52965
  • Molnibalage
    #4106
    Na, ja de a háború kusza és zűrzavaros, jó lenne, ha ebből viszadna valamit a movie. Ha így látod akkor a mostani klippem nem fog tetszeni. Nekem ezek az "elnyújtott" klippek nem jönnek be. Balu szerint az előző azért tetszett sokaknak, mert pörgős volt, hát az új SOKKAL inkább az lesz. Egyébként kész, most fogom átkódolni, de a felrakás bajos lesz, mert most szat az uploadom....

    Egyébként melyikre gondolsz az "anno" kifejezéssel? Desert Storm, Fly vagy a Moments-re?
  • Bucser
    #4105
    hát SZVSZ ez az OF-es video jobb mint amit te csináltál anno. Kicsit túl van effektezve ez is de szerintem nem olyan kusza.
  • L Viper #4104
    Én még nem próbáltam ki a kabint, de 1.10-es verzióra kell rakni, azt ugye láttad ?
  • Molnibalage
    #4103
    Ez azért már jobb. Szép az OF sok helyen, de olyan bika gép kell, hozzá, hogy ehaj!
  • Molnibalage
    #4102
    Hááááát, szépnek szép, de az első 3(!!!!) percben SEMMI akció? Az én videomban 15 másodperc alatt több akció lesz, mint ebben összesen...
  • Molnibalage
    #4101
    4 perc tuti, de lehet, hogymég egy picit hosszab lesz a stáblista miatt.
  • repvez
    #4100
    Ez isnagyon jora sikeredett igaz OF és 150MB.Pár ötlet hátha jöl jön.
  • repvez
    #4099
    Na bocs mindenkitöl hogy igy eltüntem, de még mindig nincs monitorom.(elég macerásra sikeredett ez a garicsere).Talán szerdán már lesz.
    Ez is egy elég jo kis video:F4RV
    Nekem az AF-es 3D kabin hibát ir ki a telepitésnél hogy nem tudja irni a objekt mappában lévö bmp képeket.
  • L Viper #4098
    Hány perces lesz ?
  • Molnibalage
    #4097
    A klip 90%-a készen van, ha lesz uploadom, akkor ma délután környékén van rá esély, hogy megtekinthető lesz. Patricksaviation-ra tuti felmegy meg youtube-ra is. A gons ezekkel, hogy bazi nagy fehér háttér van mindenütt, ami keményen torzítja a színeket, de felrakom majd rapidharre az EREDETI avi-t azt mindenki nézheti csúcsminőségben, full screenben feket háttérel!
  • L Viper #4096
    Elég magasztos lesz a zene, akkor a cím is legyen az, pl: Glorious Freefalcon,
  • Molnibalage
    #4095
    Haladok, haladok, már kb. 2/3-adban kész a klip, de címe még mindig nincs..
  • Molnibalage
    #4094
    Eddig szereplő géptípsuok.

    F-4G, MIG-23ML, MIG-29A, SZU-27, F-111E, F-16A, F-15A, B-52H, F-4D és tervezve van még talán egy kis egy A-10 és SZU-25, ha belefér.
  • L Viper #4093
    Hú de jól hangzik, hogy "nagyvasak" is lesznek benne.
  • L Viper #4092
    Na erre azért kíváncsi vagyok, mennyire részletes.
  • sindelnet
    #4091
    3D pit only AlliedForce 1.10
  • Molnibalage
    #4090
    És itt csak ketten voltnuk, most olyan klippet csinálok, hogy repked 2 B-52, 2 F-15A, 2 F-4G és még vannak SAM-ek és egyebek. Hát nem egyszerű elkapni a jó pillanatokat...
  • L Viper #4089
    A Kamerakezelés és a kötelékezés nehézsége, ha valaki még estleg nem látta volna ezt a videódat Balage :szimultán leszállás
  • Molnibalage
    #4088
    Na, akkor folytatom ahogy a csövön kifér.
  • Molnibalage
    #4087
    Ezzel az a gond, hogy hogyan küldesz át több száz megányi nyers felvételt? Egyszerűbb, ha én magam repülöm le többször ugyanazt, mert A-G támadásnál az megy.

    A másik gond, hogy nagy gyakorlat kell ahhoz, hogy egyszerre repülj és jó kameraállásod legyen. Sok jó felvételem nekem is csak véletlenül jön össze...
  • L Viper #4086
    Én is várom, már jó lenne fent látni valahol.
  • Balu0
    #4085
    Videóhoz egy ötlet... multiban repülve.. 3 - 4 ember frapsolja ugyanazt a dolgot más más kameraállásból... eredmény, a mai modern akciófilmekből látható jelenetek vághatók össze... 1 robbanás vagy akció több kameraállásból ..

    Másik robbanás vagy rakétakilövés.. hirtelen pause, kamera körbefordul pause ki.. ala matrix :DDD lehet játszani jókat vele..

