52965
  • Molnibalage
    #3466
    Az FF3-ban is Hamachi-t használtnuk, mert ott is hiába írkáltuk be egymás IP címét, soha nem jött össze a dolog. FF4-ben még az sem. Nagy fejlődés...

    Hihetetlen, hogy ezt a részét nem tudják tisztességesen megcsinálni.
  • repvez
    #3465
    esetleg most is lehetne tesztelni egy kicsit hamár igy összegyült a nép.Valakire csak lehet kapcsolodni.
  • Seaweed
    #3464
    mi abaj?! miert ne megy amulti?! beepitett netes megoldas nem birja es/vagy a tul nagy savszeligeny?! Mi van a Hamachival?! Azzal se megy?!
  • L Viper #3463
    Kár, hogy nem jelentkeztél hamarabb, mi írtunk. Na majd legközelebb összehozzuk. Jó lenne többen. A múltkor jó volt, 3-an kentük Molnibalage, Repvez meg én.
  • Molnibalage
    #3462
    Mint lentebb írtam komoly bajok vannak, egyelőre a régi módon, de máshogy sem megy FF4-gyel a multi, legalábbis nekem nem. Melleselg mondtam, hogy Skype-on megtalálsz minket. 4-szer néztem meg délután és senki nem volt fennt...
  • netmester
    #3461
    eza ts ip:195.56.172.218:8778, ha 4 után jöttök akkor egyböl kaptok regjogot
  • netmester
    #3460
    helo emberek ezen a hétvégén is sokat játszotunk. nem baj majd majd valamelyik hétköznap. 4 ora után vagyok
  • L Viper #3459
  • Molnibalage
    #3458
    Na, jelentem a '83-as koreai hadjártatot végignyomtam. 6. nap este 6-kor kapitulált az ellen. Veteran nehézségi szint volt. Az utolsó két nap jó, ha 5 bevetést repültem.
  • L Viper #3457
    Nekem egyezik az IP-m idelátogatva, a Molnibalage által belinkelt, (képpel illusztrált) módon megnézve is.
  • L Viper #3456
    Hú , ez jóóóó.
  • Molnibalage
    #3455
    Igen, ez az az a "másik" IP cím. Nem koliból, otthonról netezek. Majd megkérdem a szolgáltatót, hogy akkor most mi van, mert akkor tut az a gond, hogy a port nincs náluk nyitva. Úgyis le fogják tagadni...

    L Viper-rel teszzteltük a Q3-mal a netezést és ott EGYBŐL sikerült az IP cím beírásával kapcsoldóni nekem őrá, a Falconban érdekes módón ez nem megy.
  • Bucser
    #3454
    Ez egy belső hálózati IP.

    Menj el Ide. Itt meg tudod nézni a kulső hálózati IP-det.

    Ha koliban netezel akkor az FF4 portjait is ki kell nyitni.. de tanácsos, hogy ne te legyéla host hanem valaki aki Direktbe kapcsolodik a netre. Az a legbiztosabb.
  • Molnibalage
    #3453
  • Molnibalage
    #3452
    Nekem HALVÁNY fogalmam sincs, hogy ez mit jelent! Mi az, hogy router mögött? Mi az, hogy külső IP cím? Mert pl: ha megnézem itt az milyen IP cím?

    [img]https://media.sg.hu/forum/posts/2007_02/IP.JPG[/IMG

    Mert, ha pl: lefuttatok egy sávszélmérő progit, akkor NEM ezt írja ki IP címnek, de kipóbáltuk mindkettővel.


