52965
  • Balu0
    #4306
    Videó Készítő verseny!
    http://forums.frugalsworld.com/vbb/showthread.php?t=118607
  • L Viper #4305
    Akkor asszem reinstall lesz. Kicsit idegesített, hogy nem tudtam változtatni a Dogfight helyszínét.
  • sindelnet
    #4304
    Nálam jól működik...
  • L Viper #4303
    A #4279 -es hozzászólásban írtam egy érdekes dolgot az 1.0.0.4-es javításról. Másnál is így van ?
  • sindelnet
    #4302
    Megtudhatnánk mit javított a 0.4
    Sehol nincs róla ReadMe...???
  • L Viper #4301
    Mindegy, a lényeg, hogy elég nagy a kuszaság Falcon témában, boldog boldogtalan gyárt ezt-azt és ez zavart meg.
  • Balu0
    #4300
    drrr... ezt hogy hoztad össze? Persze hogy a mienk a 0.3 meg a 0.4 is..
    de ezek csak patchek, semmi komoly, csak hibajavítások...

  • L Viper #4299
    Na készülj, mert nemsoká meg fogsz fertőződni a Falconnal, főleg ha van türelmed tanulgatni is. Páratlan élmény, ha megtanulod :D
  • bacow
    #4298
    okés köszi szépen
  • repvez
    #4297
    probáld meg ezt begyakorolni:
    ramp start traner
    vagy innen töltsd le :http://www.lead-pursuit.com/downloads.htm
  • bacow
    #4296
    hello lehet hogy hülyekérdés de még csak most kezdtem el ismerkedni a játékkal hogy kell elindittani a gépet amikor nekem kell mindent bekapcsolni mert a hajtomü nem igazán akar elindulni köszi a válaszokat
  • L Viper #4295
    Akkor az a két patch ( 1.0.0.3 és 1.0.0.4 ) nem az RV team kiadása ?
  • Seaweed
    #4294
    Egyebkent en ugy "szoktam"* hasznalni hogy kikapcsolom amikor nem kell es akkor HAT-al nezelodok addig! Tuti jo a software...igy ez nem lehet gond!

    *.:ugye nem vagyok egy hyperaktiv mostanaban...de azert neha tekerek egy ket kort! ;))
  • Seaweed
    #4293
    Reszemrol CRT es 4-es. De lehet nalam az is bejatszik Il2-nel hogy kozep allasban (zoom) hazsnalom igy kozelebbrol latom ha szetesik a gyors forgas kozben a kep....egyebkent Lockonban en se "szedulok bele"...bar teny hogy ott kevesbe hasznalom, latom hasznalatanak ertelmet...IL2-ben viszont kategoriakkal nagyobb elonyt biztosit! (nagysebessegu gepeken a kozelharcnal nem olyan nagy szukseg...szuk "ugrabugralos" fordulokat ugyse lehet csinalni...a ket egymast mondjuk 7-800-al kergeto gep egyikeben meg bovene eleg nekem a HAT-al megkeresni az ellent..ugyis inditok ra R-73-at aztan reszeltek nekije )
  • Seaweed
    #4292
    Jo az..bar teny hogy en se hasznalom mindig...csak dogolasnal...egyebkent elvagyok boven a HAT gombokkal...
  • Caterpillar
    #4291
    CRT is meg eleve nagyon érzékeny is... Sajnos a sima 3 nak elég kicsi a látómezeje és elég közel is van a monitor tetején így mindenképpen érzékenyre kellett állítanom különben rendszeresen kiesik a látómezőből a fényvisszaverő csík...

    Cserébe így csak én tudom használni mert mindenkinek túl érzékeny!
  • Bucser
    #4290
    lehet mert érzékenyebbre van állítva nálad így nem kell anynira elforgatnod a fejed és a szemed nem kerül ki a természetes síkjából. Akkor nálam sincs hányinger ha nagyon forgatom. viszont ha kicsit alacsonyabb érzékenységen van mert a precízió miatt kell akkor könnyen lehet belőle mikor rángatom a fejem pár órán át...

    Vagy csak szimplán CRT monitort használsz:D
  • Caterpillar
    #4289
    Mondjuk én lehet gyári selejt vagyok de nekem pl a hányinger nem jelentkezett (pedig töri a képet a Lock On rendesen) és tulképp akármeddig tudnám tekergetni a bucimat
  • Bucser
    #4288
    Kell az nehogy azt hidd, hogy nem:)

