52965
  • L Viper #3746
    Majd Balage felveszi és összevágja, ahogy szokta, mi meg csak figurázunk :)
  • Bucser
    #3745
    Igazából Fraps nak kimenete csak tömörítetlen avi lehet. ha tömörítenie is kellene közben még dúrvábban szaggatna a dolog.
  • repvez
    #3744
    Ja és valami tárhelyet is jo lenne nézni hogy hova rakjuk fel a nyersanyagot amibol tud dolgozni Balage.
  • repvez
    #3743
    Frapszbol egy kis gyorstalpalo jol jonne hogy érdemes beállitani hogy ne teljen meg a winyom tömöritettlen avi-val,de azért ne is szaggason a felvétel a tömörités és a játék egyidejü futtatása miatt.Bár a 2 magos cucc csak elboldogul vele :)
  • L Viper #3742
    Na frankó, akkor megint összejön a csapat :)
    Alap terület jó nekem is.
    Akkor mehet a Fraps :D
    Jó lenne minél többen nyomni.
  • Molnibalage
    #3741
    Alap terület.
  • repvez
    #3740
    A hétvége nekem is megfelel mindkét nap.Csak ha nem az alap theateren megyünk akkor szoljatok mert még nem töltöttem le az izraeli területet .
  • L Viper #3739
    Sajnos ma este nem érek rá, de hétvégén este esetleg. Majd egyeztetünk.
    Remélem más is ráér.
  • Molnibalage
    #3738
    Na kipróbáltam a LAN-t és működik! ELSŐRE! A bátyus gépén nem írtam be IP-nek semmit és én meg az ő IP-jét írtam be. Csak akkor KURVÁRA nem értem, hogy amikor Hamachi-ban fennt voltunk midketten akkor emélkeim szerint ezt is próbáltuk. Akkor miért nem ment??? Sajnos ez a játék Achilles sarka, a multis játék. Mit össze kell szenvedni vele...

    Balu, arról mit tudsz, hogy mekkora download/upload kell a normális hadjárat játékhoz? Mert mi 1M/384k -val próbálkoztunk FF3-ban és játszhatatlanul szaggatott. Én voltam a szerver ennyi uploaddal és csak ketten repültünk egy bevetést L Viper-rel.
  • Molnibalage
    #3737
    Helyes. Hát ha TÉNYLEG ilyen nagy helyszínek lesznek, azért az már tényleg bruál lesz. Asencion-ról még a végén bombázzuk Port Stanley repterét? :) (Persze ehhez kéne az Avro Vulcan a progiba...)

    Más. Ma este próbálkozhatunk multival, előtte itton próbálok egy LAN-t a bátyám gépvel felépíteni. A szolgáltató az mondta, hogy összes port nyitva van, de azért utánanéz, ha már szóltam.

  • L Viper #3736
    Ez valóban jól hangzik. Az öreg Falcon csataló még sokáig fog vágtázni
  • Bucser
    #3735
    nem működik.
  • Molnibalage
    #3734
    Tehát a régi F-15 3D-s kabinjuk az most is működik FF4-gyel? 8MB az installja, ha egyre gondolunk.

    L Viper, holnap (vagyis ma) beugrok a szolgáltatóhoz és rákérdezek port dologra.
  • Balu0
    #3733
    Ayes-nek van 15 3d pitje nem ?

    Ayes most velünk dolgozik, ő kapta meg először a külsős fejleszők közül a toolokat , tanítgatják a többiek, ő pedig szépen FF4 kompatibilissé teszi az eddigi pitjeit.

    A nagy Thread-ok engem is lázba hoznak. Eddig az EXE limitjei miatt nem lehetett 128-asnál nagyobbat csinálni (és már ott is gondok voltak az időjárással). FF csapat ezt is megoldotta :P Snake Man-ék ezért tudnak nekiálni megcsinálni az igen nagy threadokat.

    Ha meglesz a talaj DX enginre való átvitele (ez lesz az utolsó fázis :( ) akkor talán még nagyobbak is lehetnek. :D Fényes a jövő!
  • L Viper #3732
    Jó lenne, ha menne nálad is multiban, egy kis kötelékezés beleférne a klipbe :)
    A joinolást valamikor letesztelhetnénk újra, elvileg neked kéne rám és működne...lehet múltkor nem vártunk eleget.
  • Molnibalage
    #3731
    Balu, a kabinkészítésről mit tudsz? Mikor lesz olyan korrekt F-15 3D-s kabin, mint régen? Nagyon hiányzik...
  • Molnibalage
    #3730
    Aha.

