52965
  • Seaweed
    #3346
    voltam csak...manapsag mar csak hebe hoba vallalok javitast azt is szivessegbol csakis ismerosoknek...uj gep osszerakast is nagyritkan...
  • Seaweed
    #3345
    akkor ez is kilove...tobb 5letem nincs, es mar nem is erdekel..varom turelemmel az SAAFOPS-ot...ennyi [.]
  • Molnibalage
    #3344
    A modellel szerintem nem kell vacakolni, mert az FF4 manual megemlíti, hogy a SAAFOPS-os fiúk szinte újraírták a játékot, 4-5 ezer pologonos gépek lesznek benne. A mostani Gripen, ha jól emlékszem kb. 500-ból áll...(FF3-ban nézzem meg valaki LOD Editorral, ha akarja.)
  • repvez
    #3343
    Az FS-ben nincs ilyen modell?Mert azokat a modelleket be lehet tenni ide ha jol olvastam valahol.
  • L Viper #3342
    Valaki nincs olyan ismerősöd, akinél ki tudnád próbálni az ő gépén ? Pár perc alatt fent van Falconostól, Viperestől...
  • Bucser
    #3341
    meg kel legy normális 3d modell hozzá legalabb olyan minőségű mint a viggen:)
  • repvez
    #3340
    Vagy csak a száma is elég mivel nekem is benn kell hogy legyen.
  • repvez
    #3339
    fel tudod teni valahova öket?Megnézném én is mit lehet még kihozni belölük.
  • neuro
    #3338
    Az irfanview kezeli a dds-eket és tud thumbnail-eket is listázni... gyorsan végiggörgettem és megtaláltam

    most már csak át kell tenni 1024x1024-be, hogy ki is nézzen valahogy
  • Molnibalage
    #3337
    Remek! Egyébként hogyan találtad meg?
  • neuro
    #3336
    Megvan a két DDS:





  • Molnibalage
    #3335


  • Molnibalage
    #3334
    Ha szervízes vagy és behoznak egy problemás gépet, esteleg rakd fel rá az FF4-et, lássuk hogy más gépein is hogyan muzsikál.

    Vagy, ha nagyon ráérsz egyszer (eddigiek alapján sajnos nem valószínű, hogy lesz ilyen) és egy teljesen új konfigot raksz össze valakinek akkor is ki lehetne próbálni, hogy azon megy -e, vagy ha TÉNLYEG nagyon ráérsz akkor "összegányolni" teljesen véletlenszerűen egy gépet és megnézni, hogy azom hogyan megy.
  • neuro
    #3333
    nekem amd 64-el + ati x1600-al tökéletesen megy
  • Seaweed
    #3332
    ...akkor ez is kihuzva...mas is hasznal itt akkor ATI kartyat ... mas is hasznal AMD procit...esetleg meg az lehet hogy AMD+ATi-t nem szeresse...
  • Molnibalage
    #3331
    TS-en hova? Skype-on voltunk legutoljára L Viper-rel és repvezzel. Ott keress minket, ha jönni akarsz. Hétvégén én is leszek fennt. Az itteni nicknevünk alapján megtalálsz minket.
  • netmester
    #3330
    hello mindenkinek az aktivitás a maxon van ahogy észrevettem mert 3 napja nem voltam és mári 500 új üzenet csak lestem. ezek szerint szoktatok mostanába játszani és ha jol láttam vannak mások is hamchin.
    4 után mindig fölnézek de akkor senkit se látok játszani.hétvégén remélem összejön majd a játék. hüje rakéták sose találok el senkit na most van az hogy újra meg kell tanulni célozni. hétvégén délután egész végig fönn leszek gyertek majd ts-re
  • Bucser
    #3329
    Ne agódj nálam az FF3 nem volt hajlandó rendesen menni így feludules volt az FF4:) (én azt vágtam ki mint macskát szarni)

    Nem csinál semmi gikszert minden megy rendesen.

    2giga DDR400ram + AMD4200+X2 + egy 256 megás 6600GT
  • Molnibalage
    #3328
    Az nem baj, mert a Gripen skin nem lett szebb és másabb, ha jól vettem észre. Kiveszed az FF3-as Gripen skint és az alapján tubózod fel az újat. Ezután már csak a készítőket kell megkérdzeni, hogy melyik sorszámú a Gripen skin vagy küld el nekem az FF3-as dds file-kat és megkeresem, hogy van -e ilyen az FF4-ben. Csak 3398 dds van.... :)
  • Molnibalage
    #3327
    AMD 3400, Gigabyte alaplap, 1GB RAM (433MHZ), 6600GT AGP 256 MB (DDR3)
  • neuro
    #3326
    az FF3 DDS-ek (4070, 4071) nem egyezik a jelenlegivel :(
  • L Viper #3325
    Hát valóban, ha ennyit szarakodna nálam, én is uninstallálnám a francba.
    Szerencsére nálam jó, nem fagy nem tölt sokat, jó az fps, pedig orrba-szájba tesztelgettem az egész FF4-et.
    Én az alap Falcont mindig medium installba rakom, utána rá a Redvipert.
    Semmi kompatibilitás mód.

