52965
  • sindelnet
    #3906
    Ott a link a z oldalon...
    http://www.thomaslee.dk/falcon/Lee%27s%20cloudfix%20v1.zip
  • netmester
    #3905
    hétvégére öszejön majd egy multi?????
  • L Viper #3904
    Nagyon élethűek a felhők és van ott pár narancsos naplemente kép is.
    Láttam már kérted is a fórumon.
    Ha megkapod én is elkérném tőled.
  • Molnibalage
    #3903
    Nekem 15 colos a montiorom, de még olyan régi, hogy ez TÉNLYEG annyi, nem a képcső két sarka között ennyi a táv, hanem ennyi a látható terület. A mai 17 colos monitoroknak pont annyi a látható része, mint az én 15 colosomnak. Én csak 1024x768-ban tudok tolni mindent, ennyit tud a monitor.
  • Bucser
    #3902
    Nagy felbintás esetén nincs szinte különbség. ugyanis ezt az alacsony felbontáshoz találták ki. HOgy eltűntesse a recéket. egy 17 colos monitoron 1600*1200-ban nincs sok rece de mondjuk ugyanez egy 21 coloson már olyanrecés mint a 17-esen a 1024*768.
  • Molnibalage
    #3901
    http://www.freefalcon.com/forum/view_topic.php?id=15013&forum_id=2&jump_to=136592

    Új felhők. Piszok jók szerintem.
  • Molnibalage
    #3900
    Ja mellesleg kikapcsoltam és nem nagyon vettem észre repülés közben égbekiáltó különbséget, ha egyik sincs belőve, ezalól két kivétel van, az új KF-16C skin és F-5E skin. Azok igen csúnyán recések lesznek, ha nem lövöm be az AF-et.
  • L Viper #3899
    Észrevettem, nincs mit
  • Bucser
    #3898
    ez nem a falcon hibája hanem az antialiasing eljárásé szerintem.
  • Molnibalage
    #3897
    Ja, és kösz Repveznek és L Viper segítségért, a velük repült multiból is került be 2 részlet a klippbe.
  • Molnibalage
    #3896
    Na ott is fennt van a kicsike.

    Egyébként nagyon fura a Falcon. Ha csak a legminimálisabb Anti A-t vagy (NEM ÉS!) Anisotrop Filteringet berakom 2-3 FPS-ben tud a FRAPS egy kétgépes dogfigtot felvenni, de ha nincs egyik sem belőve, akkor akár 40 FPS-t id tud, de a 25-öt stabilan.
  • Molnibalage
    #3895
    Fennt van a viedo a www.patricksaviation.com-on és rakom fel a Youtube-ra is.
  • L Viper #3894
    Őrült dolog: a kb 50 cm-er magasan végzett mélyrepülés :D

    Viszont a 2,4-es P4 Celeron procimat lecseréltem 3 GHz-s Intel P4-re,
    hát mit mondjak ég és föld a külömbség. A Lock On-ban is bírja már a brutálabb beállításokat is, Falconozni meg egy álom vele.
  • Molnibalage
    #3893
    Azért lett sötét, mert a konvertálás galád módon picit eltolta a brightness és egyéb beállításokat, majd a következőnél erre figyelek.
  • Molnibalage
    #3892
    Nem, csak 300 csomó környékén kezdi el ezt csinálni, de CSAK akkor, ha a pitch override manualra van téve.
  • repvez
    #3891
    tetszik a video bár egy két részlet tul sötét.Jobban szeretem a nappali részeket.
    Ennél a kobrázási manovernél ha át van irva a szügséges rész akkor ha csak simán belehuzok a botba akkor is kobrázik vagy hogy muxik, mert az nem lenne jo ha mindenkor felágaskodna ha légiharcban egy kicsit erösebben akarok fordulozni.
  • Molnibalage
    #3890
    Hát a te gépeddel sajnos elég nehéz lehet, mert elég brutál cucc kell hozzá. Ha nem veszem le az AA és AF dolgkat meg a quality-t, akkor még sokszor az sem bírja a 25 FPS-t.
  • Molnibalage
    #3889
    Őrült dologok? Mik? Ja és a narcsos horizont milyen volt?
  • netmester
    #3888
    én is megnéztem a videót. ez csak inspirál a tanulásban :)
  • L Viper #3887
    Vannak benne nagyon szép snittek, de van egy-két őrült dolog is.
    Kedvet kaptam a klipkészítéshez :)
  • Molnibalage
    #3886
    Na, hogy tetszik a videokipp?
  • L Viper #3885
    Hát a kobra manőver az Su-27-el az igazi, az már biztos. Szép madár az.
  • Molnibalage
    #3884
    Magyarán azoknál a típusoknál ahol nem volt elektronikus kormányvezérlés olyan tág limiteket kell adni a simdata-ban, hogy veszélyes állásszögek jöjjenek létre.
  • Molnibalage
    #3883
    Valóban nem, de látható, hogy mit meg lehet csinálni émg ezzel a sokak által leasajánlt fizikai motorral. Én is kipróbáltam cask SZU-27-tel. Az AOA lemitet átírtam 100 és -15-re és a beta-t is megemeltem egy kicsit. 300 csomó környékén lehet nyomni a Cobrat-t, csak az pitch override kapcsolót manualra kell tenni. Csináljak erről is videot?

