52965
  • Molnibalage
    #3866
    Elkezdtem felrakni a video-t a Patricksaviation-ra. Feldarabolva felrakom a repvez által létrehozott gmail-es címre is.
  • Molnibalage
    #3865
    Ja, éppen most dolgozom át a videoklippet. Szeritnem rohadt jó lesz, még a narancsszín naplementét is meg lehet csinálni a Vegas-szal. A következő videoklippenk már meg is van a zenei anyaga.
  • repvez
    #3864
    bocs hulye vagyok globalfalcon.org a fene ebbe a sok falconba :D
  • Molnibalage
    #3863
    Nekem az www.openfalcon.org-ra valami Fedora Test Page jön be...

    Én eddig azt sem tudtam, hogy jöttek ki hozzá javítások. Vlaszeg így is sokkal gyengébb az FF4-nél.
  • repvez
    #3862
    Az open falcon.orgon olvastam hogy megjelent belöle a 4.4-es változat és torrentbayen fentvan egy olyan ami 4.3ig minden benne van és az openfalconoson meg fent van a 4.4 és a 4.4.1 hotfix.Még nem probáltam mert még rá kéne jönnöm hogyan tudjam egyszerre futtatni az RV-vel eggyütt.
  • Molnibalage
    #3861
    A minep érdekes dolog történt velem és véletlenül pont fel is vettem. Felszálláskor jól megtéptem függőlegesen a gépet és valamiért nem állt meg az állásszög növekedése, hanem egy "mini kobra" manőver lett a vége, aztán persze lezuhanás. 60 (!) fokig nőtt az állászög.

    Balu, nem lehet valahogy az állásszög korlátozást kiiktatni repülés közben? Lehet, hogy már attól is reálisabb lenne. A simadata.zip-ben átírtam próbaképpen a MIG-29A-nál az AOA limiteket, de nem sok változás történt mikor 26-ról 60-ra állítottam. Mikor a roll sebességet írtam át, akkor meg a játék közben nem lehetett egyáltalán orsózni, nem működtek a csűrők. (230-ra növeltem asszem a 190-es értéket.)
  • Molnibalage
    #3860
    Jövő május... Most már a download jó, de az upload még mindig szar.

    700k-s upload???? KURVA jóóóóó! Akkor te leszel a szerver!

    Milyen új OF változat? hol lehet beújítani?
  • repvez
    #3859
    Érdemes váltani már ha van másik alternativa,mert januárba váltottam én is szolgáltatot ugyan azért a pénzért dupla sávszélt kaptam és most meg még azt is meg 3x-ozta igy most 6mbit/728-as a netem :)
    Ugyhogy lehet majd multizni csak az a gondom hogy jövö hétem mikorra ráérnék el kell vinnem a monitoromat szervizbe, mert képcsöves kezd lenni ugyhogy nem leszek egy darabig.
    Addig majd még megnézem az OF uj változatát is
  • L Viper #3858
    Mikor járna le amúgy a hűségnyilatkozat ?
  • Molnibalage
    #3857
    Csak akkor megvárnám, hogy legyen Nevadai helyszín és kéne nem ROKAF-os F-5 skin vagy Skyhawk. Sajnos a netem most gyalázatosan szar, úgyhogy a feltöltés ma sem fog menni. Kezd az agyamra menni, hogy a szolgáltató, úgy látszik kéthavonta nem tud 1 hétig normális netet adni. Nagyon érik a hűségnyilatkozat kukába dobása és keresek más szolgáltatót, ha ez így megy tovább...
  • Balu0
    #3856
    Persze, ne a TopGun zenét használd :D az kicsit lenyúzott már, csak stílusban hasonlót...

    Az eredeti cím nekem nagyon nyakatekertnek hangzott , abszolute szubjektív vélemény :D Amúgy rossz az ízlésem, szal nem biztos hogy jó ha rám halgatsz :D :D

    TopGun zenéhez lehetne csinálni egy F-14 vs F-5 dogfight-ot... azalá pont jó lenne XD
  • Molnibalage
    #3855
    Megpóbálok olyan zenei anyagból dolgozni amit még nem nagyon használtak. Namármost a Top Gun zenéi enyén túlhasználtak ilyen szempotnból. Aki majd felismeri, hogy én honnan szedtem a zenét akkor annak majd gratulálok, mert eddig összesen egy videoban láttam csak.
  • L Viper #3854
    Oda is jó természetesen, csak a Repvez féléhez feltettem azt a kis progit és olyan egyszerű a belépés, meg a letöltés.
    Na mindegy, csak rakd fel valahová légyszi és szólj ha meg lehet nézni.
    Kössz
  • Molnibalage
    #3853
    És mit szólnál a "Long live FreeFalcon"-hoz? Most sajna nem tudom felrakni, mert nincs norámlis upoladom.

