52965
  • sindelnet
    #4186
    A felhők Lee művei,én csak átszerkesztettem őket...
  • Molnibalage
    #4185
    Pedig csak klikkelgetni kellett a telepítéshez, de kivárni mire felment... Eltartott az egész 45 percig.
  • L Viper #4184
    Sajnos én már lusta lennék végigmenni az FF3+Cobra install procedúrán, mert van Redviper. Helyszín az jó lenne alá, de türelmes vagyok :D

    Az útált hibákat kijavították, jobb a 3D-s kabin, egyszerű telepíteni, egyszóval Redviper és várakozás...
  • L Viper #4183
    Tényleg jól néznek ki. Ezeket te csináltad ?
  • Molnibalage
    #4182
    Ja, az ITO2-ben olyan frankó skinek és modellek vannak, hogy ehaj. Bár át lehetne rakni FF4 alá. Van végre szép A-50-es és Tu-16. Az izraeli gépek skinje valami iszonyat jók lettek. Az egyiptomi MIG-21 sem csúnya...
  • Bucser
    #4181
    Kérdezd meg tőlük.... kezdessz olyan lenni mint egy hápogó feleség... lesz ha kész van...
  • Molnibalage
    #4180
    Arról nem is beszélve, hogy kicsit fura a '82-es hadjárat ahogy láttam. Nincs szír csak libanoni légierő....
  • Molnibalage
    #4179
    FF4-hez ez nem lesz soha valszeg, vagy csak évek múlva.
    De hol a SAAFOPS? Midjárt április lesz..
  • sindelnet
    #4178
    Még egy kicsit felhők...Ha vmilyen dds szerkesztővel belepiszkál az ember az image csatornába,és az alpha chanelt békén hagyja,egész jó kis
    esőfelhőket gyárthat.Az legfelső az origi...

    [IMG][/IMG]
  • L Viper #4177
    http://tactical.nekromantix.com/forum/viewtopic.php?p=172630&sid=d919b4fefc84daff15c6b36ff106c622

    itt lehet látni bővebb infókat, hát inkább megvárom ami FF4-hez lesz.
  • L Viper #4176
    Nem az FF3.1-hez van ez ?
  • L Viper #4175
    Redviperre kell telepíteni? Az összes ott található dolog kell hozzá ?
  • Molnibalage
    #4174
    Hm.... Hát sajnos nem váltotta be nálam a hozzá fűzött reményeket. Kár.
  • Molnibalage
    #4173
    http://tactical.nekromantix.com/forum/viewtopic.php?t=21027&highlight=

    OLLÉ!!!!
  • L Viper #4172
    Szerintem dogfight multinál jó, hogy nem kell átprogramozni F16-nál, hanem egyből lehet harcolni és nem kell babrálni. Campaignnál és a gyakorlásoknál, természetesen nem piszkálták.
  • Molnibalage
    #4171
    Hát az 1.03-as patc-ben már minden gépen van chaff/falre programozás. Megcsinálhatnák végre, hogy az összeset át lehessen programozni, ne csak egyet...
  • L Viper #4170
    Azt még a múltkori patch-nél is észrevettem, hogy dogfight-ban nem kell programozni a chaff és flare szórást, 1 db-ot dob minden gombnyomásra.

    Jobb lesz így a multi is, meg a gyakorlás is az AI-val.
  • L Viper #4169
    Szedem is lefele, köszi.
  • Molnibalage
    #4168
    Mi is a mailcím és login? Elfelejtettem. Jöhet privátba. Kösz.
  • repvez
    #4167
    esetleg egy feature listát ha talál valaki hozzá az jo lenne csak hogy tudjuk hogy mi javult benne mire érdemes jobban figyelni.
  • repvez
    #4166
    töltöm fel a freefalconos mail fiokra használjátok egészséggel :D
  • sindelnet
    #4165
    Sztem meg...
    Another new version!!!
    Seems there is ANOTHER version released.

    1.0.0.0.0.0.00.0.4 or something????

    Must try this RV out one day.

    As always dont ask were to get it...

    Its were the rest are found I guess.
  • repvez
    #4164
    Angolul :"M'engeulez me not, I there am for nothing, but the patch 1.0.0.4 took out for redviper, the problemes with vista answer key, and I noted some graphic corrections on certain tracks and other therefore all rolls. .... "

    És nyers forditásban:"M'engeulez én nem, én ott am nincs semmi, de a folt 1.0.0.4 vett kint redviperért* a problemesek* látképpel válaszolnak kulcsfontosságú, és azért bizonyos pályákon és másikon jegyeztem meg néhány grafikai javítást minden gurul ... "

    Ezek szerint megjelent volna?
  • sindelnet
    #4163
    A Check-Six fórumon írnak vmit a második RV patchról...
    Tud vki franciául???

    M'engeulez pas, j'y suis pour rien, mais le patch 1.0.0.4 est sorti pour redviper, les problemes avec vista sont corrigés, et j'ai constaté quelques corrections graphique sur certaine pistes et autres donc tout roule.....
  • L Viper #4162
    A múltkor asszem Te kérdezted Repvez, hogy az AF-es ZERK_HIRES_PIT fel megy-e rendesen ?
    Nekem felment, de írják, hogy csak 1.10-es AF-el jó.

