52965
  • Balu0
    #3826
    nha , nem hagyott nyugodni a dolog.. de rásjöttem

    Bemész startmenü -> futtatás -> Regedit.. megkeresed a microprose bejegyzést.. jobb click rá -> export ... elmented mint falcon4.reg

    ha újra be kell rakni , egyszerűen intézőben dupla klikk a .reg file-ra és már hozzá is adta...

    Ps.: regeditben csak óvatosan betyárkodni, mert megy a winfos zabot hegyezni ha itt valamit megkeversz
  • L Viper #3825
    Ha valaki repkedni akar multiban, most össze lehetne hozni, mától ráérek szombattal bezárólag.
  • repvez
    #3824
    köszi esetleg bemásolná valaki hogy mit kéne tartalmaznia a .key fájlnak?Utánna gondolom az elérési utat kell modositani benne.
  • Bucser
    #3823
    Ezt ne nekem mond:)
  • Balu0
    #3822
    Ha szoktál crackes cuccokat ahsználni biztos találkoztál már a .key kiterjesztésű file-okkal... kell csinálni egyet a Falconodhoz, és az szépem visszaírja... elég egyszerű ha jól tudom, ha van egy .key file-od azt tudod átírni... sima notepadal meg lehet nyitni..


    Kövezzetek meg ha hülyeséget írtam.. ebben annyira nm vagyok otthon..
  • Bucser
    #3821
    Hát a registry bejegyzést elmentheted. Aztan visszaállítod mikor újraraktada rendszert.
  • repvez
    #3820
    Még egy technikai jellegu dolog a játékkal kapcsolatban az megvalosithato hogy ne legyen az induláshoz szügsége a játéknak a registry bejegyzésre?Mivel most ujraraktam a rendszert,de csak a rendszermeghajtot töröltem és igy nem indul a FF4,de az AF az minden gond nélkül müködik egy win ujratelepités után is.
    Ez megoldhato lenne az FF4-nél is hogy egy renszerosszeomlás ne hozza magával a játéktelepitést is.Mert most még egyzserü a doloog,de készöbb a különféle modok és patchek után már lehet hogy macerás és idöigényes lesz egy ilyen müvelet.És igy megvalosithato lenne több falcon egyideju telepitése is mert nekem eddig nem jött össze semmilyen külsös progival amit a forumokon olvastam.
  • Balu0
    #3819
    Meg nem mondom, de utánajárok...
  • Balu0
    #3818
    Tango Uniform :D tényleg beteg :D
  • Molnibalage
    #3817
    Balu, midig elfeljtem megkérdezni, hogy mi az akadálya annak, hogy az AI nem használ gépágyút földi célok ellen? Mi gátolja ennek megvalósítását?
  • L Viper #3816
    Na jó, de nagyon beteg lesz:

    Lassú és gyors, előre és hátra lépések sasszéval variált tetszés szerinti váltakozása - Egyenruha

  • Caterpillar
    #3815
    "Foxtrott Alfa Sierra Zulu?"
  • neuro
    #3814
    A "Foxtrott Uniform"-ra valami ötlet magyarul?
  • L Viper #3813
    Falcon magyarul (légiharc)
    ----------------------------

    -Egyes: Róka kettő...
    -Egyes: Őrült kutya...

