52965
  • sindelnet
    #3626
    Működik,de borzasztó bugos...
  • neuro
    #3625
    ...sőt még csak nem is konzolos, hanem egy sima cg animáció
  • neuro
    #3624
    Kis képzavarral: F-22 Lightning 4??
    Valami konzolos arkád butaság lehet...
  • z0ty4
    #3623
    OFF:

    Bocs, hogy itt kérdezem meg, de nemtudja vki mi ez a játék ?
    vid

    ON:
  • Molnibalage
    #3622
    http://tactical.nekromantix.com/forum/viewtopic.php?t=20932

    Elivleg működő Iran theater Snake Man-től-
  • neuro
    #3621
    én is megoldottam végül.. úja felraktam és rámásoltam az aeyes pitet
  • sindelnet
    #3620
  • sindelnet
    #3619
    A telepítési ablakba van egy readme,amiben leírja miről kell backupot csinálni.Nem szabad az aeyes addonra rárakni!Én a 3d után visszamásoltam a 2d aeyest,és minden megy simán...:)
  • 42nd Intruder
    #3618
    Igen azt az izraelit láttam, de nem szedtem le... Akkor most várakozunk megint egy jó kis Desert Storm mapra :)
  • Molnibalage
    #3617
    Nos, alapvetően nem, de kis trükkel egy-kettő igen. Izraeli helyszínhez linkeltem már be ide egy helyet, ahonnal letöltesz 3db file-t és azzokkal ügyködve lesz működő izraeli helyszín. A régi helyszín telepítők NEM működnek, EGYIK SEM!

    De nem érdemes ezzel babrálni, lesz egy ZSÍR jól kidolgozott új izraeli helyszín és a PMC és FF team együtt dolgozik, hogy az összes régi helyszín működjön majd újra az FF4 alatt, sőt lesz két új is. Tajvan és Iran. (Meg valami Falkland is van emlegetve.)
  • 42nd Intruder
    #3616
    Ez csak kis extra, amit simán megoldottam, am köszi a felajánlást.
    Egyébként ha jól tévedek a régi FF3-as területek nem müködnek RV-el?
  • Molnibalage
    #3615
    Hát, ha csak ennyi lett volna a kívánságod, bármikor beraktam volna neked egy F/A-18-as századot bármelyik hadjáratba.
  • 42nd Intruder
    #3614
    Az gáz... Lehet a RV telepítése után kellene felnyomni, utána az Aeyes-es kabinok stb... Mondjuk engem a Typhoon nem érdekel, most megy szépen minden, az egyik hadjáratba van mostmár F/A-18F is, aztán lehet repkedni :D
  • neuro
    #3613
    felraktam de hazavágta az aeyes cockpitot
    leszedtem és tönkretette a redvipert is, ami most már nem indul

    szóval csak óvatosan :)
  • sindelnet
    #3612
    Eurofighter Typhoon Package 1.0RV for RedViper 1 released
  • Molnibalage
    #3611
    http://www.flightgear.org/Downloads/scenery-0.9.10.html

    SAAFOPS-nál találtam. Ezekkel az adatokkal csinálják az új térképeket?
  • 42nd Intruder
    #3610
    Hatalmas köszönet!!!!!!!!!!
  • neuro
    #3609


    beta2:
    Javítások és módosítások a szkinen: szegecsek, javított turbina, koszolás, stencilek
    Cockpit: Az F117 kabint F16I-re cseréltem. Még mindig nem az igazi, de legalább nem látszik be az F117-es cakkozott kabinteteje.
  • neuro
    #3608
    van az alap cockpitokban egy txt fájl:
    pl. F-18C.txt, abban ez a két sor:

    F18C
    cockpit2d 2300 2300

    Ebből a "2300 2300" sort kell beírni a bemásolt cockpit 16_ckpit.dat fájljába a megfelelő helyre (felülírva az ott lévő számokat):

