52965
  • Molnibalage
    #4266
    A gond a megfelelő minőségű zene. Most még ötletem sincs semmilyenre....
  • L Viper #4265
    Jöhet, jöhet, jöhet !
  • L Viper #4264
    A 10 évesre tényleg jó ötlet egy tuti videó, lehet gondolkodni a forgatókönyvön.
  • sindelnet
    #4263
    Viper,sikerült felemás színű felhőt gyártani,üzenj ha küldjem.


  • Molnibalage
    #4262
    Hát azt megnézném... Ma egy repszim fejlesztése 2-3 év. Még SEMMI info nincs róla azonkívűl, hogy állítólag készül. Sovány.

    De az FF team addig még dobbanthat egy-két nagyot, mert eddig is azt tették.

    Más. Itt az április, SAAFOPS sehol. :(
  • repvez
    #4261
    sztem az évfordulora jobban örülnék egy ujradolgozott falcon változatnak ami minden mostani jot tartalmaz csak uj grafika és fizikai enginnel dolgozna.
    (bilibe log a kezem).Bár lehet az LP erre pályázik.
  • Molnibalage
    #4260
    A 10 éves évfordulóra jövőre TUTIRA kell valami igen szép videot csinálni! Akár egy demo is lehetne, hogy bemutatjuk rövid bevágássokkal az egyámás utáni változatokat. Alap, SP4, FF3, OF, és RV. AF nem kell...
  • L Viper #4259
    Ehhez a rengeteg mindenhez időmilliomosnak kéne lenni, de még az is kevés lenne. Azért jó, hogy van miből válogatni.
  • Molnibalage
    #4258
    Ezt a mostanit már 2 éve ismerem, csak most nőttem fel oda, hogy meg is értem, hogy mi lehet. Sajnos használni nem tudom, csak az látom amit a campaign screen-en amúgy is megtehetem.
  • L Viper #4257
    Ez már durva, hogy mennyi kiegészítő, kütyü, akármi jelenik meg még mindig az 1998-ban kiadott Falconhoz.
    Lassan 10 éves lesz
  • repvez
    #4256
    Sztem nyugottan irj le bárit amire rájössz vagy modositasz aztán majd szelektálunk:D ami érdekel felhasználjuk ami nem azt átugorjuk, de késöbb legalább visszakereshetö lesz.
  • Molnibalage
    #4255
    Skacok, valamennyire már működik. A téképen már látszanak az egységek. Most már csak rá kéne jönni, hogy hogyan is működik a cucc. Ha valakit érdekel, leírhatom, hogy én hogyan lőttem be.
  • Molnibalage
    #4254
    Ha valaki be tudja üzemleni szólhatna, mert most nem nagyn érek rá szöszölni vele, de kíváncsi lennék, hogy milyen...
  • Molnibalage
    #4253
    http://www.globalfalcon.org/vb/forums/showthread.php?t=683

    http://www.e-haf.org/forum/viewtopic.php?t=3008&highlight=osc


    Ez meg a görögk által csinált progi. AWACS sziumuláció.
  • Molnibalage
    #4252
    http://www.simmersworld.com/~openskin/

    Na, végre visszajött.
  • Molnibalage
    #4251
    Skinek
  • Molnibalage
    #4250
    http://forums.frugalsworld.com/vbb/showthread.php?t=117315&page=3

    FF4 az FF3 új helyszínből kivett skinekkel. Nem halászná ki valaki és tenné közkincsé őket?
  • L Viper #4249
    Ja, a Campaign az jó.
  • sindelnet
    #4248
    Az eredeti 3d-s kabinnál szebb,3 képfájlt cserél ki a kabinbelsőben nagyobb felbontásúra.A különbség észrevehető.Ja és a két típús külső skinje is részletesebb,azonkívül berak két kampányt ezekkel a repcsikkel az Eurowar legalsó hadjáratához. Ez a régi 3D összehasonlítás végett...

  • L Viper #4247
    EF-2000 Kabin.

    Működik, nem kell semmit variálni, csak én bénáztam el, mert nem figyeltem a telepítés célmappáját. Csak 3D-s van benne.