    Procim 2,4 GHz-s Celeron 2,6-ra húzva.
    Videókari Ati Radeon X1600 PRO 256 MB/ddr2 AGP-s
    1 GB memória a gépben, szóval semmi extra.
    ( A Lock On-hoz nagyon gyenge konfig )
  • Seaweed
    #3324
    [[szin=red]UNINSTALLED[/szin]]

    !!!

    Nahjo enyi volt...1 "lelegzet vetelnyivel" es egy korso sörrel kesobb kivagtam mint macskat szarni....nem vagyok en fizetos kurva vazze...ennyi szivast, szopast, gecizest nem eltem meg meg egy szartol sem....mar a vegen kikapcsoltam meg a virusirtom is nehogy az zargassa kis gecieket...ez az egesz FF4 egy nagy rakas kaki...szvsz.
    [Akinek meg jo az oruljon neki! Amig van minek...]

    Vissza az orosz acelhoz..az legalabb megbizhato, stabil es meg jo is
  • Seaweed
    #3323
    ...hat rossz neven vehette hogy birizgaltam...mert most mar mindenhol full szaggat...alt-tab-feladatkezelo prociterheles nezese es fomenuben is 100%-os processzor terhelest mutat...szerkeszto, fuggyesztmeny birizga es a fuggyesztemenyeket ilyen 10-20mp alatt jeleniti meg..szemmel lathatoan belassult...waypointon klick es ido atallitas...klick kis nyilra es 3-4 masodpercel kesobb valt at! Visszalliotttam most 98/ME kompatibilitas modra es most nem lassu, nem szaggat!!!....jo persze 5-6 neha 10 perces kuldetesbetoltes(most is) az meg mindig van...kb 1 lelegzetvelnyire vagyok hogy uninstallaljam! (Memtest 1 oran at futott no hiba, azota csereltem VGA drivert is mar...de semmi valtozas...minden mas Game, 3D teszt, jo!!!)

    Mar csak 1 utolso probalkozasom van! Tobbet nem adok nekise..elegem van! Szal install-kerdes az FF4 melett levo readmeben azt irtak hogy Falcon 4.0 install majd ra az FF4...tehat en ez alapjan nem patcheltem sehova a Falcon 4.0-at, hanem egybol ratettem az FF4-et... jo ez igy?! nem lehet hogy ez a baja?! Esetleg ramegy ez az FF4 AF-re?! mert az nalam jol mukodik!
  • Seaweed
    #3322
    Felmeres elso kor: -Ki milyen procival es videoval tolja?! (hibakereses miatt erdekel) Eleg annyi hogy Intel+Nvidia vagy AMD+Ati...stb-stb
    thx
  • Seaweed
    #3321
    ...ez a sok "csalodas" utan mar epekedve varom az SAAFOPS-ot..meg fizetni is hajlando vagyok siman erte!
  • Seaweed
    #3320
    Ujabb bug vagy mi: Kadenara raktam editorban egy RAF Typhoon-t es ugy belassult a program...hogy meg editorban is szaggat! Direkt ujrainditottam es ugyanaz tehat NEM a gepem szarodott el...(eleg fercmunka ez az exe...es egyre inkabb erzem ugy hogy igen van aki kepes igy kiadni ilyet a kezebol...mar mivel ez volt kerdes...egyebiran ingyenes stufftol meg "elmegy" sokkal szarabb dolgokat is lattam mar ingyenesek kozt....)
  • Seaweed
    #3319
    Tolem megirhatod..en nem szandekozom...mar regen nem izgatnak az ilyen dolgok..amugy is keveset jatszok szoval ertheto...Lockon is kb tudod mikor volt utoljara elinditva?! 1 honapja mikor ujraraktam a winfost, hogy isntall, megy? ok megy!...elotte meg kb vagy 8-9 honapja hogy tenylegesen jatszottam is vele...manapsag kimerul par perces udito "totymorgesben" az en jatekom....
  • Molnibalage
    #3318
    Hát az enyimé sem túl emelkedett, de eddig mindig megértették, hogy mit akarok. Vagy írjam meg én?
  • Seaweed
    #3317
    Sajna az iraskepe az angoltudasomnak eleg gyatra..erteni, "beszelni"(gagyogni valamit amit nagyon muszaj) meg ok, meg olvasni..de irni eleg gazosan tudok
  • Molnibalage
    #3316
    "harmadik tipusu megmozdulasokat"

    Ez jó, meg is nézem a filmet, mert vagy 12 éve láttam utoljára.
    Hát sajnos tényleg ötletem sincs, hogy ez miért lehet. Szerintem írj be az FF fórumba, szörnyülködjenek a népek!
  • Seaweed
    #3315
    De tudod mit?! lefuttatok egy Memtestet..addig atgurulok a szekkel a masik linuxos gepemhez aztan ott ugykodok mig ez elvan
  • Seaweed
    #3314
    Mondom hogy minden mas rendben van...csak ez csinal ilyen harmadik tipusu megmozdulasokat....
    amugy vicces hogy ezt irod pont nekem:
    "Ekkor elvittem a szervízbe, ahol letesztelték és kijött, hogy elszállt az alaplap és vitte magával az egyik RAM cellát is. Memtest nevű progival először csekkold le a RAM-okat, hátha kidob valami érdekeset."