    Nagyon váraom a végleges videót.
  • Molnibalage
    #4084
    L_Viper, ócska lett a net PONT a multi előtt.... GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!
  • Molnibalage
    #4083
    Gyerekek a klip kb. 1/3-a kész! Nagyon odabaszós lesz, én úgy érzem. Ha minden jól megy, holnap már lehet, hogy a 2/3-a meg lesz, mert nyers felvétel az van már a 2-dik 3-adhoz is elég. Sajnos címet még mindig nem tudok adni neki...
  • Molnibalage
    #4082
    A rakétaindítást meg gátolja az, hogy hibáa fogod be a célt IR rakétával belső nézetben, ha külsőre váltasz és ott indítasz, akkor nem követi a célt, tehát baromi gyorsan kell indítani és nézetet váltani, és még freeze módban van az indítás legelső része nem látszik. Erre is lesz példa az új klipben.
  • Molnibalage
    #4081
    Ebben a felbontásban nem látszik a gépágyú sorozat és kívüső nézetből még nekem sem megy a gépágyúval való pontos célzás.

    Van két multis jelenet benne. 1:48-nál és és 2:02-nél a felhúzás és az ollózás.

    Külső nézet alatt mit értesz? (bill-kombináció?) Egyébként úgy BAROMI nehéz felvenni és még mázli is kell hozzá, de erre asszem van egy ötletem. Hagyom, hogy az AI repkedjen én meg csak filmezek. Az új klippben lesz olyan, ahol az AI repült, ha valaki megtalálja, akkor majd gratulálok neki.

    Na akkor a kameraállás trükk. Dobj ki chaff-et vagy flare-t és nyomd meg a SHIFT+, gombot, ekkor a legfrisebben feltűnt objektumin lesz a kamera és ekkor nyomj egy ö-t. Ekkor, ha kialudt vagy letűnt a cucc azon a ponton vagy egy szabadon forgatható kamerád!! Ez úgy is használható, ha a kameraálláshoz tartozó dolog elpusztul, akkor is ottmarad a kamera. Próbáljátok ki, AI gépeket baró nézni ,ahogy osztják egymást.
  • rtfmZoli
    #4080
    Törekedni arra , hogy akkor váltson nézetet, ahogy a zene változik
  • rtfmZoli
    #4079
    u.i.: napnak az effektje ne látszódjon ha lehet
    befejezésre: éjjel leszállnak a gépek(2-4), és elsötétül ??
    látványosabban, több nézetből kell felvenni a légiharcot, vagy az imitációját, és a nézetet attól függően pörgősen, vagy lassabban váltani, hogy mi történik
  • rtfmZoli
    #4078
    Videókhoz észrevétel:

    Molnibalage:
    Jó a zene, kicsit örömóda jellegű, de pont jó
    1:02-körül, a légiharcnál nem a géphez rögzített kamerával érdemes, hanem ha lehet külső.
    A légiharcnál érdemes lőni, nem csak akrobatamutatványokat végrehajtani(tetszett volna nyomjelző lövedékek sorozata)
    01:42 körül nagyon merész, látványos

    Érdemes multiban felvenni(persze csak ha tudod)

    Az effektnél ötlet: bombát mutatja, majd mintha a kameráját mutatná a földi célpont felé(max sebességgel a földi célpont felérepülő géppel fel lehet venni esetleg ha van olyan kameraállás), másik srác videójánál 2:19-nél lévő effektet berakni,majd másik kameraállás bomba robban(ha lehet hidat, vagy valami látványos létesítményt)

    Belső nézet is legyen

    Másik srácé:
    Nem túl jó a zene, a kameraremegés,és maga a képi anyag az első percig elmegy(A F-16 jól látszik, szép éles a kép, a remegés az elején stílusos, de utána idegesítő), de utána unalmas, illetve idegesítő.
  • Molnibalage
    #4077
    Abban bizonytalan vagyok, hogy kell -e felirat és a feliratok utáni első F-16 bevillanás hatásos, de időrenduleg azt vettem fel a leégharc legvégén. Érdekel hogyan?
  • Molnibalage
    #4076
    Ja, majd átküldöm a cuccaimat. Remélem jó lesz a net, mert most éppen szarakszik....
  • Balu0
    #4075
    Modoláshoz egy kis help:
    http://www.freefalcon.com/forum/view_topic.php?id=11580&forum_id=21
  • L Viper #4074
    Ugye patchelve nyomjuk?
  • L Viper #4073
    Oké, megpróbálok igyekezni.
  • Molnibalage
    #4072
    Akkor 10-től 12-ig mehet a móka.
  • L Viper #4071
    Én ma délután melózok és este 10 után tudnék csak.
  • Molnibalage
    #4070
    Ma este akkor multi, de ne későn legyen, mert holnap viszonylag korán kelek. Már 7-8 fele el lehetne kezdeni? Szigorúan a videokészítéshez legyen repkedés.
  • Molnibalage
    #4069
    Igen? Bazz... Direkt azért válaszottam, mert én még soha nem hallottem eyetlen movie alatt sem. Hát nálam is lesznek effektek, de azért csak módjával, egy-két kivételtől eltekintve.
  • L Viper #4068
    Ez a video, amit a srác felrakott eléggé túl van effektelve. Kissé idegesítő, hogy nem látszanak a játék eredeti színei. Egy szál Falcon van benne...
    A zenét inkább hagyjuk ,viszont jó a képminőség az biztos.
  • L Viper #4067
    Eddig jó a videód, a zenét ismertem, egy régebbi falconos videoban már benne volt, legalábbis egy részében, ha jól emlékszem, de nem baj.