  • L Viper #4246
    Hát baromi rossz volt, hogy a múltkori multi is emiatt nem jött össze.
  • Molnibalage
    #4245
    "elnézést kértek és feét kellett fizetni a havidíjnak"

    Engem az sem érdekelne, hogy kevesebbet kéne fizetnem. Én nem passzióból fizetek elő a netre, hanem azért mert kell. Telefonálgatni se jókedvemben szoktam, elvárom, hogy az idő 99,5%-ban működjön. Na a mostanio netem igen messze van ettől.

    NINCS (na jó, azért van) az a pénz ami kártalanítana azért amikor én multiznék a SZABADIDŐMBEN, de nem lehet, mert szar a net. Ez olyan, mitha a nyaralásodat baszná el az utazánsi iroda. A Patricksaviation-ra is azért nem tudom felrakni a video-t, mert olyan szar az upload, hogy ehaj...
  • neuro
    #4244
    trükközni kell vele, csak úgy mint a többi aeyes fülkével, de nm olyan bonyolult a dolog...
  • repvez
    #4243
    az muxik rendesen RV alatt is?vagy azzal is mahinálni kell?
  • neuro
    #4242
    én az aeyes ef2000 superpittel használom :)
  • repvez
    #4241
    még nem raktam fel de a linkelt oldali leirásba nem szerepel semmi a kabinhoz, ugyhogy gyanitom hogy nincs benne
  • L Viper #4240
    Lehet béna vagyok, de hogy kell ezt felrakni? Felment, de nem volt új kabin. A config editorból próbáltam az expandot, de az az ikon nem aktív.
  • L Viper #4239
    Még nem. Jó és 2D-s kabin is van ?
    AF patchet szedem is le.
  • repvez
    #4238
    valaki probálta már ezt a Eurofighter packot?
    eurofighter1.1

    Ja és megjelent az 1.11-es patch az AF-hez
  • L Viper #4237
    Hát az még jó soká lesz, de szerintem ilyen esetben, ha nem teljesítik a szerződésben foglaltakat, lehet valami jogi alapja a felmondásnak.
    Csak ilyenkor, jó magyar szokás szerint nem elnézést kérnek, hanem perrel fenyegetőznek.
    Szerencsére a mi szolgáltatónknál, pl mikor kimaradáso kvoltak hálózatbővítés miatt, elnézést kértek és feét kellett fizetni a havidíjnak.
  • Molnibalage
    #4236
    Jövő május...

    Uploadom gyakorlatilag egy hete nincs szinte semmi, hiába szólok be többször is egy nap. A Download is néha eléggé ugrabugrál, mint most is...
  • L Viper #4235
    Gondolom, amikor kötötted még nem lehetett válogatni. Mikor jár le a hűségnyilatkozat ?
  • Molnibalage
    #4234
    Már napközben és most is. Kezd a faszom tele lenni a szolgáltatóval, lassan elfogy a türelmem és hűségnyilatkozat ellenére elzavarom őket a jó büdös francba. Más 7000 ropiért ad 3-szor akkora sávszélt, mint ők.
    Most 8500-t fizetek 1,5Mbs/384kbs-ért...
  • L Viper #4233
    +d nem akartam magázni önt
  • L Viper #4232
    Juteszembe! Még mindig kínlódik a nete estefelé ?
  • Molnibalage
    #4231
    Nevetni fogsz, nálam is csak a Falcon van fennt amivel játszok is. Ezenkívűl fennt van a Supreme Commander amit kipróbálásra letölöttem, de hát egy vacaka RTS nem ér fel a bajnokkal..
  • L Viper #4230
    A francba, nem tudom megunni ezt a nyavajás Falcont, pedig annyi másik játék van még. Ezen kívül a Lock On van még fent és kész.
  • Molnibalage
    #4229
    NANÁ!!!!
  • L Viper #4228
    Ja, ott a 83-as, oké, jól hittem
  • L Viper #4227
    Azt hittem a 80-as évek fanatikus vagy :)