  • Molnibalage
    #3812
    Sok értelme nem is lenne, mert valódi konfliktusban sem a magyart használná a pilóta.
  • sindelnet
    #3811
    Mindegy,ez halott ötlet....közel 2700 mondatot kéne 12 féle hangon
    felbeszélni magyarul,ha érdekel vkit,itt a szerkesztő:
    TlkView 1.10
  • sindelnet
    #3810
    Eza progi tud 128kb-os wav fájlokat beilleszteni.
    Nekem nics türelmem 3000 mondatot felmikrofonozni,de a játék szinkronosítható.
  • L Viper #3809
    Melyik katipus kabinjánál ? Melyik fajta kabin ?
  • L Viper #3808
    Vagy angol fonetíkával beírni a magyar szavakat, ahogy az amerikai elnőknek írják a magyar mondókát :)
  • netmester
    #3807
    helo
    nekem a balkéz felöli panel úgy jön be mintha sokszor egymásra lett volna rakva a textura
  • repvez
    #3806
    ebbe épp az a poén hogy nincsenek hangok felvéve benne a szövegnél hanem a beirt szövegböl generálja a hangokat.
    Tehát ha a generálo progi tudja a magyar nyelv sajátosságait (ékezetek,kettös betük)akkor csak a szöveget kell modositani hozzá
  • sindelnet
    #3805
    A progi megvan,ha rá tudnánk venni vhogy KudlikJulit,hogy majd 3000
    rövid mondatot mikrofonra mondjon,(én nem vállalom)a rádióüzik elvileg
    magyarul szólnának....kipróbálom.....
  • Molnibalage
    #3804
    Nekem más a bajom a rádiózással, az AWACS túl gyakran szól be, hogy "be advised bandits itt és ott". Kurvára idegesítő, mikor gyakorlatilag folyamatosan beszól hiába megy akár wilco akár unable válasz.
  • repvez
    #3803
    Egyszer én is néztem.Ahogy kibogoztam akkor egy exel táblázat szerüen fel van sorolva az összes szöveg és a progiba sorszámok alapján azokra lehet hivatkozni.De nekem se tiszta hogy mit hogyan.Pedig jo lenne pár uj rádioparancs.(nem mintha nem lenne elég)Vagy azt tudni hogy rá lehete venni a magyar kiejtésre.
  • Molnibalage
    #3802
    Van ehhez külön progi, FF oldalon tools-ok között van a dowloadban, ha jól emlékszem. F4Talk nevezetű progit keress. Én csak ponéból egyszer megnéztem, iszonyat bonyolultnak tűnt...
  • sindelnet
    #3801
    Üdv.Mivel tudnám kicsomagolni a falcon.tlk fájlt????
    Sound mappa....
  • Molnibalage
    #3800
    Ok, kösz. Azt tudom, hogy Snake Man nem FF tag, csak gondoltam, hogy ő is érthet ehhez a részhez, merthát a LOD beállítása a helyszínek készítésénél is fontos.
  • repvez
    #3799
    Csak érdeklödésképpen a repmodell, sérülésmodell, fizika terén is várhato változás?
    És köszi a hibafeltárást valoban fennvan a cam2pan erre nem biztos hogy gyanakodtam volna.
  • Balu0
    #3798
    Snake Man , csak besegít, nem FF tag. Grafikáról i_Hawk, vagy T-rex tudna bővebben segíteni...
  • Molnibalage
    #3797
    Balu, feltettem a rossz képeket a FF-re a Bug reports részre, de eddig nem reagált senki. A végén még videokártyát fogok cserélni...

    Nem tudod, hogy ki foglakozik az FF-nél a táj grafikai megjelenítéssel, mert akkor írnék neki privátba. (Esetleg Snake Man?)
  • L Viper #3796
    Na ezt azért leszedem és elolvasom miket javítottak ki megint.
  • Balu0
    #3795
    Nekem is fellépett ez a probléma.. a Cam2Pan progi okozta.. töröltem.. után a jó lett.. ha fent van ez vagy hasonló webkamerás egérmozgató progi akkor az a hibás...
  • repvez
    #3794
    Nem az progikban van a hiba a nézelödésnél mert AF alatt se möködik a 3d-ben, minden máshol meg igen, ki érti ezt
  • repvez
    #3793
    Csendben megjegyzem hogy kint van az AF-hez az 1.10-es patch.
  • Molnibalage
    #3792
    Mert nem tudtam feltölteni, mert a nagy file-nál szétkapcsol a gmail és az elmúlt 4 órában karbantartás volt, most jött vissza a net. Elküldöm hagyományos mailban.
  • repvez
    #3791
    balage a f16I kötelékröl nincs fen video pedig azt is megnézném hogyan sikerült a bombázásunk.
  • repvez
    #3790
    De azthiszem nem csak a falcon lesz reinstallva hanem az egész rendszer mert már sok hülyeséget csinál ez a gép.
  • L Viper #3789
    Reinstall
  • repvez
    #3788
    majd megnézem ,de most jobban bosszant hogy még nem javult meg a nézelödés a 3d kabinba és fogalmam nincs hogy még mit és hol kéne állitanom
  • L Viper #3787
    Azon filóztam, hogy beszéltük a múltkor, hogy neked melyik kabin tetszik legjobban az F16-ok közül, az alap régi.
    Az ott van a : Falcon4\art\ckptart\ gyökérben. Ha megnézed képnézővel akkor látszik, hogy melyik file-ok tartoznak hozzá.
    Azokat kellene bemásolni az F-16CG és F-16CJ mappákba. Akkor tudnád nyitni a kabintetőt a fülkéből.
    Na még ezt kipróbálom, de elvileg így jó.