    Egyébként miért gáz a eredeti címem?
  • Balu0
    #3852
    BTW: Emlegetett valaki orosz EW gépek upgradejét ?? :D
    http://www.freefalcon.com/forum/view_topic.php?id=5219&forum_id=2&page=26
  • Balu0
    #3851
    Ha csak rövid snittek, tegyél alá pörgős zenét, amolyan Danger Zone Top Gun-os rock félét, és hívd FF4 Promo-nak :P

    A "Moments from FF4" nagyon gázul hangzik :D
  • Molnibalage
    #3850
    Mit csinált a repvez?
  • L Viper #3849
    Tedd már fel lécci a G-mailra, amit Repvez csinált.
  • Molnibalage
    #3848
    Na, elvileg készen van, most állok neki konvertálni.
  • L Viper #3847
    A hybrid a legjobb.
  • L Viper #3846
    Más.
    Érdemes megnézni: http://map.terkepcentrum.hu/google.asp?cx=18&cy=47

    Nézzétek meg pl: Taszáron a repteret. Sajnos Magyarország sok része ennyire nem részletes.
  • L Viper #3845
    Még nem volt időm kipróbálni, nekem az alap textúrák vannak fent, de azzal sincs semmi bajom.

    Juteszembe: Netmester jelezte, hogy kipróbálná multiban. Tegnap összehoztuk. Segítettem neki felpakolni, meg bekonfigurálni és egy kis hálózati tesztet is csináltunk.
    Ment sima IP-re való csatlakozással. Az én IP-mre joinolt és egy kis Dogfight-ot próbáltunk.
  • Molnibalage
    #3844
    Azzal csinálom, de ebben is fennál a hiba, a játéknak valami nem teccik a gépemben, ez van...
  • L Viper #3843
    Azt a HiTilest kipróbáltad már ami a régi Falconhoz készült ?
  • Molnibalage
    #3842
    Hitiles-szel készül, de olyan magasságban és beállításokban, hogy nem látszódik majd a hiba. Sajnos sok dolgot nem tuodk összehozni benne amilyenre akarom, úhgyogy ez most lehet, hogy nem lesz túl látványos és mivel nem összefüggő, hanem csak látványos snittekből áll, egyeseknek nem bizots hogy majd bejön.
  • L Viper #3841
    De akkor olyan textúrákkal, ami nem hibás :)
  • L Viper #3840
    Kíváncsi vagyok...
  • Molnibalage
    #3839
    Na, készülget az első FF4 videoklipp, de nem egy szorit fog elmesélni, hanem csak "felvillansáok" lesznek benne. Jelenleg a "Momnents form FreeFalcon4" címet tervezem neki adni, van rá edély, hogy még ma készen lesz.
  • Molnibalage
    #3838
    Skacok van működő Taiwan helyszín és megnövelt méretű Korea. Sajnos ahhoz nincsen tisztességesen befejezett hadjárat, de felajnálkoztam Snake Man-nél, hogy esteleg befejezhetek egyet...
  • Molnibalage
    #3837
    Akkor majd szólok, ha teljesen gatyába ráztam a módosításaim és akkor majd elküldöm, ez lehet, hogy csak 1 hónap múlva lesz. Az A-10 dolgot majd tesztelem, mert lehet, hogy csak én voltam béna hirtelnjében.

    A simdata.zip-be is belepiszkálok itt-ott.
  • Balu0
    #3836
    Balu lenne még pár kérdésem és észrevételem.

    - Miért nem lehet a chaff/flare pondokat megcsinálni? A zavaró cuccoknál ha van fennt pod akkor F-16-nak van ECM-je, ha leveszed akkor meg nincs. Ez egy flag az F4Browse-ban. Akkor ezt a chaff/falre képességgel miért nem lehet eljátszani? Ha teszel fel podot akkor van, ha meg nem akkor ne legyen szórási képesség.

    A Chaf/Flare szórás az exe-ben kódolt, utoljára mikor hozzá lett nyúlva , egy külső file által módosíthatóvá lett téve a dobás pozíciója. Pl.: A-10 már nem középen szórja. A ki-be kapcsolását továbbra is a gép saját adatai tartalmazzák, program futás közben nem módosítható. Felvetem mint javaslatot.

    - Az AIM-9M kortársai és effeletti IR rakéták flare érzékenységei enyhénszólva túlzóak szerintem, ha hátulsó légtérből indítják őket, akkor hiába burkolom flare felhőbe a gépet, még akkor is találnak ha kifordulok alapgázzal. Szerintem ez a vicckategória. A Falkalndi háborúban ahol igen jó francia rakétákkal tüzeltek a Harrierekre, de volt rajtuk flare nem tudtak találatot elérni, fordítva viszont az AIM-9L igen jól szerepelt. A játék ez nagyon nem közelíti ezt. (Én felnyomtam az eredeti flare chance-t olyan 0.15 körülire és a fölháttér zavarását is kicsit megnöveltem, így már kicsit azért jobb a helyzet.)