    Nekem abszolút best eddig:)
  • neuro
    #4287
    Na, most elgondolkodtattál, hogy tényleg kell-e nekem TrackIR :D
  • Seaweed
    #4286
    Konkretan pl nekem IL2-ben ha ki van kapcsolva a vsync es mondjuk lejon egy buta pifke fordulozni es megy a fejtekergetes 1000L a dogolas(term FR.!!) kozben...eros fordulok, meredek manoverek...es szemmel kell kiserni vagy epp keresni az ellent..nah akkor kb 1 perc alatt olyan hanyingerem lesz hogy ha nem hagyom abba kiteszem a taccsot es lefordulok a szekrol az tuti...de ha be van kapcsolva akkor franko...csak jo 30-40 perc folyamatos dogolas (pl dogfing szerveren) utan kopom ki a foxyt :D ...de addigra amugy is meg szoktam unni szal tuti elobb abbahagyom a dogolast...vagy epp lelonek mint a galambot
  • Seaweed
    #4285
    Egyebkent bika eros geppel es Vertical-Sync bekapcsolasaval valamellyest enyhitheto vagy akar ki is valthato a hanyinger....de tenyleg eros gep kell hozza mert ugye a vsync lekorlatozza a monitor frissitesi frekvenciajara a frame erteket. Ha gyenge a gep azt keptelen kipreselni magabol....viszont ha eros akkor pl 85 hercnel stabil 85 FPS-t produkal ugy hogy fejmozgas kozben barmilyen gyorsan is mozogjon nem esik szet a kep, nem "toredezik" es ez jo esely a hanyinger elkerulesere!
  • Seaweed
    #4284
    ...meg FPS-ekben is jon az "osztonos" fejtekergetes....aztan rajossz hogy nincs a fejeden a sapka meg a trackclip... (amugy sajat eszrevetel: kis FPS erteknel, pl ha gyenge a gep...inkabb zavaro mint hasznos! legalabbis nekem...pl ArmA-ban...mert hiaba tekerem a fejem gyorsan ha kozben beszaggat es akkor konyec filma...kozben 3x fejbelonek, 4x felrobbantanak es 5x atmennek tankal rajtam )
  • Caterpillar
    #4283
    A hányinger természetes, majd elmúlik, viszont lesz helyette más! Ha esetleg, majd valaki mást nézel miközben repül, nos azon fogod kapni magad, hogy forgatod a fejed és próbálsz nézelődni!
  • Balu0
    #4282
    Hogy mikor lesz release azt nem tudom, de szerintem még senki.. de még pár hónap szvsz, mert több project is félkész állapotban van benne.

    TrackIR: *URAJÓ! :D Csak jelenleg egy kicsit hányingerem van a sok légiharctól és nézelődéstől... amit mondanak igaz, ezek után TIR nélkül nem hiném hogy repülök valaha is... hihetetlen élmény számomra. FSX-et nem bírja úgy a gépem, de ott se rosz.. RV-ben viszont egyszerűen fantasztikus, nagyon pontos és gyors, simán tudom vele pl követni a rakétát mikor kilövöm, úgy hogy nézem mikor elhagyja a sínt... simán tudom olyan gyorsan mozgatni a kamerát hogy lássam végig..

    Viszont valami nem stimmel a CCIP piperrel mert a bombákat rendre mellé szórtam.. bár lehet csak én vagyok a béna :D
  • L Viper #4281
    Remélem leírod a tapasztalataidat ide.

    Az FF4 csapat mikor adja ki a hivatalos javítást ? Nagyon jók voltak azok a kiszivárogtatott képek, amiket a múltkor mutattál.
  • Balu0
    #4280
    Egyik szemem sír a másik meg nevet.. :D

    Megjött USA-ból a TrackIR4-em, de dolgozom 5-ig :D Addig nem tudom kipróbálni :D
  • L Viper #4279
    Az 1.0.0.4-es patch feltelepítése után a Dogfightban megint ugyanoda tesz a térképen, hiába húzom arrébb a kirakási pontot. Érdekes, mert az előző patch-el ez jó lett.
  • L Viper #4278
    Az az igazság, hogy az eredeti hadszíntéren kívül még nem próbáltam ki az RV-hez semmi mást. A régi FF3-hoz igen. Mostanában nincs sajnos időm rá, azért kérdeztem, hogy van -e már valakinek tapasztalata róla.
  • Caterpillar
    #4277
    Hmm 1.0 ban is lehetett már videókat készíteni mindenféle külső program nélkül... Nah jó mondjuk ha felvettél egy tracket volt rá 10% esélyed hogy ugyan azt játszotta vissza! De legalább volt!
  • 42nd Intruder
    #4276
    Még csak most mászik felfele, de én amugy is csak fun pilcsi vagyok Falconba :D
  • L Viper #4275
    Kipróbálta már valaki közületek ?
  • L Viper #4274
    Gombamód szaporodnak a területek.
  • 42nd Intruder
    #4273
    Végre Iraki terület :D
  • sindelnet
    #4272
    ODS for RV
  • Gundark
    #4271
    Good Landing, and have a nice day :)
  • L Viper #4270
    A sört nem hagynám ki. Jó utat.
  • Molnibalage
    #4269
    Tényleg vannak benne jó dolgok, csakhát a Lock On-nal könnyebb jó felvételeket csinálni, mert van az 1.1-hez videoeditor.

    Más. Holnap elutazok Párgába és csak kedd este jövök, úghogy addig nem is nagyon keressen senki, max. ha éppen arra jár, akkor meghívom egy sörre. :)
  • L Viper #4268
    Videó, igaz Lock On.
    Codered linkje a Lock On fórumról, vannak benne jó ötletek későbbi Falconos videóhoz is jól jöhet.

    Lock on Videó
  • Bucser
    #4267
    "Más. Itt az április, SAAFOPS sehol. :( "

    Mondtam már. Sopánkodás helyett lehet menni a fórumukra kérdezni. Mintha kötelességük lenne áprilisra kijönni. Aki várt rájuk az továbbra is várni fog. Én meg azt mondom, hogy csússzanak és késsenek leszarom. De ne egy bughalmazt adjanak ki.