolja, de mégsincs radar a játékban egyik gépen sem. Megpróbálom kijavítani az FF3 adataival.
  • Seaweed
    #3297
    "Ja még egy apróság jutott eszembe. Az AF-ben az F-5E-n 6 db légiharcrakéta van, FF-ben meg csak kettő. Akkor most melyik az igaz?"

    Igen a jelek szerint nem veletlen a csak a ket szarnyvegi csorgokigyo! Atnyalaztam az osszes birtokomban levo szagirodalmat, es alatamasztottak!!
  • neuro
    #3296
    valakinek van tippje melyik dds lehet a gripen szkinje? mert akkor neki lehetne állni a magyar változatnak...
  • Seaweed
    #3295
    Nem tudom ma el se inditottam......
    Amugy mindig olvastam a topicot...csak nem nyoszogtem hozza mert ad1 flakonbol 0 vagyok, meg amugyse a kedvenc gepem szal nem igazan fenyegetett hogy a kedvenc szimem lesz...

    F-5 ugyben meg epp bujom a szagirodalmakat...
  • Molnibalage
    #3294
    Ok. Kösz. Hova lennénk nélküled! :)
    Még most is olyan fura érzés, hogy annyit van itt a falconosok között.
    Megy már rendesen az FF4?
  • Seaweed
    #3293
    Nah es mi a topic cime?! [szoltam mara moditopicban mert szemmel lathatoan senki nem eroltette meg magat!]
  • Molnibalage
    #3292
    Ja még egy apróság jutott eszembe. Az AF-ben az F-5E-n 6 db légiharcrakéta van, FF-ben meg csak kettő. Akkor most melyik az igaz?
    Mert minden netes anyagban is csak két csörgőkígyó van feltüntetve.
  • Molnibalage
    #3291
    Igen tudjuk, hogy a táj neked nem tetszik elsőre is megértettük, nem vagyunk hülyék szerintem.

    A skin miatt linkeltem be.
  • Seaweed
    #3290
    "Ja és, NAAAAAAAAAAAAAAAAGYON DURVA:

    http://forums.frugalsworld.com/vbb/showthread.php?t=116093
    "

    Hat itt mar a szkin is szep..nem csak a modell...de vegtelenul gagyi ez a fenykep taj...foleg LOL kategoria a lefotozott autok meg ahogy vege szakad az egyik fotonak, a masikon meg nyoma sincs folytatasnak...

  • Molnibalage
    #3289
    Abszolút nem értem, mostanában nem repülök teljes bevetést, mert sok helyen kell "tűzoltó" jellegűen beugranom a gépekbe, de az elején reültem még 7-8 teljes missiont és kb. a 20-dik bevetés után léptettek elő, de medal még nincs. (Pedgi volt olyan bevetés is, hogy 4 gépet szedtem le légihraban, szétbombáztam egy kifutót és még 4 gépet a földön...)
  • repvez
    #3288
    Na repültem ma megint 2 missiont és kaptam még 1 medalt
    Egyébként ki mennyi missiont játszik le és mennyit pörget az idön?
    Mert nálam még csak 7 orája kezdödött a kampány,de már 7 küldit lerepültem.
    Ahogy egyszer irtam itt egy kicsit idöutazos filinget érzek rajta
  • Molnibalage
    #3287
    NAGYON megköszönném!

    Ja és, NAAAAAAAAAAAAAAAAGYON DURVA:

    http://forums.frugalsworld.com/vbb/showthread.php?t=116093
  • Bucser
    #3286
    Ez a fizetős (falcon 4.0-hoz való) HiTiles. Ezt mondtam, hogy fel tudom tenni 1-2 hétre valahova, de mindenki azt mondta, hogy jó neki az AF-es.

    Ez nem az SP4.2-hoz ingyenessé tett valami. Ez azután készült!!!


    Mérete: 81,3 MB (85 332 201 bytes) texture.zip melyet a HiTiles2Falcon4+.exe (1,75 MB (1 837 028 bytes)) segítségével lehet telepíteni.

    majd terrainmerger01d.exe-vel rendezni.
  • L Viper #3285
    Jól néznek ki a képek és nincs a messzi textúráknál sem váltáshiba.
    Na akkor most ez milyen telepítő és melyik HiTiles ?
  • Bucser
    #3284
    Ja és ez a tavaszi tileset.
  • Bucser
    #3283
    Az én képeim (le lettek kicsinyitve a méretük miatt)











    Nos igen lehet, hogy cop pasta a táj és nem objectek az erdők ,de őszinten jelen pillanatban így ahogy van tetszik:)
  • L Viper #3282
    Az örök elégedetlen ellenzék Tessék, még



  • Seaweed
    #3281
    A gep 3D modellje igen jah szo se rola..de az a terkep taj..lapos erdokkel meg copy-paszta mintazattal...haaat khm hogy is mondjam...ezredfordulo elott meg elment...
  • Molnibalage
    #3280


    Egyszerűen szép.
  • Seaweed
    #3279
    + cpu de kb jah igyvan
  • Bucser
    #3278
    igen mert a hard drive memoria és processzor erő hiányt nem igazán mutatta meg. csak a graf kártyák képességei közötti különbséget.
  • Molnibalage
    #3277
    Hát én már régen leszoktam a 3D Mark-ról, mert szart sem ér a pontszámítása rendszere. A bátyus és az én gépem között volt kb. 15% difi, de nála az IL-2FB ugyanabban a küldetésben ahol nekem 55FPS-sel ment, nála játszhatatlanul szaggatott. Over.
  • Bucser
    #3276
    és te is 3dMarkal játszol?:D
  • Molnibalage
    #3275
    Nálam ha harmadik nap estéje van a '83-as hadjáratban és vannak érdekes dolgok. Sok reptér 0%-on van, de a kifutók ki vannak javítva és a repterekről is indul bevetés, annak ellenre, hogy 0%-os az állapot. Viszont az poén, hogy a többi lerombolt épület meg ott van a reptéren. Tájkép csata után...
  • Gundark
    #3274
    A driver mindegy. (6600 gt) Ugyanis :) Én az eredeti lemezén lévő 72 valammennyivel nyomom. DE fent van a vgart drivcsi is. Amit viszont az újak 99 %a nem szeret. Az eredmény? 3dmark05 ezzel megy 2200at. Ha csak az új van fenn amivel akad a gart akkor 1100 :) De jó példa a GTR2 is. minden maxon és 15 autós versenyek röcc nélkül mennek. Az egész driver mizéria csak porhintés. :) Ja egyébként még csak 4 hadjáratos küldit csináltam, de nem tapasztaltam hibát. (már az itt felsorolt "gyári" bugoktól eltekintve ((reptér nemláccódás és hasonló :))
  • Bucser
    #3273
    okes majd teszek.
  • L Viper #3272
    Bucser, lécci rakj már fel képet milyen, lehetőleg olyat amin magasabban repülsz és látszanak a messzi részek is.
  • Molnibalage
    #3271
    Bazz, nagyon üt ez a poén.
  • Seaweed
    #3270
    Szerencsere meg nem...nem veszekszunk
  • L Viper #3269
    Jól felélénkült a fórum, már lassan olyan, mint egy virtuális Falcon század
  • Seaweed
    #3268
    "Na akkor most abba is hagyom a hozzászólás gyártást."

    Abba nehagyd mar! Legalabb van honnan tanulnom...lusta vagyok 700 oldala manualokat nyalazni...
  • repvez
    #3267
    sztem ez azt jelenti hogy kikapcsolja a távoli tectura részeket ha magasan repülsz.