    Postolom a megfigyelésed Dev fórumon

    - A gépágyúk tüzelési idejéről már volt asszem szó, azt is kijavítottam F4Browse-val.

    Ha valamit megjavítsz, küld el az e-mailemre a módosított fileokat, meg egy szöveget hogy Pontosn! mit változtattál, és ha jó, berakjuk

    - Az A-10 gépágyúja csak péncélos célok ellen hatékony. Simán kilövök vele 6-8 páncélos járművet, de "puha" célok ellen valamiért rohadtul nem ér szinte semmit hiába csapok rá jó meredeken.

    ez nekem HitBox probláma gyanús.. annó én megnöveltem a gyalogosok hitbox méretét, hogy el lehessen találni őket.. lehet megint szét lett cseszve.. ránézek..

    - A SZU-27-ről is írtam asszem, hogy nem kéne rajta AA-12-nek lennie. Igaz, hogy most már van ilyen gép, de elenyésző mennyiségban. Akkor inkább ne legyen rajta és sziumláljuk a '80-as éveket.

    Ez kampányfüggő, én a 83' kampányt repülgetem, ott pl még 27-es sincs :) Minden kampányhoz tartozik adatbázis, ami tartalmazza az abban szereplő összes gépet/fegyverzetet. FF4-ben minden kampány modern kori, kivéve a 83'-ast. Így szerintem rendben van az AA-12. Ha nem lenne elég kacsavadászat jellege lenne a kampánynak

    Most hirtelen ennyi.
  • L Viper #3835
    Oké, felveszlek.

    Nézd meg a config editorban a Performance settingsben a Graphic Distorsion fixet.
  • netmester
    #3834
    az alapakabin mert még nem volt fönn senki aki segített volna beálítani.lett 1,5 Gb ramom szerintem be kéne álítani pár dolgot. leszedtem a skypeot a nevem netmester4400 vegyet föl. azért ez mert valaki elcsorta a nevem
  • repvez
    #3833
    tudom csak nekem nem csak a meghajto nem stimmelt hanem a mappák nevei sem
  • sindelnet
    #3832
    Én írtam át D-re,mintha azt irtad volna hogy neked azon van....
    Ok.
  • repvez
    #3831
    Köszi muködik a dolog csak nekem is még át kellett variálnom az elérési utat mert nekek d:\FreeFalcon4 mappában van a játék.
  • Molnibalage
    #3830
    Balu lenne még pár kérdésem és észrevételem.

    - Miért nem lehet a chaff/flare pondokat megcsinálni? A zavaró cuccoknál ha van fennt pod akkor F-16-nak van ECM-je, ha leveszed akkor meg nincs. Ez egy flag az F4Browse-ban. Akkor ezt a chaff/falre képességgel miért nem lehet eljátszani? Ha teszel fel podot akkor van, ha meg nem akkor ne legyen szórási képesség.

    - Az AIM-9M kortársai és effeletti IR rakéták flare érzékenységei enyhénszólva túlzóak szerintem, ha hátulsó légtérből indítják őket, akkor hiába burkolom flare felhőbe a gépet, még akkor is találnak ha kifordulok alapgázzal. Szerintem ez a vicckategória. A Falkalndi háborúban ahol igen jó francia rakétákkal tüzeltek a Harrierekre, de volt rajtuk flare nem tudtak találatot elérni, fordítva viszont az AIM-9L igen jól szerepelt. A játék ez nagyon nem közelíti ezt. (Én felnyomtam az eredeti flare chance-t olyan 0.15 körülire és a fölháttér zavarását is kicsit megnöveltem, így már kicsit azért jobb a helyzet.)

    - A gépágyúk tüzelési idejéről már volt asszem szó, azt is kijavítottam F4Browse-val.

    - Az A-10 gépágyúja csak péncélos célok ellen hatékony. Simán kilövök vele 6-8 páncélos járművet, de "puha" célok ellen valamiért rohadtul nem ér szinte semmit hiába csapok rá jó meredeken.

    - A SZU-27-ről is írtam asszem, hogy nem kéne rajta AA-12-nek lennie. Igaz, hogy most már van ilyen gép, de elenyésző mennyiségban. Akkor inkább ne legyen rajta és sziumláljuk a '80-as éveket.

    Most hirtelen ennyi.
  • sindelnet
    #3829
    Rgr
  • sindelnet
    #3828
    Nem biztos hogy működni fog, két reg.bejegyzés is tartozik a Falcon4+RV-hez.Ha a C meghajtódon van a játék azért meg lehet próbálni,a Reg.kulcsokat hová küldjem???
  • repvez
    #3827
    köszi legközelebb majd igy csinálom csak miután már a vindowst letöröltem utánna már nehéz exportálni a falconhoz tartozo reg fájlt.
    De még a játékot nem töröltem le a másik particiorol esetleg ugy ujra müködne ha valakitöl kapnék egy regisztry bejegyzést és azt illeszteném be vagy az teljesen gép specifikus és más gépen nem nüködik?