    Kipróbáltuk az ÖSSZES variációt és SEHOGY sem működött, még régen az FF3-ban és most az FF4-ben sem. Ezért használtunk Hamachit-t FF3 alatt, nem viccből.
  • Bucser
    #3451
    Azt irja, hogy egyáltalán nem kell hamachi azoknak sem akik routert használnak. Síman csak connectelsz interneten keresztul beírva az host IP-jet.(a kulso IP-jét) Persze jo dolog ha nem olyan hostol aki router mogott van de azt hoittem ez egyértelmű:)
  • repvez
    #3450
    Jo lett.Probáltad már a sketchup nevü progit?Abban 1 fényképröl is lehet egyszerüen épületet késziteni ugy hogy utánna a fényképröl veszi le hozzá a texturát.Csak azt nem tudom hogy utánna azt hogyan lehet tovább hasznositani a játékhoz ill a texturát hogyan használná.
  • Molnibalage
    #3449
    Korrekt! Az erőművel végülis mi lett?
  • Molnibalage
    #3448
    L Viper-rel megpróbáltuk mutliban, de sehogysem ment. Beírtam az FF fórumra és ennyi volt a reakció:

    "How can I play in LAN? I see only 'Internet' in Comms window.
    In FF3 we used Hamachi (LAN emulator), because the "IP way" didn't work."

    Ez voltam én.

    "IIRC all other connection options were taken out as they are hosed anyhow. You can still connect to a LAN session using the Internet option, just enter the IP address of the host as usual.

    Thanks to Seifer's work on the MP code Hamachi shouldn't be needed anymore for those behind routers."

    Hát próbáltuk ezt is, de rohadtul nem működött akár volt Hamachi, akár nem.(Más játékkal egyből sikerült a multi...) Próbálta itt már valaki multiban FF4-et? Elmesélhetné, hogy hogyan kell. Még egy kérdés maradt nyitva, elképzelhető, hogy nincs niytva a két UDP port ami kell neki, csakhogy én ezzel nem nagyon tudok mit csinálni, mert WLAN-os a netem és azt sem tudom, hogy ez mit jelent.

  • sindelnet
    #3447
    Bombák és légiharcrakéták részletesebb,és aprólékosabb
    skinjei,eredetileg AF-hez csinálták a GamersTools-on,csak
    átkonvergáltam őket dds-be,így jó a FF4-hez.
  • Seaweed
    #3446
    szep lett nagyon!
  • L Viper #3445
    Bocs , ez ide szólt : Sindelnet #3441
  • L Viper #3444
    Ezek mik lennének? FF4-hez van ?
  • L Viper #3443
    Ez nagyon korrekt
  • Balu0
    #3442
    Befejeztem a KLI épületet.. végü is előről kezdtem az agészet, mert a modellezés nem volt az igazi.. túl sok felesleges poly volt benne.. íg most annyira le tudtam szorítani, hogy belefért az esti világítás...





  • sindelnet
    #3441
    WeaponSkins
  • L Viper #3440
    Kezdhetjük hamarabb is ! Bemászok MSN-re, és Skype-ra.
  • Molnibalage
    #3439
    Rendben.
  • L Viper #3438
    Más nem jön ?
  • L Viper #3437
    Egy kicsit ráérek este, inkább csak egy teszt erejéig olyan 23 óra körül.
  • Molnibalage
    #3436
    Este majd mehet a multi, de most egy kicsit sportolni megyek.
  • L Viper #3435
    Most értem haza, mi ez a pangás? Hétvége van srácok ?
  • L Viper #3434
    Szeva!
  • Seaweed
    #3433
    hali
  • repvez
    #3432
    Üdv nálunk!
  • Bucser
    #3431
    Szerbusz:)
  • Balu0
    #3430
    Üdvözlet mindenkinek!
  • Molnibalage
    #3429
    Ok. Leszedtem, csak most értkeztem haza.
  • Seaweed
    #3428
    Nah miva?! Ekkora pofont azert nem adtam
  • Seaweed
    #3427
    Nem akarom a nagy lelkesedesed letorni, de olvasgatva tobb SFP1-es forumot azert a forumozok alairasaiban latszik hogy ok is Falconoznak, es lehet nem veletlen am hogy nincs "kapcsolat"....mindenestre feltettem ket readme-t a netre, amibol kiszurheto hogy jo sokan dolgoznak egy-egy gep elkeszulten....van is emailcim a ridmikben...(ha leszedted szolj mert letorlom)

    [url=http://web.t-online.hu/seaweed/ReadMe.txt]#1[/url] [url=http://web.t-online.hu/seaweed/ReadMe_2.txt]#2[/url]