    ezt csinaltam evekig...tob ezer gep atment a kezem kozt.. a vegen szervizvezetoi beosztasig jutottam... a Memtest meg nalam alap....minden ujratelepitesnel minimum (mondjuk nalam 3-4 ev 1 windows mert karban tudom tartani es meg tudom javitani ha gyikja van...legutoljara is bad sector miatt voltam kenytelen a winfowst ujratenni egyebkent ha le tudtam volna ghostolni nem tette mvolna meg...) , de ujgep epitesnel, bovitesnel alaposan letesztelek mindent hogy mennek e egymassal rendesen aztan konyvelem el hogy a rendszer ok es lehet hasznalni, vegleges OS-t ratenni...
  • Seaweed
    #3313
    Szerintem semmi fura nincs a gepemen...megcsak egyedi alkatresz sincs benne...egy teljesem egyszeru asus alaplap, egy proci, egy sapphire vga, ket adata ram, ket vinyo...3 SCSI optikai meghajto(CDROM,CDRW,DVDROM) (nah ha netan ettol lenne kulonleges a gep akkor az eleg "szegyen" lenne), egy ides dvdiro, egy SB Audigy, ket vinyo (egy ATA es SATA), egy Enermax 460 wattos tap... oszt kesz is....ra van dugva egy monitor egy sub neg hangszor egy trackir4, es egy x45 +egy PS/2-es eger es bill...be van dugva a halozati kabel ....hat ha ez kulonleges en megeszem a kalapom!
  • Molnibalage
    #3312
    Csak az a fura, hogy egy ennyire bughalmazt te kiadnál és rontanád a hírneved? Én eddig kb. 50 bevetés repültem és a hadjárat 3-dik napjának a vége fele tartok, moddolgatom szokás szerint és hasít. Nem tudsz a gépedben variálni egy-két alkatrészt. Csináltam már TE-ben SEAD, Naval Stirke, OCA küldetéséket, hogy kipróbáljak ezt-azt és működött, még akkor is amikor igen egzotikus típusokat repültem.

    Nekem mikor elszállt a gépem, az os úgy kezdte, hogy először a Gothic 3 EREDETI verziója nem működött, de azon kívűl minden. Aztán szépen lassan 2 hét alatt minden program kezdett egyre szarabbul működni. Végül már nem is bootolt be. Ekkor elvittem a szervízbe, ahol letesztelték és kijött, hogy elszállt az alaplap és vitte magával az egyik RAM cellát is. Memtest nevű progival először csekkold le a RAM-okat, hátha kidob valami érdekeset.
  • Seaweed
    #3311
    Alatamsztom a "Kores Standard" -al indul 98/ME modban a leirt trukk utan! (hangsulyozom elobb 2000, indit kilep, aztan 98/me es ugy lesz olyan elsore 98/me modra allitva nem jon elo!)
  • Seaweed
    #3310
    Az az erdekes hogy AF-el soha semmilyen harmadik tipusu mokodesi rendellenesseg nem volt soha! Csak ezzel az uj redpiver.exe-vennak ilyenjeim (mas programok is szepen tezsik a dolguk).....gyanus nekem hogy egy nagy bughalmaz ez az egesz!
  • Seaweed
    #3309
    Nah ha ez igy van (ezt leelenorzom!) akkor mi a busbanatert tolt be 98/ME kompatibilitasi modban mast mint XP/Win2000 modban?! ...hat ez nem normalis mukodes az biztos!
  • Molnibalage
    #3308
    Hát én állítgattam most a kompatibilitási módokat, de nem történt az égvilágon semmi. Nagyon fura számítógáped van, de az ilyen helyzetekre mondtam L Vipernek, mikor Flankerezni akartunk, csak az én gépemen nem ment (lejjeb írtam már róla), hogy aki az ilyen helyzeteket megoldja 24 óra alatt, pl.: hogy nálad fusson stabilan az FF4, az én gépemen meg a Flanker annak ÉN fizetnék, de úgy, hogy a vashoz nem nyúlhat. Kíváncsi lennék, hogy lehetne -e egyáltalán olyan embert találni aki megoldja a fenti két problémát.
  • Molnibalage
    #3307
    Mert valamiet helyszínt váltott akkor a cucc. A 3 különféle helyszíenen más-más küldetések vannak. Rejtély megolva.

    Ja, itt is rosszul van számolva szinte az összes orosz típus gépágyúlőszer mennyisége. A SU-27-nek még 3 másodpercet sem bírt ki az összmennyiséggel. Namármost 150 a javadalmazás és 26/sec asszem a tüzelési sebesség (vagy 23?, így fejből nem tudom). Átírtam úgy, hogy 6-sec legyen.