    Most már lassan tényleg kéne csinálnom egy videoklippet az FF4-hez, amolyan kedvcsinálónak. Most néztem a saját videoklippemet a Fly! -t és egyből kedvem támadt repülni.. :)
  • L Viper #3729
    :) Amit Balu belinkelt, aljas módon visszatöröltem
    http://www.tamiknight.com/Screenshots/2007-02-19_015158.jpg

    http://www.tamiknight.com/Screenshots <--- idáig
  • Molnibalage
    #3728
    Milyen többi kép? Hol?
  • Molnibalage
    #3727
    És a táj többi részével is történik majd valami?

    A nagy helyszínek nem hoznak senkit lázba? Engem nagyon. Végre nagy távolságról járnak majd a B-1 és B-2, és B-52-esek és lesz értelme a légitankolásnak is. A konfliktusok résztvevői is igen kibővíthetők, nagyon sok kombinációt lehetne velük csinálni. Ez kilép, amaz belép, szövetségkötések és így tovább...

    Az Európai helyszínbe még akár Izland is beleférne, de legalább az Északi-tenger és Skandinávia.
  • L Viper #3726
    A többi kép is nagyon jó, a legjobban az A-10-es tetszett a reptér fölött :)
  • L Viper #3725
    Ez baromi jól néz ki!
    És nem tudod, nem fog nagyon megnőni a gépigény ?
  • Molnibalage
    #3724
    Aha. A doboz meg tényleg gyönyörű. Nekem a Falcon 4.0 van meg eredetiben. A doboza sajnos már nincs meg, de az eredeti gépkönyv megvan kifogástalan állpotban. Kár, hogy már nem jó semmire, de azért a szimulátor történelem része.
  • Seaweed
    #3723
    2.51-ig felpatchelve?! (nekem is az..sot en meg anno 12K-ert vettem eredeti angol nagybdobozos! kiadasom van, aranyozott dobozban!)

  • Molnibalage
    #3722
    Hát nekem sajnos a Flanker pont random hibákat csinált. Volt amikor 2 perc után és valamikor 3 óra után vágta a képembe, hogy "internal error" azt szépen kilépett. SEMMIT sem tudtam vele kezdeni, pedig eredeti volt a cucc. 3000 ropi kidobva az ablakon...
  • Molnibalage
    #3721
    http://tactical.nekromantix.com/f4/screenshots/ODS_256.jpg
    http://tactical.nekromantix.com/f4/screenshots/ods_256_rv-001.jpg

    NAGYON brutális. Iszonyat nagy térképeket tud Snake Man csinálni valami őj módszerrel! kb. 3000 mérföldes határt emleget a térkép két sarka között. Ezzel azért már igencsak durva dolgokat lehet csinálni.
  • repvez
    #3720
    A javitások telepitésérol tudsz valamit mondani.Remélem nem lesz olyan kusza és bonyolult mint régen volt.
    Amikor megjelenik az SAAFOPS akkor azt rá lehet telepiteni az FF4-re vagy csak 1-2 részét lehet átpakolni egymásba?
    Nem lesz a multihoz valami serverkeresö progi vagy hasonlo.
  • Seaweed
    #3719
    Az...de az legalab be volt ismerve, es ismert volt minden nyugje baja.. (pl volt gep/kornyezet amiben kizarolag kompatibilitas modban volt hajlando elindulni...), csomo ismert hibaja volt onnantol kezdve hogy tudtuk nem szabad multizas kozben senkinek veszleoldast csinalni mert kivag mindenkit :D Meg a tobbi hasonlo...de ha "vigyaztal" es tudtad mit szabad es mit nem nem volt vele az egvilagon semmi baj...az legalabb nem szopatott random hulyesegekkel.
  • Balu0
    #3718
    Nah, a kép mégegyszer:
  • Balu0
    #3717
    Szivárogtatok egy kis infót az első update-ról az FF4-hez.