    Rakom fel a Patricksavietionre és a Youtube-ra is.
  • L Viper #3882
    Szerintem ezt így a gép oldalirányú stabilitása nem tenné lehetővé.
    Nemhiszem, hogy az életben földközelben ezt bárki megpróbálná :D
  • Molnibalage
    #3881
    Fennt van a video a [email protected] mailcímen. Aki nem tudja a logint, kérdezze meg repvezt vagy engem és elküldöm privátban.
  • Molnibalage
    #3880
    http://www.freefalcon.com/forum/view_topic.php?id=15419&forum_id=2

    Töltsétek le a felső video-t. Na, más is megcsinálta amit én, átírta az AOA limitet és lám, lehet máris kobrázni...
  • Molnibalage
    #3879
    Nem változtatok, az a végleges verzió amit felrakok. Úgy élvezhető a cucc, ha BSplayer-ban full sreen opció mellett a látható képernyőt pan&scan segítségével -40% vagy -50% környékére állítod.

    Nagy barom voltam, mert ha kikapcsoltam volna az AA és AF opciókat akkor 25 FPS-ben tud a Fraps felvenni full felbontásban. A köv. videoklippet megpróbálom full screenben felvenni.
  • Molnibalage
    #3878
    5x6,8MB és egy 3,6MB-os. Most csinálom az új verziót, úgyhogy az eddig feltöltött fájlok lehet, hogy nem lesznek jók semmire...

    Upload most nyista, a download is szar. Kicsit idegese vagyok már...
  • L Viper #3877
    Hány részlet lesz ?
  • Molnibalage
    #3876
    Na, már a második is fennt van. Lehet, hogy nem ez a végleges verzió, ert picit kizoomolok egyes helyken, hogy ne legyen annyira recés és majd megpróbálom "tisztábban" kódolni.
  • L Viper #3875
    Várom a többit is.
  • Molnibalage
    #3874
    Na az első darabot nagy nehezen fel tudtam rakni az gmailes címre.
    A gond az a videoval, hogy a Vegas kódolása után, még újra kell kódolni, hogy elfogadható méretű legyen, és itt-ott, főleg a gyorsan mozgó háttér esetén randa lesz a video. Már megkérdztem a Vegas fórumban, hogy hogyan lehetne -e EGYBŐL a Vegas-szal tömörített avi-ba tenni, de válasz még nem jött..
  • L Viper #3873
    Valószínű, hogy én is maradok a Redvipernél. Gyors, stabil, a gyermekbetegségekre meg lesz majd patch előbb utóbb.
  • sindelnet
    #3872
    Ha saját registryről készítetted a másolatot,akkor biztos működik!
  • repvez
    #3871
    köszi Gondolom ez a registry másolás akkor is mukodik a más a mappa neve.mert én soha nem szoktam oda rakni ahova akarja, mindig uj mappát adok neki de gondolom akkor már a registryt azon az elérési utra hozza létre és nem a MicroProse nevüre.
  • sindelnet
    #3870
    Rv és Of egyszerre...
    1.Felszenvedni a Rv-t,és a a két reg bejegyzésről másolat.
    2.Átnevezni a MicroProse mappát akármire,és törölni a két bejegyzést a
    registryből.
    3.Felkinlódni az Of-et,a két új regről szintén másolat.
    A két változat közül az működik,aminek a főkönyvtárneve MicroProse
    és aminek a két reg bejegyzését aktiváltad.
    Cseréhez átnevezed az előbbi mappát akármire,az újat MicroProse-ra,
    katt a két reg.fájlra és mehet a másik verzió....
    A két registry bejegyzés helye:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\F4Patch
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MicroProse
  • Molnibalage
    #3869
    Lényegtelen, mert a Redviperhez hasolnó "motorváltást" más már nem fog csinálni szerintem. Nekem már csak az FF4 létezik. Az viszont érdekes, hogyha elvileg az LP miatt tiols az exe-t buherálni, akkor a SAAFOPS-nak miért szabad?
  • L Viper #3868
    Na akkor még az Openfalcont is pofozgatják. Tényleg már kezd zavaró lenni ez a kuszaság.
  • Molnibalage
    #3867
    Mégsem, megint eltűnt az upoadom. :(