    cockpit2d 2300 2300 ;
  • 42nd Intruder
    #3607
    Melyik 2 számot már bocsika :S Másik, ha én .dat-ot akarom megnyitni akkor a Nero mindig le akarja játszani... Konkrétan akor mit hol, hogyan mire kell írni? :)
  • neuro
    #3606
    úgy megy ahogy bucser írta: át kell írni azt a két számot az f16_cockpit.dat-ban
  • L Viper #3605
    Az FF3-hoz használtam, de itt még nem próbálta. Kivéve a Free F/A-18 és A-10 -et, az most is fent van.
  • L Viper #3604
    Cockpit ügyben sajnos nincs tapasztalatom. Rendet tehetne valaki, le lehetne írni, mi működik és hogyan.
    Ebbe a témába még nem ástam bele magam és aki okosabb írjon.
  • 42nd Intruder
    #3603
    öööööööö
  • Bucser
    #3602
    ugyanugy mukodnek az Aeyes pitek elvileg az össze 2d-s pit műxik a 3d-sek nem mennek azokat ne is probaljuk betenni.
  • neuro
    #3601
    az a stopworks cockpit volt nem?
  • Bucser
    #3600
    Le van írva fórumban, hogy hogyan kell használni. Azt hiszem talán a topic is linkelve volt. bár én nem hazsnálok az aeyes cockpiteket. Ha jól olvastam a datot kell átírni, hogy rendeen működjön. Az Ara support forumon van topicja, hogy hogyan lehet őket működésre bírni.
  • neuro
    #3599
    a fizetős f18 és a10 nekem működik
    érdekes módon a többi néha megy néha nem...
  • 42nd Intruder
    #3598
    Aeyes-es kabinokat, hogy lehet működésre bírni FF4 alatt? Vagy felejtsem el és go vissza az FF3-ra?
  • Molnibalage
    #3597
    PMC FF együttműködési ötlet.

    Szerintem ez egyértelműen jó hír.
  • Molnibalage
    #3596
    Tajvani helyszín! Na, erre kíváncsi leszek.

    Tajvan PMC
  • Molnibalage
    #3595
    http://tactical.nekromantix.com/forum/viewtopic.php?p=170742&sid=f3f2cfd7062a79ca799c002f61c6194b

    F4ITDG-Israeli Theater Development Group. Most ezzel a helyszínnel és fejlesztőcsoporttal mi a fene van? Már tavalyról is futó hadjárat képeket rakak be. Miért nem jelent meg? FF4 alá meg fog? Ki mit tud erről?
  • Molnibalage
    #3594
    Tudtommal március/április táján. Ez van feltüntetve a honlapon.
  • repvez
    #3593
    Esetleg arrol is van informáciod hogy az SAAFOPS mikorra várhato?
    Szerintem a gripen fülkével sem lesz gond mivel ha jol láttam akkor a fejlesztök délafrikaiak igy gondolom hogy ök is szeretnének a gripenekkel repkedni.Remélem a c változat lesz szines kijelzökkel és utántankoloval.És régebben volt egy liszta hogy milyen gépeknek lesz 2 ill. 3d- kabin elkészitve és majdnem az összes kelleti tipus szerepelt benne talán csak a mig29-es nem.
  • Balu0
    #3592
    -hires parancs az exe után SP4-nél is működik, azt tudod használni... de lehetnek nem várt következményei pl 2d pilótafülkénél. Az SP4 mellé fel szokás rakni a BMS2 új exe-éjét az kiküszöböli az ehhez hasonló gondokat.
    De ahogy már mondták , inkább tedd fel az FF4-et :D
  • repvez
    #3591
    Azzal a változattal nem sokat játszottam, de azt hiszem az mindegyiknél müködik ha az indito exe után beirod a tulajdonság paraméternél a -hires szot.De sztem vagy az Allied Force-ot vagy a Redvipert tedd fel mert azokba jobban tudunk segiteni ha valahol megakadsz.
  • ZeemanX
    #3590
    Sziasztok,
    meg tudna vki mondani, hogy hogy lehet a sima (Microprose-os) Falcon 4.0-at (SuperPak 4 fent van) feltenni 1280x1024-es felbontasra?

    Thx
  • Gundark
    #3589
    :)) Ja remélhetőleg. És nem gyűjtöttünk Isaurának sem :)) No meg hogy a népesség jelentős százaléka itthon funkcionáis analfabéta. Szövegértés nulla.
  • L Viper #3588
    Ebben is van valami, de nálunk azért nem ennyire súlyos a helyzet szerintem. És a szomorú, hogy a videón ráadásul rengeteg a fiatal.
  • Gundark
    #3587
    OFF Ne fizessetek be rá hogy itthon és európában jobban menne. Rengeteg egyszerű ember van. Gondoljatok csak arra hogy hány kabarétréfa szól az emberi ostobaságról. Nem is oly régen volt amikor megkérdezték hogy hol van irak, mutassa meg a térképen. Nem kevesen tették afrikába :) No meg miért is érdekelje hogy ÉK (stílszerűen :) atomot robbant amikor a győzinek meghalt a kutyája :) ON