    Ami már biztos, MP kód és CTD javítások tömkelege.
    Nagy valószínüséggel, új reptér modellek, és új tile textúrák:
    http://www.tamiknight.com/Screenshots/2007-02-19_015158.jpg

    Hogy mikor.. még nem tudjuk, amikor kész! :P

    Nagy durranás nem leszbenne, mer ée most inkább hibajavítás lesz. De akár ez is változhat ;)
  • Seaweed
    #3716
    Az a kerdes hogy a nemi szerv melyik oldalan allsz, vagy terdelsz?!
  • Balu0
    #3715
    Pedig nem rossz dolog ám az :D
  • Seaweed
    #3714
    Fel...meguntam az oralis szexet
  • Seaweed
    #3713
    Valoszinuleg igyvan..mas lenne a velemenyem.
  • L Viper #3712
    Mi meg Molnibalage-al azon vagyunk kiakadva, hogy a Flanker 2.5-el nem tud mit kezdeni.
    Azzal akartunk hálózatozni és egyszerűen fagyogat nála. Kilép stb. Minden létező dolgot kipróbált pedig. Neki meg ez a Mumus, pedig szinte teljesen azonos a gépeinken minden, vagyis akkor az volt.
    Akkor az is teveszar ???
  • Balu0
    #3711
    Ja, hogy egy egész délutánt estét rászántál ?!

    He én szeretnék valami programot elindítani és nem megy, addig szenvedek vele mig nem sikereül.

    Ahogy írtam, ha atöbbi F4 verzió megy, akkor tuti a VGA kártya környékén van a gubanc. ATI-nak van toolja, amivel le lehet szedni a driverét. Után tedd újra az egyel régebbi drivert.

    Bár ahogy a szavaidból kivettem igazából feladtad.
  • L Viper #3710
    Hát elég idegesítő lehet én már rég feladtam volna.
    De azért kíváncsi lennék a véleményedre, ha egy jól működő Redviper1-et tudnál kipróbálni. valószínűleg egész más lenne.
  • Seaweed
    #3709
    "Memtest86-ot meg valami intenzív proci tesztert futtas.."

    Megvolt! Irtam nem tegnap kezdtem a szakmat..evekig szamitogep javitasbol eltem!

    "Egy kérdés, FF4/RV-n kívül más Falcon verzió fut rendesen? mert ha igen akkor procit memóriát kizárhatjuk, csak a VGA marad amit én kezdettől sejtek... lehet egy VGA driver leirtás, újrarakás megoldana mindent.."

    F4 es F4:AF fut rendesen. Megvolt! Irtam 4 kulombozo verzioval, legujabbig bezarolag!

    Gyorsan leirtam?! Mondom olvass vissza...lathatod hogy hajnal 5-ig szenvedtem vele....hat ennel tobb idot azthiszem nem vagyok hajlando semmire se aldozni ha nem megy..hat nem megy...en mindent kiporbaltam ami szoba johet!
  • Balu0
    #3708
    "megiscsak kijelenthezo hogy az FF4 a ludas..mert nem szeret ezt vagy azt. "

    Mower nevű srácon ér rajtad kívül eddig mindenkinek ment .... Mower OF párti és nem igazán tesz megmindent hogy jó legyen neki az RV...
    És te.. aki szintén leírtad a dolgot elég gyorsan...

    Vannak hibák az FF-ben, de az hogy el se induljon valaki gépén, az már nem a progi hibája lesz.. nagyonsok hozzád hasonló géppel rendelkezőnek jól megy...

    Memtest86-ot meg valami intenzív proci tesztert futtas, lehet kihoz valami rejtett hibát ami eddig nem okozott gondot. A Falcon elég nyűgös jószág alapból. Ezen az FF javított, de még mindíg egy 1998-as motor egy része dolgozik benne....

    Egy kérdés, FF4/RV-n kívül más Falcon verzió fut rendesen? mert ha igen akkor procit memóriát kizárhatjuk, csak a VGA marad amit én kezdettől sejtek... lehet egy VGA driver leirtás, újrarakás megoldana mindent..
  • Balu0
    #3707
    Ezt a sort szúrtam ki én is, hogy hátha segíthet... azért próbáld meg.. lehet a mai progiknak nem tesz jót az a setting ,de a Falcon meg jó lesz...

    Vedd figyelembe, hogy az FF attól függetlenül, hogy DX engine már van ez az engine még mindíg csak DX7 ! azaz jó régi... (prózai magyarázat, az alap engine-t egyszerűbb átirni DX7-re először teljesen, és után a már teljesen DX motort tuningolni, mint egyben DX9-re vinni, nem vagyok programozó, szal nem tudom a technikai hátterét, ne is kérdezzétek)