    Egyébként szerintem nem nagy a külömbség a régihez képest, sőt a 2D-s kabinnál a műhorizont és a középrész kicsit máshogy néz ki, mint a Zerk félénél. Le is szedtem, mert ez idegesített.
  • repvez
    #4161
    bevan irva mindegyik után mert máskülönben ezt a felbontást nem is lehetett volna választani.Csak pont ez a fura hogy beállitom a megfelelö felbontást és mégis torzul a kép.Mert megérteném ha nem lehetne ezt a felbontást választani,hogy az miatt van,de igy fura.
  • Bucser
    #4160
    őőőő -hires kapcsolot használtad?? akkor lehet váltani képarányt is.
  • repvez
    #4159
    Na visszatértem megvan az uj monitor,de valmahogy fura egy kicsit ahhoz képest hogy mindegyiknél ki lehet választani a nativ 1680x1050x32 felbontást az AF-nál a 2d-s nézetnél csak 4:3-as képarányba adja a képet és kétoldalt fekete csikot hagy, 3d-s nézetnél viszont kitölti a teljes képernyöt.Az RVnél meg elnyujtja a képet igaz hogy itt nincs sehol fekete csik csak nagyon lapos a kabin.Mindegyiknél a legujjabb patchek vannak fenn.
    Valami megoldás van rá hogy csak horizontális irányba megnövelje a látomezot,de a kabinokat ne nyujtsa szét?
  • L Viper #4158
    A Falcon 5-öt az LP fogja kiadni ? Remélem meghagyják azokat a dolgokat, amiket szerettünk a Falcon 4-ben.
    Mikor fog vajon kijönni ?
  • neuro
    #4157
    Az ujítások gondolom a "Falcon 5"-ben lesznek. Szerintem addig már nem puffogtatják az ötleteiket...
  • neuro
    #4156
    Még ha loptak is annak idején a törvény akkor is mellettük áll ezügyben sajna... A mondandóm lényege abbn állt, hogy a forráskód védelmére van jogi alapjuk - és hiába is jártatjuk a szánkat arról, milyen szemetek ezzel nem fog változni semmi.
  • L Viper #4155
    Pont ezért írtam, ha védik annyira az érdekeiket, akkor csinálhatnának valamit végre azokkal a dolgokkal a grafikával, amiket lentebb emlegettem.

    A francot sem érdekelné, ha fizetem kéne érte, de legalább látnám, hogy tesznek valamit és nem piszkálnák azokat, akik tenni akarnak és tesznek!

    Nekem mindkét falcon verzió fent is van a gépen.
  • Bucser
    #4154
    Az LP egy ugyanolyan hackelt moddolt exével kezdett el dolgozni mint anno a FF vagy OF csapat. Aztán mikor csődeljárás során a Microprose jogait értékesítették piaci értéke töredékéért vette meg a licencet az LP vezetője. Ők még mindig csak egy csapat modder. ÉS harácsolnak.

    Én undorítónak találom, hogy egy lopott dologra utólag talált jusztifikáció alapján, ők megtiltják azt amiből a saját temékük készült. Ők is loptak anno. Jogot sértettek mikor a falcon exe módosítgatásának nekikezdtek. Ennyi.
  • neuro
    #4153
    Szerintem az LP nem szemétkedik csak védi az érdekeit. Gondolom nem 10 dollárért vették meg a jogokat a Falcon sorozathoz és az AF fejlesztése sem aprópénz volt.

    A törvény őket támogatja és jogilag is igazolt, hogy fellépnek mások ellen.

    Ha belegondolsz az LP dolgozói ebből élnek, úgyhogy meg lehet érteni őket is...
  • L Viper #4152
    Megint felhők: kissé erőteljesebb, mint a Lee's cloudfix.

    Ez a tipusu, amit Balu mondott, a\Falcon4\Docs\EXTRAS\CLOUDS\New Clouds\-ban található és a terrdata\misctex-be kell bemásolni.





  • L Viper #4151
    Az LP-nek ha lenne egy kicsi esze, csinálna végre valamit a túl éles grafikával, látótávval, rakna be pár kabint stb, nem akarom tovább ragozni.
    Az AF stabilitása és hálózati része kifogástalan.
    Szemétkedés helyett ezt kéne tenniük és valószínű, hogy ezzel tennének igazán sokat.

    Bosszankodás helyett : http://www.videoplayer.hu/videos/play/38017
    Bocsi, de semmi köze a Falconhoz
  • Molnibalage
    #4150
    Csak nem találok sehol se FTP se torrent linket... Miért nem tudják kitenni? Vagy ők is belepiszkáltak az exe-be? Ha az LP miatt nem lehet, akkor asszem felkerekedek és lelövöm őket.

    Pár hónapig azt hittem, hogy ők tették a legtöbbet a Falcon név örgbítésért. Hát NAGYOT tévedtem... LP
  • Molnibalage
    #4149
    http://tactical.nekromantix.com/forum/viewtopic.php?t=21025&highlight=

    MEGJELENT VÉGRE! Igaz, hogy FF3 alá, de végre korrekt izraeli hadjáratok!
  • L Viper #4148
    Igen, így csinálja. HiTiles.zip a neve.
  • Bucser
    #4147
    ja. De a hitiles exe-t kitomoritvekapsz egy zipet asszem. regen raktam már fel nem tudom hoigyan ment.